Η ζώνη ώρας σας έχει αποθηκευτεί με επιτυχία.
Θέλετε να αλλάξουμε τη ρύθμιση ζώνης ώρας σε ;
Meeting Planner καθιστά εύκολη την εύρεση του καλύτερου χρόνου στις ζώνες ώρας για συναντήσεις. Μεταφράζουμε τις ημερομηνίες και τις ώρες αυτόματα για κάθε συμμετέχοντα με βάση την τοποθεσία του. Επιλέγετε μια ημερομηνία και ώρα στην τοποθεσία σας και μεταφράζεται σε μια τοπική ώρα για την πόλη του κάθε συμμετέχοντα.

Βρείτε την καλύτερη στιγμή στις ζώνες ώρας

Αν θέλετε απλώς να ψάξετε γρήγορα φορές για διαφορετικές ζώνες ώρας, επιλέξτε μια ημερομηνία και ώρα παρακάτω.

Επιλέξτε μια ημερομηνία
Επιλέξτε Χρόνο

Τρέχουσα ημερομηνία και ώρα στις ζώνες ώρας

Άκκρα (GMT)
Apr 15, 2024 — 03:45 am
Αγκυροβόλιο (AKDT)
Apr 14, 2024 — 07:45 pm
Βερολίνο (CEST)
Apr 15, 2024 — 05:45 am
Κάιρο (EET)
Apr 15, 2024 — 05:45 am
Σικάγο (CDT)
Apr 14, 2024 — 10:45 pm
Ντένβερ (MDT)
Apr 14, 2024 — 09:45 pm
Ντουμπάι (+04)
Apr 15, 2024 — 07:45 am
Χονολούλου (HST)
Apr 14, 2024 — 05:45 pm
Καλκούτα (IST)
Apr 15, 2024 — 09:15 am
Λονδίνο (BST)
Apr 15, 2024 — 04:45 am
Λος Άντζελες (PDT)
Apr 14, 2024 — 08:45 pm
Μανίλα (PST)
Apr 15, 2024 — 11:45 am
Πόλη του Μεξικό (CST)
Apr 14, 2024 — 09:45 pm
Μόσχα (MSK)
Apr 15, 2024 — 06:45 am
Νέα Υόρκη (EDT)
Apr 14, 2024 — 11:45 pm
Παρίσι (CEST)
Apr 15, 2024 — 05:45 am
Φοίνιξ (MST)
Apr 14, 2024 — 08:45 pm
Ρέικιαβικ (GMT)
Apr 15, 2024 — 03:45 am
Σάο Πάολο (-03)
Apr 15, 2024 — 12:45 am
Σεούλ (KST)
Apr 15, 2024 — 12:45 pm
Σιγκαπούρη (+08)
Apr 15, 2024 — 11:45 am
Σίδνεϊ (AEST)
Apr 15, 2024 — 01:45 pm
Τεχεράνη (+0330)
Apr 15, 2024 — 07:15 am
Τόκιο (JST)
Apr 15, 2024 — 12:45 pm

Παγκόσμιο ρολόι

Τι ώρα είναι στις πόλεις και τις ζώνες ώρας ...

Πόλη
Χώρα
Ζώνη ώρας
Τρέχουσα ώρα
Aalborg
Denmark
Europe/Copenhagen
Mon 5:45 AM
Abakan
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Mon 10:45 AM
Abepura
Indonesia
Asia/Jayapura
Mon 12:45 PM
Abidjan
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Mon 3:45 AM
Abobo
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Mon 3:45 AM
Abomey-Calavi
Benin
Africa/Porto-Novo
Mon 4:45 AM
Abu Dhabi
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Mon 7:45 AM
Abéché
Chad
Africa/Ndjamena
Mon 4:45 AM
Accra
Ghana
Africa/Accra
Mon 3:45 AM
Achiaman
Ghana
Africa/Accra
Mon 3:45 AM
Achinsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Mon 10:45 AM
Aconibe
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Mon 4:45 AM
Adamstown
Pitcairn
Pacific/Pitcairn
Sun 7:45 PM
Adana
Turkey
Europe/Istanbul
Mon 6:45 AM
Adda-Douéni
Comoros
Indian/Comoro
Mon 6:45 AM
Addis Ababa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Mon 6:45 AM
Adelaide
Australia
Australia/Adelaide
Mon 1:15 PM
Adelaide Hills
Australia
Australia/Adelaide
Mon 1:15 PM
Aden
Yemen
Asia/Aden
Mon 6:45 AM
Agadez
Niger
Africa/Niamey
Mon 4:45 AM
Aguilares
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Mon 12:45 AM
Ajman
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Mon 7:45 AM
Akhtubinsk
Russia
Europe/Astrakhan
Mon 7:45 AM
Aktau
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Mon 8:45 AM
Akureyri
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Mon 3:45 AM
Al Ain
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Mon 7:45 AM
Al Aḩmadī
Kuwait
Asia/Kuwait
Mon 6:45 AM
Al Başrah al Qadīmah
Iraq
Asia/Baghdad
Mon 6:45 AM
Al Farwānīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Mon 6:45 AM
Al Jīzah
Egypt
Africa/Cairo
Mon 5:45 AM
Al Khawr
Qatar
Asia/Qatar
Mon 6:45 AM
Al Khums
Libya
Africa/Tripoli
Mon 5:45 AM
Al Mawşil al Jadīdah
Iraq
Asia/Baghdad
Mon 6:45 AM
Al Muharraq
Bahrain
Asia/Bahrain
Mon 6:45 AM
Al Mukallā
Yemen
Asia/Aden
Mon 6:45 AM
Al Wakrah
Qatar
Asia/Qatar
Mon 6:45 AM
Al Ḩudaydah
Yemen
Asia/Aden
Mon 6:45 AM
Alaghsas
Niger
Africa/Niamey
Mon 4:45 AM
Alajuela
Costa Rica
America/Costa_Rica
Sun 9:45 PM
Albuquerque
United States
America/Denver
Sun 9:45 PM
Alderetes
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Mon 12:45 AM
Alenquer
Brazil
America/Santarem
Mon 12:45 AM
Aleppo
Syria
Asia/Damascus
Mon 6:45 AM
Alexandria
Egypt
Africa/Cairo
Mon 5:45 AM
Algiers
Algeria
Africa/Algiers
Mon 4:45 AM
Ali Sabieh
Djibouti
Africa/Djibouti
Mon 6:45 AM
Alice Springs
Australia
Australia/Darwin
Mon 1:15 PM
Almaty
Kazakhstan
Asia/Almaty
Mon 8:45 AM
Alo
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Mon 3:45 PM
Alofi
Niue
Pacific/Niue
Sun 4:45 PM
Altai
Mongolia
Asia/Hovd
Mon 10:45 AM
Altamira
Brazil
America/Santarem
Mon 12:45 AM
Amadora
Portugal
Europe/Lisbon
Mon 4:45 AM
Ambon
Indonesia
Asia/Jayapura
Mon 12:45 PM
Amman
Jordan
Asia/Amman
Mon 6:45 AM
Amsterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Mon 5:45 AM
Anabar
Nauru
Pacific/Nauru
Mon 3:45 PM
Anadyr
Russia
Asia/Anadyr
Mon 3:45 PM
Ananindeua
Brazil
America/Belem
Mon 12:45 AM
Anchorage
United States
America/Anchorage
Sun 7:45 PM
Andijon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Mon 8:45 AM
Andorra la Vella
Andorra
Europe/Andorra
Mon 5:45 AM
Angarsk
Russia
Asia/Irkutsk
Mon 11:45 AM
Angochi
Aruba
America/Aruba
Sun 11:45 PM
Angra do Heroísmo
Portugal
Atlantic/Azores
Mon 3:45 AM
Ankara
Turkey
Europe/Istanbul
Mon 6:45 AM
Anna Regina
Guyana
America/Guyana
Sun 11:45 PM
Anse Boileau
Seychelles
Indian/Mahe
Mon 7:45 AM
Antananarivo
Madagascar
Indian/Antananarivo
Mon 6:45 AM
Antofagasta
Chile
America/Santiago
Sun 11:45 PM
Antsirabe
Madagascar
Indian/Antananarivo
Mon 6:45 AM
Antwerpen
Belgium
Europe/Brussels
Mon 5:45 AM
Apia
Samoa
Pacific/Apia
Mon 4:45 PM
Aqsay
Kazakhstan
Asia/Oral
Mon 8:45 AM
Aqtöbe
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Mon 8:45 AM
Ar Rayyān
Qatar
Asia/Qatar
Mon 6:45 AM
Ar Rifā‘
Bahrain
Asia/Bahrain
Mon 6:45 AM
Aracaju
Brazil
America/Maceio
Mon 12:45 AM
Araguaína
Brazil
America/Araguaina
Mon 12:45 AM
Arapiraca
Brazil
America/Maceio
Mon 12:45 AM
Arasji
Aruba
America/Aruba
Sun 11:45 PM
Arauco
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Mon 12:45 AM
Arawa
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Mon 2:45 PM
Arequipa
Peru
America/Lima
Sun 10:45 PM
Ariquemes
Brazil
America/Porto_Velho
Sun 11:45 PM
Armadale
Australia
Australia/Perth
Mon 11:45 AM
Arno
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Mon 3:45 PM
Arona
Spain
Atlantic/Canary
Mon 4:45 AM
Arraiján
Panama
America/Panama
Sun 10:45 PM
Arusha
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Mon 6:45 AM
As Sālimīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Mon 6:45 AM
Asau
Samoa
Pacific/Apia
Mon 4:45 PM
Asau Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Mon 3:45 PM
Ashdod
Israel
Asia/Jerusalem
Mon 6:45 AM
Ashgabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Mon 8:45 AM
Asmara
Eritrea
Africa/Asmara
Mon 6:45 AM
Assab
Eritrea
Africa/Asmara
Mon 6:45 AM
Astana
Kazakhstan
Asia/Almaty
Mon 8:45 AM
Astrakhan
Russia
Europe/Astrakhan
Mon 7:45 AM
Asunción
Paraguay
America/Asuncion
Sun 11:45 PM
Atafu Village
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Mon 4:45 PM
Atakpamé
Togo
Africa/Lome
Mon 3:45 AM
Athens
Greece
Europe/Athens
Mon 6:45 AM
Atyrau
Kazakhstan
Asia/Oral
Mon 8:45 AM
Auckland
New Zealand
Pacific/Auckland
Mon 3:45 PM
Auki
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Mon 2:45 PM
Aurora
United States
America/Denver
Sun 9:45 PM
Austin
United States
America/Chicago
Sun 10:45 PM
Avarua
Cook Islands
Pacific/Rarotonga
Sun 5:45 PM
Añisoc
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Mon 4:45 AM
Ba
Fiji
Pacific/Fiji
Mon 3:45 PM
Babijn
Aruba
America/Aruba
Sun 11:45 PM
Badger
United States
America/Anchorage
Sun 7:45 PM
Bafatá
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Mon 3:45 AM
Baghdad
Iraq
Asia/Baghdad
Mon 6:45 AM
Bago
Myanmar
Asia/Rangoon
Mon 10:15 AM
Bahir Dar
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Mon 6:45 AM
Baie-Mahault
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Sun 11:45 PM
Baiti
Nauru
Pacific/Nauru
Mon 3:45 PM
Bakau
Gambia
Africa/Banjul
Mon 3:45 AM
Baku
Azerbaijan
Asia/Baku
Mon 7:45 AM
Balakovo
Russia
Europe/Volgograd
Mon 6:45 AM
Balkanabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Mon 8:45 AM
Ballarat
Australia
Australia/Melbourne
Mon 1:45 PM
Baltiysk
Russia
Europe/Kaliningrad
Mon 5:45 AM
Balzers
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Mon 5:45 AM
Bamako
Mali
Africa/Bamako
Mon 3:45 AM
Bamenda
Cameroon
Africa/Douala
Mon 4:45 AM
Bandar Seri Begawan
Brunei
Asia/Brunei
Mon 11:45 AM
Bandung
Indonesia
Asia/Jakarta
Mon 10:45 AM
Banfora
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Mon 3:45 AM
Bangar
Brunei
Asia/Brunei
Mon 11:45 AM
Bangkok
Thailand
Asia/Bangkok
Mon 10:45 AM
Bangui
Central African Republic
Africa/Bangui
Mon 4:45 AM
Banja Luka
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Mon 5:45 AM
Banjarmasin
Indonesia
Asia/Makassar
Mon 11:45 AM
Banjul
Gambia
Africa/Banjul
Mon 3:45 AM
Banqiao
Taiwan
Asia/Taipei
Mon 11:45 AM
Barcelona
Spain
Europe/Madrid
Mon 5:45 AM
Barnaul
Russia
Asia/Omsk
Mon 9:45 AM
Barquisimeto
Venezuela
America/Caracas
Sun 11:45 PM
Barra do Garças
Brazil
America/Cuiaba
Sun 11:45 PM
Barranquilla
Colombia
America/Bogota
Sun 10:45 PM
Barrigada Village
Guam
Pacific/Guam
Mon 1:45 PM
Barrouallie
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Sun 11:45 PM
Bartica
Guyana
America/Guyana
Sun 11:45 PM
Baruun-Urt
Mongolia
Asia/Choibalsan
Mon 11:45 AM
Basel
Switzerland
Europe/Zurich
Mon 5:45 AM
Basrah
Iraq
Asia/Baghdad
Mon 6:45 AM
Basseterre
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Sun 11:45 PM
Bata
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Mon 4:45 AM
Bathsheba
Barbados
America/Barbados
Sun 11:45 PM
Battambang
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Mon 10:45 AM
Batumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Mon 7:45 AM
Bawshar
Oman
Asia/Muscat
Mon 7:45 AM
Bay Roberts
Canada
America/St_Johns
Mon 1:15 AM
Bayamón
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Sun 11:45 PM
Beau Vallon
Seychelles
Indian/Mahe
Mon 7:45 AM
Beijing
China
Asia/Shanghai
Mon 11:45 AM
Beira
Mozambique
Africa/Maputo
Mon 5:45 AM
Beirut
Lebanon
Asia/Beirut
Mon 6:45 AM
Bekasi
Indonesia
Asia/Jakarta
Mon 10:45 AM
Bel Ombre
Seychelles
Indian/Mahe
Mon 7:45 AM
Belgrade
Serbia
Europe/Belgrade
Mon 5:45 AM
Belize City
Belize
America/Belize
Sun 9:45 PM
Belmopan
Belize
America/Belize
Sun 9:45 PM
Belo Horizonte
Brazil
America/Sao_Paulo
Mon 12:45 AM
Belogorsk
Russia
Asia/Yakutsk
Mon 12:45 PM
Belém
Brazil
America/Belem
Mon 12:45 AM
Bender
Moldova
Europe/Chisinau
Mon 6:45 AM
Bendigo
Australia
Australia/Melbourne
Mon 1:45 PM
Bengaluru
India
Asia/Kolkata
Mon 9:15 AM
Benghazi
Libya
Africa/Tripoli
Mon 5:45 AM
Benguela
Angola
Africa/Luanda
Mon 4:45 AM
Benjamin Constant
Brazil
America/Eirunepe
Sun 10:45 PM
Bensonville
Liberia
Africa/Monrovia
Mon 3:45 AM
Berbera
Somalia
Africa/Mogadishu
Mon 6:45 AM
Berbérati
Central African Republic
Africa/Bangui
Mon 4:45 AM
Berdsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Mon 10:45 AM
Berdyans’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Mon 6:45 AM
Berehove
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Mon 6:45 AM
Berekua
Dominica
America/Dominica
Sun 11:45 PM
Bergen
Norway
Europe/Oslo
Mon 5:45 AM
Berlin
Germany
Europe/Berlin
Mon 5:45 AM
Bern
Switzerland
Europe/Zurich
Mon 5:45 AM
Betio Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Mon 3:45 PM
Bettembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Mon 5:45 AM
Beyneu
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Mon 8:45 AM
Big Bend
Swaziland
Africa/Mbabane
Mon 5:45 AM
Bikenibeu Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Mon 3:45 PM
Bilibino
Russia
Asia/Anadyr
Mon 3:45 PM
Bimbo
Central African Republic
Africa/Bangui
Mon 4:45 AM
Biratnagar
Nepal
Asia/Kathmandu
Mon 9:30 AM
Birkirkara
Malta
Europe/Malta
Mon 5:45 AM
Birmingham
United Kingdom
Europe/London
Mon 4:45 AM
Bishkek
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Mon 9:45 AM
Bissau
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Mon 3:45 AM
Bissorã
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Mon 3:45 AM
Bisée
Saint Lucia
America/St_Lucia
Sun 11:45 PM
Bitola
Macedonia
Europe/Skopje
Mon 5:45 AM
Biysk
Russia
Asia/Omsk
Mon 9:45 AM
Biên Hòa
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Mon 10:45 AM
Blagoveshchensk
Russia
Asia/Yakutsk
Mon 12:45 PM
Blantyre
Malawi
Africa/Blantyre
Mon 5:45 AM
Bloomington
United States
America/Indiana/Indianapolis
Sun 11:45 PM
Bo
Sierra Leone
Africa/Freetown
Mon 3:45 AM
Boa Vista
Brazil
America/Boa_Vista
Sun 11:45 PM
Bobo-Dioulasso
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Mon 3:45 AM
Bodden Town
Cayman Islands
America/Cayman
Sun 10:45 PM
Bogotá
Colombia
America/Bogota
Sun 10:45 PM
Boise
United States
America/Boise
Sun 9:45 PM
Bolama
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Mon 3:45 AM
Bolands
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Sun 11:45 PM
Borgo Maggiore
San Marino
Europe/San_Marino
Mon 5:45 AM
Borough of Queens
United States
America/New_York
Sun 11:45 PM
Bouaké
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Mon 3:45 AM
Boumerdas
Algeria
Africa/Algiers
Mon 4:45 AM
Brades
Montserrat
America/Montserrat
Sun 11:45 PM
Braga
Portugal
Europe/Lisbon
Mon 4:45 AM
Brandon
Canada
America/Winnipeg
Sun 10:45 PM
Brasília
Brazil
America/Sao_Paulo
Mon 12:45 AM
Bratislava
Slovakia
Europe/Bratislava
Mon 5:45 AM
Bratsk
Russia
Asia/Irkutsk
Mon 11:45 AM
Brazzaville
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Mon 4:45 AM
Bridgetown
Barbados
America/Barbados
Sun 11:45 PM
Brikama
Gambia
Africa/Banjul
Mon 3:45 AM
Brisbane
Australia
Australia/Brisbane
Mon 1:45 PM
Brno
Czech Republic
Europe/Prague
Mon 5:45 AM
Broken Hill
Australia
Australia/Broken_Hill
Mon 1:15 PM
Brokopondo
Suriname
America/Paramaribo
Mon 12:45 AM
Brooklyn
United States
America/New_York
Sun 11:45 PM
Brussels
Belgium
Europe/Brussels
Mon 5:45 AM
Buala
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Mon 2:45 PM
Bucerías
Mexico
America/Bahia_Banderas
Sun 9:45 PM
Bucharest
Romania
Europe/Bucharest
Mon 6:45 AM
Budapest
Hungary
Europe/Budapest
Mon 5:45 AM
Budta
Philippines
Asia/Manila
Mon 11:45 AM
Budva
Montenegro
Europe/Podgorica
Mon 5:45 AM
Buenos Aires
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Mon 12:45 AM
Bujumbura
Burundi
Africa/Bujumbura
Mon 5:45 AM
Buka
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Mon 2:45 PM
Bukhara
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Mon 8:45 AM
Bulawayo
Zimbabwe
Africa/Harare
Mon 5:45 AM
Bunbury
Australia
Australia/Perth
Mon 11:45 AM
Burgas
Bulgaria
Europe/Sofia
Mon 6:45 AM
Burnaby
Canada
America/Vancouver
Sun 8:45 PM
Burnie
Australia
Australia/Hobart
Mon 1:45 PM
Bursa
Turkey
Europe/Istanbul
Mon 6:45 AM
Busan
South Korea
Asia/Seoul
Mon 12:45 PM
Butare
Rwanda
Africa/Kigali
Mon 5:45 AM
Bălţi
Moldova
Europe/Chisinau
Mon 6:45 AM
Bīrganj
Nepal
Asia/Kathmandu
Mon 9:30 AM
Cacoal
Brazil
America/Porto_Velho
Sun 11:45 PM
Caguas
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Sun 11:45 PM
Cairns
Australia
Australia/Brisbane
Mon 1:45 PM
Cairo
Egypt
Africa/Cairo
Mon 5:45 AM
Caleta Olivia
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Mon 12:45 AM
Calgary
Canada
America/Edmonton
Sun 9:45 PM
Cali
Colombia
America/Bogota
Sun 10:45 PM
Callao
Peru
America/Lima
Sun 10:45 PM
Camagüey
Cuba
America/Havana
Sun 11:45 PM
Camayenne
Guinea
Africa/Conakry
Mon 3:45 AM
Camaçari
Brazil
America/Bahia
Mon 12:45 AM
Campeche
Mexico
America/Merida
Sun 9:45 PM
Campo Grande
Brazil
America/Campo_Grande
Sun 11:45 PM
Canberra
Australia
Australia/Sydney
Mon 1:45 PM
Cancún
Mexico
America/Cancun
Sun 10:45 PM
Caniço
Portugal
Atlantic/Madeira
Mon 4:45 AM
Cape Town
South Africa
Africa/Johannesburg
Mon 5:45 AM
Capiatá
Paraguay
America/Asuncion
Sun 11:45 PM
Caracas
Venezuela
America/Caracas
Sun 11:45 PM
Carmel
United States
America/Indiana/Indianapolis
Sun 11:45 PM
Carolina
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Sun 11:45 PM
Carrefour
Haiti
America/Port-au-Prince
Sun 11:45 PM
Cartagena
Colombia
America/Bogota
Sun 10:45 PM
Casablanca
Morocco
Africa/Casablanca
Mon 4:45 AM
Cascade
Seychelles
Indian/Mahe
Mon 7:45 AM
Castanhal
Brazil
America/Belem
Mon 12:45 AM
Castletown
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Mon 4:45 AM
Castries
Saint Lucia
America/St_Lucia
Sun 11:45 PM
Caucete
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Mon 12:45 AM
Cayenne
French Guiana
America/Cayenne
Mon 12:45 AM
Celje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Mon 5:45 AM
Ceuta
Spain
Africa/Ceuta
Mon 5:45 AM
Chaguanas
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Sun 11:45 PM
Chamical
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Mon 12:45 AM
Chandler
United States
America/Phoenix
Sun 8:45 PM
Charleroi
Belgium
Europe/Brussels
Mon 5:45 AM
Charlotte Amalie
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Sun 11:45 PM
Charlottetown
Canada
America/Halifax
Mon 12:45 AM
Chelyabinsk
Russia
Asia/Yekaterinburg
Mon 8:45 AM
Chennai
India
Asia/Kolkata
Mon 9:15 AM
Chernyakhovsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Mon 5:45 AM
Chetumal
Mexico
America/Cancun
Sun 10:45 PM
Chicago
United States
America/Chicago
Sun 10:45 PM
Chiclayo
Peru
America/Lima
Sun 10:45 PM
Chihuahua
Mexico
America/Chihuahua
Sun 9:45 PM
Chilecito
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Mon 12:45 AM
Chimbas
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Mon 12:45 AM
Chimoio
Mozambique
Africa/Maputo
Mon 5:45 AM
Chinandega
Nicaragua
America/Managua
Sun 9:45 PM
Chingola
Zambia
Africa/Lusaka
Mon 5:45 AM
Chirchiq
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Mon 8:45 AM
Chita
Russia
Asia/Yakutsk
Mon 12:45 PM
Chittagong
Bangladesh
Asia/Dhaka
Mon 9:45 AM
Chitungwiza
Zimbabwe
Africa/Harare
Mon 5:45 AM
Chişinău
Moldova
Europe/Chisinau
Mon 6:45 AM
Choibalsan
Mongolia
Asia/Choibalsan
Mon 11:45 AM
Choloma
Honduras
America/Tegucigalpa
Sun 9:45 PM
Chon Buri
Thailand
Asia/Bangkok
Mon 10:45 AM
Christchurch
New Zealand
Pacific/Auckland
Mon 3:45 PM
Cipolletti
Argentina
America/Argentina/Salta
Mon 12:45 AM
City of Balikpapan
Indonesia
Asia/Makassar
Mon 11:45 AM
City of London
United Kingdom
Europe/London
Mon 4:45 AM
Ciudad Acuña
Mexico
America/Matamoros
Sun 10:45 PM
Ciudad del Carmen
Mexico
America/Merida
Sun 9:45 PM
Ciudad del Este
Paraguay
America/Asuncion
Sun 11:45 PM
Ciudad Delicias
Mexico
America/Chihuahua
Sun 9:45 PM
Ciudad Juárez
Mexico
America/Ojinaga
Sun 10:45 PM
Ciudad Obregón
Mexico
America/Hermosillo
Sun 8:45 PM
Coari
Brazil
America/Manaus
Sun 11:45 PM
Cochabamba
Bolivia
America/La_Paz
Sun 11:45 PM
Cockburn Town
Turks and Caicos Islands
America/Grand_Turk
Sun 11:45 PM
Codrington
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Sun 11:45 PM
Colombo
Sri Lanka
Asia/Colombo
Mon 9:15 AM
Colonia
Micronesia
Pacific/Chuuk
Mon 1:45 PM
Colorado Springs
United States
America/Denver
Sun 9:45 PM
Comilla
Bangladesh
Asia/Dhaka
Mon 9:45 AM
Comodoro Rivadavia
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Mon 12:45 AM
Conakry
Guinea
Africa/Conakry
Mon 3:45 AM
Conception Bay South
Canada
America/St_Johns
Mon 1:15 AM
Constantine
Algeria
Africa/Algiers
Mon 4:45 AM
Cooper’s Town
Bahamas
America/Nassau
Sun 11:45 PM
Copenhagen
Denmark
Europe/Copenhagen
Mon 5:45 AM
Cork
Ireland
Europe/Dublin
Mon 4:45 AM
Corner Brook
Canada
America/St_Johns
Mon 1:15 AM
Corumbá
Brazil
America/Campo_Grande
Sun 11:45 PM
Cotonou
Benin
Africa/Porto-Novo
Mon 4:45 AM
Cova Figueira
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Mon 2:45 AM
Cruz Bay
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Sun 11:45 PM
Cruzeiro do Sul
Brazil
America/Rio_Branco
Sun 10:45 PM
Cuauhtémoc
Mexico
America/Chihuahua
Sun 9:45 PM
Cuenca
Ecuador
America/Guayaquil
Sun 10:45 PM
Cuiabá
Brazil
America/Cuiaba
Sun 11:45 PM
Cul de Sac
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Sun 11:45 PM
Culiacán
Mexico
America/Mazatlan
Sun 8:45 PM
Curepipe
Mauritius
Indian/Mauritius
Mon 7:45 AM
Curitiba
Brazil
America/Sao_Paulo
Mon 12:45 AM
Câmara de Lobos
Portugal
Atlantic/Madeira
Mon 4:45 AM
Córdoba
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Mon 12:45 AM
Da Nang
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Mon 10:45 AM
Daegu
South Korea
Asia/Seoul
Mon 12:45 PM
Daejeon
South Korea
Asia/Seoul
Mon 12:45 PM
Dakar
Senegal
Africa/Dakar
Mon 3:45 AM
Dakhla
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Mon 4:45 AM
Dallas
United States
America/Chicago
Sun 10:45 PM
Daloa
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Mon 3:45 AM
Damascus
Syria
Asia/Damascus
Mon 6:45 AM
Dangriga
Belize
America/Belize
Sun 9:45 PM
Dar es Salaam
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Mon 6:45 AM
Darhan
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Mon 11:45 AM
Dartmouth
Canada
America/Halifax
Mon 12:45 AM
Darwin
Australia
Australia/Darwin
Mon 1:15 PM
Daugavpils
Latvia
Europe/Riga
Mon 6:45 AM
Davao
Philippines
Asia/Manila
Mon 11:45 AM
David
Panama
America/Panama
Sun 10:45 PM
Dawson Creek
Canada
America/Dawson_Creek
Sun 8:45 PM
Dayr al Balaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Mon 5:45 AM
Daşoguz
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Mon 8:45 AM
Debrecen
Hungary
Europe/Budapest
Mon 5:45 AM
Dededo Village
Guam
Pacific/Guam
Mon 1:45 PM
Dehiwala-Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Mon 9:15 AM
Delhi
India
Asia/Kolkata
Mon 9:15 AM
Delmas 73
Haiti
America/Port-au-Prince
Sun 11:45 PM
Dembeni
Mayotte
Indian/Mayotte
Mon 6:45 AM
Denpasar
Indonesia
Asia/Makassar
Mon 11:45 AM
Denver
United States
America/Denver
Sun 9:45 PM
Detroit
United States
America/Detroit
Sun 11:45 PM
Devonport
Australia
Australia/Hobart
Mon 1:45 PM
Dhaka
Bangladesh
Asia/Dhaka
Mon 9:45 AM
Dieppe
Canada
America/Moncton
Mon 12:45 AM
Dili
East Timor
Asia/Dili
Mon 12:45 PM
Dire Dawa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Mon 6:45 AM
Djibouti
Djibouti
Africa/Djibouti
Mon 6:45 AM
Djougou
Benin
Africa/Porto-Novo
Mon 4:45 AM
Dnipropetrovsk
Ukraine
Europe/Kiev
Mon 6:45 AM
Doha
Qatar
Asia/Qatar
Mon 6:45 AM
Dolisie
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Mon 4:45 AM
Domagnano
San Marino
Europe/San_Marino
Mon 5:45 AM
Domoni
Comoros
Indian/Comoro
Mon 6:45 AM
Donetsk
Ukraine
Europe/Kiev
Mon 6:45 AM
Douala
Cameroon
Africa/Douala
Mon 4:45 AM
Douglas
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Mon 4:45 AM
Dourados
Brazil
America/Campo_Grande
Sun 11:45 PM
Drammen
Norway
Europe/Oslo
Mon 5:45 AM
Dubai
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Mon 7:45 AM
Dublin
Ireland
Europe/Dublin
Mon 4:45 AM
Dudelange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Mon 5:45 AM
Dumbéa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Mon 2:45 PM
Durban
South Africa
Africa/Johannesburg
Mon 5:45 AM
Durrës
Albania
Europe/Tirane
Mon 5:45 AM
Dushanbe
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Mon 8:45 AM
Dzaoudzi
Mayotte
Indian/Mayotte
Mon 6:45 AM
Dzhetygara
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Mon 8:45 AM
Dún Laoghaire
Ireland
Europe/Dublin
Mon 4:45 AM
Dār Kulayb
Bahrain
Asia/Bahrain
Mon 6:45 AM
Eagle River
United States
America/Anchorage
Sun 7:45 PM
East End
Cayman Islands
America/Cayman
Sun 10:45 PM
East Jerusalem
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Mon 5:45 AM
Ebaye
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Mon 3:45 PM
Ebebiyin
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Mon 4:45 AM
Ecatepec
Mexico
America/Mexico_City
Sun 9:45 PM
Edinburgh of the Seven Seas
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Mon 3:45 AM
Edmonton
Canada
America/Edmonton
Sun 9:45 PM
Eindhoven
Netherlands
Europe/Amsterdam
Mon 5:45 AM
Eirunepé
Brazil
America/Eirunepe
Sun 10:45 PM
Ejmiatsin
Armenia
Asia/Yerevan
Mon 7:45 AM
El Obeid
Sudan
Africa/Khartoum
Mon 5:45 AM
El Paso
United States
America/Denver
Sun 9:45 PM
El Progreso
Honduras
America/Tegucigalpa
Sun 9:45 PM
Elbasan
Albania
Europe/Tirane
Mon 5:45 AM
Eldoret
Kenya
Africa/Nairobi
Mon 6:45 AM
Embi
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Mon 8:45 AM
Encamp
Andorra
Europe/Andorra
Mon 5:45 AM
Ensenada
Mexico
America/Tijuana
Sun 8:45 PM
Envira
Brazil
America/Eirunepe
Sun 10:45 PM
Erdenet
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Mon 11:45 AM
Esch-sur-Alzette
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Mon 5:45 AM
Eschen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Mon 5:45 AM
Espoo
Finland
Europe/Helsinki
Mon 6:45 AM
Esquel
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Mon 12:45 AM
Faaa
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Sun 5:45 PM
Fairbanks
United States
America/Anchorage
Sun 7:45 PM
Faisalābād
Pakistan
Asia/Karachi
Mon 8:45 AM
Fale old settlement
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Mon 4:45 PM
Famagusta
Cyprus
Asia/Nicosia
Mon 6:45 AM
Farafenni
Gambia
Africa/Banjul
Mon 3:45 AM
Feijó
Brazil
America/Rio_Branco
Sun 10:45 PM
Feira de Santana
Brazil
America/Bahia
Mon 12:45 AM
Felipe Carrillo Puerto
Mexico
America/Cancun
Sun 10:45 PM
Fes
Morocco
Africa/Casablanca
Mon 4:45 AM
Fianarantsoa
Madagascar
Indian/Antananarivo
Mon 6:45 AM
Fig Tree
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Sun 11:45 PM
Fiorentino
San Marino
Europe/San_Marino
Mon 5:45 AM
Flying Fish Cove
Christmas Island
Indian/Christmas
Mon 10:45 AM
Fomboni
Comoros
Indian/Comoro
Mon 6:45 AM
Fort McMurray
Canada
America/Edmonton
Sun 9:45 PM
Fort St. John
Canada
America/Dawson_Creek
Sun 8:45 PM
Fort Wayne
United States
America/Indiana/Indianapolis
Sun 11:45 PM
Fort-de-France
Martinique
America/Martinique
Sun 11:45 PM
Fortaleza
Brazil
America/Fortaleza
Mon 12:45 AM
Franceville
Gabon
Africa/Libreville
Mon 4:45 AM
Francistown
Botswana
Africa/Gaborone
Mon 5:45 AM
Frankfurt am Main
Germany
Europe/Berlin
Mon 5:45 AM
Fredericton
Canada
America/Moncton
Mon 12:45 AM
Frederiksberg
Denmark
Europe/Copenhagen
Mon 5:45 AM
Freeport
Bahamas
America/Nassau
Sun 11:45 PM
Freetown
Sierra Leone
Africa/Freetown
Mon 3:45 AM
Fuglafjørður
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Mon 4:45 AM
Funafuti
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Mon 3:45 PM
Funchal
Portugal
Atlantic/Madeira
Mon 4:45 AM
Fuvahmulah
Maldives
Indian/Maldives
Mon 8:45 AM
Gaborone
Botswana
Africa/Gaborone
Mon 5:45 AM
Gabú
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Mon 3:45 AM
Gaillimh
Ireland
Europe/Dublin
Mon 4:45 AM
Galkissa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Mon 9:15 AM
Ganja
Azerbaijan
Asia/Baku
Mon 7:45 AM
Garoua
Cameroon
Africa/Douala
Mon 4:45 AM
Garðabær
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Mon 3:45 AM
Gaza
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Mon 5:45 AM
Gbarnga
Liberia
Africa/Monrovia
Mon 3:45 AM
Geelong
Australia
Australia/Melbourne
Mon 1:45 PM
Gent
Belgium
Europe/Brussels
Mon 5:45 AM
Genève
Switzerland
Europe/Zurich
Mon 5:45 AM
George Town
Cayman Islands
America/Cayman
Sun 10:45 PM
Georgetown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Mon 3:45 AM
Gibraltar
Gibraltar
Europe/Gibraltar
Mon 5:45 AM
Gisenyi
Rwanda
Africa/Kigali
Mon 5:45 AM
Gitarama
Rwanda
Africa/Kigali
Mon 5:45 AM
Gitega
Burundi
Africa/Bujumbura
Mon 5:45 AM
Gizo
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Mon 2:45 PM
Glace Bay
Canada
America/Glace_Bay
Mon 12:45 AM
Glasgow
United Kingdom
Europe/London
Mon 4:45 AM
Glendale
United States
America/Phoenix
Sun 8:45 PM
Gold Coast
Australia
Australia/Brisbane
Mon 1:45 PM
Gomel
Belarus
Europe/Minsk
Mon 6:45 AM
Gouyave
Grenada
America/Grenada
Sun 11:45 PM
Grand Rapids
United States
America/Detroit
Sun 11:45 PM
Graz
Austria
Europe/Vienna
Mon 5:45 AM
Grenville
Grenada
America/Grenada
Sun 11:45 PM
Grytviken
South Georgia and the South Sandwich Islands
Atlantic/South_Georgia
Mon 1:45 AM
Guadalajara
Mexico
America/Mexico_City
Sun 9:45 PM
Guadalupe
Mexico
America/Monterrey
Sun 9:45 PM
Guangzhou
China
Asia/Shanghai
Mon 11:45 AM
Guantánamo
Cuba
America/Havana
Sun 11:45 PM
Guatemala City
Guatemala
America/Guatemala
Sun 9:45 PM
Guayaquil
Ecuador
America/Guayaquil
Sun 10:45 PM
Gulu
Uganda
Africa/Kampala
Mon 6:45 AM
Gurupi
Brazil
America/Araguaina
Mon 12:45 AM
Gusev
Russia
Europe/Kaliningrad
Mon 5:45 AM
Gustavia
Saint Barthelemy
America/St_Barthelemy
Sun 11:45 PM
Gustavo A. Madero
Mexico
America/Monterrey
Sun 9:45 PM
Gweru
Zimbabwe
Africa/Harare
Mon 5:45 AM
Gyumri
Armenia
Asia/Yerevan
Mon 7:45 AM
Göteborg
Sweden
Europe/Stockholm
Mon 5:45 AM
Hafnarfjörður
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Mon 3:45 AM
Haifa
Israel
Asia/Jerusalem
Mon 6:45 AM
Haiphong
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Mon 10:45 AM
Halifax
Canada
America/Halifax
Mon 12:45 AM
Hamburg
Germany
Europe/Berlin
Mon 5:45 AM
Hamhŭng
North Korea
Asia/Pyongyang
Mon 12:45 PM
Hamilton
Bermuda
Atlantic/Bermuda
Mon 12:45 AM
Hanoi
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Mon 10:45 AM
Happy Valley-Goose Bay
Canada
America/Goose_Bay
Mon 12:45 AM
Harare
Zimbabwe
Africa/Harare
Mon 5:45 AM
Hargeysa
Somalia
Africa/Mogadishu
Mon 6:45 AM
Harper
Liberia
Africa/Monrovia
Mon 3:45 AM
Havana
Cuba
America/Havana
Sun 11:45 PM
Hebron
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Mon 5:45 AM
Helsinki
Finland
Europe/Helsinki
Mon 6:45 AM
Herceg-Novi
Montenegro
Europe/Podgorica
Mon 5:45 AM
Hermosillo
Mexico
America/Hermosillo
Sun 8:45 PM
Heroica Matamoros
Mexico
America/Matamoros
Sun 10:45 PM
Herāt
Afghanistan
Asia/Kabul
Mon 8:15 AM
Hidalgo del Parral
Mexico
America/Chihuahua
Sun 9:45 PM
Hihifo
Tonga
Pacific/Tongatapu
Mon 4:45 PM
Hilo
United States
Pacific/Honolulu
Sun 5:45 PM
Hithadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Mon 8:45 AM
Ho Chi Minh City
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Mon 10:45 AM
Hobart
Australia
Australia/Hobart
Mon 1:45 PM
Holetown
Barbados
America/Barbados
Sun 11:45 PM
Holguín
Cuba
America/Havana
Sun 11:45 PM
Homs
Syria
Asia/Damascus
Mon 6:45 AM
Hong Kong
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Mon 11:45 AM
Honiara
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Mon 2:45 PM
Honolulu
United States
Pacific/Honolulu
Sun 5:45 PM
Houston
United States
America/Chicago
Sun 10:45 PM
Hovd
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Mon 11:45 AM
Hrazdan
Armenia
Asia/Yerevan
Mon 7:45 AM
Hrodna
Belarus
Europe/Minsk
Mon 6:45 AM
Huambo
Angola
Africa/Luanda
Mon 4:45 AM
Huntingburg
United States
America/Indiana/Vincennes
Sun 11:45 PM
Hŭngnam
North Korea
Asia/Pyongyang
Mon 12:45 PM
Iaşi
Romania
Europe/Bucharest
Mon 6:45 AM
Ibadan
Nigeria
Africa/Lagos
Mon 4:45 AM
Idaho Falls
United States
America/Boise
Sun 9:45 PM
Ijuw
Nauru
Pacific/Nauru
Mon 3:45 PM
Ilulissat
Greenland
America/Godthab
Mon 2:45 AM
Incheon
South Korea
Asia/Seoul
Mon 12:45 PM
Indianapolis
United States
America/Indiana/Indianapolis
Sun 11:45 PM
Innsbruck
Austria
Europe/Vienna
Mon 5:45 AM
Iqaluit
Canada
America/Iqaluit
Sun 11:45 PM
Irbid
Jordan
Asia/Amman
Mon 6:45 AM
Irkutsk
Russia
Asia/Irkutsk
Mon 11:45 AM
Iron Mountain
United States
America/Menominee
Sun 10:45 PM
Iron River
United States
America/Menominee
Sun 10:45 PM
Ironwood
United States
America/Menominee
Sun 10:45 PM
Isangel
Vanuatu
Pacific/Efate
Mon 2:45 PM
Isfahan
Iran
Asia/Tehran
Mon 7:15 AM
Iskitim
Russia
Asia/Novosibirsk
Mon 10:45 AM
Istaravshan
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Mon 8:45 AM
Itabuna
Brazil
America/Bahia
Mon 12:45 AM
Itacoatiara
Brazil
America/Manaus
Sun 11:45 PM
Itaituba
Brazil
America/Santarem
Mon 12:45 AM
Itamaracá
Brazil
America/Noronha
Mon 1:45 AM
Izhevsk
Russia
Europe/Samara
Mon 7:45 AM
Iztapalapa
Mexico
America/Mexico_City
Sun 9:45 PM
Jabat
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Mon 3:45 PM
Jaboatão
Brazil
America/Recife
Mon 12:45 AM
Jaboatão dos Guararapes
Brazil
America/Recife
Mon 12:45 AM
Jabor
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Mon 3:45 PM
Jabālyā
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Mon 5:45 AM
Jakarta
Indonesia
Asia/Jakarta
Mon 10:45 AM
Jalal-Abad
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Mon 9:45 AM
Jalālābād
Afghanistan
Asia/Kabul
Mon 8:15 AM
Jamestown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Mon 3:45 AM
Jasper
United States
America/Indiana/Vincennes
Sun 11:45 PM
Jayapura
Indonesia
Asia/Jayapura
Mon 12:45 PM
Jeddah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Mon 6:45 AM
Jeffersontown
United States
America/Kentucky/Louisville
Sun 11:45 PM
Jeffersonville
United States
America/Kentucky/Louisville
Sun 11:45 PM
Jelgava
Latvia
Europe/Riga
Mon 6:45 AM
Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Mon 6:45 AM
Ji Paraná
Brazil
America/Porto_Velho
Sun 11:45 PM
Jinja
Uganda
Africa/Kampala
Mon 6:45 AM
Jizzax
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Mon 8:45 AM
Johannesburg
South Africa
Africa/Johannesburg
Mon 5:45 AM
Johor Bahru
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Mon 11:45 AM
João Pessoa
Brazil
America/Fortaleza
Mon 12:45 AM
Juba
South Sudan
Africa/Juba
Mon 5:45 AM
Juneau
United States
America/Juneau
Sun 7:45 PM
Justo Daract
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Mon 12:45 AM
Kabul
Afghanistan
Asia/Kabul
Mon 8:15 AM
Kabwe
Zambia
Africa/Lusaka
Mon 5:45 AM
Kaduna
Nigeria
Africa/Lagos
Mon 4:45 AM
Kaesŏng
North Korea
Asia/Pyongyang
Mon 12:45 PM
Kaga Bandoro
Central African Republic
Africa/Bangui
Mon 4:45 AM
Kailua
United States
Pacific/Honolulu
Sun 5:45 PM
Kairouan
Tunisia
Africa/Tunis
Mon 4:45 AM
Kakata
Liberia
Africa/Monrovia
Mon 3:45 AM
Kaliningrad
Russia
Europe/Kaliningrad
Mon 5:45 AM
Kampala
Uganda
Africa/Kampala
Mon 6:45 AM
Kampung Baru Subang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Mon 11:45 AM
Kamyzyak
Russia
Europe/Astrakhan
Mon 7:45 AM
Kananga
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Mon 5:45 AM
Kanasín
Mexico
America/Merida
Sun 9:45 PM
Kandahār
Afghanistan
Asia/Kabul
Mon 8:15 AM
Kandyagash
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Mon 8:45 AM
Kankan
Guinea
Africa/Conakry
Mon 3:45 AM
Kano
Nigeria
Africa/Lagos
Mon 4:45 AM
Kaohsiung
Taiwan
Asia/Taipei
Mon 11:45 AM
Kara
Togo
Africa/Lome
Mon 3:45 AM
Karachi
Pakistan
Asia/Karachi
Mon 8:45 AM
Karagandy
Kazakhstan
Asia/Almaty
Mon 8:45 AM
Karaj
Iran
Asia/Tehran
Mon 7:15 AM
Karakol
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Mon 9:45 AM
Kassala
Sudan
Africa/Khartoum
Mon 5:45 AM
Kasungu
Malawi
Africa/Blantyre
Mon 5:45 AM
Katherine
Australia
Australia/Darwin
Mon 1:15 PM
Kathmandu
Nepal
Asia/Kathmandu
Mon 9:30 AM
Kaunas
Lithuania
Europe/Vilnius
Mon 6:45 AM
Kayes
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Mon 4:45 AM
Kazan
Russia
Europe/Moscow
Mon 6:45 AM
Kaédi
Mauritania
Africa/Nouakchott
Mon 3:45 AM
Kelo
Chad
Africa/Ndjamena
Mon 4:45 AM
Kemerovo
Russia
Asia/Novokuznetsk
Mon 10:45 AM
Kenema
Sierra Leone
Africa/Freetown
Mon 3:45 AM
Kerch
Russia
Europe/Simferopol
Mon 6:45 AM
Keren
Eritrea
Africa/Asmara
Mon 6:45 AM
Ketchikan
United States
America/Sitka
Sun 7:45 PM
Khabarovsk
Russia
Asia/Vladivostok
Mon 1:45 PM
Khabarovsk Vtoroy
Russia
Asia/Vladivostok
Mon 1:45 PM
Kharabali
Russia
Europe/Astrakhan
Mon 7:45 AM
Kharkiv
Ukraine
Europe/Kiev
Mon 6:45 AM
Khartoum
Sudan
Africa/Khartoum
Mon 5:45 AM
Kholmsk
Russia
Asia/Sakhalin
Mon 2:45 PM
Khovd
Mongolia
Asia/Hovd
Mon 10:45 AM
Khromtau
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Mon 8:45 AM
Khulna
Bangladesh
Asia/Dhaka
Mon 9:45 AM
Khust
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Mon 6:45 AM
Khān Yūnis
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Mon 5:45 AM
Khŭjand
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Mon 8:45 AM
Kiev
Ukraine
Europe/Kiev
Mon 6:45 AM
Kigali
Rwanda
Africa/Kigali
Mon 5:45 AM
Kikwit
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Mon 4:45 AM
Kindia
Guinea
Africa/Conakry
Mon 3:45 AM
Kingsford
United States
America/Menominee
Sun 10:45 PM
Kingston
Norfolk Island
Pacific/Norfolk
Mon 2:45 PM
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Sun 11:45 PM
Kingstown Park
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Sun 11:45 PM
Kinshasa
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Mon 4:45 AM
Kirov
Russia
Europe/Volgograd
Mon 6:45 AM
Kisangani
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Mon 5:45 AM
Kiselëvsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Mon 10:45 AM
Kismayo
Somalia
Africa/Mogadishu
Mon 6:45 AM
Kisumu
Kenya
Africa/Nairobi
Mon 6:45 AM
Kitwe
Zambia
Africa/Lusaka
Mon 5:45 AM
Klaipėda
Lithuania
Europe/Vilnius
Mon 6:45 AM
Klaksvík
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Mon 4:45 AM
Klang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Mon 11:45 AM
Kloulklubed
Palau
Pacific/Palau
Mon 12:45 PM
Klyuchi
Russia
Asia/Kamchatka
Mon 3:45 PM
Knik-Fairview
United States
America/Anchorage
Sun 7:45 PM
Kohtla-Järve
Estonia
Europe/Tallinn
Mon 6:45 AM
Koidu
Sierra Leone
Africa/Freetown
Mon 3:45 AM
Kolkata
India
Asia/Kolkata
Mon 9:15 AM
Kolonia
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Mon 2:45 PM
Kolonia Town
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Mon 2:45 PM
Komsomolsk-on-Amur
Russia
Asia/Vladivostok
Mon 1:45 PM
Koror
Palau
Pacific/Palau
Mon 12:45 PM
Koror Town
Palau
Pacific/Palau
Mon 12:45 PM
Korsakov
Russia
Asia/Sakhalin
Mon 2:45 PM
Kostanay
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Mon 8:45 AM
Kota Bharu
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Mon 11:45 AM
Kota Kinabalu
Malaysia
Asia/Kuching
Mon 11:45 AM
Koudougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Mon 3:45 AM
Koungou
Mayotte
Indian/Mayotte
Mon 6:45 AM
Kourou
French Guiana
America/Cayenne
Mon 12:45 AM
Kousséri
Cameroon
Africa/Douala
Mon 4:45 AM
Koutiala
Mali
Africa/Bamako
Mon 3:45 AM
Kowloon
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Mon 11:45 AM
Košice
Slovakia
Europe/Bratislava
Mon 5:45 AM
Kpalimé
Togo
Africa/Lome
Mon 3:45 AM
Kraków
Poland
Europe/Warsaw
Mon 5:45 AM
Kralendijk
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Sun 11:45 PM
Kranj
Slovenia
Europe/Ljubljana
Mon 5:45 AM
Krasnoyarsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Mon 10:45 AM
Kuala Belait
Brunei
Asia/Brunei
Mon 11:45 AM
Kuala Lumpur
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Mon 11:45 AM
Kuching
Malaysia
Asia/Kuching
Mon 11:45 AM
Kulhudhuffushi
Maldives
Indian/Maldives
Mon 8:45 AM
Kumanovo
Macedonia
Europe/Skopje
Mon 5:45 AM
Kumasi
Ghana
Africa/Accra
Mon 3:45 AM
Kutaisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Mon 7:45 AM
Kyzyl
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Mon 10:45 AM
Kyzylorda
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Mon 8:45 AM
Kópavogur
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Mon 3:45 AM
Köln
Germany
Europe/Berlin
Mon 5:45 AM
Kŭlob
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Mon 8:45 AM
La Ceiba
Honduras
America/Tegucigalpa
Sun 9:45 PM
La Condamine
Monaco
Europe/Monaco
Mon 5:45 AM
La Laguna
Spain
Atlantic/Canary
Mon 4:45 AM
la Massana
Andorra
Europe/Andorra
Mon 5:45 AM
La Paz
Bolivia
America/La_Paz
Sun 11:45 PM
La Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Mon 12:45 AM
La Punta
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Mon 12:45 AM
La Quiaca
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Mon 12:45 AM
La Rioja
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Mon 12:45 AM
La Romana
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Sun 11:45 PM
Laayoune Plage
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Mon 4:45 AM
Labasa
Fiji
Pacific/Fiji
Mon 3:45 PM
Labrador City
Canada
America/Goose_Bay
Mon 12:45 AM
Lae
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Mon 1:45 PM
Lagoa
Portugal
Atlantic/Azores
Mon 3:45 AM
Lagos
Nigeria
Africa/Lagos
Mon 4:45 AM
Lahore
Pakistan
Asia/Karachi
Mon 8:45 AM
Lakatoro
Vanuatu
Pacific/Efate
Mon 2:45 PM
Lambaré
Paraguay
America/Asuncion
Sun 11:45 PM
Lamin
Gambia
Africa/Banjul
Mon 3:45 AM
Lankaran
Azerbaijan
Asia/Baku
Mon 7:45 AM
Lansing
United States
America/Detroit
Sun 11:45 PM
Larnaca
Cyprus
Asia/Nicosia
Mon 6:45 AM
Las Heras
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Mon 12:45 AM
Las Palmas de Gran Canaria
Spain
Atlantic/Canary
Mon 4:45 AM
Las Piedras
Uruguay
America/Montevideo
Mon 12:45 AM
Latakia
Syria
Asia/Damascus
Mon 6:45 AM
Launceston
Australia
Australia/Hobart
Mon 1:45 PM
Lausanne
Switzerland
Europe/Zurich
Mon 5:45 AM
Lautoka
Fiji
Pacific/Fiji
Mon 3:45 PM
Laventille
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Sun 11:45 PM
Le François
Martinique
America/Martinique
Sun 11:45 PM
Le Gosier
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Sun 11:45 PM
Le Hocq
Jersey
Europe/Jersey
Mon 4:45 AM
Le Lamentin
Martinique
America/Martinique
Sun 11:45 PM
Le Robert
Martinique
America/Martinique
Sun 11:45 PM
Le Tampon
Reunion
Indian/Reunion
Mon 7:45 AM
Lelydorp
Suriname
America/Paramaribo
Mon 12:45 AM
Leninsk-Kuznetsky
Russia
Asia/Novokuznetsk
Mon 10:45 AM
Leribe
Lesotho
Africa/Maseru
Mon 5:45 AM
Les Abymes
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Sun 11:45 PM
les Escaldes
Andorra
Europe/Andorra
Mon 5:45 AM
Lethbridge
Canada
America/Edmonton
Sun 9:45 PM
Leulumoega
Samoa
Pacific/Apia
Mon 4:45 PM
León
Nicaragua
America/Managua
Sun 9:45 PM
Liberia
Costa Rica
America/Costa_Rica
Sun 9:45 PM
Libertador General San Martín
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Mon 12:45 AM
Libreville
Gabon
Africa/Libreville
Mon 4:45 AM
Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Mon 6:45 AM
Likasi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Mon 5:45 AM
Lilongwe
Malawi
Africa/Blantyre
Mon 5:45 AM
Lima
Peru
America/Lima
Sun 10:45 PM
Limassol
Cyprus
Asia/Nicosia
Mon 6:45 AM
Limón
Costa Rica
America/Costa_Rica
Sun 9:45 PM
Linden
Guyana
America/Guyana
Sun 11:45 PM
Linz
Austria
Europe/Vienna
Mon 5:45 AM
Liquica
East Timor
Asia/Dili
Mon 12:45 PM
Lira
Uganda
Africa/Kampala
Mon 6:45 AM
Lisakovsk
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Mon 8:45 AM
Lisbon
Portugal
Europe/Lisbon
Mon 4:45 AM
Liverpool
United Kingdom
Europe/London
Mon 4:45 AM
Liège
Belgium
Europe/Brussels
Mon 5:45 AM
Ljubljana
Slovenia
Europe/Ljubljana
Mon 5:45 AM
Lobito
Angola
Africa/Luanda
Mon 4:45 AM
Logan City
Australia
Australia/Brisbane
Mon 1:45 PM
Lomé
Togo
Africa/Lome
Mon 3:45 AM
London
United Kingdom
Europe/London
Mon 4:45 AM
Longyearbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Mon 5:45 AM
Los Angeles
United States
America/Los_Angeles
Sun 8:45 PM
Los Mochis
Mexico
America/Mazatlan
Sun 8:45 PM
Louisville
United States
America/Kentucky/Louisville
Sun 11:45 PM
Lower Sacvkille
Canada
America/Halifax
Mon 12:45 AM
Luanda
Angola
Africa/Luanda
Mon 4:45 AM
Luang Prabang
Laos
Asia/Vientiane
Mon 10:45 AM
Lubumbashi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Mon 5:45 AM
Lucaya
Bahamas
America/Nassau
Sun 11:45 PM
Lufilufi
Samoa
Pacific/Apia
Mon 4:45 PM
Luganville
Vanuatu
Pacific/Efate
Mon 2:45 PM
Luhansk
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Mon 6:45 AM
Luimneach
Ireland
Europe/Dublin
Mon 4:45 AM
Lusaka
Zambia
Africa/Lusaka
Mon 5:45 AM
Luxembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Mon 5:45 AM
Lyon
France
Europe/Paris
Mon 5:45 AM
Lárisa
Greece
Europe/Athens
Mon 6:45 AM
Lévis
Canada
America/Blanc-Sablon
Sun 11:45 PM
Macapá
Brazil
America/Belem
Mon 12:45 AM
Macau
Macao
Asia/Macau
Mon 11:45 AM
Maceió
Brazil
America/Maceio
Mon 12:45 AM
Machala
Ecuador
America/Guayaquil
Sun 10:45 PM
Machico
Portugal
Atlantic/Madeira
Mon 4:45 AM
Madang
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Mon 1:45 PM
Madrid
Spain
Europe/Madrid
Mon 5:45 AM
Madīnat Ḩamad
Bahrain
Asia/Bahrain
Mon 6:45 AM
Mafeteng
Lesotho
Africa/Maseru
Mon 5:45 AM
Magadan
Russia
Asia/Magadan
Mon 2:45 PM
Mahajanga
Madagascar
Indian/Antananarivo
Mon 6:45 AM
Mahilyow
Belarus
Europe/Minsk
Mon 6:45 AM
Mahina
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Sun 5:45 PM
Maitland
Australia
Australia/Sydney
Mon 1:45 PM
Majuro
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Mon 3:45 PM
Makassar
Indonesia
Asia/Makassar
Mon 11:45 AM
Makeni
Sierra Leone
Africa/Freetown
Mon 3:45 AM
Malabo
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Mon 4:45 AM
Malakal
South Sudan
Africa/Juba
Mon 5:45 AM
Male
Maldives
Indian/Maldives
Mon 8:45 AM
Maliana
East Timor
Asia/Dili
Mon 12:45 PM
Malingao
Philippines
Asia/Manila
Mon 11:45 AM
Malkerns
Swaziland
Africa/Mbabane
Mon 5:45 AM
Malmö
Sweden
Europe/Stockholm
Mon 5:45 AM
Mamoudzou
Mayotte
Indian/Mayotte
Mon 6:45 AM
Manacapuru
Brazil
America/Manaus
Sun 11:45 PM
Manado
Indonesia
Asia/Makassar
Mon 11:45 AM
Managua
Nicaragua
America/Managua
Sun 9:45 PM
Manama
Bahrain
Asia/Bahrain
Mon 6:45 AM
Manaus
Brazil
America/Manaus
Sun 11:45 PM
Mandalay
Myanmar
Asia/Rangoon
Mon 10:15 AM
Mandan
United States
America/North_Dakota/New_Salem
Sun 10:45 PM
Mandurah
Australia
Australia/Perth
Mon 11:45 AM
Mangilao Village
Guam
Pacific/Guam
Mon 1:45 PM
Manhattan
United States
America/New_York
Sun 11:45 PM
Manila
Philippines
Asia/Manila
Mon 11:45 AM
Manuel Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Sun 10:45 PM
Manukau City
New Zealand
Pacific/Auckland
Mon 3:45 PM
Manzini
Swaziland
Africa/Mbabane
Mon 5:45 AM
Maputo
Mozambique
Africa/Maputo
Mon 5:45 AM
Maputsoe
Lesotho
Africa/Maseru
Mon 5:45 AM
Mar del Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Mon 12:45 AM
Marabá
Brazil
America/Belem
Mon 12:45 AM
Maracaibo
Venezuela
America/Caracas
Sun 11:45 PM
Maracay
Venezuela
America/Caracas
Sun 11:45 PM
Maradi
Niger
Africa/Niamey
Mon 4:45 AM
Maribor
Slovenia
Europe/Ljubljana
Mon 5:45 AM
Mariehamn
Aland Islands
Europe/Mariehamn
Mon 6:45 AM
Marigot
Saint Martin
America/Marigot
Sun 11:45 PM
Marka
Somalia
Africa/Mogadishu
Mon 6:45 AM
Market Shop
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Sun 11:45 PM
Marrakesh
Morocco
Africa/Casablanca
Mon 4:45 AM
Marseille
France
Europe/Paris
Mon 5:45 AM
Mary
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Mon 8:45 AM
Masaya
Nicaragua
America/Managua
Sun 9:45 PM
Maseru
Lesotho
Africa/Maseru
Mon 5:45 AM
Mashhad
Iran
Asia/Tehran
Mon 7:15 AM
Masina
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Mon 4:45 AM
Massawa
Eritrea
Africa/Asmara
Mon 6:45 AM
Mata-Utu
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Mon 3:45 PM
Matadi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Mon 4:45 AM
Matola
Mozambique
Africa/Maputo
Mon 5:45 AM
Matoury
French Guiana
America/Cayenne
Mon 12:45 AM
Maun
Botswana
Africa/Gaborone
Mon 5:45 AM
Mawlamyine
Myanmar
Asia/Rangoon
Mon 10:15 AM
Mazatlán
Mexico
America/Mazatlan
Sun 8:45 PM
Mazār-e Sharīf
Afghanistan
Asia/Kabul
Mon 8:15 AM
Mbabane
Swaziland
Africa/Mbabane
Mon 5:45 AM
Mbandaka
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Mon 4:45 AM
Mbarara
Uganda
Africa/Kampala
Mon 6:45 AM
Mbaïki
Central African Republic
Africa/Bangui
Mon 4:45 AM
Mbeya
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Mon 6:45 AM
Mbuji-Mayi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Mon 5:45 AM
McMinns Lagoon
Australia
Australia/Darwin
Mon 1:15 PM
Mecca
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Mon 6:45 AM
Medan
Indonesia
Asia/Jakarta
Mon 10:45 AM
Medellín
Colombia
America/Bogota
Sun 10:45 PM
Medina
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Mon 6:45 AM
Mejicanos
El Salvador
America/El_Salvador
Sun 9:45 PM
Mekele
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Mon 6:45 AM
Melbourne
Australia
Australia/Melbourne
Mon 1:45 PM
Melilla
Spain
Africa/Ceuta
Mon 5:45 AM
Melitopol’
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Mon 6:45 AM
Mendefera
Eritrea
Africa/Asmara
Mon 6:45 AM
Mendoza
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Mon 12:45 AM
Mengellang
Palau
Pacific/Palau
Mon 12:45 PM
Menominee
United States
America/Menominee
Sun 10:45 PM
Meridian
United States
America/Boise
Sun 9:45 PM
Merlo
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Mon 12:45 AM
Mesa
United States
America/Phoenix
Sun 8:45 PM
Mexicali
Mexico
America/Tijuana
Sun 8:45 PM
Mexico City
Mexico
America/Mexico_City
Sun 9:45 PM
Mhlume
Swaziland
Africa/Mbabane
Mon 5:45 AM
Micoud
Saint Lucia
America/St_Lucia
Sun 11:45 PM
Middle Island
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Sun 11:45 PM
Midoun
Tunisia
Africa/Tunis
Mon 4:45 AM
Milano
Italy
Europe/Rome
Mon 5:45 AM
Mili
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Mon 3:45 PM
Mindelo
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Mon 2:45 AM
Mingelchaur
Azerbaijan
Asia/Baku
Mon 7:45 AM
Minsk
Belarus
Europe/Minsk
Mon 6:45 AM
Miquelon
Saint Pierre and Miquelon
America/Miquelon
Mon 1:45 AM
Miramichi
Canada
America/Moncton
Mon 12:45 AM
Miri
Malaysia
Asia/Kuching
Mon 11:45 AM
Miskolc
Hungary
Europe/Budapest
Mon 5:45 AM
Mississauga
Canada
America/Toronto
Sun 11:45 PM
Mixco
Guatemala
America/Guatemala
Sun 9:45 PM
Miðvágur
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Mon 4:45 AM
Mişrātah
Libya
Africa/Tripoli
Mon 5:45 AM
Moanda
Gabon
Africa/Libreville
Mon 4:45 AM
Moengo
Suriname
America/Paramaribo
Mon 12:45 AM
Mogadishu
Somalia
Africa/Mogadishu
Mon 6:45 AM
Mohale’s Hoek
Lesotho
Africa/Maseru
Mon 5:45 AM
Molepolole
Botswana
Africa/Gaborone
Mon 5:45 AM
Mombasa
Kenya
Africa/Nairobi
Mon 6:45 AM
Mon Repos
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Sun 11:45 PM
Monaco
Monaco
Europe/Monaco
Mon 5:45 AM
Moncton
Canada
America/Moncton
Mon 12:45 AM
Monrovia
Liberia
Africa/Monrovia
Mon 3:45 AM
Mont-Dore
New Caledonia
Pacific/Noumea
Mon 2:45 PM
Monte-Carlo
Monaco
Europe/Monaco
Mon 5:45 AM
Montego Bay
Jamaica
America/Jamaica
Sun 10:45 PM
Monterrey
Mexico
America/Monterrey
Sun 9:45 PM
Montevideo
Uruguay
America/Montevideo
Mon 12:45 AM
Monticello
United States
America/Kentucky/Monticello
Sun 11:45 PM
Montréal
Canada
America/Toronto
Sun 11:45 PM
Moose Jaw
Canada
America/Regina
Sun 9:45 PM
Mopti
Mali
Africa/Bamako
Mon 3:45 AM
Moratuwa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Mon 9:15 AM
Moroni
Comoros
Indian/Comoro
Mon 6:45 AM
Morphett Vale
Australia
Australia/Adelaide
Mon 1:15 PM
Morón
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Mon 12:45 AM
Moscow
Russia
Europe/Moscow
Mon 6:45 AM
Mosta
Malta
Europe/Malta
Mon 5:45 AM
Mostar
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Mon 5:45 AM
Mosul
Iraq
Asia/Baghdad
Mon 6:45 AM
Moundou
Chad
Africa/Ndjamena
Mon 4:45 AM
Mount Gambier
Australia
Australia/Adelaide
Mon 1:15 PM
Mount Hagen
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Mon 1:45 PM
Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Mon 9:15 AM
Mount Pearl
Canada
America/St_Johns
Mon 1:15 AM
Moutsamoudou
Comoros
Indian/Comoro
Mon 6:45 AM
Mueang Nonthaburi
Thailand
Asia/Bangkok
Mon 10:45 AM
Mukacheve
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Mon 6:45 AM
Mulifanua
Samoa
Pacific/Apia
Mon 4:45 PM
Multān
Pakistan
Asia/Karachi
Mon 8:45 AM
Mumbai
India
Asia/Kolkata
Mon 9:15 AM
Murun-kuren
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Mon 11:45 AM
Musanze
Rwanda
Africa/Kigali
Mon 5:45 AM
Muscat
Oman
Asia/Muscat
Mon 7:45 AM
Mutare
Zimbabwe
Africa/Harare
Mon 5:45 AM
Muyinga
Burundi
Africa/Bujumbura
Mon 5:45 AM
Mwanza
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Mon 6:45 AM
Mzuzu
Malawi
Africa/Blantyre
Mon 5:45 AM
Mérida
Mexico
America/Merida
Sun 9:45 PM
München
Germany
Europe/Berlin
Mon 5:45 AM
N'Djamena
Chad
Africa/Ndjamena
Mon 4:45 AM
Nablus
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Mon 5:45 AM
Nadi
Fiji
Pacific/Fiji
Mon 3:45 PM
Nagoya
Japan
Asia/Tokyo
Mon 12:45 PM
Nairobi
Kenya
Africa/Nairobi
Mon 6:45 AM
Nakuru
Kenya
Africa/Nairobi
Mon 6:45 AM
Namangan
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Mon 8:45 AM
Nampa
United States
America/Boise
Sun 9:45 PM
Nampula
Mozambique
Africa/Maputo
Mon 5:45 AM
Namp’o
North Korea
Asia/Pyongyang
Mon 12:45 PM
Napoli
Italy
Europe/Rome
Mon 5:45 AM
Narva
Estonia
Europe/Tallinn
Mon 6:45 AM
Nassau
Bahamas
America/Nassau
Sun 11:45 PM
Natal
Brazil
America/Fortaleza
Mon 12:45 AM
Navojoa
Mexico
America/Hermosillo
Sun 8:45 PM
Nay Pyi Taw
Myanmar
Asia/Rangoon
Mon 10:15 AM
Nazrēt
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Mon 6:45 AM
Ndola
Zambia
Africa/Lusaka
Mon 5:45 AM
Neiafu
Tonga
Pacific/Tongatapu
Mon 4:45 PM
Neryungri
Russia
Asia/Yakutsk
Mon 12:45 PM
Neuquén
Argentina
America/Argentina/Salta
Mon 12:45 AM
Nevel’sk
Russia
Asia/Sakhalin
Mon 2:45 PM
New Albany
United States
America/Kentucky/Louisville
Sun 11:45 PM
New Amsterdam
Guyana
America/Guyana
Sun 11:45 PM
New Kingston
Jamaica
America/Jamaica
Sun 10:45 PM
New York City
United States
America/New_York
Sun 11:45 PM
Newcastle
Australia
Australia/Sydney
Mon 1:45 PM
Ngozi
Burundi
Africa/Bujumbura
Mon 5:45 AM
Niamey
Niger
Africa/Niamey
Mon 4:45 AM
Nice
France
Europe/Paris
Mon 5:45 AM
Nicosia
Cyprus
Asia/Nicosia
Mon 6:45 AM
Nieuw Nickerie
Suriname
America/Paramaribo
Mon 12:45 AM
Nikšić
Montenegro
Europe/Podgorica
Mon 5:45 AM
Nitra
Slovakia
Europe/Bratislava
Mon 5:45 AM
Nizhniy Novgorod
Russia
Europe/Moscow
Mon 6:45 AM
Niš
Serbia
Europe/Belgrade
Mon 5:45 AM
Nogales
Mexico
America/Hermosillo
Sun 8:45 PM
Norilsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Mon 10:45 AM
North Battleford
Canada
America/Regina
Sun 9:45 PM
North Side
Cayman Islands
America/Cayman
Sun 10:45 PM
North York
Canada
America/Toronto
Sun 11:45 PM
Nossa Senhora do Socorro
Brazil
America/Maceio
Mon 12:45 AM
Nouakchott
Mauritania
Africa/Nouakchott
Mon 3:45 AM
Nouméa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Mon 2:45 PM
Nouâdhibou
Mauritania
Africa/Nouakchott
Mon 3:45 AM
Novi Sad
Serbia
Europe/Belgrade
Mon 5:45 AM
Novoaltaysk
Russia
Asia/Omsk
Mon 9:45 AM
Novokuybyshevsk
Russia
Europe/Samara
Mon 7:45 AM
Novokuznetsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Mon 10:45 AM
Novosibirsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Mon 10:45 AM
Nuevo Casas Grandes
Mexico
America/Chihuahua
Sun 9:45 PM
Nuevo Laredo
Mexico
America/Matamoros
Sun 10:45 PM
Nukunonu
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Mon 4:45 PM
Nukus
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Mon 8:45 AM
Nuku‘alofa
Tonga
Pacific/Tongatapu
Mon 4:45 PM
Nuuk
Greenland
America/Godthab
Mon 2:45 AM
Nzérékoré
Guinea
Africa/Conakry
Mon 3:45 AM
Néma
Mauritania
Africa/Nouakchott
Mon 3:45 AM
N’dalatando
Angola
Africa/Luanda
Mon 4:45 AM
Obock
Djibouti
Africa/Djibouti
Mon 6:45 AM
Odense
Denmark
Europe/Copenhagen
Mon 5:45 AM
Odessa
Ukraine
Europe/Kiev
Mon 6:45 AM
Oistins
Barbados
America/Barbados
Sun 11:45 PM
Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Sun 10:45 PM
Okanagan
Canada
America/Vancouver
Sun 8:45 PM
Okha
Russia
Asia/Sakhalin
Mon 2:45 PM
Ola
Russia
Asia/Magadan
Mon 2:45 PM
Olinda
Brazil
America/Recife
Mon 12:45 AM
Olomouc
Czech Republic
Europe/Prague
Mon 5:45 AM
Olonkinbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Mon 5:45 AM
Omdurman
Sudan
Africa/Khartoum
Mon 5:45 AM
Omsk
Russia
Asia/Omsk
Mon 9:45 AM
Oral
Kazakhstan
Asia/Oral
Mon 8:45 AM
Oran
Algeria
Africa/Algiers
Mon 4:45 AM
Orange Walk
Belize
America/Belize
Sun 9:45 PM
Oranjestad
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Sun 11:45 PM
Orenburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Mon 8:45 AM
Oriximiná
Brazil
America/Santarem
Mon 12:45 AM
Oruro
Bolivia
America/La_Paz
Sun 11:45 PM
Osaka
Japan
Asia/Tokyo
Mon 12:45 PM
Osh
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Mon 9:45 AM
Osh City
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Mon 9:45 AM
Oshakati
Namibia
Africa/Windhoek
Mon 5:45 AM
Osijek
Croatia
Europe/Zagreb
Mon 5:45 AM
Oslo
Norway
Europe/Oslo
Mon 5:45 AM
Ostrava
Czech Republic
Europe/Prague
Mon 5:45 AM
Ottawa
Canada
America/Toronto
Sun 11:45 PM
Ouagadougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Mon 3:45 AM
Ouahigouya
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Mon 3:45 AM
Owando
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Mon 4:45 AM
Oyem
Gabon
Africa/Libreville
Mon 4:45 AM
Pago Pago
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Sun 4:45 PM
Pajok
South Sudan
Africa/Juba
Mon 5:45 AM
Pakse
Laos
Asia/Vientiane
Mon 10:45 AM
Palangkaraya
Indonesia
Asia/Pontianak
Mon 10:45 AM
Palermo
Italy
Europe/Rome
Mon 5:45 AM
Palikir - National Government Center
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Mon 2:45 PM
Palmas
Brazil
America/Araguaina
Mon 12:45 AM
Palmerston
Australia
Australia/Darwin
Mon 1:15 PM
Palpalá
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Mon 12:45 AM
Panamá
Panama
America/Panama
Sun 10:45 PM
Panevėžys
Lithuania
Europe/Vilnius
Mon 6:45 AM
Pangai
Tonga
Pacific/Tongatapu
Mon 4:45 PM
Papeete
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Sun 5:45 PM
Paphos
Cyprus
Asia/Nicosia
Mon 6:45 AM
Parakou
Benin
Africa/Porto-Novo
Mon 4:45 AM
Paramaribo
Suriname
America/Paramaribo
Mon 12:45 AM
Parham
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Sun 11:45 PM
Parintins
Brazil
America/Manaus
Sun 11:45 PM
Paris
France
Europe/Paris
Mon 5:45 AM
Paulista
Brazil
America/Recife
Mon 12:45 AM
Paysandú
Uruguay
America/Montevideo
Mon 12:45 AM
Païta
New Caledonia
Pacific/Noumea
Mon 2:45 PM
Pearl City
United States
Pacific/Honolulu
Sun 5:45 PM
Peel
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Mon 4:45 AM
Pemagatshel
Bhutan
Asia/Thimphu
Mon 9:45 AM
Perm
Russia
Asia/Yekaterinburg
Mon 8:45 AM
Perth
Australia
Australia/Perth
Mon 11:45 AM
Petapa
Guatemala
America/Guatemala
Sun 9:45 PM
Petit-Bourg
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Sun 11:45 PM
Petropavlovsk-Kamchatsky
Russia
Asia/Kamchatka
Mon 3:45 PM
Philadelphia
United States
America/New_York
Sun 11:45 PM
Philipsburg
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Sun 11:45 PM
Phnom Penh
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Mon 10:45 AM
Phoenix
United States
America/Phoenix
Sun 8:45 PM
Phuntsholing
Bhutan
Asia/Thimphu
Mon 9:45 AM
Pico Truncado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Mon 12:45 AM
Piedras Negras
Mexico
America/Matamoros
Sun 10:45 PM
Piggotts
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Sun 11:45 PM
Pikine
Senegal
Africa/Dakar
Mon 3:45 AM
Pilsen
Czech Republic
Europe/Prague
Mon 5:45 AM
Pirae
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Sun 5:45 PM
Piraeus
Greece
Europe/Athens
Mon 6:45 AM
Playa del Carmen
Mexico
America/Cancun
Sun 10:45 PM
Pleasure Ridge Park
United States
America/Kentucky/Louisville
Sun 11:45 PM
Pljevlja
Montenegro
Europe/Podgorica
Mon 5:45 AM
Plovdiv
Bulgaria
Europe/Sofia
Mon 6:45 AM
Plymouth
Montserrat
America/Montserrat
Sun 11:45 PM
Pocatello
United States
America/Boise
Sun 9:45 PM
Pocito
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Mon 12:45 AM
Podgorica
Montenegro
Europe/Podgorica
Mon 5:45 AM
Pointe-Noire
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Mon 4:45 AM
Pokhara
Nepal
Asia/Kathmandu
Mon 9:30 AM
Ponce
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Sun 11:45 PM
Ponta Delgada
Portugal
Atlantic/Azores
Mon 3:45 AM
Ponta Porã
Brazil
America/Campo_Grande
Sun 11:45 PM
Pontianak
Indonesia
Asia/Pontianak
Mon 10:45 AM
Popondetta
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Mon 1:45 PM
Port Elizabeth
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Sun 11:45 PM
Port Erin
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Mon 4:45 AM
Port Harcourt
Nigeria
Africa/Lagos
Mon 4:45 AM
Port Louis
Mauritius
Indian/Mauritius
Mon 7:45 AM
Port Moresby
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Mon 1:45 PM
Port of Spain
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Sun 11:45 PM
Port Said
Egypt
Africa/Cairo
Mon 5:45 AM
Port Sudan
Sudan
Africa/Khartoum
Mon 5:45 AM
Port-au-Prince
Haiti
America/Port-au-Prince
Sun 11:45 PM
Port-aux-Français
French Southern Territories
Indian/Kerguelen
Mon 8:45 AM
Port-de-Paix
Haiti
America/Port-au-Prince
Sun 11:45 PM
Port-Gentil
Gabon
Africa/Libreville
Mon 4:45 AM
Port-Vila
Vanuatu
Pacific/Efate
Mon 2:45 PM
Portage la Prairie
Canada
America/Winnipeg
Sun 10:45 PM
Portmore
Jamaica
America/Jamaica
Sun 10:45 PM
Porto
Portugal
Europe/Lisbon
Mon 4:45 AM
Porto Franco
Brazil
America/Araguaina
Mon 12:45 AM
Porto Velho
Brazil
America/Porto_Velho
Sun 11:45 PM
Porto-Novo
Benin
Africa/Porto-Novo
Mon 4:45 AM
Portsmouth
Dominica
America/Dominica
Sun 11:45 PM
Poznań
Poland
Europe/Warsaw
Mon 5:45 AM
Prague
Czech Republic
Europe/Prague
Mon 5:45 AM
Praia
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Mon 2:45 AM
Pretoria
South Africa
Africa/Johannesburg
Mon 5:45 AM
Prešov
Slovakia
Europe/Bratislava
Mon 5:45 AM
Prilep
Macedonia
Europe/Skopje
Mon 5:45 AM
Prince Albert
Canada
America/Regina
Sun 9:45 PM
Pristina
Serbia
Europe/Belgrade
Mon 5:45 AM
Prizren
Serbia
Europe/Belgrade
Mon 5:45 AM
Progreso de Castro
Mexico
America/Merida
Sun 9:45 PM
Prokop’yevsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Mon 10:45 AM
Prospect
Australia
Australia/Adelaide
Mon 1:15 PM
Puebla
Mexico
America/Mexico_City
Sun 9:45 PM
Puente Alto
Chile
America/Santiago
Sun 11:45 PM
Puerto Ayora
Ecuador
Pacific/Galapagos
Sun 9:45 PM
Puerto Baquerizo Moreno
Ecuador
Pacific/Galapagos
Sun 9:45 PM
Puerto Deseado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Mon 12:45 AM
Puerto Madryn
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Mon 12:45 AM
Punaauia
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Sun 5:45 PM
Punākha
Bhutan
Asia/Thimphu
Mon 9:45 AM
Pyongyang
North Korea
Asia/Pyongyang
Mon 12:45 PM
Pátra
Greece
Europe/Athens
Mon 6:45 AM
Pärnu
Estonia
Europe/Tallinn
Mon 6:45 AM
Pécs
Hungary
Europe/Budapest
Mon 5:45 AM
Pétionville
Haiti
America/Port-au-Prince
Sun 11:45 PM
Pātan
Nepal
Asia/Kathmandu
Mon 9:30 AM
Qalqīlyah
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Mon 5:45 AM
Qaqortoq
Greenland
America/Godthab
Mon 2:45 AM
Qarshi
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Mon 8:45 AM
Qormi
Malta
Europe/Malta
Mon 5:45 AM
Qo‘qon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Mon 8:45 AM
Quatre Bornes
Mauritius
Indian/Mauritius
Mon 7:45 AM
Quezon City
Philippines
Asia/Manila
Mon 11:45 AM
Quilmes
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Mon 12:45 AM
Quito
Ecuador
America/Guayaquil
Sun 10:45 PM
Qulsary
Kazakhstan
Asia/Oral
Mon 8:45 AM
Qŭrghonteppa
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Mon 8:45 AM
Rabat
Morocco
Africa/Casablanca
Mon 4:45 AM
Rabo de Peixe
Portugal
Atlantic/Azores
Mon 3:45 AM
Rafaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Mon 5:45 AM
Ramsey
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Mon 4:45 AM
Rawalpindi
Pakistan
Asia/Karachi
Mon 8:45 AM
Ra’s Bayrūt
Lebanon
Asia/Beirut
Mon 6:45 AM
Recife
Brazil
America/Recife
Mon 12:45 AM
Red Deer
Canada
America/Edmonton
Sun 9:45 PM
Regina
Canada
America/Regina
Sun 9:45 PM
Reservoir
Australia
Australia/Melbourne
Mon 1:45 PM
Resistencia
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Mon 12:45 AM
Reykjavík
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Mon 3:45 AM
Reynosa
Mexico
America/Matamoros
Sun 10:45 PM
Riga
Latvia
Europe/Riga
Mon 6:45 AM
Rijeka
Croatia
Europe/Zagreb
Mon 5:45 AM
Rio Branco
Brazil
America/Rio_Branco
Sun 10:45 PM
Rio de Janeiro
Brazil
America/Sao_Paulo
Mon 12:45 AM
Rivera
Uruguay
America/Montevideo
Mon 12:45 AM
Riyadh
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Mon 6:45 AM
Road Town
British Virgin Islands
America/Tortola
Sun 11:45 PM
Rockingham
Australia
Australia/Perth
Mon 11:45 AM
Rome
Italy
Europe/Rome
Mon 5:45 AM
Rondonópolis
Brazil
America/Cuiaba
Sun 11:45 PM
Rosario
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Mon 12:45 AM
Rosarito
Mexico
America/Tijuana
Sun 8:45 PM
Roseau
Dominica
America/Dominica
Sun 11:45 PM
Rosso
Mauritania
Africa/Nouakchott
Mon 3:45 AM
Rosto de Cão
Portugal
Atlantic/Azores
Mon 3:45 AM
Rostov-na-Donu
Russia
Europe/Moscow
Mon 6:45 AM
Rotterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Mon 5:45 AM
Rubtsovsk
Russia
Asia/Omsk
Mon 9:45 AM
Rudnyy
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Mon 8:45 AM
Rundu
Namibia
Africa/Windhoek
Mon 5:45 AM
Ruse
Bulgaria
Europe/Sofia
Mon 6:45 AM
Russeifa
Jordan
Asia/Amman
Mon 6:45 AM
Ruyigi
Burundi
Africa/Bujumbura
Mon 5:45 AM
Rémire-Montjoly
French Guiana
America/Cayenne
Mon 12:45 AM
Río Gallegos
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Mon 12:45 AM
Rîbniţa
Moldova
Europe/Chisinau
Mon 6:45 AM
Rājshāhi
Bangladesh
Asia/Dhaka
Mon 9:45 AM
Sada
Mayotte
Indian/Mayotte
Mon 6:45 AM
Sagh
Chad
Africa/Ndjamena
Mon 4:45 AM
Saint Croix
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Sun 11:45 PM
Saint David\’s
Grenada
America/Grenada
Sun 11:45 PM
Saint George's
Grenada
America/Grenada
Sun 11:45 PM
Saint Helier
Jersey
Europe/Jersey
Mon 4:45 AM
Saint John
Canada
America/Moncton
Mon 12:45 AM
Saint John’s
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Sun 11:45 PM
Saint Joseph
Dominica
America/Dominica
Sun 11:45 PM
Saint Paul’s
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Sun 11:45 PM
Saint Peter Port
Guernsey
Europe/Guernsey
Mon 4:45 AM
Saint Peters
Montserrat
America/Montserrat
Sun 11:45 PM
Saint Petersburg
Russia
Europe/Moscow
Mon 6:45 AM
Saint-André
Reunion
Indian/Reunion
Mon 7:45 AM
Saint-Denis
Reunion
Indian/Reunion
Mon 7:45 AM
Saint-Laurent-du-Maroni
French Guiana
America/Cayenne
Mon 12:45 AM
Saint-Louis
Senegal
Africa/Dakar
Mon 3:45 AM
Saint-Paul
Reunion
Indian/Reunion
Mon 7:45 AM
Saint-Pierre
Reunion
Indian/Reunion
Mon 7:45 AM
Sainte-Anne
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Sun 11:45 PM
Sainte-Marie
Martinique
America/Martinique
Sun 11:45 PM
Saipan
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Mon 1:45 PM
Sale
Morocco
Africa/Casablanca
Mon 4:45 AM
Salta
Argentina
America/Argentina/Salta
Mon 12:45 AM
Saltillo
Mexico
America/Monterrey
Sun 9:45 PM
Salto
Uruguay
America/Montevideo
Mon 12:45 AM
Salvador
Brazil
America/Bahia
Mon 12:45 AM
Salzburg
Austria
Europe/Vienna
Mon 5:45 AM
Samara
Russia
Europe/Samara
Mon 7:45 AM
Samarqand
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Mon 8:45 AM
Same
East Timor
Asia/Dili
Mon 12:45 PM
Sampit
Indonesia
Asia/Pontianak
Mon 10:45 AM
Samut Prakan
Thailand
Asia/Bangkok
Mon 10:45 AM
San Antonio
United States
America/Chicago
Sun 10:45 PM
San Carlos de Bariloche
Argentina
America/Argentina/Salta
Mon 12:45 AM
San Diego
United States
America/Los_Angeles
Sun 8:45 PM
San Fernando
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Sun 11:45 PM
San Fernando del Valle de Catamarca
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Mon 12:45 AM
San Francisco
Costa Rica
America/Costa_Rica
Sun 9:45 PM
San Ignacio
Belize
America/Belize
Sun 9:45 PM
San Jose
United States
America/Los_Angeles
Sun 8:45 PM
San Jose Village
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Mon 1:45 PM
San José
Costa Rica
America/Costa_Rica
Sun 9:45 PM
San Juan
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Mon 12:45 AM
San Juan Sacatepéquez
Guatemala
America/Guatemala
Sun 9:45 PM
San Lorenzo
Paraguay
America/Asuncion
Sun 11:45 PM
San Luis
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Mon 12:45 AM
San Luis Río Colorado
Mexico
America/Hermosillo
Sun 8:45 PM
San Marino
San Marino
Europe/San_Marino
Mon 5:45 AM
San Martín
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Mon 12:45 AM
San Miguel
El Salvador
America/El_Salvador
Sun 9:45 PM
San Miguel de Cozumel
Mexico
America/Cancun
Sun 10:45 PM
San Miguel de Tucumán
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Mon 12:45 AM
San Miguelito
Panama
America/Panama
Sun 10:45 PM
San Pawl il-Baħar
Malta
Europe/Malta
Mon 5:45 AM
San Pedro
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Mon 12:45 AM
San Pedro de Macorís
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Sun 11:45 PM
San Pedro Sula
Honduras
America/Tegucigalpa
Sun 9:45 PM
San Rafael
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Mon 12:45 AM
San Salvador
El Salvador
America/El_Salvador
Sun 9:45 PM
San Salvador de Jujuy
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Mon 12:45 AM
San-Pédro
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Mon 3:45 AM
Sanaa
Yemen
Asia/Aden
Mon 6:45 AM
Sandakan
Malaysia
Asia/Kuching
Mon 11:45 AM
Sant Julià de Lòria
Andorra
Europe/Andorra
Mon 5:45 AM
Santa Ana
El Salvador
America/El_Salvador
Sun 9:45 PM
Santa Cruz
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Mon 2:45 AM
Santa Cruz de la Sierra
Bolivia
America/La_Paz
Sun 11:45 PM
Santa Cruz de Tenerife
Spain
Atlantic/Canary
Mon 4:45 AM
Santa Fe de la Vera Cruz
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Mon 12:45 AM
Santa Lucía
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Mon 12:45 AM
Santa Maria
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Mon 2:45 AM
Santa Rosa
Argentina
America/Argentina/Salta
Mon 12:45 AM
Santana
Portugal
Atlantic/Madeira
Mon 4:45 AM
Santarém
Brazil
America/Santarem
Mon 12:45 AM
Santiago
Chile
America/Santiago
Sun 11:45 PM
Santiago de Cuba
Cuba
America/Havana
Sun 11:45 PM
Santiago de los Caballeros
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Sun 11:45 PM
Santiago del Estero
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Mon 12:45 AM
Santo António
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Mon 3:45 AM
Santo Domingo
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Sun 11:45 PM
Santo Domingo de los Colorados
Ecuador
America/Guayaquil
Sun 10:45 PM
Santo Domingo Oeste
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Sun 11:45 PM
Sapporo
Japan
Asia/Tokyo
Mon 12:45 PM
Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Mon 5:45 AM
Saratov
Russia
Europe/Volgograd
Mon 6:45 AM
Saskatoon
Canada
America/Regina
Sun 9:45 PM
Savannakhét
Laos
Asia/Vientiane
Mon 10:45 AM
Savave Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Mon 3:45 PM
Schaan
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Mon 5:45 AM
Schifflange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Mon 5:45 AM
Seattle
United States
America/Los_Angeles
Sun 8:45 PM
Sector 2
Romania
Europe/Bucharest
Mon 6:45 AM
Sector 3
Romania
Europe/Bucharest
Mon 6:45 AM
Sector 6
Romania
Europe/Bucharest
Mon 6:45 AM
Seeb
Oman
Asia/Muscat
Mon 7:45 AM
Selebi-Phikwe
Botswana
Africa/Gaborone
Mon 5:45 AM
Selkirk
Canada
America/Winnipeg
Sun 10:45 PM
Sena Madureira
Brazil
America/Rio_Branco
Sun 10:45 PM
Seoul
South Korea
Asia/Seoul
Mon 12:45 PM
Seria
Brunei
Asia/Brunei
Mon 11:45 AM
Serravalle
San Marino
Europe/San_Marino
Mon 5:45 AM
Setúbal
Portugal
Europe/Lisbon
Mon 4:45 AM
Sevastopol
Russia
Europe/Simferopol
Mon 6:45 AM
Seversk
Russia
Asia/Novosibirsk
Mon 10:45 AM
Sevilla
Spain
Europe/Madrid
Mon 5:45 AM
Sfax
Tunisia
Africa/Tunis
Mon 4:45 AM
Shalkar
Kazakhstan
Asia/Oral
Mon 8:45 AM
Shalqar
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Mon 8:45 AM
Shanghai
China
Asia/Shanghai
Mon 11:45 AM
Sharjah
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Mon 7:45 AM
Shenzhen
China
Asia/Shanghai
Mon 11:45 AM
Shetpe
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Mon 8:45 AM
Shihezi
China
Asia/Urumqi
Mon 9:45 AM
Shkodër
Albania
Europe/Tirane
Mon 5:45 AM
Shymkent
Kazakhstan
Asia/Almaty
Mon 8:45 AM
Sidon
Lebanon
Asia/Beirut
Mon 6:45 AM
Siem Reap
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Mon 10:45 AM
Sigavé
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Mon 3:45 PM
Sihanoukville
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Mon 10:45 AM
Sikasso
Mali
Africa/Bamako
Mon 3:45 AM
Simferopol
Russia
Europe/Simferopol
Mon 6:45 AM
Singapore
Singapore
Asia/Singapore
Mon 11:45 AM
Singkawang
Indonesia
Asia/Pontianak
Mon 10:45 AM
Sinop
Brazil
America/Cuiaba
Sun 11:45 PM
Sint Michiel Liber
Curacao
America/Curacao
Sun 11:45 PM
Sisimiut
Greenland
America/Godthab
Mon 2:45 AM
Sitka
United States
America/Sitka
Sun 7:45 PM
Skopje
Macedonia
Europe/Skopje
Mon 5:45 AM
Smara
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Mon 4:45 AM
Sofia
Bulgaria
Europe/Sofia
Mon 6:45 AM
Sohar
Oman
Asia/Muscat
Mon 7:45 AM
Sokhumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Mon 7:45 AM
Sokodé
Togo
Africa/Lome
Mon 3:45 AM
Sola
Vanuatu
Pacific/Efate
Mon 2:45 PM
Sorong
Indonesia
Asia/Jayapura
Mon 12:45 PM
Soufrière
Saint Lucia
America/St_Lucia
Sun 11:45 PM
Sousse
Tunisia
Africa/Tunis
Mon 4:45 AM
South Bend
United States
America/Indiana/Indianapolis
Sun 11:45 PM
Sovetsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Mon 5:45 AM
Soweto
South Africa
Africa/Johannesburg
Mon 5:45 AM
Soyapango
El Salvador
America/El_Salvador
Sun 9:45 PM
Spanish Town
Jamaica
America/Jamaica
Sun 10:45 PM
Speightstown
Barbados
America/Barbados
Sun 11:45 PM
Split
Croatia
Europe/Zagreb
Mon 5:45 AM
St. John's
Canada
America/St_Johns
Mon 1:15 AM
Stanley
Falkland Islands
Atlantic/Stanley
Mon 12:45 AM
Stavanger
Norway
Europe/Oslo
Mon 5:45 AM
Sterling Heights
United States
America/Detroit
Sun 11:45 PM
Stockholm
Sweden
Europe/Stockholm
Mon 5:45 AM
Suai
East Timor
Asia/Dili
Mon 12:45 PM
Sucre
Bolivia
America/La_Paz
Sun 11:45 PM
Suez
Egypt
Africa/Cairo
Mon 5:45 AM
Sulţānah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Mon 6:45 AM
Sumqayıt
Azerbaijan
Asia/Baku
Mon 7:45 AM
Surabaya
Indonesia
Asia/Jakarta
Mon 10:45 AM
Surrey
Canada
America/Vancouver
Sun 8:45 PM
Susuman
Russia
Asia/Magadan
Mon 2:45 PM
Suva
Fiji
Pacific/Fiji
Mon 3:45 PM
Swakopmund
Namibia
Africa/Windhoek
Mon 5:45 AM
Swift Current
Canada
America/Swift_Current
Sun 9:45 PM
Sydney
Australia
Australia/Sydney
Mon 1:45 PM
Sydney Mines
Canada
America/Glace_Bay
Mon 12:45 AM
Syevyerodonets’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Mon 6:45 AM
Syzran’
Russia
Europe/Samara
Mon 7:45 AM
Szeged
Hungary
Europe/Budapest
Mon 5:45 AM
São Cristóvão
Brazil
America/Maceio
Mon 12:45 AM
São Luís
Brazil
America/Fortaleza
Mon 12:45 AM
São Paulo
Brazil
America/Sao_Paulo
Mon 12:45 AM
São Tomé
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Mon 3:45 AM
Ségou
Mali
Africa/Bamako
Mon 3:45 AM
Ta`ū
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Sun 4:45 PM
Tabriz
Iran
Asia/Tehran
Mon 7:15 AM
Tadjoura
Djibouti
Africa/Djibouti
Mon 6:45 AM
Tafí Viejo
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Mon 12:45 AM
Taguatinga
Brazil
America/Araguaina
Mon 12:45 AM
Taichung
Taiwan
Asia/Taipei
Mon 11:45 AM
Tainan
Taiwan
Asia/Taipei
Mon 11:45 AM
Taiohae
French Polynesia
Pacific/Marquesas
Sun 6:15 PM
Taipei
Taiwan
Asia/Taipei
Mon 11:45 AM
Takeo
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Mon 10:45 AM
Takoradi
Ghana
Africa/Accra
Mon 3:45 AM
Tallinn
Estonia
Europe/Tallinn
Mon 6:45 AM
Tamale
Ghana
Africa/Accra
Mon 3:45 AM
Tampere
Finland
Europe/Helsinki
Mon 6:45 AM
Tamuning-Tumon-Harmon Village
Guam
Pacific/Guam
Mon 1:45 PM
Tanjungpinang
Indonesia
Asia/Pontianak
Mon 10:45 AM
Tanrake Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Mon 3:45 PM
Tarauacá
Brazil
America/Rio_Branco
Sun 10:45 PM
Tarawa
Kiribati
Pacific/Tarawa
Mon 3:45 PM
Taraz
Kazakhstan
Asia/Almaty
Mon 8:45 AM
Tarhuna
Libya
Africa/Tripoli
Mon 5:45 AM
Tartu
Estonia
Europe/Tallinn
Mon 6:45 AM
Tashkent
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Mon 8:45 AM
Taulaga
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Sun 4:45 PM
Tawau
Malaysia
Asia/Kuching
Mon 11:45 AM
Ta‘izz
Yemen
Asia/Aden
Mon 6:45 AM
Tbilisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Mon 7:45 AM
Tecate
Mexico
America/Tijuana
Sun 8:45 PM
Tegucigalpa
Honduras
America/Tegucigalpa
Sun 9:45 PM
Tehran
Iran
Asia/Tehran
Mon 7:15 AM
Tel Aviv
Israel
Asia/Jerusalem
Mon 6:45 AM
Telde
Spain
Atlantic/Canary
Mon 4:45 AM
Tell City
United States
America/Indiana/Tell_City
Sun 10:45 PM
Tepic
Mexico
America/Mazatlan
Sun 8:45 PM
Teresina
Brazil
America/Fortaleza
Mon 12:45 AM
Ternate
Indonesia
Asia/Jayapura
Mon 12:45 PM
Tetovo
Macedonia
Europe/Skopje
Mon 5:45 AM
The Bottom
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Sun 11:45 PM
The Hague
Netherlands
Europe/Amsterdam
Mon 5:45 AM
The Valley
Anguilla
America/Anguilla
Sun 11:45 PM
Thessaloníki
Greece
Europe/Athens
Mon 6:45 AM
Thimphu
Bhutan
Asia/Thimphu
Mon 9:45 AM
Thinadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Mon 8:45 AM
Thiès Nones
Senegal
Africa/Dakar
Mon 3:45 AM
Thompson
Canada
America/Winnipeg
Sun 10:45 PM
Thunder Bay
Canada
America/Thunder_Bay
Sun 11:45 PM
Tianjin
China
Asia/Shanghai
Mon 11:45 AM
Tijuana
Mexico
America/Tijuana
Sun 8:45 PM
Tipitapa
Nicaragua
America/Managua
Sun 9:45 PM
Tirana
Albania
Europe/Tirane
Mon 5:45 AM
Tiraspolul
Moldova
Europe/Chisinau
Mon 6:45 AM
Toamasina
Madagascar
Indian/Antananarivo
Mon 6:45 AM
Tocumen
Panama
America/Panama
Sun 10:45 PM
Tofol
Micronesia
Pacific/Kosrae
Mon 2:45 PM
Toga Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Mon 3:45 PM
Tokyo
Japan
Asia/Tokyo
Mon 12:45 PM
Tol’yatti
Russia
Europe/Samara
Mon 7:45 AM
Tomsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Mon 10:45 AM
Toronto
Canada
America/Toronto
Sun 11:45 PM
Torreon
Mexico
America/Monterrey
Sun 9:45 PM
Tortola
British Virgin Islands
America/Tortola
Sun 11:45 PM
Touba
Senegal
Africa/Dakar
Mon 3:45 AM
Toulouse
France
Europe/Paris
Mon 5:45 AM
Townsville
Australia
Australia/Brisbane
Mon 1:45 PM
Trelew
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Mon 12:45 AM
Triesen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Mon 5:45 AM
Triolet
Mauritius
Indian/Mauritius
Mon 7:45 AM
Tripoli
Lebanon
Asia/Beirut
Mon 6:45 AM
Trondheim
Norway
Europe/Oslo
Mon 5:45 AM
Trujillo
Peru
America/Lima
Sun 10:45 PM
Truro
Canada
America/Halifax
Mon 12:45 AM
Três Lagoas
Brazil
America/Campo_Grande
Sun 11:45 PM
Tsirang
Bhutan
Asia/Thimphu
Mon 9:45 AM
Tsuen Wan
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Mon 11:45 AM
Tucson
United States
America/Phoenix
Sun 8:45 PM
Tulaghi
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Mon 2:45 PM
Tung Chung
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Mon 11:45 AM
Tunis
Tunisia
Africa/Tunis
Mon 4:45 AM
Turin
Italy
Europe/Rome
Mon 5:45 AM
Turku
Finland
Europe/Helsinki
Mon 6:45 AM
Turpan
China
Asia/Urumqi
Mon 9:45 AM
Tutong
Brunei
Asia/Brunei
Mon 11:45 AM
Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Mon 5:45 AM
Tvøroyri
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Mon 4:45 AM
Tyre
Lebanon
Asia/Beirut
Mon 6:45 AM
Tébessa
Algeria
Africa/Algiers
Mon 4:45 AM
Tórshavn
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Mon 4:45 AM
Türkmenabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Mon 8:45 AM
Tāfuna
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Sun 4:45 PM
Uaboe
Nauru
Pacific/Nauru
Mon 3:45 PM
Udon Thani
Thailand
Asia/Bangkok
Mon 10:45 AM
Ufa
Russia
Asia/Yekaterinburg
Mon 8:45 AM
Ulaangom
Mongolia
Asia/Hovd
Mon 10:45 AM
Ulan Bator
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Mon 11:45 AM
Ulan-Ude
Russia
Asia/Irkutsk
Mon 11:45 AM
Uliastay
Mongolia
Asia/Hovd
Mon 10:45 AM
Ulimang
Palau
Pacific/Palau
Mon 12:45 PM
Umm Şalāl Muḩammad
Qatar
Asia/Qatar
Mon 6:45 AM
Uppsala
Sweden
Europe/Stockholm
Mon 5:45 AM
Ushuaia
Argentina
America/Argentina/Ushuaia
Mon 12:45 AM
Ussuriysk
Russia
Asia/Vladivostok
Mon 1:45 PM
Ust-Nera
Russia
Asia/Magadan
Mon 2:45 PM
Ust’-Ilimsk
Russia
Asia/Irkutsk
Mon 11:45 AM
Utrecht
Netherlands
Europe/Amsterdam
Mon 5:45 AM
Uzhhorod
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Mon 6:45 AM
Vacoas
Mauritius
Indian/Mauritius
Mon 7:45 AM
Vaduz
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Mon 5:45 AM
Valencia
Spain
Europe/Madrid
Mon 5:45 AM
Valle de Banderas
Mexico
America/Bahia_Banderas
Sun 9:45 PM
Valparaíso
Chile
America/Santiago
Sun 11:45 PM
Vanadzor
Armenia
Asia/Yerevan
Mon 7:45 AM
Vancouver
Canada
America/Vancouver
Sun 8:45 PM
Vantaa
Finland
Europe/Helsinki
Mon 6:45 AM
Varna
Bulgaria
Europe/Sofia
Mon 6:45 AM
Vatican City
Vatican
Europe/Vatican
Mon 5:45 AM
Vec-Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Mon 6:45 AM
Velenje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Mon 5:45 AM
Victoria
Seychelles
Indian/Mahe
Mon 7:45 AM
Vienna
Austria
Europe/Vienna
Mon 5:45 AM
Vientiane
Laos
Asia/Vientiane
Mon 10:45 AM
Vieux Fort
Saint Lucia
America/St_Lucia
Sun 11:45 PM
Vilhena
Brazil
America/Porto_Velho
Sun 11:45 PM
Villa Mercedes
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Mon 12:45 AM
Villa Nueva
Guatemala
America/Guatemala
Sun 9:45 PM
Vilnius
Lithuania
Europe/Vilnius
Mon 6:45 AM
Vilyuchinsk
Russia
Asia/Kamchatka
Mon 3:45 PM
Vincennes
United States
America/Indiana/Vincennes
Sun 11:45 PM
Vitebsk
Belarus
Europe/Minsk
Mon 6:45 AM
Vitória da Conquista
Brazil
America/Bahia
Mon 12:45 AM
Viña del Mar
Chile
America/Santiago
Sun 11:45 PM
Vladivostok
Russia
Asia/Vladivostok
Mon 1:45 PM
Vlorë
Albania
Europe/Tirane
Mon 5:45 AM
Volgograd
Russia
Europe/Volgograd
Mon 6:45 AM
Volzhskiy
Russia
Europe/Volgograd
Mon 6:45 AM
Vynohradiv
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Mon 6:45 AM
Várzea Grande
Brazil
America/Cuiaba
Sun 11:45 PM
Västerås
Sweden
Europe/Stockholm
Mon 5:45 AM
Waipahu
United States
Pacific/Honolulu
Sun 5:45 PM
Waitakere
New Zealand
Pacific/Auckland
Mon 3:45 PM
Waitangi
New Zealand
Pacific/Chatham
Mon 4:30 PM
Walvis Bay
Namibia
Africa/Windhoek
Mon 5:45 AM
Warren
United States
America/Detroit
Sun 11:45 PM
Warsaw
Poland
Europe/Warsaw
Mon 5:45 AM
Washington
United States
America/Indiana/Vincennes
Sun 11:45 PM
Wau
South Sudan
Africa/Juba
Mon 5:45 AM
Wellington
New Zealand
Pacific/Auckland
Mon 3:45 PM
Weno Town
Micronesia
Pacific/Chuuk
Mon 1:45 PM
Wesley
Dominica
America/Dominica
Sun 11:45 PM
West Bay
Cayman Islands
America/Cayman
Sun 10:45 PM
West End
Bahamas
America/Nassau
Sun 11:45 PM
West Island
Cocos Islands
Indian/Cocos
Mon 10:15 AM
West Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Mon 6:45 AM
Whitehorse
Canada
America/Whitehorse
Sun 8:45 PM
Willemstad
Curacao
America/Curacao
Sun 11:45 PM
Windhoek
Namibia
Africa/Windhoek
Mon 5:45 AM
Winnipeg
Canada
America/Winnipeg
Sun 10:45 PM
Wollongong
Australia
Australia/Sydney
Mon 1:45 PM
Wotje
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Mon 3:45 PM
Wrocław
Poland
Europe/Warsaw
Mon 5:45 AM
New Caledonia
Pacific/Noumea
Mon 2:45 PM
Wādī as Sīr
Jordan
Asia/Amman
Mon 6:45 AM
Xam Nua
Laos
Asia/Vientiane
Mon 10:45 AM
Yakutsk
Russia
Asia/Yakutsk
Mon 12:45 PM
Yalta
Russia
Europe/Simferopol
Mon 6:45 AM
Yangon
Myanmar
Asia/Rangoon
Mon 10:15 AM
Yaoundé
Cameroon
Africa/Douala
Mon 4:45 AM
Yaren
Nauru
Pacific/Nauru
Mon 3:45 PM
Yei
South Sudan
Africa/Juba
Mon 5:45 AM
Yekaterinburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Mon 8:45 AM
Yelizovo
Russia
Asia/Kamchatka
Mon 3:45 PM
Yellowknife
Canada
America/Yellowknife
Sun 9:45 PM
Yeraliyev
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Mon 8:45 AM
Yerba Buena
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Mon 12:45 AM
Yerevan
Armenia
Asia/Yerevan
Mon 7:45 AM
Yevpatoriya
Russia
Europe/Simferopol
Mon 6:45 AM
Yigo Village
Guam
Pacific/Guam
Mon 1:45 PM
Yokohama
Japan
Asia/Tokyo
Mon 12:45 PM
Yuen Long Kau Hui
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Mon 11:45 AM
Yuzhno-Sakhalinsk
Russia
Asia/Sakhalin
Mon 2:45 PM
Zagreb
Croatia
Europe/Zagreb
Mon 5:45 AM
Zagreb - Centar
Croatia
Europe/Zagreb
Mon 5:45 AM
Zanzibar
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Mon 6:45 AM
Zaporizhzhya
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Mon 6:45 AM
Zaragoza
Spain
Europe/Madrid
Mon 5:45 AM
Zarqa
Jordan
Asia/Amman
Mon 6:45 AM
Zenica
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Mon 5:45 AM
Zhanaozen
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Mon 8:45 AM
Zhanjiang
China
Asia/Urumqi
Mon 9:45 AM
Zhongshan
China
Asia/Urumqi
Mon 9:45 AM
Zinder
Niger
Africa/Niamey
Mon 4:45 AM
Znamensk
Russia
Europe/Astrakhan
Mon 7:45 AM
Zomba
Malawi
Africa/Blantyre
Mon 5:45 AM
Zugdidi
Georgia
Asia/Tbilisi
Mon 7:45 AM
Zürich
Switzerland
Europe/Zurich
Mon 5:45 AM
Århus
Denmark
Europe/Copenhagen
Mon 5:45 AM
Ölgiy
Mongolia
Asia/Hovd
Mon 10:45 AM
Ürümqi
China
Asia/Urumqi
Mon 9:45 AM
İstanbul
Turkey
Europe/Istanbul
Mon 6:45 AM
İzmir
Turkey
Europe/Istanbul
Mon 6:45 AM
Łódź
Poland
Europe/Warsaw
Mon 5:45 AM
Şabāḩ as Sālim
Kuwait
Asia/Kuwait
Mon 6:45 AM
Şalālah
Oman
Asia/Muscat
Mon 7:45 AM
Šiauliai
Lithuania
Europe/Vilnius
Mon 6:45 AM
Ţūlkarm
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Mon 5:45 AM
Żabbar
Malta
Europe/Malta
Mon 5:45 AM
Žilina
Slovakia
Europe/Bratislava
Mon 5:45 AM
Ḏânan
Djibouti
Africa/Djibouti
Mon 6:45 AM
Ḩamāh
Syria
Asia/Damascus
Mon 6:45 AM
Ḩawallī
Kuwait
Asia/Kuwait
Mon 6:45 AM
‘Ohonua
Tonga
Pacific/Tongatapu
Mon 4:45 PM

Συντομεύσεις της ζώνης ώρας

Συντομογραφία
Ζώνη ώρας
Αντισταθμίζεται
Τρέχουσα ώρα
ACDT
Αυστριακός κεντρικός χρόνος εξοικονόμησης θερινής ώρας
UTC + 10: 30
Mon 1:15 PM
ACDT
Κεντρική θερινή ώρα (Αυστραλία)
UTC + 10: 30
Mon 1:15 PM
ACST
Αυστραλιανή κεντρική ώρα αναφοράς
UTC + 09: 30
Mon 1:15 PM
ACST
Κεντρική ώρα αναφοράς (Αυστραλία)
UTC + 09: 30
Mon 1:15 PM
ACT
Acre Time
UTC-05
ACT
Κοινή ώρα ASEAN
UTC + 06: 30 - UTC + 09
ADT
Ατλαντικός ωρολογικός χρόνος
UTC-03
Mon 12:45 AM
AEDT
Αυστραλιανή ώρα Ανατολικής Θερινής Ώρας
UTC + 11
Mon 1:45 PM
AEDT
Ανατολική καλοκαιρινή ώρα (Αυστραλία)
UTC + 11
Mon 1:45 PM
AEST
Αυστραλιανή Ανατολική Τυπική Ώρα
UTC + 10
Mon 1:45 PM
AEST
Ανατολική ώρα αναφοράς (Αυστραλία)
UTC + 10
Mon 1:45 PM
AFT
Ώρα Αφγανιστάν
UTC + 04: 30
AKDT
Αλάσκα Φως της ημέρας
UTC-08
Sun 7:45 PM
AKST
Alaska Standard Time
UTC-09
Sun 7:45 PM
AMST
Καλοκαιρινή ώρα του Αμαζονίου (Βραζιλία) [1]
UTC-03
AMT
Χρόνος Amazon (Βραζιλία) [2]
UTC-04
Sun 11:45 PM
AMT
Ώρα Αρμενίας
UTC + 04
Sun 11:45 PM
ART
Ώρα Αργεντινής
UTC-03
AST
Τυπική ώρα Αραβίας
UTC + 03
Sun 11:45 PM
AST
Ατλαντικός πρότυπος χρόνος
UTC-04
Sun 11:45 PM
AWST
Αυστραλιανή Δυτική Τυπική Ώρα
UTC + 08
Mon 11:45 AM
AZOST
Θερινή ώρα των Αζορών
UTC ± 00
AZOT
Τυπική ώρα Αζορών
UTC-01
AZT
Ώρα του Αζερμπαϊτζάν
UTC + 04
BDT
Χρόνος Μπρουνέι
UTC + 08
Sun 6:45 PM
BIOT
Ώρα Βρετανικού Ινδικού Ωκεανού
UTC + 06
BIT
Η ώρα του νησιού του Μπέικερ
UTC-12
BOT
Η ώρα της Βολιβίας
UTC-04
BRST
Καλοκαιρινή ώρα Μπραζίλια
UTC-02
BRT
Ώρα της Μπραζίλια
UTC-03
BST
Τυπική ώρα Μπαγκλαντές
UTC + 06
Mon 4:45 AM
BST
Bougainville Standard Time [3]
UTC + 11
Mon 4:45 AM
BST
Βρετανική Καλοκαιρινή ώρα (Βρετανική Τυπική Ώρα από Φεβ 1968 έως Οκτ 1971)
UTC + 01
Mon 4:45 AM
BTT
Ώρα Bhutan
UTC + 06
CAT
Ώρα Κεντρικής Αφρικής
UTC + 02
Mon 5:45 AM
CCT
Χρόνος των νήσων Κοκ
UTC + 06: 30
CDT
Κεντρική θερινή ώρα (Βόρεια Αμερική)
UTC-05
Sun 10:45 PM
CDT
Cuba Daylight Time [4]
UTC-04
Sun 10:45 PM
CEST
Θερινή ώρα Κεντρικής Ευρώπης (βλ. HAEC)
UTC + 02
Mon 5:45 AM
CET
Ώρα Κεντρικής Ευρώπης
UTC + 01
Mon 5:45 AM
CHADT
Χρόνος ημέρας Chatham
UTC + 13: 45
CHAST
Τυπική ώρα Chatham
UTC + 12: 45
CHOST
Θερινή ώρα Choibalsan
UTC + 09
CHOT
Τυπική ώρα Choibalsan
UTC + 08
CHST
Τυπική ώρα Chamorro
UTC + 10
Mon 1:45 PM
CHUT
Χρόνος Chuuk
UTC + 10
CIST
Η τυπική ώρα του νησιού Clipperton
UTC-08
CIT
Κεντρική ώρα της Ινδονησίας
UTC + 08
CKT
Cook Island Time
UTC-10
CLST
Χιλή Καλοκαιρινή ώρα
UTC-03
CLT
Τυπική ώρα Χιλή
UTC-04
COST
Κολομβία Καλοκαιρινή ώρα
UTC-04
COT
Ώρα Κολομβίας
UTC-05
CST
Κεντρική ώρα αναφοράς (Βόρεια Αμερική)
UTC-06
Sun 10:45 PM
CST
Ώρα Κίνας
UTC + 08
Sun 10:45 PM
CST
Τυπική ώρα της Κούβας
UTC-05
Sun 10:45 PM
CT
Ώρα Κίνας
UTC + 08
CVT
Ώρα Πράσινου Ακρωτηρίου
UTC-01
CWST
Η Κεντρική Δυτική Τυπική Ώρα (Αυστραλία) ανεπίσημη
UTC + 08: 45
CXT
Χρόνος των Χριστουγέννων
UTC + 07
DAVT
Ώρα Davis
UTC + 07
DDUT
Ο χρόνος του Dumont d'Urville
UTC + 10
DFT
AIX ειδικό ισοδύναμο του χρόνου της Κεντρικής Ευρώπης [5]
UTC + 01
EASST
Θερινή ώρα του νησιού του Πάσχα
UTC-05
EAST
Πάσχα Τυπική ώρα νησιού
UTC-06
EAT
Ώρα Ανατολικής Αφρικής
UTC + 03
Mon 5:45 AM
ECT
Χρόνος Ανατολικής Καραϊβικής (δεν αναγνωρίζει το DST)
UTC-04
ECT
Ώρα του Ισημερινού
UTC-05
EDT
Ανατολική Θερινή ώρα (Βόρεια Αμερική)
UTC-04
Sun 11:45 PM
EEST
Θερινή ώρα της Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 03
Mon 6:45 AM
EET
Ώρα Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 02
Mon 6:45 AM
EGST
Θερινή ώρα Ανατολικής Γροιλανδίας
UTC ± 00
EGT
Ώρα Ανατολικής Γροιλανδίας
UTC-01
EIT
Ώρα Ανατολικής Ινδονησίας
UTC + 09
EST
Ανατολική ώρα αναφοράς (Βόρεια Αμερική)
UTC-05
Sun 11:45 PM
FET
Περίοδος Ανατολικής Ευρώπης
UTC + 03
FJT
Ώρα Φίτζι
UTC + 12
FKST
Θερινή ώρα νησιών Φώκλαντ
UTC-03
FKT
Ώρα Φόλκλαντ
UTC-04
FNT
Ο Φερνάντο Ντερόνγκα Χρόνος
UTC-02
GALT
Χρόνος Γκαλαπάγκος
UTC-06
GAMT
Νήσοι Gambier
UTC-09
GET
Τυποποιημένη ώρα Γεωργίας
UTC + 04
GFT
Ώρα Γαλλικής Γουιάνας
UTC-03
GILT
Χρόνος νησί Gilbert
UTC + 12
GIT
Χρόνος Νησιού Γκάμπιερ
UTC-09
GMT
Μέση Χρόνος Γκρήνουιτς
UTC ± 00
Mon 3:45 AM
GST
Τυπική ώρα του Κόλπου
UTC + 04
Mon 1:45 PM
GST
Νότια Γεωργία και Νότιες Νήσοι Σάντουιτς
UTC-02
Mon 1:45 PM
GYT
Ώρα Γουιάνας
UTC-04
HADT
Χαβάη-Αλευκτιανός χρόνος
UTC-09
HAEC
Heure Avancée d'Europe Κεντρικό όνομα franchised για το CEST
UTC + 02
HAST
Χαβάη-Αλεουτιανή Τυπική Ώρα
UTC-10
HKT
Ώρα Χονγκ Κονγκ
UTC + 08
Mon 11:45 AM
HMT
Χρόνια και ώρα των νησιών McDonald
UTC + 05
Sun 11:45 PM
HOVST
Καλοκαιρινή ώρα Khovd
UTC + 08
HOVT
Τυπική ώρα Khovd
UTC + 07
ICT
Χρόνος Ινδοκίνας
UTC + 07
IDT
Ισραήλ
UTC + 03
Mon 6:45 AM
IOT
Ώρα Ινδικού Ωκεανού
UTC + 03
IRDT
Ημέρα του Ιράν
UTC + 04: 30
IRKT
Ώρα του Ιρκούτσκ
UTC + 08
IRST
Τυπική ώρα Ιράν
UTC + 03: 30
IST
Ινδική τυπική ώρα
UTC + 05: 30
Mon 6:45 AM
IST
Η ιρλανδική τυποποιημένη ώρα [6]
UTC + 01
Mon 6:45 AM
IST
Ώρα Ισραήλ
UTC + 02
Mon 6:45 AM
JST
Τυπική ώρα Ιαπωνίας
UTC + 09
Mon 12:45 PM
KGT
Ώρα Κιργιζίας
UTC + 06
KOST
Χρόνος Kosrae
UTC + 11
KRAT
Χρόνος Κρασνογιάρσκ
UTC + 07
KST
Κανονική ώρα Κορέας
UTC + 09
Mon 12:45 PM
LHST
Κύριος χρόνος βασιλιάς Howe
UTC + 10: 30
LHST
Ώρα Θερινής Λόρδας
UTC + 11
LINT
Ώρα νησιωτικών γραμμών
UTC + 14
MAGT
Χρόνος Magadan
UTC + 12
MART
Ώρα των νήσων Μάρκες
UTC-09: 30
MAWT
Χρόνος σταθμού Mawson
UTC + 05
MDT
Χρόνος ημέρας βουνών (Βόρεια Αμερική)
UTC-06
Sun 9:45 PM
MEST
Μεσογειακή Καλοκαιρινή Χρόνη Ίδια ζώνη με την CEST
UTC + 02
Mon 4:45 AM
MET
Μεσογειακός Χρόνος Ίδια ζώνη με τη CET
UTC + 01
Mon 4:45 AM
MHT
Νήσοι Μάρσαλ
UTC + 12
MIST
Χρόνος σταθμού του νησιού Macquarie
UTC + 11
MIT
Ώρα των νήσων Μάρκες
UTC-09: 30
MMT
Κανονική ώρα Μυανμάρ
UTC + 06: 30
Mon 6:45 AM
MSK
Ώρα Μόσχας
UTC + 03
Mon 6:45 AM
MST
Κανονική ώρα Μαλαισίας
UTC + 08
Sun 9:45 PM
MST
Τυπική ώρα βουνών (Βόρεια Αμερική)
UTC-07
Sun 9:45 PM
MUT
Μαυρίκιος Χρόνος
UTC + 04
MVT
Μαλδίβες Χρόνος
UTC + 05
MYT
Χρόνος Μαλαισίας
UTC + 08
NCT
Χρόνος της Νέας Καληδονίας
UTC + 11
NDT
Νυχτερινή ώρα Newfoundland
UTC-02: 30
Mon 1:15 AM
NFT
Ώρα Norfolk
UTC + 11
NPT
Χρόνος του Νεπάλ
UTC + 05: 45
Mon 1:15 AM
NST
Τυπική ώρα Newfoundland
UTC-03: 30
Mon 1:15 AM
NT
Ώρα Νέας Γης
UTC-03: 30
NUT
Niue Time
UTC-11
NZDT
Θερινή ώρα της Νέας Ζηλανδίας
UTC + 13
Mon 3:45 PM
NZST
Τυπική ώρα της Νέας Ζηλανδίας
UTC + 12
Mon 3:45 PM
OMST
Ο Omsk Time
UTC + 06
ORAT
Προφορική ώρα
UTC + 05
PDT
Θερινή ώρα του Ειρηνικού (Βόρεια Αμερική)
UTC-07
Sun 8:45 PM
PET
Ώρα Περού
UTC-05
PETT
Χρόνος Καμτσάτκα
UTC + 12
PGT
Ώρα Παπούα Νέας Γουινέας
UTC + 10
PHOT
Χρόνος νησιού του Φοίνιξ
UTC + 13
PHT
Ώρα Φιλιππινέζων
UTC + 08
PKT
Παγκόσμια ώρα Πακιστάν
UTC + 05
Mon 8:45 AM
PMDT
Σεν Πιερ και Μικελόν Φως της ημέρας
UTC-02
PMST
Σεν Πιερ και Μικελόν Τυπική ώρα
UTC-03
PONT
Pohnpei Standard Time
UTC + 11
PST
Ειρηνικός Ωράριο (Βόρεια Αμερική)
UTC-08
Sun 8:45 PM
PST
Τυπική ώρα Φιλιππίνων
UTC + 08
Sun 8:45 PM
PYST
Παρασκευή Σαββατοκύριακο (Νότια Αμερική) [7]
UTC-03
PYT
Χρόνος Παραγουάης (Νότια Αμερική) [8]
UTC-04
RET
Ρεουνιόν Ώρα
UTC + 04
ROTT
Έτος σταθμού έρευνας Rothera
UTC-03
SAKT
Η ώρα του νησιού Σαχαλίν
UTC + 11
SAMT
Η ώρα της Σαμάρας
UTC + 04
SAST
Τυπική ώρα Νότιας Αφρικής
UTC + 02
Mon 5:45 AM
SBT
Ώρα των Νήσων Σολομώντος
UTC + 11
SCT
Ώρα Σεϋχέλλες
UTC + 04
SDT
Ημερήσια ώρα της Σαμόα
UTC-10
SGT
Ώρα Σιγκαπούρης
UTC + 08
SLST
Στάνταρ ώρα Σρι Λάνκα
UTC + 05: 30
SRET
Srednekolymsk Ώρα
UTC + 11
SRT
Χρόνος Σουρινάμ
UTC-03
SST
Τυπική ώρα της Σαμόα
UTC-11
Sun 4:45 PM
SST
Τυπική ώρα Σιγκαπούρης
UTC + 08
Sun 4:45 PM
SYOT
Ώρα σταθμού Showa
UTC + 03
TAHT
Χρόνος Ταϊτή
UTC-10
TFT
Ινδική / Kerguelen
UTC + 05
THA
Τυπική ώρα της Ταϊλάνδης
UTC + 07
TJT
Ώρα του Τατζικιστάν
UTC + 05
TKT
Ώρα του Τοκελάου
UTC + 13
TLT
Χρόνος Timor Leste
UTC + 09
TMT
Ώρα Τουρκμενιστάν
UTC + 05
Mon 7:15 AM
TOT
Χρόνος Τόνγκα
UTC + 13
TRT
Ώρα Τουρκίας
UTC + 03
TVT
Χρόνος Τουβαλού
UTC + 12
ULAST
Καλοκαιρινή ώρα Ulaanbaatar
UTC + 09
ULAT
Τυπική ώρα Ulaanbaatar
UTC + 08
USZ1
Ο χρόνος του Καλίνινγκραντ
UTC + 02
UTC
Συντονισμένη παγκόσμια ώρα
UTC ± 00
Mon 3:45 AM
UYST
Καλοκαιρινή ώρα της Ουρουγουάης
UTC-02
UYT
Τυπική ώρα της Ουρουγουάης
UTC-03
UZT
Ώρα Ουζμπεκιστάν
UTC + 05
VET
Τυπική ώρα Βενεζουέλας
UTC-04
VLAT
Ώρα του Βλαδιβοστόκ
UTC + 10
VOLT
Volgograd Time
UTC + 04
VOST
Σταθμός του σταθμού Vostok
UTC + 06
VUT
Χρόνος Βανουάτου
UTC + 11
WAKT
Χρόνος νησιού Wake
UTC + 12
WAST
Θερινή ώρα της Δυτικής Αφρικής
UTC + 02
Mon 5:45 AM
WAT
Ώρα Δυτικής Αφρικής
UTC + 01
Mon 4:45 AM
WEST
Θερινή ώρα της Δυτικής Ευρώπης
UTC + 01
Mon 5:45 AM
WET
Δυτική Ευρώπη
UTC ± 00
Mon 5:45 AM
WIT
Δυτική Ινδονησιακή Χρόνος
UTC + 07
Mon 12:45 PM
WST
Δυτική τυπική ώρα
UTC + 08
YAKT
Χρόνος Γιακούτσκ
UTC + 09
YEKT
Η ώρα του Εκατερινούμπουργκ
UTC + 05