Η ζώνη ώρας σας έχει αποθηκευτεί με επιτυχία.
Θέλετε να αλλάξουμε τη ρύθμιση ζώνης ώρας σε ;
Meeting Planner καθιστά εύκολη την εύρεση του καλύτερου χρόνου στις ζώνες ώρας για συναντήσεις. Μεταφράζουμε τις ημερομηνίες και τις ώρες αυτόματα για κάθε συμμετέχοντα με βάση την τοποθεσία του. Επιλέγετε μια ημερομηνία και ώρα στην τοποθεσία σας και μεταφράζεται σε μια τοπική ώρα για την πόλη του κάθε συμμετέχοντα.

Παγκόσμιο ρολόι σχεδιασμού συνάντησης

Αν θέλετε απλώς να ψάξετε γρήγορα φορές για διαφορετικές ζώνες ώρας, επιλέξτε μια ημερομηνία και ώρα παρακάτω.

Επιλέξτε μια ημερομηνία
Επιλέξτε Χρόνο

Τρέχουσα ημερομηνία και ώρα στις ζώνες ώρας

Άκκρα (GMT)
Jul 19, 2018 — 02:10 am
Αγκυροβόλιο (AKDT)
Jul 18, 2018 — 06:10 pm
Βερολίνο (CEST)
Jul 19, 2018 — 04:10 am
Κάιρο (EET)
Jul 19, 2018 — 04:10 am
Σικάγο (CDT)
Jul 18, 2018 — 09:10 pm
Ντένβερ (MDT)
Jul 18, 2018 — 08:10 pm
Ντουμπάι (+04)
Jul 19, 2018 — 06:10 am
Χονολούλου (HST)
Jul 18, 2018 — 04:10 pm
Καλκούτα (IST)
Jul 19, 2018 — 07:40 am
Λονδίνο (BST)
Jul 19, 2018 — 03:10 am
Λος Άντζελες (PDT)
Jul 18, 2018 — 07:10 pm
Μανίλα (+08)
Jul 19, 2018 — 10:10 am
Πόλη του Μεξικό (CDT)
Jul 18, 2018 — 09:10 pm
Μόσχα (MSK)
Jul 19, 2018 — 05:10 am
Νέα Υόρκη (EDT)
Jul 18, 2018 — 10:10 pm
Παρίσι (CEST)
Jul 19, 2018 — 04:10 am
Φοίνιξ (MST)
Jul 18, 2018 — 07:10 pm
Ρέικιαβικ (GMT)
Jul 19, 2018 — 02:10 am
Σάο Πάολο (-03)
Jul 18, 2018 — 11:10 pm
Σεούλ (KST)
Jul 19, 2018 — 11:10 am
Σιγκαπούρη (+08)
Jul 19, 2018 — 10:10 am
Σίδνεϊ (AEST)
Jul 19, 2018 — 12:10 pm
Τεχεράνη (+0430)
Jul 19, 2018 — 06:40 am
Τόκιο (JST)
Jul 19, 2018 — 11:10 am

Παγκόσμιο ρολόι

Τι ώρα είναι στις πόλεις και τις ζώνες ώρας ...

Πόλη
Χώρα
Ζώνη ώρας
Τρέχουσα ώρα
Aalborg
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 4:10 AM
Abakan
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 9:10 AM
Abepura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 11:10 AM
Abidjan
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 2:10 AM
Abobo
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 2:10 AM
Abomey-Calavi
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 3:10 AM
Abu Dhabi
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 6:10 AM
Abéché
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 3:10 AM
Accra
Ghana
Africa/Accra
Thu 2:10 AM
Achiaman
Ghana
Africa/Accra
Thu 2:10 AM
Achinsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 9:10 AM
Aconibe
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 3:10 AM
Adamstown
Pitcairn
Pacific/Pitcairn
Wed 6:10 PM
Adana
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 5:10 AM
Adda-Douéni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 5:10 AM
Addis Ababa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 5:10 AM
Adelaide
Australia
Australia/Adelaide
Thu 11:40 AM
Adelaide Hills
Australia
Australia/Adelaide
Thu 11:40 AM
Aden
Yemen
Asia/Aden
Thu 5:10 AM
Agadez
Niger
Africa/Niamey
Thu 3:10 AM
Aguilares
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 11:10 PM
Ajman
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 6:10 AM
Akhtubinsk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 6:10 AM
Aktau
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 7:10 AM
Akureyri
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 2:10 AM
Al Ain
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 6:10 AM
Al Aḩmadī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 5:10 AM
Al Başrah al Qadīmah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 5:10 AM
Al Farwānīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 5:10 AM
Al Jīzah
Egypt
Africa/Cairo
Thu 4:10 AM
Al Khawr
Qatar
Asia/Qatar
Thu 5:10 AM
Al Khums
Libya
Africa/Tripoli
Thu 4:10 AM
Al Mawşil al Jadīdah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 5:10 AM
Al Muharraq
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 5:10 AM
Al Mukallā
Yemen
Asia/Aden
Thu 5:10 AM
Al Wakrah
Qatar
Asia/Qatar
Thu 5:10 AM
Al Ḩudaydah
Yemen
Asia/Aden
Thu 5:10 AM
Alaghsas
Niger
Africa/Niamey
Thu 3:10 AM
Alajuela
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 8:10 PM
Albuquerque
United States
America/Denver
Wed 8:10 PM
Alderetes
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 11:10 PM
Alenquer
Brazil
America/Santarem
Wed 11:10 PM
Aleppo
Syria
Asia/Damascus
Thu 5:10 AM
Alexandria
Egypt
Africa/Cairo
Thu 4:10 AM
Algiers
Algeria
Africa/Algiers
Thu 3:10 AM
Ali Sabieh
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 5:10 AM
Alice Springs
Australia
Australia/Darwin
Thu 11:40 AM
Almaty
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 8:10 AM
Alo
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 2:10 PM
Alofi
Niue
Pacific/Niue
Wed 3:10 PM
Altai
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 9:10 AM
Altamira
Brazil
America/Santarem
Wed 11:10 PM
Amadora
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 3:10 AM
Ambon
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 11:10 AM
Amman
Jordan
Asia/Amman
Thu 5:10 AM
Amsterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 4:10 AM
Anabar
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 2:10 PM
Anadyr
Russia
Asia/Anadyr
Thu 2:10 PM
Ananindeua
Brazil
America/Belem
Wed 11:10 PM
Anchorage
United States
America/Anchorage
Wed 6:10 PM
Andijon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 7:10 AM
Andorra la Vella
Andorra
Europe/Andorra
Thu 4:10 AM
Angarsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 10:10 AM
Angochi
Aruba
America/Aruba
Wed 10:10 PM
Angra do Heroísmo
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 2:10 AM
Ankara
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 5:10 AM
Anna Regina
Guyana
America/Guyana
Wed 10:10 PM
Anse Boileau
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 6:10 AM
Antananarivo
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 5:10 AM
Antofagasta
Chile
America/Santiago
Wed 10:10 PM
Antsirabe
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 5:10 AM
Antwerpen
Belgium
Europe/Brussels
Thu 4:10 AM
Apia
Samoa
Pacific/Apia
Thu 3:10 PM
Aqsay
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 7:10 AM
Aqtöbe
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 7:10 AM
Ar Rayyān
Qatar
Asia/Qatar
Thu 5:10 AM
Ar Rifā‘
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 5:10 AM
Aracaju
Brazil
America/Maceio
Wed 11:10 PM
Araguaína
Brazil
America/Araguaina
Wed 11:10 PM
Arapiraca
Brazil
America/Maceio
Wed 11:10 PM
Arasji
Aruba
America/Aruba
Wed 10:10 PM
Arauco
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 11:10 PM
Arawa
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 1:10 PM
Arequipa
Peru
America/Lima
Wed 9:10 PM
Ariquemes
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 10:10 PM
Armadale
Australia
Australia/Perth
Thu 10:10 AM
Arno
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 2:10 PM
Arona
Spain
Atlantic/Canary
Thu 3:10 AM
Arraiján
Panama
America/Panama
Wed 9:10 PM
Arusha
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 5:10 AM
As Sālimīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 5:10 AM
Asau
Samoa
Pacific/Apia
Thu 3:10 PM
Asau Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 2:10 PM
Ashdod
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 5:10 AM
Ashgabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 7:10 AM
Asmara
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 5:10 AM
Assab
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 5:10 AM
Astana
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 8:10 AM
Astrakhan
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 6:10 AM
Asunción
Paraguay
America/Asuncion
Wed 10:10 PM
Atafu Village
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 3:10 PM
Atakpamé
Togo
Africa/Lome
Thu 2:10 AM
Athens
Greece
Europe/Athens
Thu 5:10 AM
Atyrau
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 7:10 AM
Auckland
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 2:10 PM
Auki
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 1:10 PM
Aurora
United States
America/Denver
Wed 8:10 PM
Austin
United States
America/Chicago
Wed 9:10 PM
Avarua
Cook Islands
Pacific/Rarotonga
Wed 4:10 PM
Añisoc
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 3:10 AM
Ba
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 2:10 PM
Babijn
Aruba
America/Aruba
Wed 10:10 PM
Badger
United States
America/Anchorage
Wed 6:10 PM
Bafatá
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 2:10 AM
Baghdad
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 5:10 AM
Bago
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 8:40 AM
Bahir Dar
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 5:10 AM
Baie-Mahault
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 10:10 PM
Baiti
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 2:10 PM
Bakau
Gambia
Africa/Banjul
Thu 2:10 AM
Baku
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 6:10 AM
Balakovo
Russia
Europe/Volgograd
Thu 5:10 AM
Balkanabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 7:10 AM
Ballarat
Australia
Australia/Melbourne
Thu 12:10 PM
Baltiysk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 4:10 AM
Balzers
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 4:10 AM
Bamako
Mali
Africa/Bamako
Thu 2:10 AM
Bamenda
Cameroon
Africa/Douala
Thu 3:10 AM
Bandar Seri Begawan
Brunei
Asia/Brunei
Thu 10:10 AM
Bandung
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 9:10 AM
Banfora
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 2:10 AM
Bangar
Brunei
Asia/Brunei
Thu 10:10 AM
Bangkok
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 9:10 AM
Bangui
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 3:10 AM
Banja Luka
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 4:10 AM
Banjarmasin
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 10:10 AM
Banjul
Gambia
Africa/Banjul
Thu 2:10 AM
Banqiao
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 10:10 AM
Barcelona
Spain
Europe/Madrid
Thu 4:10 AM
Barnaul
Russia
Asia/Omsk
Thu 8:10 AM
Barquisimeto
Venezuela
America/Caracas
Wed 10:10 PM
Barra do Garças
Brazil
America/Cuiaba
Wed 10:10 PM
Barranquilla
Colombia
America/Bogota
Wed 9:10 PM
Barrigada Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 12:10 PM
Barrouallie
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 10:10 PM
Bartica
Guyana
America/Guyana
Wed 10:10 PM
Baruun-Urt
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 10:10 AM
Basel
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 4:10 AM
Basrah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 5:10 AM
Basseterre
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 10:10 PM
Bata
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 3:10 AM
Bathsheba
Barbados
America/Barbados
Wed 10:10 PM
Battambang
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 9:10 AM
Batumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 6:10 AM
Bawshar
Oman
Asia/Muscat
Thu 6:10 AM
Bay Roberts
Canada
America/St_Johns
Wed 11:40 PM
Bayamón
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 10:10 PM
Beau Vallon
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 6:10 AM
Beijing
China
Asia/Shanghai
Thu 10:10 AM
Beira
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 4:10 AM
Beirut
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 5:10 AM
Bekasi
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 9:10 AM
Bel Ombre
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 6:10 AM
Belgrade
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 4:10 AM
Belize City
Belize
America/Belize
Wed 8:10 PM
Belmopan
Belize
America/Belize
Wed 8:10 PM
Belo Horizonte
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 11:10 PM
Belogorsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 11:10 AM
Belém
Brazil
America/Belem
Wed 11:10 PM
Bender
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 5:10 AM
Bendigo
Australia
Australia/Melbourne
Thu 12:10 PM
Bengaluru
India
Asia/Kolkata
Thu 7:40 AM
Benghazi
Libya
Africa/Tripoli
Thu 4:10 AM
Benguela
Angola
Africa/Luanda
Thu 3:10 AM
Benjamin Constant
Brazil
America/Eirunepe
Wed 9:10 PM
Bensonville
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 2:10 AM
Berbera
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 5:10 AM
Berbérati
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 3:10 AM
Berdsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 9:10 AM
Berdyans’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 5:10 AM
Berehove
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 5:10 AM
Berekua
Dominica
America/Dominica
Wed 10:10 PM
Bergen
Norway
Europe/Oslo
Thu 4:10 AM
Berlin
Germany
Europe/Berlin
Thu 4:10 AM
Bern
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 4:10 AM
Betio Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 2:10 PM
Bettembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 4:10 AM
Beyneu
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 7:10 AM
Big Bend
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 4:10 AM
Bikenibeu Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 2:10 PM
Bilibino
Russia
Asia/Anadyr
Thu 2:10 PM
Bimbo
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 3:10 AM
Biratnagar
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 7:55 AM
Birkirkara
Malta
Europe/Malta
Thu 4:10 AM
Birmingham
United Kingdom
Europe/London
Thu 3:10 AM
Bishkek
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 8:10 AM
Bissau
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 2:10 AM
Bissorã
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 2:10 AM
Bisée
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 10:10 PM
Bitola
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 4:10 AM
Biysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 8:10 AM
Biên Hòa
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 9:10 AM
Blagoveshchensk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 11:10 AM
Blantyre
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 4:10 AM
Bloomington
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 10:10 PM
Bo
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 2:10 AM
Boa Vista
Brazil
America/Boa_Vista
Wed 10:10 PM
Bobo-Dioulasso
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 2:10 AM
Bodden Town
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 9:10 PM
Bogotá
Colombia
America/Bogota
Wed 9:10 PM
Boise
United States
America/Boise
Wed 8:10 PM
Bolama
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 2:10 AM
Bolands
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 10:10 PM
Borgo Maggiore
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 4:10 AM
Borough of Queens
United States
America/New_York
Wed 10:10 PM
Bouaké
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 2:10 AM
Boumerdas
Algeria
Africa/Algiers
Thu 3:10 AM
Brades
Montserrat
America/Montserrat
Wed 10:10 PM
Braga
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 3:10 AM
Brandon
Canada
America/Winnipeg
Wed 9:10 PM
Brasília
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 11:10 PM
Bratislava
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 4:10 AM
Bratsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 10:10 AM
Brazzaville
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 3:10 AM
Bridgetown
Barbados
America/Barbados
Wed 10:10 PM
Brikama
Gambia
Africa/Banjul
Thu 2:10 AM
Brisbane
Australia
Australia/Brisbane
Thu 12:10 PM
Brno
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 4:10 AM
Broken Hill
Australia
Australia/Broken_Hill
Thu 11:40 AM
Brokopondo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 11:10 PM
Brooklyn
United States
America/New_York
Wed 10:10 PM
Brussels
Belgium
Europe/Brussels
Thu 4:10 AM
Buala
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 1:10 PM
Bucerías
Mexico
America/Bahia_Banderas
Wed 9:10 PM
Bucharest
Romania
Europe/Bucharest
Thu 5:10 AM
Budapest
Hungary
Europe/Budapest
Thu 4:10 AM
Budta
Philippines
Asia/Manila
Thu 10:10 AM
Budva
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 4:10 AM
Buenos Aires
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 11:10 PM
Bujumbura
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 4:10 AM
Buka
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 1:10 PM
Bukhara
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 7:10 AM
Bulawayo
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 4:10 AM
Bunbury
Australia
Australia/Perth
Thu 10:10 AM
Burgas
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 5:10 AM
Burnaby
Canada
America/Vancouver
Wed 7:10 PM
Burnie
Australia
Australia/Hobart
Thu 12:10 PM
Bursa
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 5:10 AM
Busan
South Korea
Asia/Seoul
Thu 11:10 AM
Butare
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 4:10 AM
Bălţi
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 5:10 AM
Bīrganj
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 7:55 AM
Cacoal
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 10:10 PM
Caguas
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 10:10 PM
Cairns
Australia
Australia/Brisbane
Thu 12:10 PM
Cairo
Egypt
Africa/Cairo
Thu 4:10 AM
Caleta Olivia
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 11:10 PM
Calgary
Canada
America/Edmonton
Wed 8:10 PM
Cali
Colombia
America/Bogota
Wed 9:10 PM
Callao
Peru
America/Lima
Wed 9:10 PM
Camagüey
Cuba
America/Havana
Wed 10:10 PM
Camayenne
Guinea
Africa/Conakry
Thu 2:10 AM
Camaçari
Brazil
America/Bahia
Wed 11:10 PM
Campeche
Mexico
America/Merida
Wed 9:10 PM
Campo Grande
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 10:10 PM
Canberra
Australia
Australia/Sydney
Thu 12:10 PM
Cancún
Mexico
America/Cancun
Wed 9:10 PM
Caniço
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 3:10 AM
Cape Town
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 4:10 AM
Capiatá
Paraguay
America/Asuncion
Wed 10:10 PM
Caracas
Venezuela
America/Caracas
Wed 10:10 PM
Carmel
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 10:10 PM
Carolina
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 10:10 PM
Carrefour
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 10:10 PM
Cartagena
Colombia
America/Bogota
Wed 9:10 PM
Casablanca
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 3:10 AM
Cascade
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 6:10 AM
Castanhal
Brazil
America/Belem
Wed 11:10 PM
Castletown
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 3:10 AM
Castries
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 10:10 PM
Caucete
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 11:10 PM
Cayenne
French Guiana
America/Cayenne
Wed 11:10 PM
Celje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 4:10 AM
Ceuta
Spain
Africa/Ceuta
Thu 4:10 AM
Chaguanas
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 10:10 PM
Chamical
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 11:10 PM
Chandler
United States
America/Phoenix
Wed 7:10 PM
Charleroi
Belgium
Europe/Brussels
Thu 4:10 AM
Charlotte Amalie
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 10:10 PM
Charlottetown
Canada
America/Halifax
Wed 11:10 PM
Chelyabinsk
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 7:10 AM
Chennai
India
Asia/Kolkata
Thu 7:40 AM
Chernyakhovsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 4:10 AM
Chetumal
Mexico
America/Cancun
Wed 9:10 PM
Chicago
United States
America/Chicago
Wed 9:10 PM
Chiclayo
Peru
America/Lima
Wed 9:10 PM
Chihuahua
Mexico
America/Chihuahua
Wed 8:10 PM
Chilecito
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 11:10 PM
Chimbas
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 11:10 PM
Chimoio
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 4:10 AM
Chinandega
Nicaragua
America/Managua
Wed 8:10 PM
Chingola
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 4:10 AM
Chirchiq
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 7:10 AM
Chita
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 11:10 AM
Chittagong
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 8:10 AM
Chitungwiza
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 4:10 AM
Chişinău
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 5:10 AM
Choibalsan
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 10:10 AM
Choloma
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 8:10 PM
Chon Buri
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 9:10 AM
Christchurch
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 2:10 PM
Cipolletti
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 11:10 PM
City of Balikpapan
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 10:10 AM
City of London
United Kingdom
Europe/London
Thu 3:10 AM
Ciudad Acuña
Mexico
America/Matamoros
Wed 9:10 PM
Ciudad del Carmen
Mexico
America/Merida
Wed 9:10 PM
Ciudad del Este
Paraguay
America/Asuncion
Wed 10:10 PM
Ciudad Delicias
Mexico
America/Chihuahua
Wed 8:10 PM
Ciudad Juárez
Mexico
America/Ojinaga
Wed 8:10 PM
Ciudad Obregón
Mexico
America/Hermosillo
Wed 7:10 PM
Coari
Brazil
America/Manaus
Wed 10:10 PM
Cochabamba
Bolivia
America/La_Paz
Wed 10:10 PM
Cockburn Town
Turks and Caicos Islands
America/Grand_Turk
Wed 10:10 PM
Codrington
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 10:10 PM
Colombo
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 7:40 AM
Colonia
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 12:10 PM
Colorado Springs
United States
America/Denver
Wed 8:10 PM
Comilla
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 8:10 AM
Comodoro Rivadavia
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 11:10 PM
Conakry
Guinea
Africa/Conakry
Thu 2:10 AM
Conception Bay South
Canada
America/St_Johns
Wed 11:40 PM
Constantine
Algeria
Africa/Algiers
Thu 3:10 AM
Cooper’s Town
Bahamas
America/Nassau
Wed 10:10 PM
Copenhagen
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 4:10 AM
Cork
Ireland
Europe/Dublin
Thu 3:10 AM
Corner Brook
Canada
America/St_Johns
Wed 11:40 PM
Corumbá
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 10:10 PM
Cotonou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 3:10 AM
Cova Figueira
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 1:10 AM
Cruz Bay
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 10:10 PM
Cruzeiro do Sul
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 9:10 PM
Cuauhtémoc
Mexico
America/Chihuahua
Wed 8:10 PM
Cuenca
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 9:10 PM
Cuiabá
Brazil
America/Cuiaba
Wed 10:10 PM
Cul de Sac
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Wed 10:10 PM
Culiacán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 8:10 PM
Curepipe
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 6:10 AM
Curitiba
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 11:10 PM
Câmara de Lobos
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 3:10 AM
Córdoba
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 11:10 PM
Da Nang
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 9:10 AM
Daegu
South Korea
Asia/Seoul
Thu 11:10 AM
Daejeon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 11:10 AM
Dakar
Senegal
Africa/Dakar
Thu 2:10 AM
Dakhla
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 3:10 AM
Dallas
United States
America/Chicago
Wed 9:10 PM
Daloa
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 2:10 AM
Damascus
Syria
Asia/Damascus
Thu 5:10 AM
Dangriga
Belize
America/Belize
Wed 8:10 PM
Dar es Salaam
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 5:10 AM
Darhan
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 10:10 AM
Dartmouth
Canada
America/Halifax
Wed 11:10 PM
Darwin
Australia
Australia/Darwin
Thu 11:40 AM
Daugavpils
Latvia
Europe/Riga
Thu 5:10 AM
Davao
Philippines
Asia/Manila
Thu 10:10 AM
David
Panama
America/Panama
Wed 9:10 PM
Dawson Creek
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 7:10 PM
Dayr al Balaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 5:10 AM
Daşoguz
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 7:10 AM
Debrecen
Hungary
Europe/Budapest
Thu 4:10 AM
Dededo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 12:10 PM
Dehiwala-Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 7:40 AM
Delhi
India
Asia/Kolkata
Thu 7:40 AM
Delmas 73
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 10:10 PM
Dembeni
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 5:10 AM
Denpasar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 10:10 AM
Denver
United States
America/Denver
Wed 8:10 PM
Detroit
United States
America/Detroit
Wed 10:10 PM
Devonport
Australia
Australia/Hobart
Thu 12:10 PM
Dhaka
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 8:10 AM
Dieppe
Canada
America/Moncton
Wed 11:10 PM
Dili
East Timor
Asia/Dili
Thu 11:10 AM
Dire Dawa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 5:10 AM
Djibouti
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 5:10 AM
Djougou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 3:10 AM
Dnipropetrovsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 5:10 AM
Doha
Qatar
Asia/Qatar
Thu 5:10 AM
Dolisie
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 3:10 AM
Domagnano
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 4:10 AM
Domoni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 5:10 AM
Donetsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 5:10 AM
Douala
Cameroon
Africa/Douala
Thu 3:10 AM
Douglas
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 3:10 AM
Dourados
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 10:10 PM
Drammen
Norway
Europe/Oslo
Thu 4:10 AM
Dubai
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 6:10 AM
Dublin
Ireland
Europe/Dublin
Thu 3:10 AM
Dudelange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 4:10 AM
Dumbéa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 1:10 PM
Durban
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 4:10 AM
Durrës
Albania
Europe/Tirane
Thu 4:10 AM
Dushanbe
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 7:10 AM
Dzaoudzi
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 5:10 AM
Dzhetygara
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 8:10 AM
Dún Laoghaire
Ireland
Europe/Dublin
Thu 3:10 AM
Dār Kulayb
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 5:10 AM
Eagle River
United States
America/Anchorage
Wed 6:10 PM
East End
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 9:10 PM
East Jerusalem
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 5:10 AM
Ebaye
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 2:10 PM
Ebebiyin
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 3:10 AM
Ecatepec
Mexico
America/Mexico_City
Wed 9:10 PM
Edinburgh of the Seven Seas
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 2:10 AM
Edmonton
Canada
America/Edmonton
Wed 8:10 PM
Eindhoven
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 4:10 AM
Eirunepé
Brazil
America/Eirunepe
Wed 9:10 PM
Ejmiatsin
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 6:10 AM
El Obeid
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 4:10 AM
El Paso
United States
America/Denver
Wed 8:10 PM
El Progreso
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 8:10 PM
Elbasan
Albania
Europe/Tirane
Thu 4:10 AM
Eldoret
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 5:10 AM
Embi
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 7:10 AM
Encamp
Andorra
Europe/Andorra
Thu 4:10 AM
Ensenada
Mexico
America/Tijuana
Wed 7:10 PM
Envira
Brazil
America/Eirunepe
Wed 9:10 PM
Erdenet
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 10:10 AM
Esch-sur-Alzette
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 4:10 AM
Eschen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 4:10 AM
Espoo
Finland
Europe/Helsinki
Thu 5:10 AM
Esquel
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 11:10 PM
Faaa
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 4:10 PM
Fairbanks
United States
America/Anchorage
Wed 6:10 PM
Faisalābād
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 7:10 AM
Fale old settlement
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 3:10 PM
Famagusta
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 5:10 AM
Farafenni
Gambia
Africa/Banjul
Thu 2:10 AM
Feijó
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 9:10 PM
Feira de Santana
Brazil
America/Bahia
Wed 11:10 PM
Felipe Carrillo Puerto
Mexico
America/Cancun
Wed 9:10 PM
Fes
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 3:10 AM
Fianarantsoa
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 5:10 AM
Fig Tree
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 10:10 PM
Fiorentino
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 4:10 AM
Flying Fish Cove
Christmas Island
Indian/Christmas
Thu 9:10 AM
Fomboni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 5:10 AM
Fort McMurray
Canada
America/Edmonton
Wed 8:10 PM
Fort St. John
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 7:10 PM
Fort Wayne
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 10:10 PM
Fort-de-France
Martinique
America/Martinique
Wed 10:10 PM
Fortaleza
Brazil
America/Fortaleza
Wed 11:10 PM
Franceville
Gabon
Africa/Libreville
Thu 3:10 AM
Francistown
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 4:10 AM
Frankfurt am Main
Germany
Europe/Berlin
Thu 4:10 AM
Fredericton
Canada
America/Moncton
Wed 11:10 PM
Frederiksberg
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 4:10 AM
Freeport
Bahamas
America/Nassau
Wed 10:10 PM
Freetown
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 2:10 AM
Fuglafjørður
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 3:10 AM
Funafuti
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 2:10 PM
Funchal
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 3:10 AM
Fuvahmulah
Maldives
Indian/Maldives
Thu 7:10 AM
Gaborone
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 4:10 AM
Gabú
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 2:10 AM
Gaillimh
Ireland
Europe/Dublin
Thu 3:10 AM
Galkissa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 7:40 AM
Ganja
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 6:10 AM
Garoua
Cameroon
Africa/Douala
Thu 3:10 AM
Garðabær
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 2:10 AM
Gaza
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 5:10 AM
Gbarnga
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 2:10 AM
Geelong
Australia
Australia/Melbourne
Thu 12:10 PM
Gent
Belgium
Europe/Brussels
Thu 4:10 AM
Genève
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 4:10 AM
George Town
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 9:10 PM
Georgetown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 2:10 AM
Gibraltar
Gibraltar
Europe/Gibraltar
Thu 4:10 AM
Gisenyi
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 4:10 AM
Gitarama
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 4:10 AM
Gitega
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 4:10 AM
Gizo
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 1:10 PM
Glace Bay
Canada
America/Glace_Bay
Wed 11:10 PM
Glasgow
United Kingdom
Europe/London
Thu 3:10 AM
Glendale
United States
America/Phoenix
Wed 7:10 PM
Gold Coast
Australia
Australia/Brisbane
Thu 12:10 PM
Gomel
Belarus
Europe/Minsk
Thu 5:10 AM
Gouyave
Grenada
America/Grenada
Wed 10:10 PM
Grand Rapids
United States
America/Detroit
Wed 10:10 PM
Graz
Austria
Europe/Vienna
Thu 4:10 AM
Grenville
Grenada
America/Grenada
Wed 10:10 PM
Grytviken
South Georgia and the South Sandwich Islands
Atlantic/South_Georgia
Thu 12:10 AM
Guadalajara
Mexico
America/Mexico_City
Wed 9:10 PM
Guadalupe
Mexico
America/Monterrey
Wed 9:10 PM
Guangzhou
China
Asia/Shanghai
Thu 10:10 AM
Guantánamo
Cuba
America/Havana
Wed 10:10 PM
Guatemala City
Guatemala
America/Guatemala
Wed 8:10 PM
Guayaquil
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 9:10 PM
Gulu
Uganda
Africa/Kampala
Thu 5:10 AM
Gurupi
Brazil
America/Araguaina
Wed 11:10 PM
Gusev
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 4:10 AM
Gustavia
Saint Barthelemy
America/St_Barthelemy
Wed 10:10 PM
Gustavo A. Madero
Mexico
America/Monterrey
Wed 9:10 PM
Gweru
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 4:10 AM
Gyumri
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 6:10 AM
Göteborg
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 4:10 AM
Hafnarfjörður
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 2:10 AM
Haifa
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 5:10 AM
Haiphong
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 9:10 AM
Halifax
Canada
America/Halifax
Wed 11:10 PM
Hamburg
Germany
Europe/Berlin
Thu 4:10 AM
Hamhŭng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 10:40 AM
Hamilton
Bermuda
Atlantic/Bermuda
Wed 11:10 PM
Hanoi
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 9:10 AM
Happy Valley-Goose Bay
Canada
America/Goose_Bay
Wed 11:10 PM
Harare
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 4:10 AM
Hargeysa
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 5:10 AM
Harper
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 2:10 AM
Havana
Cuba
America/Havana
Wed 10:10 PM
Hebron
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 5:10 AM
Helsinki
Finland
Europe/Helsinki
Thu 5:10 AM
Herceg-Novi
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 4:10 AM
Hermosillo
Mexico
America/Hermosillo
Wed 7:10 PM
Heroica Matamoros
Mexico
America/Matamoros
Wed 9:10 PM
Herāt
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 6:40 AM
Hidalgo del Parral
Mexico
America/Chihuahua
Wed 8:10 PM
Hihifo
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 3:10 PM
Hilo
United States
Pacific/Honolulu
Wed 4:10 PM
Hithadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 7:10 AM
Ho Chi Minh City
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 9:10 AM
Hobart
Australia
Australia/Hobart
Thu 12:10 PM
Holetown
Barbados
America/Barbados
Wed 10:10 PM
Holguín
Cuba
America/Havana
Wed 10:10 PM
Homs
Syria
Asia/Damascus
Thu 5:10 AM
Hong Kong
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 10:10 AM
Honiara
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 1:10 PM
Honolulu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 4:10 PM
Houston
United States
America/Chicago
Wed 9:10 PM
Hovd
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 10:10 AM
Hrazdan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 6:10 AM
Hrodna
Belarus
Europe/Minsk
Thu 5:10 AM
Huambo
Angola
Africa/Luanda
Thu 3:10 AM
Huntingburg
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 10:10 PM
Hŭngnam
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 10:40 AM
Iaşi
Romania
Europe/Bucharest
Thu 5:10 AM
Ibadan
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 3:10 AM
Idaho Falls
United States
America/Boise
Wed 8:10 PM
Ijuw
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 2:10 PM
Ilulissat
Greenland
America/Godthab
Thu 12:10 AM
Incheon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 11:10 AM
Indianapolis
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 10:10 PM
Innsbruck
Austria
Europe/Vienna
Thu 4:10 AM
Iqaluit
Canada
America/Iqaluit
Wed 10:10 PM
Irbid
Jordan
Asia/Amman
Thu 5:10 AM
Irkutsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 10:10 AM
Iron Mountain
United States
America/Menominee
Wed 9:10 PM
Iron River
United States
America/Menominee
Wed 9:10 PM
Ironwood
United States
America/Menominee
Wed 9:10 PM
Isangel
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 1:10 PM
Isfahan
Iran
Asia/Tehran
Thu 6:40 AM
Iskitim
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 9:10 AM
Istaravshan
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 7:10 AM
Itabuna
Brazil
America/Bahia
Wed 11:10 PM
Itacoatiara
Brazil
America/Manaus
Wed 10:10 PM
Itaituba
Brazil
America/Santarem
Wed 11:10 PM
Itamaracá
Brazil
America/Noronha
Thu 12:10 AM
Izhevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 6:10 AM
Iztapalapa
Mexico
America/Mexico_City
Wed 9:10 PM
Jabat
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 2:10 PM
Jaboatão
Brazil
America/Recife
Wed 11:10 PM
Jaboatão dos Guararapes
Brazil
America/Recife
Wed 11:10 PM
Jabor
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 2:10 PM
Jabālyā
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 5:10 AM
Jakarta
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 9:10 AM
Jalal-Abad
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 8:10 AM
Jalālābād
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 6:40 AM
Jamestown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 2:10 AM
Jasper
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 10:10 PM
Jayapura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 11:10 AM
Jeddah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 5:10 AM
Jeffersontown
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 10:10 PM
Jeffersonville
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 10:10 PM
Jelgava
Latvia
Europe/Riga
Thu 5:10 AM
Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 5:10 AM
Ji Paraná
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 10:10 PM
Jinja
Uganda
Africa/Kampala
Thu 5:10 AM
Jizzax
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 7:10 AM
Johannesburg
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 4:10 AM
Johor Bahru
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 10:10 AM
João Pessoa
Brazil
America/Fortaleza
Wed 11:10 PM
Juba
South Sudan
Africa/Juba
Thu 5:10 AM
Juneau
United States
America/Juneau
Wed 6:10 PM
Justo Daract
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 11:10 PM
Kabul
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 6:40 AM
Kabwe
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 4:10 AM
Kaduna
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 3:10 AM
Kaesŏng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 10:40 AM
Kaga Bandoro
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 3:10 AM
Kailua
United States
Pacific/Honolulu
Wed 4:10 PM
Kairouan
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 3:10 AM
Kakata
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 2:10 AM
Kaliningrad
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 4:10 AM
Kampala
Uganda
Africa/Kampala
Thu 5:10 AM
Kampung Baru Subang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 10:10 AM
Kamyzyak
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 6:10 AM
Kananga
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 4:10 AM
Kanasín
Mexico
America/Merida
Wed 9:10 PM
Kandahār
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 6:40 AM
Kandyagash
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 7:10 AM
Kankan
Guinea
Africa/Conakry
Thu 2:10 AM
Kano
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 3:10 AM
Kaohsiung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 10:10 AM
Kara
Togo
Africa/Lome
Thu 2:10 AM
Karachi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 7:10 AM
Karagandy
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 8:10 AM
Karaj
Iran
Asia/Tehran
Thu 6:40 AM
Karakol
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 8:10 AM
Kassala
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 4:10 AM
Kasungu
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 4:10 AM
Katherine
Australia
Australia/Darwin
Thu 11:40 AM
Kathmandu
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 7:55 AM
Kaunas
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 5:10 AM
Kayes
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 3:10 AM
Kazan
Russia
Europe/Moscow
Thu 5:10 AM
Kaédi
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 2:10 AM
Kelo
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 3:10 AM
Kemerovo
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 9:10 AM
Kenema
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 2:10 AM
Kerch
Russia
Europe/Simferopol
Thu 5:10 AM
Keren
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 5:10 AM
Ketchikan
United States
America/Sitka
Wed 6:10 PM
Khabarovsk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 12:10 PM
Khabarovsk Vtoroy
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 12:10 PM
Kharabali
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 6:10 AM
Kharkiv
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 5:10 AM
Khartoum
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 4:10 AM
Kholmsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 1:10 PM
Khovd
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 9:10 AM
Khromtau
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 7:10 AM
Khulna
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 8:10 AM
Khust
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 5:10 AM
Khān Yūnis
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 5:10 AM
Khŭjand
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 7:10 AM
Kiev
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 5:10 AM
Kigali
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 4:10 AM
Kikwit
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 3:10 AM
Kindia
Guinea
Africa/Conakry
Thu 2:10 AM
Kingsford
United States
America/Menominee
Wed 9:10 PM
Kingston
Norfolk Island
Pacific/Norfolk
Thu 1:10 PM
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 10:10 PM
Kingstown Park
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 10:10 PM
Kinshasa
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 3:10 AM
Kirov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 5:10 AM
Kisangani
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 4:10 AM
Kiselëvsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 9:10 AM
Kismayo
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 5:10 AM
Kisumu
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 5:10 AM
Kitwe
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 4:10 AM
Klaipėda
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 5:10 AM
Klaksvík
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 3:10 AM
Klang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 10:10 AM
Kloulklubed
Palau
Pacific/Palau
Thu 11:10 AM
Klyuchi
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 2:10 PM
Knik-Fairview
United States
America/Anchorage
Wed 6:10 PM
Kohtla-Järve
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 5:10 AM
Koidu
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 2:10 AM
Kolkata
India
Asia/Kolkata
Thu 7:40 AM
Kolonia
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 1:10 PM
Kolonia Town
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 1:10 PM
Komsomolsk-on-Amur
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 12:10 PM
Koror
Palau
Pacific/Palau
Thu 11:10 AM
Koror Town
Palau
Pacific/Palau
Thu 11:10 AM
Korsakov
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 1:10 PM
Kostanay
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 8:10 AM
Kota Bharu
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 10:10 AM
Kota Kinabalu
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 10:10 AM
Koudougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 2:10 AM
Koungou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 5:10 AM
Kourou
French Guiana
America/Cayenne
Wed 11:10 PM
Kousséri
Cameroon
Africa/Douala
Thu 3:10 AM
Koutiala
Mali
Africa/Bamako
Thu 2:10 AM
Kowloon
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 10:10 AM
Košice
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 4:10 AM
Kpalimé
Togo
Africa/Lome
Thu 2:10 AM
Kraków
Poland
Europe/Warsaw
Thu 4:10 AM
Kralendijk
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 10:10 PM
Kranj
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 4:10 AM
Krasnoyarsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 9:10 AM
Kuala Belait
Brunei
Asia/Brunei
Thu 10:10 AM
Kuala Lumpur
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 10:10 AM
Kuching
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 10:10 AM
Kulhudhuffushi
Maldives
Indian/Maldives
Thu 7:10 AM
Kumanovo
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 4:10 AM
Kumasi
Ghana
Africa/Accra
Thu 2:10 AM
Kutaisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 6:10 AM
Kyzyl
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 9:10 AM
Kyzylorda
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 8:10 AM
Kópavogur
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 2:10 AM
Köln
Germany
Europe/Berlin
Thu 4:10 AM
Kŭlob
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 7:10 AM
La Ceiba
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 8:10 PM
La Condamine
Monaco
Europe/Monaco
Thu 4:10 AM
La Laguna
Spain
Atlantic/Canary
Thu 3:10 AM
la Massana
Andorra
Europe/Andorra
Thu 4:10 AM
La Paz
Bolivia
America/La_Paz
Wed 10:10 PM
La Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 11:10 PM
La Punta
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 11:10 PM
La Quiaca
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 11:10 PM
La Rioja
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 11:10 PM
La Romana
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 10:10 PM
Laayoune Plage
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 3:10 AM
Labasa
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 2:10 PM
Labrador City
Canada
America/Goose_Bay
Wed 11:10 PM
Lae
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 12:10 PM
Lagoa
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 2:10 AM
Lagos
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 3:10 AM
Lahore
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 7:10 AM
Lakatoro
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 1:10 PM
Lambaré
Paraguay
America/Asuncion
Wed 10:10 PM
Lamin
Gambia
Africa/Banjul
Thu 2:10 AM
Lankaran
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 6:10 AM
Lansing
United States
America/Detroit
Wed 10:10 PM
Larnaca
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 5:10 AM
Las Heras
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 11:10 PM
Las Palmas de Gran Canaria
Spain
Atlantic/Canary
Thu 3:10 AM
Las Piedras
Uruguay
America/Montevideo
Wed 11:10 PM
Latakia
Syria
Asia/Damascus
Thu 5:10 AM
Launceston
Australia
Australia/Hobart
Thu 12:10 PM
Lausanne
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 4:10 AM
Lautoka
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 2:10 PM
Laventille
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 10:10 PM
Le François
Martinique
America/Martinique
Wed 10:10 PM
Le Gosier
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 10:10 PM
Le Hocq
Jersey
Europe/Jersey
Thu 3:10 AM
Le Lamentin
Martinique
America/Martinique
Wed 10:10 PM
Le Robert
Martinique
America/Martinique
Wed 10:10 PM
Le Tampon
Reunion
Indian/Reunion
Thu 6:10 AM
Lelydorp
Suriname
America/Paramaribo
Wed 11:10 PM
Leninsk-Kuznetsky
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 9:10 AM
Leribe
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 4:10 AM
Les Abymes
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 10:10 PM
les Escaldes
Andorra
Europe/Andorra
Thu 4:10 AM
Lethbridge
Canada
America/Edmonton
Wed 8:10 PM
Leulumoega
Samoa
Pacific/Apia
Thu 3:10 PM
León
Nicaragua
America/Managua
Wed 8:10 PM
Liberia
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 8:10 PM
Libertador General San Martín
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 11:10 PM
Libreville
Gabon
Africa/Libreville
Thu 3:10 AM
Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 5:10 AM
Likasi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 4:10 AM
Lilongwe
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 4:10 AM
Lima
Peru
America/Lima
Wed 9:10 PM
Limassol
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 5:10 AM
Limón
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 8:10 PM
Linden
Guyana
America/Guyana
Wed 10:10 PM
Linz
Austria
Europe/Vienna
Thu 4:10 AM
Liquica
East Timor
Asia/Dili
Thu 11:10 AM
Lira
Uganda
Africa/Kampala
Thu 5:10 AM
Lisakovsk
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 8:10 AM
Lisbon
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 3:10 AM
Liverpool
United Kingdom
Europe/London
Thu 3:10 AM
Liège
Belgium
Europe/Brussels
Thu 4:10 AM
Ljubljana
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 4:10 AM
Lobito
Angola
Africa/Luanda
Thu 3:10 AM
Logan City
Australia
Australia/Brisbane
Thu 12:10 PM
Lomé
Togo
Africa/Lome
Thu 2:10 AM
London
United Kingdom
Europe/London
Thu 3:10 AM
Longyearbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Thu 4:10 AM
Los Angeles
United States
America/Los_Angeles
Wed 7:10 PM
Los Mochis
Mexico
America/Mazatlan
Wed 8:10 PM
Louisville
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 10:10 PM
Lower Sacvkille
Canada
America/Halifax
Wed 11:10 PM
Luanda
Angola
Africa/Luanda
Thu 3:10 AM
Luang Prabang
Laos
Asia/Vientiane
Thu 9:10 AM
Lubumbashi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 4:10 AM
Lucaya
Bahamas
America/Nassau
Wed 10:10 PM
Lufilufi
Samoa
Pacific/Apia
Thu 3:10 PM
Luganville
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 1:10 PM
Luhansk
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 5:10 AM
Luimneach
Ireland
Europe/Dublin
Thu 3:10 AM
Lusaka
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 4:10 AM
Luxembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 4:10 AM
Lyon
France
Europe/Paris
Thu 4:10 AM
Lárisa
Greece
Europe/Athens
Thu 5:10 AM
Lévis
Canada
America/Blanc-Sablon
Wed 10:10 PM
Macapá
Brazil
America/Belem
Wed 11:10 PM
Macau
Macao
Asia/Macau
Thu 10:10 AM
Maceió
Brazil
America/Maceio
Wed 11:10 PM
Machala
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 9:10 PM
Machico
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 3:10 AM
Madang
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 12:10 PM
Madrid
Spain
Europe/Madrid
Thu 4:10 AM
Madīnat Ḩamad
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 5:10 AM
Mafeteng
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 4:10 AM
Magadan
Russia
Asia/Magadan
Thu 1:10 PM
Mahajanga
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 5:10 AM
Mahilyow
Belarus
Europe/Minsk
Thu 5:10 AM
Mahina
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 4:10 PM
Maitland
Australia
Australia/Sydney
Thu 12:10 PM
Majuro
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 2:10 PM
Makassar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 10:10 AM
Makeni
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 2:10 AM
Malabo
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 3:10 AM
Malakal
South Sudan
Africa/Juba
Thu 5:10 AM
Male
Maldives
Indian/Maldives
Thu 7:10 AM
Maliana
East Timor
Asia/Dili
Thu 11:10 AM
Malingao
Philippines
Asia/Manila
Thu 10:10 AM
Malkerns
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 4:10 AM
Malmö
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 4:10 AM
Mamoudzou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 5:10 AM
Manacapuru
Brazil
America/Manaus
Wed 10:10 PM
Manado
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 10:10 AM
Managua
Nicaragua
America/Managua
Wed 8:10 PM
Manama
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 5:10 AM
Manaus
Brazil
America/Manaus
Wed 10:10 PM
Mandalay
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 8:40 AM
Mandan
United States
America/North_Dakota/New_Salem
Wed 9:10 PM
Mandurah
Australia
Australia/Perth
Thu 10:10 AM
Mangilao Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 12:10 PM
Manhattan
United States
America/New_York
Wed 10:10 PM
Manila
Philippines
Asia/Manila
Thu 10:10 AM
Manuel Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 8:10 PM
Manukau City
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 2:10 PM
Manzini
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 4:10 AM
Maputo
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 4:10 AM
Maputsoe
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 4:10 AM
Mar del Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 11:10 PM
Marabá
Brazil
America/Belem
Wed 11:10 PM
Maracaibo
Venezuela
America/Caracas
Wed 10:10 PM
Maracay
Venezuela
America/Caracas
Wed 10:10 PM
Maradi
Niger
Africa/Niamey
Thu 3:10 AM
Maribor
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 4:10 AM
Mariehamn
Aland Islands
Europe/Mariehamn
Thu 5:10 AM
Marigot
Saint Martin
America/Marigot
Wed 10:10 PM
Marka
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 5:10 AM
Market Shop
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 10:10 PM
Marrakesh
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 3:10 AM
Marseille
France
Europe/Paris
Thu 4:10 AM
Mary
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 7:10 AM
Masaya
Nicaragua
America/Managua
Wed 8:10 PM
Maseru
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 4:10 AM
Mashhad
Iran
Asia/Tehran
Thu 6:40 AM
Masina
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 3:10 AM
Massawa
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 5:10 AM
Mata-Utu
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 2:10 PM
Matadi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 3:10 AM
Matola
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 4:10 AM
Matoury
French Guiana
America/Cayenne
Wed 11:10 PM
Maun
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 4:10 AM
Mawlamyine
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 8:40 AM
Mazatlán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 8:10 PM
Mazār-e Sharīf
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 6:40 AM
Mbabane
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 4:10 AM
Mbandaka
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 3:10 AM
Mbarara
Uganda
Africa/Kampala
Thu 5:10 AM
Mbaïki
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 3:10 AM
Mbeya
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 5:10 AM
Mbuji-Mayi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 4:10 AM
McMinns Lagoon
Australia
Australia/Darwin
Thu 11:40 AM
Mecca
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 5:10 AM
Medan
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 9:10 AM
Medellín
Colombia
America/Bogota
Wed 9:10 PM
Medina
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 5:10 AM
Mejicanos
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 8:10 PM
Mekele
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 5:10 AM
Melbourne
Australia
Australia/Melbourne
Thu 12:10 PM
Melilla
Spain
Africa/Ceuta
Thu 4:10 AM
Melitopol’
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 5:10 AM
Mendefera
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 5:10 AM
Mendoza
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 11:10 PM
Mengellang
Palau
Pacific/Palau
Thu 11:10 AM
Menominee
United States
America/Menominee
Wed 9:10 PM
Meridian
United States
America/Boise
Wed 8:10 PM
Merlo
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 11:10 PM
Mesa
United States
America/Phoenix
Wed 7:10 PM
Mexicali
Mexico
America/Tijuana
Wed 7:10 PM
Mexico City
Mexico
America/Mexico_City
Wed 9:10 PM
Mhlume
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 4:10 AM
Micoud
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 10:10 PM
Middle Island
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 10:10 PM
Midoun
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 3:10 AM
Milano
Italy
Europe/Rome
Thu 4:10 AM
Mili
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 2:10 PM
Mindelo
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 1:10 AM
Mingelchaur
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 6:10 AM
Minsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 5:10 AM
Miquelon
Saint Pierre and Miquelon
America/Miquelon
Thu 12:10 AM
Miramichi
Canada
America/Moncton
Wed 11:10 PM
Miri
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 10:10 AM
Miskolc
Hungary
Europe/Budapest
Thu 4:10 AM
Mississauga
Canada
America/Toronto
Wed 10:10 PM
Mixco
Guatemala
America/Guatemala
Wed 8:10 PM
Miðvágur
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 3:10 AM
Mişrātah
Libya
Africa/Tripoli
Thu 4:10 AM
Moanda
Gabon
Africa/Libreville
Thu 3:10 AM
Moengo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 11:10 PM
Mogadishu
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 5:10 AM
Mohale’s Hoek
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 4:10 AM
Molepolole
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 4:10 AM
Mombasa
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 5:10 AM
Mon Repos
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 10:10 PM
Monaco
Monaco
Europe/Monaco
Thu 4:10 AM
Moncton
Canada
America/Moncton
Wed 11:10 PM
Monrovia
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 2:10 AM
Mont-Dore
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 1:10 PM
Monte-Carlo
Monaco
Europe/Monaco
Thu 4:10 AM
Montego Bay
Jamaica
America/Jamaica
Wed 9:10 PM
Monterrey
Mexico
America/Monterrey
Wed 9:10 PM
Montevideo
Uruguay
America/Montevideo
Wed 11:10 PM
Monticello
United States
America/Kentucky/Monticello
Wed 10:10 PM
Montréal
Canada
America/Toronto
Wed 10:10 PM
Moose Jaw
Canada
America/Regina
Wed 8:10 PM
Mopti
Mali
Africa/Bamako
Thu 2:10 AM
Moratuwa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 7:40 AM
Moroni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 5:10 AM
Morphett Vale
Australia
Australia/Adelaide
Thu 11:40 AM
Morón
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 11:10 PM
Moscow
Russia
Europe/Moscow
Thu 5:10 AM
Mosta
Malta
Europe/Malta
Thu 4:10 AM
Mostar
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 4:10 AM
Mosul
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 5:10 AM
Moundou
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 3:10 AM
Mount Gambier
Australia
Australia/Adelaide
Thu 11:40 AM
Mount Hagen
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 12:10 PM
Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 7:40 AM
Mount Pearl
Canada
America/St_Johns
Wed 11:40 PM
Moutsamoudou
Comoros
Indian/Comoro
Thu 5:10 AM
Mueang Nonthaburi
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 9:10 AM
Mukacheve
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 5:10 AM
Mulifanua
Samoa
Pacific/Apia
Thu 3:10 PM
Multān
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 7:10 AM
Mumbai
India
Asia/Kolkata
Thu 7:40 AM
Murun-kuren
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 10:10 AM
Musanze
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 4:10 AM
Muscat
Oman
Asia/Muscat
Thu 6:10 AM
Mutare
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 4:10 AM
Muyinga
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 4:10 AM
Mwanza
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 5:10 AM
Mzuzu
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 4:10 AM
Mérida
Mexico
America/Merida
Wed 9:10 PM
München
Germany
Europe/Berlin
Thu 4:10 AM
N'Djamena
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 3:10 AM
Nablus
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 5:10 AM
Nadi
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 2:10 PM
Nagoya
Japan
Asia/Tokyo
Thu 11:10 AM
Nairobi
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 5:10 AM
Nakuru
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 5:10 AM
Namangan
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 7:10 AM
Nampa
United States
America/Boise
Wed 8:10 PM
Nampula
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 4:10 AM
Namp’o
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 10:40 AM
Napoli
Italy
Europe/Rome
Thu 4:10 AM
Narva
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 5:10 AM
Nassau
Bahamas
America/Nassau
Wed 10:10 PM
Natal
Brazil
America/Fortaleza
Wed 11:10 PM
Navojoa
Mexico
America/Hermosillo
Wed 7:10 PM
Nay Pyi Taw
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 8:40 AM
Nazrēt
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 5:10 AM
Ndola
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 4:10 AM
Neiafu
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 3:10 PM
Neryungri
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 11:10 AM
Neuquén
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 11:10 PM
Nevel’sk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 1:10 PM
New Albany
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 10:10 PM
New Amsterdam
Guyana
America/Guyana
Wed 10:10 PM
New Kingston
Jamaica
America/Jamaica
Wed 9:10 PM
New York City
United States
America/New_York
Wed 10:10 PM
Newcastle
Australia
Australia/Sydney
Thu 12:10 PM
Ngozi
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 4:10 AM
Niamey
Niger
Africa/Niamey
Thu 3:10 AM
Nice
France
Europe/Paris
Thu 4:10 AM
Nicosia
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 5:10 AM
Nieuw Nickerie
Suriname
America/Paramaribo
Wed 11:10 PM
Nikšić
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 4:10 AM
Nitra
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 4:10 AM
Nizhniy Novgorod
Russia
Europe/Moscow
Thu 5:10 AM
Niš
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 4:10 AM
Nogales
Mexico
America/Hermosillo
Wed 7:10 PM
Norilsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 9:10 AM
North Battleford
Canada
America/Regina
Wed 8:10 PM
North Side
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 9:10 PM
North York
Canada
America/Toronto
Wed 10:10 PM
Nossa Senhora do Socorro
Brazil
America/Maceio
Wed 11:10 PM
Nouakchott
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 2:10 AM
Nouméa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 1:10 PM
Nouâdhibou
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 2:10 AM
Novi Sad
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 4:10 AM
Novoaltaysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 8:10 AM
Novokuybyshevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 6:10 AM
Novokuznetsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 9:10 AM
Novosibirsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 9:10 AM
Nuevo Casas Grandes
Mexico
America/Chihuahua
Wed 8:10 PM
Nuevo Laredo
Mexico
America/Matamoros
Wed 9:10 PM
Nukunonu
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 3:10 PM
Nukus
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 7:10 AM
Nuku‘alofa
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 3:10 PM
Nuuk
Greenland
America/Godthab
Thu 12:10 AM
Nzérékoré
Guinea
Africa/Conakry
Thu 2:10 AM
Néma
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 2:10 AM
N’dalatando
Angola
Africa/Luanda
Thu 3:10 AM
Obock
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 5:10 AM
Odense
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 4:10 AM
Odessa
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 5:10 AM
Oistins
Barbados
America/Barbados
Wed 10:10 PM
Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 8:10 PM
Okanagan
Canada
America/Vancouver
Wed 7:10 PM
Okha
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 1:10 PM
Ola
Russia
Asia/Magadan
Thu 1:10 PM
Olinda
Brazil
America/Recife
Wed 11:10 PM
Olomouc
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 4:10 AM
Olonkinbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Thu 4:10 AM
Omdurman
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 4:10 AM
Omsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 8:10 AM
Oral
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 7:10 AM
Oran
Algeria
Africa/Algiers
Thu 3:10 AM
Orange Walk
Belize
America/Belize
Wed 8:10 PM
Oranjestad
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 10:10 PM
Orenburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 7:10 AM
Oriximiná
Brazil
America/Santarem
Wed 11:10 PM
Oruro
Bolivia
America/La_Paz
Wed 10:10 PM
Osaka
Japan
Asia/Tokyo
Thu 11:10 AM
Osh
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 8:10 AM
Osh City
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 8:10 AM
Oshakati
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 4:10 AM
Osijek
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 4:10 AM
Oslo
Norway
Europe/Oslo
Thu 4:10 AM
Ostrava
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 4:10 AM
Ottawa
Canada
America/Toronto
Wed 10:10 PM
Ouagadougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 2:10 AM
Ouahigouya
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 2:10 AM
Owando
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 3:10 AM
Oyem
Gabon
Africa/Libreville
Thu 3:10 AM
Pago Pago
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 3:10 PM
Pajok
South Sudan
Africa/Juba
Thu 5:10 AM
Pakse
Laos
Asia/Vientiane
Thu 9:10 AM
Palangkaraya
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 9:10 AM
Palermo
Italy
Europe/Rome
Thu 4:10 AM
Palikir - National Government Center
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 1:10 PM
Palmas
Brazil
America/Araguaina
Wed 11:10 PM
Palmerston
Australia
Australia/Darwin
Thu 11:40 AM
Palpalá
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 11:10 PM
Panamá
Panama
America/Panama
Wed 9:10 PM
Panevėžys
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 5:10 AM
Pangai
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 3:10 PM
Papeete
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 4:10 PM
Paphos
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 5:10 AM
Parakou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 3:10 AM
Paramaribo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 11:10 PM
Parham
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 10:10 PM
Parintins
Brazil
America/Manaus
Wed 10:10 PM
Paris
France
Europe/Paris
Thu 4:10 AM
Paulista
Brazil
America/Recife
Wed 11:10 PM
Paysandú
Uruguay
America/Montevideo
Wed 11:10 PM
Païta
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 1:10 PM
Pearl City
United States
Pacific/Honolulu
Wed 4:10 PM
Peel
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 3:10 AM
Pemagatshel
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 8:10 AM
Perm
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 7:10 AM
Perth
Australia
Australia/Perth
Thu 10:10 AM
Petapa
Guatemala
America/Guatemala
Wed 8:10 PM
Petit-Bourg
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 10:10 PM
Petropavlovsk-Kamchatsky
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 2:10 PM
Philadelphia
United States
America/New_York
Wed 10:10 PM
Philipsburg
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Wed 10:10 PM
Phnom Penh
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 9:10 AM
Phoenix
United States
America/Phoenix
Wed 7:10 PM
Phuntsholing
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 8:10 AM
Pico Truncado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 11:10 PM
Piedras Negras
Mexico
America/Matamoros
Wed 9:10 PM
Piggotts
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 10:10 PM
Pikine
Senegal
Africa/Dakar
Thu 2:10 AM
Pilsen
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 4:10 AM
Pirae
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 4:10 PM
Piraeus
Greece
Europe/Athens
Thu 5:10 AM
Playa del Carmen
Mexico
America/Cancun
Wed 9:10 PM
Pleasure Ridge Park
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 10:10 PM
Pljevlja
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 4:10 AM
Plovdiv
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 5:10 AM
Plymouth
Montserrat
America/Montserrat
Wed 10:10 PM
Pocatello
United States
America/Boise
Wed 8:10 PM
Pocito
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 11:10 PM
Podgorica
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 4:10 AM
Pointe-Noire
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 3:10 AM
Pokhara
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 7:55 AM
Ponce
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 10:10 PM
Ponta Delgada
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 2:10 AM
Ponta Porã
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 10:10 PM
Pontianak
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 9:10 AM
Popondetta
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 12:10 PM
Port Elizabeth
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 10:10 PM
Port Erin
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 3:10 AM
Port Harcourt
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 3:10 AM
Port Louis
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 6:10 AM
Port Moresby
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 12:10 PM
Port of Spain
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 10:10 PM
Port Said
Egypt
Africa/Cairo
Thu 4:10 AM
Port Sudan
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 4:10 AM
Port-au-Prince
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 10:10 PM
Port-aux-Français
French Southern Territories
Indian/Kerguelen
Thu 7:10 AM
Port-de-Paix
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 10:10 PM
Port-Gentil
Gabon
Africa/Libreville
Thu 3:10 AM
Port-Vila
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 1:10 PM
Portage la Prairie
Canada
America/Winnipeg
Wed 9:10 PM
Portmore
Jamaica
America/Jamaica
Wed 9:10 PM
Porto
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 3:10 AM
Porto Franco
Brazil
America/Araguaina
Wed 11:10 PM
Porto Velho
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 10:10 PM
Porto-Novo
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 3:10 AM
Portsmouth
Dominica
America/Dominica
Wed 10:10 PM
Poznań
Poland
Europe/Warsaw
Thu 4:10 AM
Prague
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 4:10 AM
Praia
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 1:10 AM
Pretoria
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 4:10 AM
Prešov
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 4:10 AM
Prilep
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 4:10 AM
Prince Albert
Canada
America/Regina
Wed 8:10 PM
Pristina
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 4:10 AM
Prizren
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 4:10 AM
Progreso de Castro
Mexico
America/Merida
Wed 9:10 PM
Prokop’yevsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 9:10 AM
Prospect
Australia
Australia/Adelaide
Thu 11:40 AM
Puebla
Mexico
America/Mexico_City
Wed 9:10 PM
Puente Alto
Chile
America/Santiago
Wed 10:10 PM
Puerto Ayora
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 8:10 PM
Puerto Baquerizo Moreno
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 8:10 PM
Puerto Deseado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 11:10 PM
Puerto Madryn
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 11:10 PM
Punaauia
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 4:10 PM
Punākha
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 8:10 AM
Pyongyang
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 10:40 AM
Pátra
Greece
Europe/Athens
Thu 5:10 AM
Pärnu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 5:10 AM
Pécs
Hungary
Europe/Budapest
Thu 4:10 AM
Pétionville
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 10:10 PM
Pātan
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 7:55 AM
Qalqīlyah
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 5:10 AM
Qaqortoq
Greenland
America/Godthab
Thu 12:10 AM
Qarshi
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 7:10 AM
Qormi
Malta
Europe/Malta
Thu 4:10 AM
Qo‘qon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 7:10 AM
Quatre Bornes
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 6:10 AM
Quezon City
Philippines
Asia/Manila
Thu 10:10 AM
Quilmes
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 11:10 PM
Quito
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 9:10 PM
Qulsary
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 7:10 AM
Qŭrghonteppa
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 7:10 AM
Rabat
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 3:10 AM
Rabo de Peixe
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 2:10 AM
Rafaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 5:10 AM
Ramsey
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 3:10 AM
Rawalpindi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 7:10 AM
Ra’s Bayrūt
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 5:10 AM
Recife
Brazil
America/Recife
Wed 11:10 PM
Red Deer
Canada
America/Edmonton
Wed 8:10 PM
Regina
Canada
America/Regina
Wed 8:10 PM
Reservoir
Australia
Australia/Melbourne
Thu 12:10 PM
Resistencia
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 11:10 PM
Reykjavík
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 2:10 AM
Reynosa
Mexico
America/Matamoros
Wed 9:10 PM
Riga
Latvia
Europe/Riga
Thu 5:10 AM
Rijeka
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 4:10 AM
Rio Branco
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 9:10 PM
Rio de Janeiro
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 11:10 PM
Rivera
Uruguay
America/Montevideo
Wed 11:10 PM
Riyadh
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 5:10 AM
Road Town
British Virgin Islands
America/Tortola
Wed 10:10 PM
Rockingham
Australia
Australia/Perth
Thu 10:10 AM
Rome
Italy
Europe/Rome
Thu 4:10 AM
Rondonópolis
Brazil
America/Cuiaba
Wed 10:10 PM
Rosario
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 11:10 PM
Rosarito
Mexico
America/Tijuana
Wed 7:10 PM
Roseau
Dominica
America/Dominica
Wed 10:10 PM
Rosso
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 2:10 AM
Rosto de Cão
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 2:10 AM
Rostov-na-Donu
Russia
Europe/Moscow
Thu 5:10 AM
Rotterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 4:10 AM
Rubtsovsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 8:10 AM
Rudnyy
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 8:10 AM
Rundu
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 4:10 AM
Ruse
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 5:10 AM
Russeifa
Jordan
Asia/Amman
Thu 5:10 AM
Ruyigi
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 4:10 AM
Rémire-Montjoly
French Guiana
America/Cayenne
Wed 11:10 PM
Río Gallegos
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 11:10 PM
Rîbniţa
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 5:10 AM
Rājshāhi
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 8:10 AM
Sada
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 5:10 AM
Sagh
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 3:10 AM
Saint Croix
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 10:10 PM
Saint David\’s
Grenada
America/Grenada
Wed 10:10 PM
Saint George's
Grenada
America/Grenada
Wed 10:10 PM
Saint Helier
Jersey
Europe/Jersey
Thu 3:10 AM
Saint John
Canada
America/Moncton
Wed 11:10 PM
Saint John’s
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 10:10 PM
Saint Joseph
Dominica
America/Dominica
Wed 10:10 PM
Saint Paul’s
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 10:10 PM
Saint Peter Port
Guernsey
Europe/Guernsey
Thu 3:10 AM
Saint Peters
Montserrat
America/Montserrat
Wed 10:10 PM
Saint Petersburg
Russia
Europe/Moscow
Thu 5:10 AM
Saint-André
Reunion
Indian/Reunion
Thu 6:10 AM
Saint-Denis
Reunion
Indian/Reunion
Thu 6:10 AM
Saint-Laurent-du-Maroni
French Guiana
America/Cayenne
Wed 11:10 PM
Saint-Louis
Senegal
Africa/Dakar
Thu 2:10 AM
Saint-Paul
Reunion
Indian/Reunion
Thu 6:10 AM
Saint-Pierre
Reunion
Indian/Reunion
Thu 6:10 AM
Sainte-Anne
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 10:10 PM
Sainte-Marie
Martinique
America/Martinique
Wed 10:10 PM
Saipan
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 12:10 PM
Sale
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 3:10 AM
Salta
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 11:10 PM
Saltillo
Mexico
America/Monterrey
Wed 9:10 PM
Salto
Uruguay
America/Montevideo
Wed 11:10 PM
Salvador
Brazil
America/Bahia
Wed 11:10 PM
Salzburg
Austria
Europe/Vienna
Thu 4:10 AM
Samara
Russia
Europe/Samara
Thu 6:10 AM
Samarqand
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 7:10 AM
Same
East Timor
Asia/Dili
Thu 11:10 AM
Sampit
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 9:10 AM
Samut Prakan
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 9:10 AM
San Antonio
United States
America/Chicago
Wed 9:10 PM
San Carlos de Bariloche
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 11:10 PM
San Diego
United States
America/Los_Angeles
Wed 7:10 PM
San Fernando
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 10:10 PM
San Fernando del Valle de Catamarca
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 11:10 PM
San Francisco
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 8:10 PM
San Ignacio
Belize
America/Belize
Wed 8:10 PM
San Jose
United States
America/Los_Angeles
Wed 7:10 PM
San Jose Village
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 12:10 PM
San José
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 8:10 PM
San Juan
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 11:10 PM
San Juan Sacatepéquez
Guatemala
America/Guatemala
Wed 8:10 PM
San Lorenzo
Paraguay
America/Asuncion
Wed 10:10 PM
San Luis
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 11:10 PM
San Luis Río Colorado
Mexico
America/Hermosillo
Wed 7:10 PM
San Marino
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 4:10 AM
San Martín
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 11:10 PM
San Miguel
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 8:10 PM
San Miguel de Cozumel
Mexico
America/Cancun
Wed 9:10 PM
San Miguel de Tucumán
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 11:10 PM
San Miguelito
Panama
America/Panama
Wed 9:10 PM
San Pawl il-Baħar
Malta
Europe/Malta
Thu 4:10 AM
San Pedro
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 11:10 PM
San Pedro de Macorís
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 10:10 PM
San Pedro Sula
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 8:10 PM
San Rafael
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 11:10 PM
San Salvador
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 8:10 PM
San Salvador de Jujuy
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 11:10 PM
San-Pédro
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 2:10 AM
Sanaa
Yemen
Asia/Aden
Thu 5:10 AM
Sandakan
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 10:10 AM
Sant Julià de Lòria
Andorra
Europe/Andorra
Thu 4:10 AM
Santa Ana
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 8:10 PM
Santa Cruz
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 1:10 AM
Santa Cruz de la Sierra
Bolivia
America/La_Paz
Wed 10:10 PM
Santa Cruz de Tenerife
Spain
Atlantic/Canary
Thu 3:10 AM
Santa Fe de la Vera Cruz
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 11:10 PM
Santa Lucía
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 11:10 PM
Santa Maria
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 1:10 AM
Santa Rosa
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 11:10 PM
Santana
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 3:10 AM
Santarém
Brazil
America/Santarem
Wed 11:10 PM
Santiago
Chile
America/Santiago
Wed 10:10 PM
Santiago de Cuba
Cuba
America/Havana
Wed 10:10 PM
Santiago de los Caballeros
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 10:10 PM
Santiago del Estero
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 11:10 PM
Santo António
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Thu 2:10 AM
Santo Domingo
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 10:10 PM
Santo Domingo de los Colorados
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 9:10 PM
Santo Domingo Oeste
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 10:10 PM
Sapporo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 11:10 AM
Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 4:10 AM
Saratov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 5:10 AM
Saskatoon
Canada
America/Regina
Wed 8:10 PM
Savannakhét
Laos
Asia/Vientiane
Thu 9:10 AM
Savave Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 2:10 PM
Schaan
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 4:10 AM
Schifflange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 4:10 AM
Seattle
United States
America/Los_Angeles
Wed 7:10 PM
Sector 2
Romania
Europe/Bucharest
Thu 5:10 AM
Sector 3
Romania
Europe/Bucharest
Thu 5:10 AM
Sector 6
Romania
Europe/Bucharest
Thu 5:10 AM
Seeb
Oman
Asia/Muscat
Thu 6:10 AM
Selebi-Phikwe
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 4:10 AM
Selkirk
Canada
America/Winnipeg
Wed 9:10 PM
Sena Madureira
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 9:10 PM
Seoul
South Korea
Asia/Seoul
Thu 11:10 AM
Seria
Brunei
Asia/Brunei
Thu 10:10 AM
Serravalle
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 4:10 AM
Setúbal
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 3:10 AM
Sevastopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 5:10 AM
Seversk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 9:10 AM
Sevilla
Spain
Europe/Madrid
Thu 4:10 AM
Sfax
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 3:10 AM
Shalkar
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 7:10 AM
Shalqar
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 7:10 AM
Shanghai
China
Asia/Shanghai
Thu 10:10 AM
Sharjah
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 6:10 AM
Shenzhen
China
Asia/Shanghai
Thu 10:10 AM
Shetpe
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 7:10 AM
Shihezi
China
Asia/Urumqi
Thu 8:10 AM
Shkodër
Albania
Europe/Tirane
Thu 4:10 AM
Shymkent
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 8:10 AM
Sidon
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 5:10 AM
Siem Reap
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 9:10 AM
Sigavé
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 2:10 PM
Sihanoukville
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 9:10 AM
Sikasso
Mali
Africa/Bamako
Thu 2:10 AM
Simferopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 5:10 AM
Singapore
Singapore
Asia/Singapore
Thu 10:10 AM
Singkawang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 9:10 AM
Sinop
Brazil
America/Cuiaba
Wed 10:10 PM
Sint Michiel Liber
Curacao
America/Curacao
Wed 10:10 PM
Sisimiut
Greenland
America/Godthab
Thu 12:10 AM
Sitka
United States
America/Sitka
Wed 6:10 PM
Skopje
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 4:10 AM
Smara
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 3:10 AM
Sofia
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 5:10 AM
Sohar
Oman
Asia/Muscat
Thu 6:10 AM
Sokhumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 6:10 AM
Sokodé
Togo
Africa/Lome
Thu 2:10 AM
Sola
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 1:10 PM
Sorong
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 11:10 AM
Soufrière
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 10:10 PM
Sousse
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 3:10 AM
South Bend
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 10:10 PM
Sovetsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 4:10 AM
Soweto
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 4:10 AM
Soyapango
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 8:10 PM
Spanish Town
Jamaica
America/Jamaica
Wed 9:10 PM
Speightstown
Barbados
America/Barbados
Wed 10:10 PM
Split
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 4:10 AM
St. John's
Canada
America/St_Johns
Wed 11:40 PM
Stanley
Falkland Islands
Atlantic/Stanley
Wed 11:10 PM
Stavanger
Norway
Europe/Oslo
Thu 4:10 AM
Sterling Heights
United States
America/Detroit
Wed 10:10 PM
Stockholm
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 4:10 AM
Suai
East Timor
Asia/Dili
Thu 11:10 AM
Sucre
Bolivia
America/La_Paz
Wed 10:10 PM
Suez
Egypt
Africa/Cairo
Thu 4:10 AM
Sulţānah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 5:10 AM
Sumqayıt
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 6:10 AM
Surabaya
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 9:10 AM
Surrey
Canada
America/Vancouver
Wed 7:10 PM
Susuman
Russia
Asia/Magadan
Thu 1:10 PM
Suva
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 2:10 PM
Swakopmund
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 4:10 AM
Swift Current
Canada
America/Swift_Current
Wed 8:10 PM
Sydney
Australia
Australia/Sydney
Thu 12:10 PM
Sydney Mines
Canada
America/Glace_Bay
Wed 11:10 PM
Syevyerodonets’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 5:10 AM
Syzran’
Russia
Europe/Samara
Thu 6:10 AM
Szeged
Hungary
Europe/Budapest
Thu 4:10 AM
São Cristóvão
Brazil
America/Maceio
Wed 11:10 PM
São Luís
Brazil
America/Fortaleza
Wed 11:10 PM
São Paulo
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 11:10 PM
São Tomé
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Thu 2:10 AM
Ségou
Mali
Africa/Bamako
Thu 2:10 AM
Ta`ū
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 3:10 PM
Tabriz
Iran
Asia/Tehran
Thu 6:40 AM
Tadjoura
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 5:10 AM
Tafí Viejo
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 11:10 PM
Taguatinga
Brazil
America/Araguaina
Wed 11:10 PM
Taichung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 10:10 AM
Tainan
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 10:10 AM
Taiohae
French Polynesia
Pacific/Marquesas
Wed 4:40 PM
Taipei
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 10:10 AM
Takeo
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 9:10 AM
Takoradi
Ghana
Africa/Accra
Thu 2:10 AM
Tallinn
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 5:10 AM
Tamale
Ghana
Africa/Accra
Thu 2:10 AM
Tampere
Finland
Europe/Helsinki
Thu 5:10 AM
Tamuning-Tumon-Harmon Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 12:10 PM
Tanjungpinang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 9:10 AM
Tanrake Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 2:10 PM
Tarauacá
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 9:10 PM
Tarawa
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 2:10 PM
Taraz
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 8:10 AM
Tarhuna
Libya
Africa/Tripoli
Thu 4:10 AM
Tartu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 5:10 AM
Tashkent
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 7:10 AM
Taulaga
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 3:10 PM
Tawau
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 10:10 AM
Ta‘izz
Yemen
Asia/Aden
Thu 5:10 AM
Tbilisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 6:10 AM
Tecate
Mexico
America/Tijuana
Wed 7:10 PM
Tegucigalpa
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 8:10 PM
Tehran
Iran
Asia/Tehran
Thu 6:40 AM
Tel Aviv
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 5:10 AM
Telde
Spain
Atlantic/Canary
Thu 3:10 AM
Tell City
United States
America/Indiana/Tell_City
Wed 9:10 PM
Tepic
Mexico
America/Mazatlan
Wed 8:10 PM
Teresina
Brazil
America/Fortaleza
Wed 11:10 PM
Ternate
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 11:10 AM
Tetovo
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 4:10 AM
The Bottom
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 10:10 PM
The Hague
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 4:10 AM
The Valley
Anguilla
America/Anguilla
Wed 10:10 PM
Thessaloníki
Greece
Europe/Athens
Thu 5:10 AM
Thimphu
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 8:10 AM
Thinadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 7:10 AM
Thiès Nones
Senegal
Africa/Dakar
Thu 2:10 AM
Thompson
Canada
America/Winnipeg
Wed 9:10 PM
Thunder Bay
Canada
America/Thunder_Bay
Wed 10:10 PM
Tianjin
China
Asia/Shanghai
Thu 10:10 AM
Tijuana
Mexico
America/Tijuana
Wed 7:10 PM
Tipitapa
Nicaragua
America/Managua
Wed 8:10 PM
Tirana
Albania
Europe/Tirane
Thu 4:10 AM
Tiraspolul
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 5:10 AM
Toamasina
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 5:10 AM
Tocumen
Panama
America/Panama
Wed 9:10 PM
Tofol
Micronesia
Pacific/Kosrae
Thu 1:10 PM
Toga Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 2:10 PM
Tokyo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 11:10 AM
Tol’yatti
Russia
Europe/Samara
Thu 6:10 AM
Tomsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 9:10 AM
Toronto
Canada
America/Toronto
Wed 10:10 PM
Torreon
Mexico
America/Monterrey
Wed 9:10 PM
Tortola
British Virgin Islands
America/Tortola
Wed 10:10 PM
Touba
Senegal
Africa/Dakar
Thu 2:10 AM
Toulouse
France
Europe/Paris
Thu 4:10 AM
Townsville
Australia
Australia/Brisbane
Thu 12:10 PM
Trelew
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 11:10 PM
Triesen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 4:10 AM
Triolet
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 6:10 AM
Tripoli
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 5:10 AM
Trondheim
Norway
Europe/Oslo
Thu 4:10 AM
Trujillo
Peru
America/Lima
Wed 9:10 PM
Truro
Canada
America/Halifax
Wed 11:10 PM
Três Lagoas
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 10:10 PM
Tsirang
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 8:10 AM
Tsuen Wan
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 10:10 AM
Tucson
United States
America/Phoenix
Wed 7:10 PM
Tulaghi
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 1:10 PM
Tung Chung
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 10:10 AM
Tunis
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 3:10 AM
Turin
Italy
Europe/Rome
Thu 4:10 AM
Turku
Finland
Europe/Helsinki
Thu 5:10 AM
Turpan
China
Asia/Urumqi
Thu 8:10 AM
Tutong
Brunei
Asia/Brunei
Thu 10:10 AM
Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 4:10 AM
Tvøroyri
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 3:10 AM
Tyre
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 5:10 AM
Tébessa
Algeria
Africa/Algiers
Thu 3:10 AM
Tórshavn
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 3:10 AM
Türkmenabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 7:10 AM
Tāfuna
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 3:10 PM
Uaboe
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 2:10 PM
Udon Thani
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 9:10 AM
Ufa
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 7:10 AM
Ulaangom
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 9:10 AM
Ulan Bator
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 10:10 AM
Ulan-Ude
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 10:10 AM
Uliastay
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 9:10 AM
Ulimang
Palau
Pacific/Palau
Thu 11:10 AM
Umm Şalāl Muḩammad
Qatar
Asia/Qatar
Thu 5:10 AM
Uppsala
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 4:10 AM
Ushuaia
Argentina
America/Argentina/Ushuaia
Wed 11:10 PM
Ussuriysk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 12:10 PM
Ust-Nera
Russia
Asia/Magadan
Thu 1:10 PM
Ust’-Ilimsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 10:10 AM
Utrecht
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 4:10 AM
Uzhhorod
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 5:10 AM
Vacoas
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 6:10 AM
Vaduz
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 4:10 AM
Valencia
Spain
Europe/Madrid
Thu 4:10 AM
Valle de Banderas
Mexico
America/Bahia_Banderas
Wed 9:10 PM
Valparaíso
Chile
America/Santiago
Wed 10:10 PM
Vanadzor
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 6:10 AM
Vancouver
Canada
America/Vancouver
Wed 7:10 PM
Vantaa
Finland
Europe/Helsinki
Thu 5:10 AM
Varna
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 5:10 AM
Vatican City
Vatican
Europe/Vatican
Thu 4:10 AM
Vec-Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 5:10 AM
Velenje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 4:10 AM
Victoria
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 6:10 AM
Vienna
Austria
Europe/Vienna
Thu 4:10 AM
Vientiane
Laos
Asia/Vientiane
Thu 9:10 AM
Vieux Fort
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 10:10 PM
Vilhena
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 10:10 PM
Villa Mercedes
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 11:10 PM
Villa Nueva
Guatemala
America/Guatemala
Wed 8:10 PM
Vilnius
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 5:10 AM
Vilyuchinsk
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 2:10 PM
Vincennes
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 10:10 PM
Vitebsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 5:10 AM
Vitória da Conquista
Brazil
America/Bahia
Wed 11:10 PM
Viña del Mar
Chile
America/Santiago
Wed 10:10 PM
Vladivostok
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 12:10 PM
Vlorë
Albania
Europe/Tirane
Thu 4:10 AM
Volgograd
Russia
Europe/Volgograd
Thu 5:10 AM
Volzhskiy
Russia
Europe/Volgograd
Thu 5:10 AM
Vynohradiv
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 5:10 AM
Várzea Grande
Brazil
America/Cuiaba
Wed 10:10 PM
Västerås
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 4:10 AM
Waipahu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 4:10 PM
Waitakere
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 2:10 PM
Waitangi
New Zealand
Pacific/Chatham
Thu 2:55 PM
Walvis Bay
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 4:10 AM
Warren
United States
America/Detroit
Wed 10:10 PM
Warsaw
Poland
Europe/Warsaw
Thu 4:10 AM
Washington
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 10:10 PM
Wau
South Sudan
Africa/Juba
Thu 5:10 AM
Wellington
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 2:10 PM
Weno Town
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 12:10 PM
Wesley
Dominica
America/Dominica
Wed 10:10 PM
West Bay
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 9:10 PM
West End
Bahamas
America/Nassau
Wed 10:10 PM
West Island
Cocos Islands
Indian/Cocos
Thu 8:40 AM
West Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 5:10 AM
Whitehorse
Canada
America/Whitehorse
Wed 7:10 PM
Willemstad
Curacao
America/Curacao
Wed 10:10 PM
Windhoek
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 4:10 AM
Winnipeg
Canada
America/Winnipeg
Wed 9:10 PM
Wollongong
Australia
Australia/Sydney
Thu 12:10 PM
Wotje
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 2:10 PM
Wrocław
Poland
Europe/Warsaw
Thu 4:10 AM
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 1:10 PM
Wādī as Sīr
Jordan
Asia/Amman
Thu 5:10 AM
Xam Nua
Laos
Asia/Vientiane
Thu 9:10 AM
Yakutsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 11:10 AM
Yalta
Russia
Europe/Simferopol
Thu 5:10 AM
Yangon
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 8:40 AM
Yaoundé
Cameroon
Africa/Douala
Thu 3:10 AM
Yaren
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 2:10 PM
Yei
South Sudan
Africa/Juba
Thu 5:10 AM
Yekaterinburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 7:10 AM
Yelizovo
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 2:10 PM
Yellowknife
Canada
America/Yellowknife
Wed 8:10 PM
Yeraliyev
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 7:10 AM
Yerba Buena
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 11:10 PM
Yerevan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 6:10 AM
Yevpatoriya
Russia
Europe/Simferopol
Thu 5:10 AM
Yigo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 12:10 PM
Yokohama
Japan
Asia/Tokyo
Thu 11:10 AM
Yuen Long Kau Hui
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 10:10 AM
Yuzhno-Sakhalinsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 1:10 PM
Zagreb
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 4:10 AM
Zagreb - Centar
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 4:10 AM
Zanzibar
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 5:10 AM
Zaporizhzhya
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 5:10 AM
Zaragoza
Spain
Europe/Madrid
Thu 4:10 AM
Zarqa
Jordan
Asia/Amman
Thu 5:10 AM
Zenica
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 4:10 AM
Zhanaozen
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 7:10 AM
Zhanjiang
China
Asia/Urumqi
Thu 8:10 AM
Zhongshan
China
Asia/Urumqi
Thu 8:10 AM
Zinder
Niger
Africa/Niamey
Thu 3:10 AM
Znamensk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 6:10 AM
Zomba
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 4:10 AM
Zugdidi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 6:10 AM
Zürich
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 4:10 AM
Århus
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 4:10 AM
Ölgiy
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 9:10 AM
Ürümqi
China
Asia/Urumqi
Thu 8:10 AM
İstanbul
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 5:10 AM
İzmir
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 5:10 AM
Łódź
Poland
Europe/Warsaw
Thu 4:10 AM
Şabāḩ as Sālim
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 5:10 AM
Şalālah
Oman
Asia/Muscat
Thu 6:10 AM
Šiauliai
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 5:10 AM
Ţūlkarm
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 5:10 AM
Żabbar
Malta
Europe/Malta
Thu 4:10 AM
Žilina
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 4:10 AM
Ḏânan
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 5:10 AM
Ḩamāh
Syria
Asia/Damascus
Thu 5:10 AM
Ḩawallī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 5:10 AM
‘Ohonua
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 3:10 PM

Συντομεύσεις της ζώνης ώρας

Συντομογραφία
Ζώνη ώρας
Αντισταθμίζεται
Τρέχουσα ώρα
ACDT
Αυστριακός κεντρικός χρόνος εξοικονόμησης θερινής ώρας
UTC + 10: 30
Thu 11:40 AM
ACDT
Κεντρική θερινή ώρα (Αυστραλία)
UTC + 10: 30
Thu 11:40 AM
ACST
Αυστραλιανή κεντρική ώρα αναφοράς
UTC + 09: 30
Wed 9:10 PM
ACST
Κεντρική ώρα αναφοράς (Αυστραλία)
UTC + 09: 30
Wed 9:10 PM
ACT
Acre Time
UTC-05
Wed 9:10 PM
ACT
Κοινή ώρα ASEAN
UTC + 06: 30 - UTC + 09
Wed 9:10 PM
ADT
Ατλαντικός ωρολογικός χρόνος
UTC-03
Wed 11:10 PM
AEDT
Αυστραλιανή ώρα Ανατολικής Θερινής Ώρας
UTC + 11
Thu 12:10 PM
AEDT
Ανατολική καλοκαιρινή ώρα (Αυστραλία)
UTC + 11
Thu 12:10 PM
AEST
Αυστραλιανή Ανατολική Τυπική Ώρα
UTC + 10
Thu 12:10 PM
AEST
Ανατολική ώρα αναφοράς (Αυστραλία)
UTC + 10
Thu 12:10 PM
AFT
Ώρα Αφγανιστάν
UTC + 04: 30
Thu 6:40 AM
AKDT
Αλάσκα Φως της ημέρας
UTC-08
Wed 6:10 PM
AKST
Alaska Standard Time
UTC-09
Wed 6:10 PM
AMST
Καλοκαιρινή ώρα του Αμαζονίου (Βραζιλία) [1]
UTC-03
Thu 6:10 AM
AMT
Χρόνος Amazon (Βραζιλία) [2]
UTC-04
Thu 6:10 AM
AMT
Ώρα Αρμενίας
UTC + 04
Thu 6:10 AM
ART
Ώρα Αργεντινής
UTC-03
Wed 11:10 PM
AST
Τυπική ώρα Αραβίας
UTC + 03
Thu 5:10 AM
AST
Ατλαντικός πρότυπος χρόνος
UTC-04
Thu 5:10 AM
AWST
Αυστραλιανή Δυτική Τυπική Ώρα
UTC + 08
Thu 10:10 AM
AZOST
Θερινή ώρα των Αζορών
UTC ± 00
Thu 2:10 AM
AZOT
Τυπική ώρα Αζορών
UTC-01
Thu 2:10 AM
AZT
Ώρα του Αζερμπαϊτζάν
UTC + 04
Thu 6:10 AM
BDT
Χρόνος Μπρουνέι
UTC + 08
Wed 5:10 PM
BIOT
Ώρα Βρετανικού Ινδικού Ωκεανού
UTC + 06
BIT
Η ώρα του νησιού του Μπέικερ
UTC-12
BOT
Η ώρα της Βολιβίας
UTC-04
Wed 10:10 PM
BRST
Καλοκαιρινή ώρα Μπραζίλια
UTC-02
Wed 11:10 PM
BRT
Ώρα της Μπραζίλια
UTC-03
Wed 11:10 PM
BST
Τυπική ώρα Μπαγκλαντές
UTC + 06
Thu 3:10 AM
BST
Bougainville Standard Time [3]
UTC + 11
Thu 3:10 AM
BST
Βρετανική Καλοκαιρινή ώρα (Βρετανική Τυπική Ώρα από Φεβ 1968 έως Οκτ 1971)
UTC + 01
Thu 3:10 AM
BTT
Ώρα Bhutan
UTC + 06
Thu 8:10 AM
CAT
Ώρα Κεντρικής Αφρικής
UTC + 02
Wed 6:10 PM
CCT
Χρόνος των νήσων Κοκ
UTC + 06: 30
Thu 8:40 AM
CDT
Κεντρική θερινή ώρα (Βόρεια Αμερική)
UTC-05
Wed 9:10 PM
CDT
Cuba Daylight Time [4]
UTC-04
Wed 9:10 PM
CEST
Θερινή ώρα Κεντρικής Ευρώπης (βλ. HAEC)
UTC + 02
Thu 4:10 AM
CET
Ώρα Κεντρικής Ευρώπης
UTC + 01
Thu 4:10 AM
CHADT
Χρόνος ημέρας Chatham
UTC + 13: 45
Thu 2:55 PM
CHAST
Τυπική ώρα Chatham
UTC + 12: 45
Thu 2:55 PM
CHOST
Θερινή ώρα Choibalsan
UTC + 09
Thu 10:10 AM
CHOT
Τυπική ώρα Choibalsan
UTC + 08
Thu 10:10 AM
CHST
Τυπική ώρα Chamorro
UTC + 10
Thu 12:10 PM
CHUT
Χρόνος Chuuk
UTC + 10
Thu 12:10 PM
CIST
Η τυπική ώρα του νησιού Clipperton
UTC-08
CIT
Κεντρική ώρα της Ινδονησίας
UTC + 08
CKT
Cook Island Time
UTC-10
Wed 4:10 PM
CLST
Χιλή Καλοκαιρινή ώρα
UTC-03
Wed 10:10 PM
CLT
Τυπική ώρα Χιλή
UTC-04
Wed 10:10 PM
COST
Κολομβία Καλοκαιρινή ώρα
UTC-04
Wed 9:10 PM
COT
Ώρα Κολομβίας
UTC-05
Wed 9:10 PM
CST
Κεντρική ώρα αναφοράς (Βόρεια Αμερική)
UTC-06
Wed 9:10 PM
CST
Ώρα Κίνας
UTC + 08
Wed 9:10 PM
CST
Τυπική ώρα της Κούβας
UTC-05
Wed 9:10 PM
CT
Ώρα Κίνας
UTC + 08
CVT
Ώρα Πράσινου Ακρωτηρίου
UTC-01
Thu 1:10 AM
CWST
Η Κεντρική Δυτική Τυπική Ώρα (Αυστραλία) ανεπίσημη
UTC + 08: 45
CXT
Χρόνος των Χριστουγέννων
UTC + 07
Thu 9:10 AM
DAVT
Ώρα Davis
UTC + 07
Thu 9:10 AM
DDUT
Ο χρόνος του Dumont d'Urville
UTC + 10
Thu 12:10 PM
DFT
AIX ειδικό ισοδύναμο του χρόνου της Κεντρικής Ευρώπης [5]
UTC + 01
EASST
Θερινή ώρα του νησιού του Πάσχα
UTC-05
Wed 8:10 PM
EAST
Πάσχα Τυπική ώρα νησιού
UTC-06
Wed 8:10 PM
EAT
Ώρα Ανατολικής Αφρικής
UTC + 03
Thu 4:10 AM
ECT
Χρόνος Ανατολικής Καραϊβικής (δεν αναγνωρίζει το DST)
UTC-04
Wed 9:10 PM
ECT
Ώρα του Ισημερινού
UTC-05
Wed 9:10 PM
EDT
Ανατολική Θερινή ώρα (Βόρεια Αμερική)
UTC-04
Wed 10:10 PM
EEST
Θερινή ώρα της Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 03
Thu 5:10 AM
EET
Ώρα Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 02
Thu 5:10 AM
EGST
Θερινή ώρα Ανατολικής Γροιλανδίας
UTC ± 00
Thu 2:10 AM
EGT
Ώρα Ανατολικής Γροιλανδίας
UTC-01
Thu 2:10 AM
EIT
Ώρα Ανατολικής Ινδονησίας
UTC + 09
EST
Ανατολική ώρα αναφοράς (Βόρεια Αμερική)
UTC-05
Wed 10:10 PM
FET
Περίοδος Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 03
Thu 4:10 AM
FJT
Ώρα Φίτζι
UTC + 12
Thu 2:10 PM
FKST
Θερινή ώρα νησιών Φώκλαντ
UTC-03
Wed 11:10 PM
FKT
Ώρα Φόλκλαντ
UTC-04
Wed 11:10 PM
FNT
Ο Φερνάντο Ντερόνγκα Χρόνος
UTC-02
Thu 12:10 AM
GALT
Χρόνος Γκαλαπάγκος
UTC-06
Wed 8:10 PM
GAMT
Νήσοι Gambier
UTC-09
Wed 5:10 PM
GET
Τυποποιημένη ώρα Γεωργίας
UTC + 04
Thu 6:10 AM
GFT
Ώρα Γαλλικής Γουιάνας
UTC-03
Wed 11:10 PM
GILT
Χρόνος νησί Gilbert
UTC + 12
Thu 2:10 PM
GIT
Χρόνος Νησιού Γκάμπιερ
UTC-09
GMT
Μέση Χρόνος Γκρήνουιτς
UTC ± 00
Thu 2:10 AM
GST
Τυπική ώρα του Κόλπου
UTC + 04
Thu 6:10 AM
GST
Νότια Γεωργία και Νότιες Νήσοι Σάντουιτς
UTC-02
Thu 6:10 AM
GYT
Ώρα Γουιάνας
UTC-04
Wed 10:10 PM
HADT
Χαβάη-Αλευκτιανός χρόνος
UTC-09
Wed 5:10 PM
HAEC
Heure Avancée d'Europe Κεντρικό όνομα franchised για το CEST
UTC + 02
HAST
Χαβάη-Αλεουτιανή Τυπική Ώρα
UTC-10
Wed 5:10 PM
HKT
Ώρα Χονγκ Κονγκ
UTC + 08
Thu 10:10 AM
HMT
Χρόνια και ώρα των νησιών McDonald
UTC + 05
Wed 10:10 PM
HOVST
Καλοκαιρινή ώρα Khovd
UTC + 08
Thu 9:10 AM
HOVT
Τυπική ώρα Khovd
UTC + 07
Thu 9:10 AM
ICT
Χρόνος Ινδοκίνας
UTC + 07
Thu 9:10 AM
IDT
Ισραήλ
UTC + 03
Thu 5:10 AM
IOT
Ώρα Ινδικού Ωκεανού
UTC + 03
Thu 8:10 AM
IRDT
Ημέρα του Ιράν
UTC + 04: 30
Thu 6:40 AM
IRKT
Ώρα του Ιρκούτσκ
UTC + 08
Thu 10:10 AM
IRST
Τυπική ώρα Ιράν
UTC + 03: 30
Thu 6:40 AM
IST
Ινδική τυπική ώρα
UTC + 05: 30
Thu 5:10 AM
IST
Η ιρλανδική τυποποιημένη ώρα [6]
UTC + 01
Thu 5:10 AM
IST
Ώρα Ισραήλ
UTC + 02
Thu 5:10 AM
JST
Τυπική ώρα Ιαπωνίας
UTC + 09
Thu 11:10 AM
KGT
Ώρα Κιργιζίας
UTC + 06
Thu 8:10 AM
KOST
Χρόνος Kosrae
UTC + 11
Thu 1:10 PM
KRAT
Χρόνος Κρασνογιάρσκ
UTC + 07
Thu 9:10 AM
KST
Κανονική ώρα Κορέας
UTC + 09
Thu 11:10 AM
LHST
Κύριος χρόνος βασιλιάς Howe
UTC + 10: 30
Thu 12:40 PM
LHST
Ώρα Θερινής Λόρδας
UTC + 11
Thu 12:40 PM
LINT
Ώρα νησιωτικών γραμμών
UTC + 14
Thu 4:10 PM
MAGT
Χρόνος Magadan
UTC + 12
Thu 1:10 PM
MART
Ώρα των νήσων Μάρκες
UTC-09: 30
Wed 4:40 PM
MAWT
Χρόνος σταθμού Mawson
UTC + 05
Thu 7:10 AM
MDT
Χρόνος ημέρας βουνών (Βόρεια Αμερική)
UTC-06
Wed 8:10 PM
MEST
Μεσογειακή Καλοκαιρινή Χρόνη Ίδια ζώνη με την CEST
UTC + 02
MET
Μεσογειακός Χρόνος Ίδια ζώνη με τη CET
UTC + 01
MHT
Νήσοι Μάρσαλ
UTC + 12
Thu 2:10 PM
MIST
Χρόνος σταθμού του νησιού Macquarie
UTC + 11
Thu 1:10 PM
MIT
Ώρα των νήσων Μάρκες
UTC-09: 30
MMT
Κανονική ώρα Μυανμάρ
UTC + 06: 30
Thu 5:10 AM
MSK
Ώρα Μόσχας
UTC + 03
Thu 5:10 AM
MST
Κανονική ώρα Μαλαισίας
UTC + 08
Wed 8:10 PM
MST
Τυπική ώρα βουνών (Βόρεια Αμερική)
UTC-07
Wed 8:10 PM
MUT
Μαυρίκιος Χρόνος
UTC + 04
Thu 6:10 AM
MVT
Μαλδίβες Χρόνος
UTC + 05
Thu 7:10 AM
MYT
Χρόνος Μαλαισίας
UTC + 08
Thu 10:10 AM
NCT
Χρόνος της Νέας Καληδονίας
UTC + 11
Thu 1:10 PM
NDT
Νυχτερινή ώρα Newfoundland
UTC-02: 30
Wed 11:40 PM
NFT
Ώρα Norfolk
UTC + 11
Thu 1:10 PM
NPT
Χρόνος του Νεπάλ
UTC + 05: 45
Wed 11:40 PM
NST
Τυπική ώρα Newfoundland
UTC-03: 30
Wed 11:40 PM
NT
Ώρα Νέας Γης
UTC-03: 30
NUT
Niue Time
UTC-11
Wed 3:10 PM
NZDT
Θερινή ώρα της Νέας Ζηλανδίας
UTC + 13
Thu 2:10 PM
NZST
Τυπική ώρα της Νέας Ζηλανδίας
UTC + 12
Thu 2:10 PM
OMST
Ο Omsk Time
UTC + 06
Thu 8:10 AM
ORAT
Προφορική ώρα
UTC + 05
Thu 7:10 AM
PDT
Θερινή ώρα του Ειρηνικού (Βόρεια Αμερική)
UTC-07
Wed 7:10 PM
PET
Ώρα Περού
UTC-05
Wed 9:10 PM
PETT
Χρόνος Καμτσάτκα
UTC + 12
Thu 2:10 PM
PGT
Ώρα Παπούα Νέας Γουινέας
UTC + 10
Thu 1:10 PM
PHOT
Χρόνος νησιού του Φοίνιξ
UTC + 13
Thu 3:10 PM
PHT
Ώρα Φιλιππινέζων
UTC + 08
Thu 10:10 AM
PKT
Παγκόσμια ώρα Πακιστάν
UTC + 05
Thu 7:10 AM
PMDT
Σεν Πιερ και Μικελόν Φως της ημέρας
UTC-02
Thu 12:10 AM
PMST
Σεν Πιερ και Μικελόν Τυπική ώρα
UTC-03
Thu 12:10 AM
PONT
Pohnpei Standard Time
UTC + 11
Thu 1:10 PM
PST
Ειρηνικός Ωράριο (Βόρεια Αμερική)
UTC-08
Wed 7:10 PM
PST
Τυπική ώρα Φιλιππίνων
UTC + 08
Wed 7:10 PM
PYST
Παρασκευή Σαββατοκύριακο (Νότια Αμερική) [7]
UTC-03
Wed 10:10 PM
PYT
Χρόνος Παραγουάης (Νότια Αμερική) [8]
UTC-04
Wed 10:10 PM
RET
Ρεουνιόν Ώρα
UTC + 04
Thu 6:10 AM
ROTT
Έτος σταθμού έρευνας Rothera
UTC-03
Wed 11:10 PM
SAKT
Η ώρα του νησιού Σαχαλίν
UTC + 11
Thu 1:10 PM
SAMT
Η ώρα της Σαμάρας
UTC + 04
Thu 7:10 AM
SAST
Τυπική ώρα Νότιας Αφρικής
UTC + 02
Thu 4:10 AM
SBT
Ώρα των Νήσων Σολομώντος
UTC + 11
Thu 1:10 PM
SCT
Ώρα Σεϋχέλλες
UTC + 04
Thu 6:10 AM
SDT
Ημερήσια ώρα της Σαμόα
UTC-10
Thu 3:10 PM
SGT
Ώρα Σιγκαπούρης
UTC + 08
Thu 10:10 AM
SLST
Στάνταρ ώρα Σρι Λάνκα
UTC + 05: 30
SRET
Srednekolymsk Ώρα
UTC + 11
Thu 1:10 PM
SRT
Χρόνος Σουρινάμ
UTC-03
Wed 11:10 PM
SST
Τυπική ώρα της Σαμόα
UTC-11
Wed 3:10 PM
SST
Τυπική ώρα Σιγκαπούρης
UTC + 08
Wed 3:10 PM
SYOT
Ώρα σταθμού Showa
UTC + 03
Thu 5:10 AM
TAHT
Χρόνος Ταϊτή
UTC-10
Wed 4:10 PM
TFT
Ινδική / Kerguelen
UTC + 05
Thu 7:10 AM
THA
Τυπική ώρα της Ταϊλάνδης
UTC + 07
TJT
Ώρα του Τατζικιστάν
UTC + 05
Thu 7:10 AM
TKT
Ώρα του Τοκελάου
UTC + 13
Thu 3:10 PM
TLT
Χρόνος Timor Leste
UTC + 09
Thu 11:10 AM
TMT
Ώρα Τουρκμενιστάν
UTC + 05
Thu 6:40 AM
TOT
Χρόνος Τόνγκα
UTC + 13
Thu 3:10 PM
TRT
Ώρα Τουρκίας
UTC + 03
Thu 5:10 AM
TVT
Χρόνος Τουβαλού
UTC + 12
Thu 2:10 PM
ULAST
Καλοκαιρινή ώρα Ulaanbaatar
UTC + 09
Thu 10:10 AM
ULAT
Τυπική ώρα Ulaanbaatar
UTC + 08
Thu 10:10 AM
USZ1
Ο χρόνος του Καλίνινγκραντ
UTC + 02
UTC
Συντονισμένη παγκόσμια ώρα
UTC ± 00
Thu 4:10 AM
UYST
Καλοκαιρινή ώρα της Ουρουγουάης
UTC-02
Wed 11:10 PM
UYT
Τυπική ώρα της Ουρουγουάης
UTC-03
Wed 11:10 PM
UZT
Ώρα Ουζμπεκιστάν
UTC + 05
Thu 7:10 AM
VET
Τυπική ώρα Βενεζουέλας
UTC-04
Wed 10:10 PM
VLAT
Ώρα του Βλαδιβοστόκ
UTC + 10
Thu 12:10 PM
VOLT
Volgograd Time
UTC + 04
Thu 5:10 AM
VOST
Σταθμός του σταθμού Vostok
UTC + 06
Thu 8:10 AM
VUT
Χρόνος Βανουάτου
UTC + 11
Thu 1:10 PM
WAKT
Χρόνος νησιού Wake
UTC + 12
Thu 2:10 PM
WAST
Θερινή ώρα της Δυτικής Αφρικής
UTC + 02
Thu 4:10 AM
WAT
Ώρα Δυτικής Αφρικής
UTC + 01
Thu 3:10 AM
WEST
Θερινή ώρα της Δυτικής Ευρώπης
UTC + 01
Thu 4:10 AM
WET
Δυτική Ευρώπη
UTC ± 00
Thu 4:10 AM
WIT
Δυτική Ινδονησιακή Χρόνος
UTC + 07
Thu 11:10 AM
WST
Δυτική τυπική ώρα
UTC + 08
YAKT
Χρόνος Γιακούτσκ
UTC + 09
Thu 11:10 AM
YEKT
Η ώρα του Εκατερινούμπουργκ
UTC + 05
Thu 7:10 AM