منطقه زمانی شما با موفقیت ذخیره شده است.
دوست ما دوست دارید برای تغییر تنظیم منطقه زمانی خود را به <دهانه شناسه = "tz_new"> در؟
Meeting Planner برای پیدا کردن بهترین زمان در مناطق زمانی برای جلسات آسان است. ما تاریخ ها و زمانها را به طور خودکار برای هر شرکت کننده بر مبنای موقعیت مکانی خود ترجمه می کنیم. شما یک تاریخ و زمان را در محل خود انتخاب می کنید و برای هر شهر شرکت کننده به یک زمان محلی ترجمه می شود.

بهترین زمان را در مناطق زمانی پیدا کنید

اگر فقط می خواهید به سرعت نگاه کردن به زمان های مختلف برای زمان های مختلف، تاریخ و زمان را در زیر انتخاب کنید.

یک تاریخ را انتخاب کنید
یک زمان را انتخاب کنید

تاریخ و زمان فعلی در طول زمان

آکرا (GMT)
Sep 30, 2022 — 12:50 am
لنگرگاه (AKDT)
Sep 29, 2022 — 04:50 pm
برلین (CEST)
Sep 30, 2022 — 02:50 am
قاهره (EET)
Sep 30, 2022 — 02:50 am
شیکاگو (CDT)
Sep 29, 2022 — 07:50 pm
دنور (MDT)
Sep 29, 2022 — 06:50 pm
دبی (+04)
Sep 30, 2022 — 04:50 am
هونولولو (HST)
Sep 29, 2022 — 02:50 pm
کلکته (IST)
Sep 30, 2022 — 06:20 am
لندن (BST)
Sep 30, 2022 — 01:50 am
لس آنجلس (PDT)
Sep 29, 2022 — 05:50 pm
مانیل (PST)
Sep 30, 2022 — 08:50 am
مکزیکوسیتی (CDT)
Sep 29, 2022 — 07:50 pm
مسکو (MSK)
Sep 30, 2022 — 03:50 am
نیویورک (EDT)
Sep 29, 2022 — 08:50 pm
پاریس (CEST)
Sep 30, 2022 — 02:50 am
ققنوس (MST)
Sep 29, 2022 — 05:50 pm
ریکیاویک (GMT)
Sep 30, 2022 — 12:50 am
سائو پائولو (-03)
Sep 29, 2022 — 09:50 pm
سئول (KST)
Sep 30, 2022 — 09:50 am
سنگاپور (+08)
Sep 30, 2022 — 08:50 am
سیدنی (AEST)
Sep 30, 2022 — 10:50 am
تهران (+0330)
Sep 30, 2022 — 04:20 am
توکیو (JST)
Sep 30, 2022 — 09:50 am

ساعت جهانی

چه زمانی در شهرستانها و مناطق زمانی ...

شهر
کشور
منطقه زمانی
زمان کنونی
Aalborg
Denmark
Europe/Copenhagen
Fri 2:50 AM
Abakan
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Fri 7:50 AM
Abepura
Indonesia
Asia/Jayapura
Fri 9:50 AM
Abidjan
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Fri 12:50 AM
Abobo
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Fri 12:50 AM
Abomey-Calavi
Benin
Africa/Porto-Novo
Fri 1:50 AM
Abu Dhabi
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Fri 4:50 AM
Abéché
Chad
Africa/Ndjamena
Fri 1:50 AM
Accra
Ghana
Africa/Accra
Fri 12:50 AM
Achiaman
Ghana
Africa/Accra
Fri 12:50 AM
Achinsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Fri 7:50 AM
Aconibe
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Fri 1:50 AM
Adamstown
Pitcairn
Pacific/Pitcairn
Thu 4:50 PM
Adana
Turkey
Europe/Istanbul
Fri 3:50 AM
Adda-Douéni
Comoros
Indian/Comoro
Fri 3:50 AM
Addis Ababa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Fri 3:50 AM
Adelaide
Australia
Australia/Adelaide
Fri 10:20 AM
Adelaide Hills
Australia
Australia/Adelaide
Fri 10:20 AM
Aden
Yemen
Asia/Aden
Fri 3:50 AM
Agadez
Niger
Africa/Niamey
Fri 1:50 AM
Aguilares
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 9:50 PM
Ajman
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Fri 4:50 AM
Akhtubinsk
Russia
Europe/Astrakhan
Fri 4:50 AM
Aktau
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Fri 5:50 AM
Akureyri
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Fri 12:50 AM
Al Ain
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Fri 4:50 AM
Al Aḩmadī
Kuwait
Asia/Kuwait
Fri 3:50 AM
Al Başrah al Qadīmah
Iraq
Asia/Baghdad
Fri 3:50 AM
Al Farwānīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Fri 3:50 AM
Al Jīzah
Egypt
Africa/Cairo
Fri 2:50 AM
Al Khawr
Qatar
Asia/Qatar
Fri 3:50 AM
Al Khums
Libya
Africa/Tripoli
Fri 2:50 AM
Al Mawşil al Jadīdah
Iraq
Asia/Baghdad
Fri 3:50 AM
Al Muharraq
Bahrain
Asia/Bahrain
Fri 3:50 AM
Al Mukallā
Yemen
Asia/Aden
Fri 3:50 AM
Al Wakrah
Qatar
Asia/Qatar
Fri 3:50 AM
Al Ḩudaydah
Yemen
Asia/Aden
Fri 3:50 AM
Alaghsas
Niger
Africa/Niamey
Fri 1:50 AM
Alajuela
Costa Rica
America/Costa_Rica
Thu 6:50 PM
Albuquerque
United States
America/Denver
Thu 6:50 PM
Alderetes
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 9:50 PM
Alenquer
Brazil
America/Santarem
Thu 9:50 PM
Aleppo
Syria
Asia/Damascus
Fri 3:50 AM
Alexandria
Egypt
Africa/Cairo
Fri 2:50 AM
Algiers
Algeria
Africa/Algiers
Fri 1:50 AM
Ali Sabieh
Djibouti
Africa/Djibouti
Fri 3:50 AM
Alice Springs
Australia
Australia/Darwin
Fri 10:20 AM
Almaty
Kazakhstan
Asia/Almaty
Fri 6:50 AM
Alo
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Fri 12:50 PM
Alofi
Niue
Pacific/Niue
Thu 1:50 PM
Altai
Mongolia
Asia/Hovd
Fri 7:50 AM
Altamira
Brazil
America/Santarem
Thu 9:50 PM
Amadora
Portugal
Europe/Lisbon
Fri 1:50 AM
Ambon
Indonesia
Asia/Jayapura
Fri 9:50 AM
Amman
Jordan
Asia/Amman
Fri 3:50 AM
Amsterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Fri 2:50 AM
Anabar
Nauru
Pacific/Nauru
Fri 12:50 PM
Anadyr
Russia
Asia/Anadyr
Fri 12:50 PM
Ananindeua
Brazil
America/Belem
Thu 9:50 PM
Anchorage
United States
America/Anchorage
Thu 4:50 PM
Andijon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Fri 5:50 AM
Andorra la Vella
Andorra
Europe/Andorra
Fri 2:50 AM
Angarsk
Russia
Asia/Irkutsk
Fri 8:50 AM
Angochi
Aruba
America/Aruba
Thu 8:50 PM
Angra do Heroísmo
Portugal
Atlantic/Azores
Fri 12:50 AM
Ankara
Turkey
Europe/Istanbul
Fri 3:50 AM
Anna Regina
Guyana
America/Guyana
Thu 8:50 PM
Anse Boileau
Seychelles
Indian/Mahe
Fri 4:50 AM
Antananarivo
Madagascar
Indian/Antananarivo
Fri 3:50 AM
Antofagasta
Chile
America/Santiago
Thu 9:50 PM
Antsirabe
Madagascar
Indian/Antananarivo
Fri 3:50 AM
Antwerpen
Belgium
Europe/Brussels
Fri 2:50 AM
Apia
Samoa
Pacific/Apia
Fri 1:50 PM
Aqsay
Kazakhstan
Asia/Oral
Fri 5:50 AM
Aqtöbe
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Fri 5:50 AM
Ar Rayyān
Qatar
Asia/Qatar
Fri 3:50 AM
Ar Rifā‘
Bahrain
Asia/Bahrain
Fri 3:50 AM
Aracaju
Brazil
America/Maceio
Thu 9:50 PM
Araguaína
Brazil
America/Araguaina
Thu 9:50 PM
Arapiraca
Brazil
America/Maceio
Thu 9:50 PM
Arasji
Aruba
America/Aruba
Thu 8:50 PM
Arauco
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 9:50 PM
Arawa
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Fri 11:50 AM
Arequipa
Peru
America/Lima
Thu 7:50 PM
Ariquemes
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 8:50 PM
Armadale
Australia
Australia/Perth
Fri 8:50 AM
Arno
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Fri 12:50 PM
Arona
Spain
Atlantic/Canary
Fri 1:50 AM
Arraiján
Panama
America/Panama
Thu 7:50 PM
Arusha
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Fri 3:50 AM
As Sālimīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Fri 3:50 AM
Asau
Samoa
Pacific/Apia
Fri 1:50 PM
Asau Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Fri 12:50 PM
Ashdod
Israel
Asia/Jerusalem
Fri 3:50 AM
Ashgabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Fri 5:50 AM
Asmara
Eritrea
Africa/Asmara
Fri 3:50 AM
Assab
Eritrea
Africa/Asmara
Fri 3:50 AM
Astana
Kazakhstan
Asia/Almaty
Fri 6:50 AM
Astrakhan
Russia
Europe/Astrakhan
Fri 4:50 AM
Asunción
Paraguay
America/Asuncion
Thu 8:50 PM
Atafu Village
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Fri 1:50 PM
Atakpamé
Togo
Africa/Lome
Fri 12:50 AM
Athens
Greece
Europe/Athens
Fri 3:50 AM
Atyrau
Kazakhstan
Asia/Oral
Fri 5:50 AM
Auckland
New Zealand
Pacific/Auckland
Fri 1:50 PM
Auki
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Fri 11:50 AM
Aurora
United States
America/Denver
Thu 6:50 PM
Austin
United States
America/Chicago
Thu 7:50 PM
Avarua
Cook Islands
Pacific/Rarotonga
Thu 2:50 PM
Añisoc
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Fri 1:50 AM
Ba
Fiji
Pacific/Fiji
Fri 12:50 PM
Babijn
Aruba
America/Aruba
Thu 8:50 PM
Badger
United States
America/Anchorage
Thu 4:50 PM
Bafatá
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Fri 12:50 AM
Baghdad
Iraq
Asia/Baghdad
Fri 3:50 AM
Bago
Myanmar
Asia/Rangoon
Fri 7:20 AM
Bahir Dar
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Fri 3:50 AM
Baie-Mahault
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 8:50 PM
Baiti
Nauru
Pacific/Nauru
Fri 12:50 PM
Bakau
Gambia
Africa/Banjul
Fri 12:50 AM
Baku
Azerbaijan
Asia/Baku
Fri 4:50 AM
Balakovo
Russia
Europe/Volgograd
Fri 3:50 AM
Balkanabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Fri 5:50 AM
Ballarat
Australia
Australia/Melbourne
Fri 10:50 AM
Baltiysk
Russia
Europe/Kaliningrad
Fri 2:50 AM
Balzers
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Fri 2:50 AM
Bamako
Mali
Africa/Bamako
Fri 12:50 AM
Bamenda
Cameroon
Africa/Douala
Fri 1:50 AM
Bandar Seri Begawan
Brunei
Asia/Brunei
Fri 8:50 AM
Bandung
Indonesia
Asia/Jakarta
Fri 7:50 AM
Banfora
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Fri 12:50 AM
Bangar
Brunei
Asia/Brunei
Fri 8:50 AM
Bangkok
Thailand
Asia/Bangkok
Fri 7:50 AM
Bangui
Central African Republic
Africa/Bangui
Fri 1:50 AM
Banja Luka
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Fri 2:50 AM
Banjarmasin
Indonesia
Asia/Makassar
Fri 8:50 AM
Banjul
Gambia
Africa/Banjul
Fri 12:50 AM
Banqiao
Taiwan
Asia/Taipei
Fri 8:50 AM
Barcelona
Spain
Europe/Madrid
Fri 2:50 AM
Barnaul
Russia
Asia/Omsk
Fri 6:50 AM
Barquisimeto
Venezuela
America/Caracas
Thu 8:50 PM
Barra do Garças
Brazil
America/Cuiaba
Thu 8:50 PM
Barranquilla
Colombia
America/Bogota
Thu 7:50 PM
Barrigada Village
Guam
Pacific/Guam
Fri 10:50 AM
Barrouallie
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 8:50 PM
Bartica
Guyana
America/Guyana
Thu 8:50 PM
Baruun-Urt
Mongolia
Asia/Choibalsan
Fri 8:50 AM
Basel
Switzerland
Europe/Zurich
Fri 2:50 AM
Basrah
Iraq
Asia/Baghdad
Fri 3:50 AM
Basseterre
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 8:50 PM
Bata
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Fri 1:50 AM
Bathsheba
Barbados
America/Barbados
Thu 8:50 PM
Battambang
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Fri 7:50 AM
Batumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Fri 4:50 AM
Bawshar
Oman
Asia/Muscat
Fri 4:50 AM
Bay Roberts
Canada
America/St_Johns
Thu 10:20 PM
Bayamón
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 8:50 PM
Beau Vallon
Seychelles
Indian/Mahe
Fri 4:50 AM
Beijing
China
Asia/Shanghai
Fri 8:50 AM
Beira
Mozambique
Africa/Maputo
Fri 2:50 AM
Beirut
Lebanon
Asia/Beirut
Fri 3:50 AM
Bekasi
Indonesia
Asia/Jakarta
Fri 7:50 AM
Bel Ombre
Seychelles
Indian/Mahe
Fri 4:50 AM
Belgrade
Serbia
Europe/Belgrade
Fri 2:50 AM
Belize City
Belize
America/Belize
Thu 6:50 PM
Belmopan
Belize
America/Belize
Thu 6:50 PM
Belo Horizonte
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 9:50 PM
Belogorsk
Russia
Asia/Yakutsk
Fri 9:50 AM
Belém
Brazil
America/Belem
Thu 9:50 PM
Bender
Moldova
Europe/Chisinau
Fri 3:50 AM
Bendigo
Australia
Australia/Melbourne
Fri 10:50 AM
Bengaluru
India
Asia/Kolkata
Fri 6:20 AM
Benghazi
Libya
Africa/Tripoli
Fri 2:50 AM
Benguela
Angola
Africa/Luanda
Fri 1:50 AM
Benjamin Constant
Brazil
America/Eirunepe
Thu 7:50 PM
Bensonville
Liberia
Africa/Monrovia
Fri 12:50 AM
Berbera
Somalia
Africa/Mogadishu
Fri 3:50 AM
Berbérati
Central African Republic
Africa/Bangui
Fri 1:50 AM
Berdsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Fri 7:50 AM
Berdyans’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Fri 3:50 AM
Berehove
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Fri 3:50 AM
Berekua
Dominica
America/Dominica
Thu 8:50 PM
Bergen
Norway
Europe/Oslo
Fri 2:50 AM
Berlin
Germany
Europe/Berlin
Fri 2:50 AM
Bern
Switzerland
Europe/Zurich
Fri 2:50 AM
Betio Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Fri 12:50 PM
Bettembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Fri 2:50 AM
Beyneu
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Fri 5:50 AM
Big Bend
Swaziland
Africa/Mbabane
Fri 2:50 AM
Bikenibeu Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Fri 12:50 PM
Bilibino
Russia
Asia/Anadyr
Fri 12:50 PM
Bimbo
Central African Republic
Africa/Bangui
Fri 1:50 AM
Biratnagar
Nepal
Asia/Kathmandu
Fri 6:35 AM
Birkirkara
Malta
Europe/Malta
Fri 2:50 AM
Birmingham
United Kingdom
Europe/London
Fri 1:50 AM
Bishkek
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Fri 6:50 AM
Bissau
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Fri 12:50 AM
Bissorã
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Fri 12:50 AM
Bisée
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 8:50 PM
Bitola
Macedonia
Europe/Skopje
Fri 2:50 AM
Biysk
Russia
Asia/Omsk
Fri 6:50 AM
Biên Hòa
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Fri 7:50 AM
Blagoveshchensk
Russia
Asia/Yakutsk
Fri 9:50 AM
Blantyre
Malawi
Africa/Blantyre
Fri 2:50 AM
Bloomington
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 8:50 PM
Bo
Sierra Leone
Africa/Freetown
Fri 12:50 AM
Boa Vista
Brazil
America/Boa_Vista
Thu 8:50 PM
Bobo-Dioulasso
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Fri 12:50 AM
Bodden Town
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 7:50 PM
Bogotá
Colombia
America/Bogota
Thu 7:50 PM
Boise
United States
America/Boise
Thu 6:50 PM
Bolama
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Fri 12:50 AM
Bolands
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 8:50 PM
Borgo Maggiore
San Marino
Europe/San_Marino
Fri 2:50 AM
Borough of Queens
United States
America/New_York
Thu 8:50 PM
Bouaké
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Fri 12:50 AM
Boumerdas
Algeria
Africa/Algiers
Fri 1:50 AM
Brades
Montserrat
America/Montserrat
Thu 8:50 PM
Braga
Portugal
Europe/Lisbon
Fri 1:50 AM
Brandon
Canada
America/Winnipeg
Thu 7:50 PM
Brasília
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 9:50 PM
Bratislava
Slovakia
Europe/Bratislava
Fri 2:50 AM
Bratsk
Russia
Asia/Irkutsk
Fri 8:50 AM
Brazzaville
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Fri 1:50 AM
Bridgetown
Barbados
America/Barbados
Thu 8:50 PM
Brikama
Gambia
Africa/Banjul
Fri 12:50 AM
Brisbane
Australia
Australia/Brisbane
Fri 10:50 AM
Brno
Czech Republic
Europe/Prague
Fri 2:50 AM
Broken Hill
Australia
Australia/Broken_Hill
Fri 10:20 AM
Brokopondo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 9:50 PM
Brooklyn
United States
America/New_York
Thu 8:50 PM
Brussels
Belgium
Europe/Brussels
Fri 2:50 AM
Buala
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Fri 11:50 AM
Bucerías
Mexico
America/Bahia_Banderas
Thu 7:50 PM
Bucharest
Romania
Europe/Bucharest
Fri 3:50 AM
Budapest
Hungary
Europe/Budapest
Fri 2:50 AM
Budta
Philippines
Asia/Manila
Fri 8:50 AM
Budva
Montenegro
Europe/Podgorica
Fri 2:50 AM
Buenos Aires
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 9:50 PM
Bujumbura
Burundi
Africa/Bujumbura
Fri 2:50 AM
Buka
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Fri 11:50 AM
Bukhara
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Fri 5:50 AM
Bulawayo
Zimbabwe
Africa/Harare
Fri 2:50 AM
Bunbury
Australia
Australia/Perth
Fri 8:50 AM
Burgas
Bulgaria
Europe/Sofia
Fri 3:50 AM
Burnaby
Canada
America/Vancouver
Thu 5:50 PM
Burnie
Australia
Australia/Hobart
Fri 10:50 AM
Bursa
Turkey
Europe/Istanbul
Fri 3:50 AM
Busan
South Korea
Asia/Seoul
Fri 9:50 AM
Butare
Rwanda
Africa/Kigali
Fri 2:50 AM
Bălţi
Moldova
Europe/Chisinau
Fri 3:50 AM
Bīrganj
Nepal
Asia/Kathmandu
Fri 6:35 AM
Cacoal
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 8:50 PM
Caguas
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 8:50 PM
Cairns
Australia
Australia/Brisbane
Fri 10:50 AM
Cairo
Egypt
Africa/Cairo
Fri 2:50 AM
Caleta Olivia
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 9:50 PM
Calgary
Canada
America/Edmonton
Thu 6:50 PM
Cali
Colombia
America/Bogota
Thu 7:50 PM
Callao
Peru
America/Lima
Thu 7:50 PM
Camagüey
Cuba
America/Havana
Thu 8:50 PM
Camayenne
Guinea
Africa/Conakry
Fri 12:50 AM
Camaçari
Brazil
America/Bahia
Thu 9:50 PM
Campeche
Mexico
America/Merida
Thu 7:50 PM
Campo Grande
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 8:50 PM
Canberra
Australia
Australia/Sydney
Fri 10:50 AM
Cancún
Mexico
America/Cancun
Thu 7:50 PM
Caniço
Portugal
Atlantic/Madeira
Fri 1:50 AM
Cape Town
South Africa
Africa/Johannesburg
Fri 2:50 AM
Capiatá
Paraguay
America/Asuncion
Thu 8:50 PM
Caracas
Venezuela
America/Caracas
Thu 8:50 PM
Carmel
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 8:50 PM
Carolina
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 8:50 PM
Carrefour
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 8:50 PM
Cartagena
Colombia
America/Bogota
Thu 7:50 PM
Casablanca
Morocco
Africa/Casablanca
Fri 1:50 AM
Cascade
Seychelles
Indian/Mahe
Fri 4:50 AM
Castanhal
Brazil
America/Belem
Thu 9:50 PM
Castletown
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Fri 1:50 AM
Castries
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 8:50 PM
Caucete
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 9:50 PM
Cayenne
French Guiana
America/Cayenne
Thu 9:50 PM
Celje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Fri 2:50 AM
Ceuta
Spain
Africa/Ceuta
Fri 2:50 AM
Chaguanas
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 8:50 PM
Chamical
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 9:50 PM
Chandler
United States
America/Phoenix
Thu 5:50 PM
Charleroi
Belgium
Europe/Brussels
Fri 2:50 AM
Charlotte Amalie
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 8:50 PM
Charlottetown
Canada
America/Halifax
Thu 9:50 PM
Chelyabinsk
Russia
Asia/Yekaterinburg
Fri 5:50 AM
Chennai
India
Asia/Kolkata
Fri 6:20 AM
Chernyakhovsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Fri 2:50 AM
Chetumal
Mexico
America/Cancun
Thu 7:50 PM
Chicago
United States
America/Chicago
Thu 7:50 PM
Chiclayo
Peru
America/Lima
Thu 7:50 PM
Chihuahua
Mexico
America/Chihuahua
Thu 6:50 PM
Chilecito
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 9:50 PM
Chimbas
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 9:50 PM
Chimoio
Mozambique
Africa/Maputo
Fri 2:50 AM
Chinandega
Nicaragua
America/Managua
Thu 6:50 PM
Chingola
Zambia
Africa/Lusaka
Fri 2:50 AM
Chirchiq
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Fri 5:50 AM
Chita
Russia
Asia/Yakutsk
Fri 9:50 AM
Chittagong
Bangladesh
Asia/Dhaka
Fri 6:50 AM
Chitungwiza
Zimbabwe
Africa/Harare
Fri 2:50 AM
Chişinău
Moldova
Europe/Chisinau
Fri 3:50 AM
Choibalsan
Mongolia
Asia/Choibalsan
Fri 8:50 AM
Choloma
Honduras
America/Tegucigalpa
Thu 6:50 PM
Chon Buri
Thailand
Asia/Bangkok
Fri 7:50 AM
Christchurch
New Zealand
Pacific/Auckland
Fri 1:50 PM
Cipolletti
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 9:50 PM
City of Balikpapan
Indonesia
Asia/Makassar
Fri 8:50 AM
City of London
United Kingdom
Europe/London
Fri 1:50 AM
Ciudad Acuña
Mexico
America/Matamoros
Thu 7:50 PM
Ciudad del Carmen
Mexico
America/Merida
Thu 7:50 PM
Ciudad del Este
Paraguay
America/Asuncion
Thu 8:50 PM
Ciudad Delicias
Mexico
America/Chihuahua
Thu 6:50 PM
Ciudad Juárez
Mexico
America/Ojinaga
Thu 6:50 PM
Ciudad Obregón
Mexico
America/Hermosillo
Thu 5:50 PM
Coari
Brazil
America/Manaus
Thu 8:50 PM
Cochabamba
Bolivia
America/La_Paz
Thu 8:50 PM
Cockburn Town
Turks and Caicos Islands
America/Grand_Turk
Thu 8:50 PM
Codrington
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 8:50 PM
Colombo
Sri Lanka
Asia/Colombo
Fri 6:20 AM
Colonia
Micronesia
Pacific/Chuuk
Fri 10:50 AM
Colorado Springs
United States
America/Denver
Thu 6:50 PM
Comilla
Bangladesh
Asia/Dhaka
Fri 6:50 AM
Comodoro Rivadavia
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 9:50 PM
Conakry
Guinea
Africa/Conakry
Fri 12:50 AM
Conception Bay South
Canada
America/St_Johns
Thu 10:20 PM
Constantine
Algeria
Africa/Algiers
Fri 1:50 AM
Cooper’s Town
Bahamas
America/Nassau
Thu 8:50 PM
Copenhagen
Denmark
Europe/Copenhagen
Fri 2:50 AM
Cork
Ireland
Europe/Dublin
Fri 1:50 AM
Corner Brook
Canada
America/St_Johns
Thu 10:20 PM
Corumbá
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 8:50 PM
Cotonou
Benin
Africa/Porto-Novo
Fri 1:50 AM
Cova Figueira
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 11:50 PM
Cruz Bay
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 8:50 PM
Cruzeiro do Sul
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 7:50 PM
Cuauhtémoc
Mexico
America/Chihuahua
Thu 6:50 PM
Cuenca
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 7:50 PM
Cuiabá
Brazil
America/Cuiaba
Thu 8:50 PM
Cul de Sac
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Thu 8:50 PM
Culiacán
Mexico
America/Mazatlan
Thu 6:50 PM
Curepipe
Mauritius
Indian/Mauritius
Fri 4:50 AM
Curitiba
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 9:50 PM
Câmara de Lobos
Portugal
Atlantic/Madeira
Fri 1:50 AM
Córdoba
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 9:50 PM
Da Nang
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Fri 7:50 AM
Daegu
South Korea
Asia/Seoul
Fri 9:50 AM
Daejeon
South Korea
Asia/Seoul
Fri 9:50 AM
Dakar
Senegal
Africa/Dakar
Fri 12:50 AM
Dakhla
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Fri 1:50 AM
Dallas
United States
America/Chicago
Thu 7:50 PM
Daloa
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Fri 12:50 AM
Damascus
Syria
Asia/Damascus
Fri 3:50 AM
Dangriga
Belize
America/Belize
Thu 6:50 PM
Dar es Salaam
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Fri 3:50 AM
Darhan
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Fri 8:50 AM
Dartmouth
Canada
America/Halifax
Thu 9:50 PM
Darwin
Australia
Australia/Darwin
Fri 10:20 AM
Daugavpils
Latvia
Europe/Riga
Fri 3:50 AM
Davao
Philippines
Asia/Manila
Fri 8:50 AM
David
Panama
America/Panama
Thu 7:50 PM
Dawson Creek
Canada
America/Dawson_Creek
Thu 5:50 PM
Dayr al Balaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Fri 3:50 AM
Daşoguz
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Fri 5:50 AM
Debrecen
Hungary
Europe/Budapest
Fri 2:50 AM
Dededo Village
Guam
Pacific/Guam
Fri 10:50 AM
Dehiwala-Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Fri 6:20 AM
Delhi
India
Asia/Kolkata
Fri 6:20 AM
Delmas 73
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 8:50 PM
Dembeni
Mayotte
Indian/Mayotte
Fri 3:50 AM
Denpasar
Indonesia
Asia/Makassar
Fri 8:50 AM
Denver
United States
America/Denver
Thu 6:50 PM
Detroit
United States
America/Detroit
Thu 8:50 PM
Devonport
Australia
Australia/Hobart
Fri 10:50 AM
Dhaka
Bangladesh
Asia/Dhaka
Fri 6:50 AM
Dieppe
Canada
America/Moncton
Thu 9:50 PM
Dili
East Timor
Asia/Dili
Fri 9:50 AM
Dire Dawa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Fri 3:50 AM
Djibouti
Djibouti
Africa/Djibouti
Fri 3:50 AM
Djougou
Benin
Africa/Porto-Novo
Fri 1:50 AM
Dnipropetrovsk
Ukraine
Europe/Kiev
Fri 3:50 AM
Doha
Qatar
Asia/Qatar
Fri 3:50 AM
Dolisie
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Fri 1:50 AM
Domagnano
San Marino
Europe/San_Marino
Fri 2:50 AM
Domoni
Comoros
Indian/Comoro
Fri 3:50 AM
Donetsk
Ukraine
Europe/Kiev
Fri 3:50 AM
Douala
Cameroon
Africa/Douala
Fri 1:50 AM
Douglas
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Fri 1:50 AM
Dourados
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 8:50 PM
Drammen
Norway
Europe/Oslo
Fri 2:50 AM
Dubai
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Fri 4:50 AM
Dublin
Ireland
Europe/Dublin
Fri 1:50 AM
Dudelange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Fri 2:50 AM
Dumbéa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Fri 11:50 AM
Durban
South Africa
Africa/Johannesburg
Fri 2:50 AM
Durrës
Albania
Europe/Tirane
Fri 2:50 AM
Dushanbe
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Fri 5:50 AM
Dzaoudzi
Mayotte
Indian/Mayotte
Fri 3:50 AM
Dzhetygara
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Fri 5:50 AM
Dún Laoghaire
Ireland
Europe/Dublin
Fri 1:50 AM
Dār Kulayb
Bahrain
Asia/Bahrain
Fri 3:50 AM
Eagle River
United States
America/Anchorage
Thu 4:50 PM
East End
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 7:50 PM
East Jerusalem
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Fri 3:50 AM
Ebaye
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Fri 12:50 PM
Ebebiyin
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Fri 1:50 AM
Ecatepec
Mexico
America/Mexico_City
Thu 7:50 PM
Edinburgh of the Seven Seas
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Fri 12:50 AM
Edmonton
Canada
America/Edmonton
Thu 6:50 PM
Eindhoven
Netherlands
Europe/Amsterdam
Fri 2:50 AM
Eirunepé
Brazil
America/Eirunepe
Thu 7:50 PM
Ejmiatsin
Armenia
Asia/Yerevan
Fri 4:50 AM
El Obeid
Sudan
Africa/Khartoum
Fri 2:50 AM
El Paso
United States
America/Denver
Thu 6:50 PM
El Progreso
Honduras
America/Tegucigalpa
Thu 6:50 PM
Elbasan
Albania
Europe/Tirane
Fri 2:50 AM
Eldoret
Kenya
Africa/Nairobi
Fri 3:50 AM
Embi
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Fri 5:50 AM
Encamp
Andorra
Europe/Andorra
Fri 2:50 AM
Ensenada
Mexico
America/Tijuana
Thu 5:50 PM
Envira
Brazil
America/Eirunepe
Thu 7:50 PM
Erdenet
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Fri 8:50 AM
Esch-sur-Alzette
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Fri 2:50 AM
Eschen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Fri 2:50 AM
Espoo
Finland
Europe/Helsinki
Fri 3:50 AM
Esquel
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 9:50 PM
Faaa
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Thu 2:50 PM
Fairbanks
United States
America/Anchorage
Thu 4:50 PM
Faisalābād
Pakistan
Asia/Karachi
Fri 5:50 AM
Fale old settlement
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Fri 1:50 PM
Famagusta
Cyprus
Asia/Nicosia
Fri 3:50 AM
Farafenni
Gambia
Africa/Banjul
Fri 12:50 AM
Feijó
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 7:50 PM
Feira de Santana
Brazil
America/Bahia
Thu 9:50 PM
Felipe Carrillo Puerto
Mexico
America/Cancun
Thu 7:50 PM
Fes
Morocco
Africa/Casablanca
Fri 1:50 AM
Fianarantsoa
Madagascar
Indian/Antananarivo
Fri 3:50 AM
Fig Tree
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 8:50 PM
Fiorentino
San Marino
Europe/San_Marino
Fri 2:50 AM
Flying Fish Cove
Christmas Island
Indian/Christmas
Fri 7:50 AM
Fomboni
Comoros
Indian/Comoro
Fri 3:50 AM
Fort McMurray
Canada
America/Edmonton
Thu 6:50 PM
Fort St. John
Canada
America/Dawson_Creek
Thu 5:50 PM
Fort Wayne
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 8:50 PM
Fort-de-France
Martinique
America/Martinique
Thu 8:50 PM
Fortaleza
Brazil
America/Fortaleza
Thu 9:50 PM
Franceville
Gabon
Africa/Libreville
Fri 1:50 AM
Francistown
Botswana
Africa/Gaborone
Fri 2:50 AM
Frankfurt am Main
Germany
Europe/Berlin
Fri 2:50 AM
Fredericton
Canada
America/Moncton
Thu 9:50 PM
Frederiksberg
Denmark
Europe/Copenhagen
Fri 2:50 AM
Freeport
Bahamas
America/Nassau
Thu 8:50 PM
Freetown
Sierra Leone
Africa/Freetown
Fri 12:50 AM
Fuglafjørður
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Fri 1:50 AM
Funafuti
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Fri 12:50 PM
Funchal
Portugal
Atlantic/Madeira
Fri 1:50 AM
Fuvahmulah
Maldives
Indian/Maldives
Fri 5:50 AM
Gaborone
Botswana
Africa/Gaborone
Fri 2:50 AM
Gabú
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Fri 12:50 AM
Gaillimh
Ireland
Europe/Dublin
Fri 1:50 AM
Galkissa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Fri 6:20 AM
Ganja
Azerbaijan
Asia/Baku
Fri 4:50 AM
Garoua
Cameroon
Africa/Douala
Fri 1:50 AM
Garðabær
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Fri 12:50 AM
Gaza
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Fri 3:50 AM
Gbarnga
Liberia
Africa/Monrovia
Fri 12:50 AM
Geelong
Australia
Australia/Melbourne
Fri 10:50 AM
Gent
Belgium
Europe/Brussels
Fri 2:50 AM
Genève
Switzerland
Europe/Zurich
Fri 2:50 AM
George Town
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 7:50 PM
Georgetown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Fri 12:50 AM
Gibraltar
Gibraltar
Europe/Gibraltar
Fri 2:50 AM
Gisenyi
Rwanda
Africa/Kigali
Fri 2:50 AM
Gitarama
Rwanda
Africa/Kigali
Fri 2:50 AM
Gitega
Burundi
Africa/Bujumbura
Fri 2:50 AM
Gizo
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Fri 11:50 AM
Glace Bay
Canada
America/Glace_Bay
Thu 9:50 PM
Glasgow
United Kingdom
Europe/London
Fri 1:50 AM
Glendale
United States
America/Phoenix
Thu 5:50 PM
Gold Coast
Australia
Australia/Brisbane
Fri 10:50 AM
Gomel
Belarus
Europe/Minsk
Fri 3:50 AM
Gouyave
Grenada
America/Grenada
Thu 8:50 PM
Grand Rapids
United States
America/Detroit
Thu 8:50 PM
Graz
Austria
Europe/Vienna
Fri 2:50 AM
Grenville
Grenada
America/Grenada
Thu 8:50 PM
Grytviken
South Georgia and the South Sandwich Islands
Atlantic/South_Georgia
Thu 10:50 PM
Guadalajara
Mexico
America/Mexico_City
Thu 7:50 PM
Guadalupe
Mexico
America/Monterrey
Thu 7:50 PM
Guangzhou
China
Asia/Shanghai
Fri 8:50 AM
Guantánamo
Cuba
America/Havana
Thu 8:50 PM
Guatemala City
Guatemala
America/Guatemala
Thu 6:50 PM
Guayaquil
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 7:50 PM
Gulu
Uganda
Africa/Kampala
Fri 3:50 AM
Gurupi
Brazil
America/Araguaina
Thu 9:50 PM
Gusev
Russia
Europe/Kaliningrad
Fri 2:50 AM
Gustavia
Saint Barthelemy
America/St_Barthelemy
Thu 8:50 PM
Gustavo A. Madero
Mexico
America/Monterrey
Thu 7:50 PM
Gweru
Zimbabwe
Africa/Harare
Fri 2:50 AM
Gyumri
Armenia
Asia/Yerevan
Fri 4:50 AM
Göteborg
Sweden
Europe/Stockholm
Fri 2:50 AM
Hafnarfjörður
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Fri 12:50 AM
Haifa
Israel
Asia/Jerusalem
Fri 3:50 AM
Haiphong
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Fri 7:50 AM
Halifax
Canada
America/Halifax
Thu 9:50 PM
Hamburg
Germany
Europe/Berlin
Fri 2:50 AM
Hamhŭng
North Korea
Asia/Pyongyang
Fri 9:50 AM
Hamilton
Bermuda
Atlantic/Bermuda
Thu 9:50 PM
Hanoi
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Fri 7:50 AM
Happy Valley-Goose Bay
Canada
America/Goose_Bay
Thu 9:50 PM
Harare
Zimbabwe
Africa/Harare
Fri 2:50 AM
Hargeysa
Somalia
Africa/Mogadishu
Fri 3:50 AM
Harper
Liberia
Africa/Monrovia
Fri 12:50 AM
Havana
Cuba
America/Havana
Thu 8:50 PM
Hebron
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Fri 3:50 AM
Helsinki
Finland
Europe/Helsinki
Fri 3:50 AM
Herceg-Novi
Montenegro
Europe/Podgorica
Fri 2:50 AM
Hermosillo
Mexico
America/Hermosillo
Thu 5:50 PM
Heroica Matamoros
Mexico
America/Matamoros
Thu 7:50 PM
Herāt
Afghanistan
Asia/Kabul
Fri 5:20 AM
Hidalgo del Parral
Mexico
America/Chihuahua
Thu 6:50 PM
Hihifo
Tonga
Pacific/Tongatapu
Fri 1:50 PM
Hilo
United States
Pacific/Honolulu
Thu 2:50 PM
Hithadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Fri 5:50 AM
Ho Chi Minh City
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Fri 7:50 AM
Hobart
Australia
Australia/Hobart
Fri 10:50 AM
Holetown
Barbados
America/Barbados
Thu 8:50 PM
Holguín
Cuba
America/Havana
Thu 8:50 PM
Homs
Syria
Asia/Damascus
Fri 3:50 AM
Hong Kong
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Fri 8:50 AM
Honiara
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Fri 11:50 AM
Honolulu
United States
Pacific/Honolulu
Thu 2:50 PM
Houston
United States
America/Chicago
Thu 7:50 PM
Hovd
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Fri 8:50 AM
Hrazdan
Armenia
Asia/Yerevan
Fri 4:50 AM
Hrodna
Belarus
Europe/Minsk
Fri 3:50 AM
Huambo
Angola
Africa/Luanda
Fri 1:50 AM
Huntingburg
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 8:50 PM
Hŭngnam
North Korea
Asia/Pyongyang
Fri 9:50 AM
Iaşi
Romania
Europe/Bucharest
Fri 3:50 AM
Ibadan
Nigeria
Africa/Lagos
Fri 1:50 AM
Idaho Falls
United States
America/Boise
Thu 6:50 PM
Ijuw
Nauru
Pacific/Nauru
Fri 12:50 PM
Ilulissat
Greenland
America/Godthab
Thu 10:50 PM
Incheon
South Korea
Asia/Seoul
Fri 9:50 AM
Indianapolis
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 8:50 PM
Innsbruck
Austria
Europe/Vienna
Fri 2:50 AM
Iqaluit
Canada
America/Iqaluit
Thu 8:50 PM
Irbid
Jordan
Asia/Amman
Fri 3:50 AM
Irkutsk
Russia
Asia/Irkutsk
Fri 8:50 AM
Iron Mountain
United States
America/Menominee
Thu 7:50 PM
Iron River
United States
America/Menominee
Thu 7:50 PM
Ironwood
United States
America/Menominee
Thu 7:50 PM
Isangel
Vanuatu
Pacific/Efate
Fri 11:50 AM
Isfahan
Iran
Asia/Tehran
Fri 4:20 AM
Iskitim
Russia
Asia/Novosibirsk
Fri 7:50 AM
Istaravshan
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Fri 5:50 AM
Itabuna
Brazil
America/Bahia
Thu 9:50 PM
Itacoatiara
Brazil
America/Manaus
Thu 8:50 PM
Itaituba
Brazil
America/Santarem
Thu 9:50 PM
Itamaracá
Brazil
America/Noronha
Thu 10:50 PM
Izhevsk
Russia
Europe/Samara
Fri 4:50 AM
Iztapalapa
Mexico
America/Mexico_City
Thu 7:50 PM
Jabat
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Fri 12:50 PM
Jaboatão
Brazil
America/Recife
Thu 9:50 PM
Jaboatão dos Guararapes
Brazil
America/Recife
Thu 9:50 PM
Jabor
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Fri 12:50 PM
Jabālyā
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Fri 3:50 AM
Jakarta
Indonesia
Asia/Jakarta
Fri 7:50 AM
Jalal-Abad
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Fri 6:50 AM
Jalālābād
Afghanistan
Asia/Kabul
Fri 5:20 AM
Jamestown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Fri 12:50 AM
Jasper
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 8:50 PM
Jayapura
Indonesia
Asia/Jayapura
Fri 9:50 AM
Jeddah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Fri 3:50 AM
Jeffersontown
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 8:50 PM
Jeffersonville
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 8:50 PM
Jelgava
Latvia
Europe/Riga
Fri 3:50 AM
Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Fri 3:50 AM
Ji Paraná
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 8:50 PM
Jinja
Uganda
Africa/Kampala
Fri 3:50 AM
Jizzax
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Fri 5:50 AM
Johannesburg
South Africa
Africa/Johannesburg
Fri 2:50 AM
Johor Bahru
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Fri 8:50 AM
João Pessoa
Brazil
America/Fortaleza
Thu 9:50 PM
Juba
South Sudan
Africa/Juba
Fri 2:50 AM
Juneau
United States
America/Juneau
Thu 4:50 PM
Justo Daract
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 9:50 PM
Kabul
Afghanistan
Asia/Kabul
Fri 5:20 AM
Kabwe
Zambia
Africa/Lusaka
Fri 2:50 AM
Kaduna
Nigeria
Africa/Lagos
Fri 1:50 AM
Kaesŏng
North Korea
Asia/Pyongyang
Fri 9:50 AM
Kaga Bandoro
Central African Republic
Africa/Bangui
Fri 1:50 AM
Kailua
United States
Pacific/Honolulu
Thu 2:50 PM
Kairouan
Tunisia
Africa/Tunis
Fri 1:50 AM
Kakata
Liberia
Africa/Monrovia
Fri 12:50 AM
Kaliningrad
Russia
Europe/Kaliningrad
Fri 2:50 AM
Kampala
Uganda
Africa/Kampala
Fri 3:50 AM
Kampung Baru Subang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Fri 8:50 AM
Kamyzyak
Russia
Europe/Astrakhan
Fri 4:50 AM
Kananga
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Fri 2:50 AM
Kanasín
Mexico
America/Merida
Thu 7:50 PM
Kandahār
Afghanistan
Asia/Kabul
Fri 5:20 AM
Kandyagash
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Fri 5:50 AM
Kankan
Guinea
Africa/Conakry
Fri 12:50 AM
Kano
Nigeria
Africa/Lagos
Fri 1:50 AM
Kaohsiung
Taiwan
Asia/Taipei
Fri 8:50 AM
Kara
Togo
Africa/Lome
Fri 12:50 AM
Karachi
Pakistan
Asia/Karachi
Fri 5:50 AM
Karagandy
Kazakhstan
Asia/Almaty
Fri 6:50 AM
Karaj
Iran
Asia/Tehran
Fri 4:20 AM
Karakol
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Fri 6:50 AM
Kassala
Sudan
Africa/Khartoum
Fri 2:50 AM
Kasungu
Malawi
Africa/Blantyre
Fri 2:50 AM
Katherine
Australia
Australia/Darwin
Fri 10:20 AM
Kathmandu
Nepal
Asia/Kathmandu
Fri 6:35 AM
Kaunas
Lithuania
Europe/Vilnius
Fri 3:50 AM
Kayes
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Fri 1:50 AM
Kazan
Russia
Europe/Moscow
Fri 3:50 AM
Kaédi
Mauritania
Africa/Nouakchott
Fri 12:50 AM
Kelo
Chad
Africa/Ndjamena
Fri 1:50 AM
Kemerovo
Russia
Asia/Novokuznetsk
Fri 7:50 AM
Kenema
Sierra Leone
Africa/Freetown
Fri 12:50 AM
Kerch
Russia
Europe/Simferopol
Fri 3:50 AM
Keren
Eritrea
Africa/Asmara
Fri 3:50 AM
Ketchikan
United States
America/Sitka
Thu 4:50 PM
Khabarovsk
Russia
Asia/Vladivostok
Fri 10:50 AM
Khabarovsk Vtoroy
Russia
Asia/Vladivostok
Fri 10:50 AM
Kharabali
Russia
Europe/Astrakhan
Fri 4:50 AM
Kharkiv
Ukraine
Europe/Kiev
Fri 3:50 AM
Khartoum
Sudan
Africa/Khartoum
Fri 2:50 AM
Kholmsk
Russia
Asia/Sakhalin
Fri 11:50 AM
Khovd
Mongolia
Asia/Hovd
Fri 7:50 AM
Khromtau
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Fri 5:50 AM
Khulna
Bangladesh
Asia/Dhaka
Fri 6:50 AM
Khust
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Fri 3:50 AM
Khān Yūnis
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Fri 3:50 AM
Khŭjand
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Fri 5:50 AM
Kiev
Ukraine
Europe/Kiev
Fri 3:50 AM
Kigali
Rwanda
Africa/Kigali
Fri 2:50 AM
Kikwit
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Fri 1:50 AM
Kindia
Guinea
Africa/Conakry
Fri 12:50 AM
Kingsford
United States
America/Menominee
Thu 7:50 PM
Kingston
Norfolk Island
Pacific/Norfolk
Fri 11:50 AM
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 8:50 PM
Kingstown Park
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 8:50 PM
Kinshasa
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Fri 1:50 AM
Kirov
Russia
Europe/Volgograd
Fri 3:50 AM
Kisangani
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Fri 2:50 AM
Kiselëvsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Fri 7:50 AM
Kismayo
Somalia
Africa/Mogadishu
Fri 3:50 AM
Kisumu
Kenya
Africa/Nairobi
Fri 3:50 AM
Kitwe
Zambia
Africa/Lusaka
Fri 2:50 AM
Klaipėda
Lithuania
Europe/Vilnius
Fri 3:50 AM
Klaksvík
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Fri 1:50 AM
Klang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Fri 8:50 AM
Kloulklubed
Palau
Pacific/Palau
Fri 9:50 AM
Klyuchi
Russia
Asia/Kamchatka
Fri 12:50 PM
Knik-Fairview
United States
America/Anchorage
Thu 4:50 PM
Kohtla-Järve
Estonia
Europe/Tallinn
Fri 3:50 AM
Koidu
Sierra Leone
Africa/Freetown
Fri 12:50 AM
Kolkata
India
Asia/Kolkata
Fri 6:20 AM
Kolonia
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Fri 11:50 AM
Kolonia Town
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Fri 11:50 AM
Komsomolsk-on-Amur
Russia
Asia/Vladivostok
Fri 10:50 AM
Koror
Palau
Pacific/Palau
Fri 9:50 AM
Koror Town
Palau
Pacific/Palau
Fri 9:50 AM
Korsakov
Russia
Asia/Sakhalin
Fri 11:50 AM
Kostanay
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Fri 5:50 AM
Kota Bharu
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Fri 8:50 AM
Kota Kinabalu
Malaysia
Asia/Kuching
Fri 8:50 AM
Koudougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Fri 12:50 AM
Koungou
Mayotte
Indian/Mayotte
Fri 3:50 AM
Kourou
French Guiana
America/Cayenne
Thu 9:50 PM
Kousséri
Cameroon
Africa/Douala
Fri 1:50 AM
Koutiala
Mali
Africa/Bamako
Fri 12:50 AM
Kowloon
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Fri 8:50 AM
Košice
Slovakia
Europe/Bratislava
Fri 2:50 AM
Kpalimé
Togo
Africa/Lome
Fri 12:50 AM
Kraków
Poland
Europe/Warsaw
Fri 2:50 AM
Kralendijk
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 8:50 PM
Kranj
Slovenia
Europe/Ljubljana
Fri 2:50 AM
Krasnoyarsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Fri 7:50 AM
Kuala Belait
Brunei
Asia/Brunei
Fri 8:50 AM
Kuala Lumpur
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Fri 8:50 AM
Kuching
Malaysia
Asia/Kuching
Fri 8:50 AM
Kulhudhuffushi
Maldives
Indian/Maldives
Fri 5:50 AM
Kumanovo
Macedonia
Europe/Skopje
Fri 2:50 AM
Kumasi
Ghana
Africa/Accra
Fri 12:50 AM
Kutaisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Fri 4:50 AM
Kyzyl
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Fri 7:50 AM
Kyzylorda
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Fri 5:50 AM
Kópavogur
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Fri 12:50 AM
Köln
Germany
Europe/Berlin
Fri 2:50 AM
Kŭlob
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Fri 5:50 AM
La Ceiba
Honduras
America/Tegucigalpa
Thu 6:50 PM
La Condamine
Monaco
Europe/Monaco
Fri 2:50 AM
La Laguna
Spain
Atlantic/Canary
Fri 1:50 AM
la Massana
Andorra
Europe/Andorra
Fri 2:50 AM
La Paz
Bolivia
America/La_Paz
Thu 8:50 PM
La Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 9:50 PM
La Punta
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 9:50 PM
La Quiaca
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 9:50 PM
La Rioja
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 9:50 PM
La Romana
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 8:50 PM
Laayoune Plage
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Fri 1:50 AM
Labasa
Fiji
Pacific/Fiji
Fri 12:50 PM
Labrador City
Canada
America/Goose_Bay
Thu 9:50 PM
Lae
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Fri 10:50 AM
Lagoa
Portugal
Atlantic/Azores
Fri 12:50 AM
Lagos
Nigeria
Africa/Lagos
Fri 1:50 AM
Lahore
Pakistan
Asia/Karachi
Fri 5:50 AM
Lakatoro
Vanuatu
Pacific/Efate
Fri 11:50 AM
Lambaré
Paraguay
America/Asuncion
Thu 8:50 PM
Lamin
Gambia
Africa/Banjul
Fri 12:50 AM
Lankaran
Azerbaijan
Asia/Baku
Fri 4:50 AM
Lansing
United States
America/Detroit
Thu 8:50 PM
Larnaca
Cyprus
Asia/Nicosia
Fri 3:50 AM
Las Heras
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 9:50 PM
Las Palmas de Gran Canaria
Spain
Atlantic/Canary
Fri 1:50 AM
Las Piedras
Uruguay
America/Montevideo
Thu 9:50 PM
Latakia
Syria
Asia/Damascus
Fri 3:50 AM
Launceston
Australia
Australia/Hobart
Fri 10:50 AM
Lausanne
Switzerland
Europe/Zurich
Fri 2:50 AM
Lautoka
Fiji
Pacific/Fiji
Fri 12:50 PM
Laventille
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 8:50 PM
Le François
Martinique
America/Martinique
Thu 8:50 PM
Le Gosier
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 8:50 PM
Le Hocq
Jersey
Europe/Jersey
Fri 1:50 AM
Le Lamentin
Martinique
America/Martinique
Thu 8:50 PM
Le Robert
Martinique
America/Martinique
Thu 8:50 PM
Le Tampon
Reunion
Indian/Reunion
Fri 4:50 AM
Lelydorp
Suriname
America/Paramaribo
Thu 9:50 PM
Leninsk-Kuznetsky
Russia
Asia/Novokuznetsk
Fri 7:50 AM
Leribe
Lesotho
Africa/Maseru
Fri 2:50 AM
Les Abymes
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 8:50 PM
les Escaldes
Andorra
Europe/Andorra
Fri 2:50 AM
Lethbridge
Canada
America/Edmonton
Thu 6:50 PM
Leulumoega
Samoa
Pacific/Apia
Fri 1:50 PM
León
Nicaragua
America/Managua
Thu 6:50 PM
Liberia
Costa Rica
America/Costa_Rica
Thu 6:50 PM
Libertador General San Martín
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 9:50 PM
Libreville
Gabon
Africa/Libreville
Fri 1:50 AM
Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Fri 3:50 AM
Likasi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Fri 2:50 AM
Lilongwe
Malawi
Africa/Blantyre
Fri 2:50 AM
Lima
Peru
America/Lima
Thu 7:50 PM
Limassol
Cyprus
Asia/Nicosia
Fri 3:50 AM
Limón
Costa Rica
America/Costa_Rica
Thu 6:50 PM
Linden
Guyana
America/Guyana
Thu 8:50 PM
Linz
Austria
Europe/Vienna
Fri 2:50 AM
Liquica
East Timor
Asia/Dili
Fri 9:50 AM
Lira
Uganda
Africa/Kampala
Fri 3:50 AM
Lisakovsk
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Fri 5:50 AM
Lisbon
Portugal
Europe/Lisbon
Fri 1:50 AM
Liverpool
United Kingdom
Europe/London
Fri 1:50 AM
Liège
Belgium
Europe/Brussels
Fri 2:50 AM
Ljubljana
Slovenia
Europe/Ljubljana
Fri 2:50 AM
Lobito
Angola
Africa/Luanda
Fri 1:50 AM
Logan City
Australia
Australia/Brisbane
Fri 10:50 AM
Lomé
Togo
Africa/Lome
Fri 12:50 AM
London
United Kingdom
Europe/London
Fri 1:50 AM
Longyearbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Fri 2:50 AM
Los Angeles
United States
America/Los_Angeles
Thu 5:50 PM
Los Mochis
Mexico
America/Mazatlan
Thu 6:50 PM
Louisville
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 8:50 PM
Lower Sacvkille
Canada
America/Halifax
Thu 9:50 PM
Luanda
Angola
Africa/Luanda
Fri 1:50 AM
Luang Prabang
Laos
Asia/Vientiane
Fri 7:50 AM
Lubumbashi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Fri 2:50 AM
Lucaya
Bahamas
America/Nassau
Thu 8:50 PM
Lufilufi
Samoa
Pacific/Apia
Fri 1:50 PM
Luganville
Vanuatu
Pacific/Efate
Fri 11:50 AM
Luhansk
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Fri 3:50 AM
Luimneach
Ireland
Europe/Dublin
Fri 1:50 AM
Lusaka
Zambia
Africa/Lusaka
Fri 2:50 AM
Luxembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Fri 2:50 AM
Lyon
France
Europe/Paris
Fri 2:50 AM
Lárisa
Greece
Europe/Athens
Fri 3:50 AM
Lévis
Canada
America/Blanc-Sablon
Thu 8:50 PM
Macapá
Brazil
America/Belem
Thu 9:50 PM
Macau
Macao
Asia/Macau
Fri 8:50 AM
Maceió
Brazil
America/Maceio
Thu 9:50 PM
Machala
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 7:50 PM
Machico
Portugal
Atlantic/Madeira
Fri 1:50 AM
Madang
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Fri 10:50 AM
Madrid
Spain
Europe/Madrid
Fri 2:50 AM
Madīnat Ḩamad
Bahrain
Asia/Bahrain
Fri 3:50 AM
Mafeteng
Lesotho
Africa/Maseru
Fri 2:50 AM
Magadan
Russia
Asia/Magadan
Fri 11:50 AM
Mahajanga
Madagascar
Indian/Antananarivo
Fri 3:50 AM
Mahilyow
Belarus
Europe/Minsk
Fri 3:50 AM
Mahina
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Thu 2:50 PM
Maitland
Australia
Australia/Sydney
Fri 10:50 AM
Majuro
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Fri 12:50 PM
Makassar
Indonesia
Asia/Makassar
Fri 8:50 AM
Makeni
Sierra Leone
Africa/Freetown
Fri 12:50 AM
Malabo
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Fri 1:50 AM
Malakal
South Sudan
Africa/Juba
Fri 2:50 AM
Male
Maldives
Indian/Maldives
Fri 5:50 AM
Maliana
East Timor
Asia/Dili
Fri 9:50 AM
Malingao
Philippines
Asia/Manila
Fri 8:50 AM
Malkerns
Swaziland
Africa/Mbabane
Fri 2:50 AM
Malmö
Sweden
Europe/Stockholm
Fri 2:50 AM
Mamoudzou
Mayotte
Indian/Mayotte
Fri 3:50 AM
Manacapuru
Brazil
America/Manaus
Thu 8:50 PM
Manado
Indonesia
Asia/Makassar
Fri 8:50 AM
Managua
Nicaragua
America/Managua
Thu 6:50 PM
Manama
Bahrain
Asia/Bahrain
Fri 3:50 AM
Manaus
Brazil
America/Manaus
Thu 8:50 PM
Mandalay
Myanmar
Asia/Rangoon
Fri 7:20 AM
Mandan
United States
America/North_Dakota/New_Salem
Thu 7:50 PM
Mandurah
Australia
Australia/Perth
Fri 8:50 AM
Mangilao Village
Guam
Pacific/Guam
Fri 10:50 AM
Manhattan
United States
America/New_York
Thu 8:50 PM
Manila
Philippines
Asia/Manila
Fri 8:50 AM
Manuel Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Thu 6:50 PM
Manukau City
New Zealand
Pacific/Auckland
Fri 1:50 PM
Manzini
Swaziland
Africa/Mbabane
Fri 2:50 AM
Maputo
Mozambique
Africa/Maputo
Fri 2:50 AM
Maputsoe
Lesotho
Africa/Maseru
Fri 2:50 AM
Mar del Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 9:50 PM
Marabá
Brazil
America/Belem
Thu 9:50 PM
Maracaibo
Venezuela
America/Caracas
Thu 8:50 PM
Maracay
Venezuela
America/Caracas
Thu 8:50 PM
Maradi
Niger
Africa/Niamey
Fri 1:50 AM
Maribor
Slovenia
Europe/Ljubljana
Fri 2:50 AM
Mariehamn
Aland Islands
Europe/Mariehamn
Fri 3:50 AM
Marigot
Saint Martin
America/Marigot
Thu 8:50 PM
Marka
Somalia
Africa/Mogadishu
Fri 3:50 AM
Market Shop
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 8:50 PM
Marrakesh
Morocco
Africa/Casablanca
Fri 1:50 AM
Marseille
France
Europe/Paris
Fri 2:50 AM
Mary
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Fri 5:50 AM
Masaya
Nicaragua
America/Managua
Thu 6:50 PM
Maseru
Lesotho
Africa/Maseru
Fri 2:50 AM
Mashhad
Iran
Asia/Tehran
Fri 4:20 AM
Masina
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Fri 1:50 AM
Massawa
Eritrea
Africa/Asmara
Fri 3:50 AM
Mata-Utu
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Fri 12:50 PM
Matadi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Fri 1:50 AM
Matola
Mozambique
Africa/Maputo
Fri 2:50 AM
Matoury
French Guiana
America/Cayenne
Thu 9:50 PM
Maun
Botswana
Africa/Gaborone
Fri 2:50 AM
Mawlamyine
Myanmar
Asia/Rangoon
Fri 7:20 AM
Mazatlán
Mexico
America/Mazatlan
Thu 6:50 PM
Mazār-e Sharīf
Afghanistan
Asia/Kabul
Fri 5:20 AM
Mbabane
Swaziland
Africa/Mbabane
Fri 2:50 AM
Mbandaka
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Fri 1:50 AM
Mbarara
Uganda
Africa/Kampala
Fri 3:50 AM
Mbaïki
Central African Republic
Africa/Bangui
Fri 1:50 AM
Mbeya
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Fri 3:50 AM
Mbuji-Mayi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Fri 2:50 AM
McMinns Lagoon
Australia
Australia/Darwin
Fri 10:20 AM
Mecca
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Fri 3:50 AM
Medan
Indonesia
Asia/Jakarta
Fri 7:50 AM
Medellín
Colombia
America/Bogota
Thu 7:50 PM
Medina
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Fri 3:50 AM
Mejicanos
El Salvador
America/El_Salvador
Thu 6:50 PM
Mekele
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Fri 3:50 AM
Melbourne
Australia
Australia/Melbourne
Fri 10:50 AM
Melilla
Spain
Africa/Ceuta
Fri 2:50 AM
Melitopol’
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Fri 3:50 AM
Mendefera
Eritrea
Africa/Asmara
Fri 3:50 AM
Mendoza
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 9:50 PM
Mengellang
Palau
Pacific/Palau
Fri 9:50 AM
Menominee
United States
America/Menominee
Thu 7:50 PM
Meridian
United States
America/Boise
Thu 6:50 PM
Merlo
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 9:50 PM
Mesa
United States
America/Phoenix
Thu 5:50 PM
Mexicali
Mexico
America/Tijuana
Thu 5:50 PM
Mexico City
Mexico
America/Mexico_City
Thu 7:50 PM
Mhlume
Swaziland
Africa/Mbabane
Fri 2:50 AM
Micoud
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 8:50 PM
Middle Island
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 8:50 PM
Midoun
Tunisia
Africa/Tunis
Fri 1:50 AM
Milano
Italy
Europe/Rome
Fri 2:50 AM
Mili
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Fri 12:50 PM
Mindelo
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 11:50 PM
Mingelchaur
Azerbaijan
Asia/Baku
Fri 4:50 AM
Minsk
Belarus
Europe/Minsk
Fri 3:50 AM
Miquelon
Saint Pierre and Miquelon
America/Miquelon
Thu 10:50 PM
Miramichi
Canada
America/Moncton
Thu 9:50 PM
Miri
Malaysia
Asia/Kuching
Fri 8:50 AM
Miskolc
Hungary
Europe/Budapest
Fri 2:50 AM
Mississauga
Canada
America/Toronto
Thu 8:50 PM
Mixco
Guatemala
America/Guatemala
Thu 6:50 PM
Miðvágur
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Fri 1:50 AM
Mişrātah
Libya
Africa/Tripoli
Fri 2:50 AM
Moanda
Gabon
Africa/Libreville
Fri 1:50 AM
Moengo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 9:50 PM
Mogadishu
Somalia
Africa/Mogadishu
Fri 3:50 AM
Mohale’s Hoek
Lesotho
Africa/Maseru
Fri 2:50 AM
Molepolole
Botswana
Africa/Gaborone
Fri 2:50 AM
Mombasa
Kenya
Africa/Nairobi
Fri 3:50 AM
Mon Repos
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 8:50 PM
Monaco
Monaco
Europe/Monaco
Fri 2:50 AM
Moncton
Canada
America/Moncton
Thu 9:50 PM
Monrovia
Liberia
Africa/Monrovia
Fri 12:50 AM
Mont-Dore
New Caledonia
Pacific/Noumea
Fri 11:50 AM
Monte-Carlo
Monaco
Europe/Monaco
Fri 2:50 AM
Montego Bay
Jamaica
America/Jamaica
Thu 7:50 PM
Monterrey
Mexico
America/Monterrey
Thu 7:50 PM
Montevideo
Uruguay
America/Montevideo
Thu 9:50 PM
Monticello
United States
America/Kentucky/Monticello
Thu 8:50 PM
Montréal
Canada
America/Toronto
Thu 8:50 PM
Moose Jaw
Canada
America/Regina
Thu 6:50 PM
Mopti
Mali
Africa/Bamako
Fri 12:50 AM
Moratuwa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Fri 6:20 AM
Moroni
Comoros
Indian/Comoro
Fri 3:50 AM
Morphett Vale
Australia
Australia/Adelaide
Fri 10:20 AM
Morón
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 9:50 PM
Moscow
Russia
Europe/Moscow
Fri 3:50 AM
Mosta
Malta
Europe/Malta
Fri 2:50 AM
Mostar
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Fri 2:50 AM
Mosul
Iraq
Asia/Baghdad
Fri 3:50 AM
Moundou
Chad
Africa/Ndjamena
Fri 1:50 AM
Mount Gambier
Australia
Australia/Adelaide
Fri 10:20 AM
Mount Hagen
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Fri 10:50 AM
Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Fri 6:20 AM
Mount Pearl
Canada
America/St_Johns
Thu 10:20 PM
Moutsamoudou
Comoros
Indian/Comoro
Fri 3:50 AM
Mueang Nonthaburi
Thailand
Asia/Bangkok
Fri 7:50 AM
Mukacheve
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Fri 3:50 AM
Mulifanua
Samoa
Pacific/Apia
Fri 1:50 PM
Multān
Pakistan
Asia/Karachi
Fri 5:50 AM
Mumbai
India
Asia/Kolkata
Fri 6:20 AM
Murun-kuren
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Fri 8:50 AM
Musanze
Rwanda
Africa/Kigali
Fri 2:50 AM
Muscat
Oman
Asia/Muscat
Fri 4:50 AM
Mutare
Zimbabwe
Africa/Harare
Fri 2:50 AM
Muyinga
Burundi
Africa/Bujumbura
Fri 2:50 AM
Mwanza
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Fri 3:50 AM
Mzuzu
Malawi
Africa/Blantyre
Fri 2:50 AM
Mérida
Mexico
America/Merida
Thu 7:50 PM
München
Germany
Europe/Berlin
Fri 2:50 AM
N'Djamena
Chad
Africa/Ndjamena
Fri 1:50 AM
Nablus
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Fri 3:50 AM
Nadi
Fiji
Pacific/Fiji
Fri 12:50 PM
Nagoya
Japan
Asia/Tokyo
Fri 9:50 AM
Nairobi
Kenya
Africa/Nairobi
Fri 3:50 AM
Nakuru
Kenya
Africa/Nairobi
Fri 3:50 AM
Namangan
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Fri 5:50 AM
Nampa
United States
America/Boise
Thu 6:50 PM
Nampula
Mozambique
Africa/Maputo
Fri 2:50 AM
Namp’o
North Korea
Asia/Pyongyang
Fri 9:50 AM
Napoli
Italy
Europe/Rome
Fri 2:50 AM
Narva
Estonia
Europe/Tallinn
Fri 3:50 AM
Nassau
Bahamas
America/Nassau
Thu 8:50 PM
Natal
Brazil
America/Fortaleza
Thu 9:50 PM
Navojoa
Mexico
America/Hermosillo
Thu 5:50 PM
Nay Pyi Taw
Myanmar
Asia/Rangoon
Fri 7:20 AM
Nazrēt
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Fri 3:50 AM
Ndola
Zambia
Africa/Lusaka
Fri 2:50 AM
Neiafu
Tonga
Pacific/Tongatapu
Fri 1:50 PM
Neryungri
Russia
Asia/Yakutsk
Fri 9:50 AM
Neuquén
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 9:50 PM
Nevel’sk
Russia
Asia/Sakhalin
Fri 11:50 AM
New Albany
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 8:50 PM
New Amsterdam
Guyana
America/Guyana
Thu 8:50 PM
New Kingston
Jamaica
America/Jamaica
Thu 7:50 PM
New York City
United States
America/New_York
Thu 8:50 PM
Newcastle
Australia
Australia/Sydney
Fri 10:50 AM
Ngozi
Burundi
Africa/Bujumbura
Fri 2:50 AM
Niamey
Niger
Africa/Niamey
Fri 1:50 AM
Nice
France
Europe/Paris
Fri 2:50 AM
Nicosia
Cyprus
Asia/Nicosia
Fri 3:50 AM
Nieuw Nickerie
Suriname
America/Paramaribo
Thu 9:50 PM
Nikšić
Montenegro
Europe/Podgorica
Fri 2:50 AM
Nitra
Slovakia
Europe/Bratislava
Fri 2:50 AM
Nizhniy Novgorod
Russia
Europe/Moscow
Fri 3:50 AM
Niš
Serbia
Europe/Belgrade
Fri 2:50 AM
Nogales
Mexico
America/Hermosillo
Thu 5:50 PM
Norilsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Fri 7:50 AM
North Battleford
Canada
America/Regina
Thu 6:50 PM
North Side
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 7:50 PM
North York
Canada
America/Toronto
Thu 8:50 PM
Nossa Senhora do Socorro
Brazil
America/Maceio
Thu 9:50 PM
Nouakchott
Mauritania
Africa/Nouakchott
Fri 12:50 AM
Nouméa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Fri 11:50 AM
Nouâdhibou
Mauritania
Africa/Nouakchott
Fri 12:50 AM
Novi Sad
Serbia
Europe/Belgrade
Fri 2:50 AM
Novoaltaysk
Russia
Asia/Omsk
Fri 6:50 AM
Novokuybyshevsk
Russia
Europe/Samara
Fri 4:50 AM
Novokuznetsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Fri 7:50 AM
Novosibirsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Fri 7:50 AM
Nuevo Casas Grandes
Mexico
America/Chihuahua
Thu 6:50 PM
Nuevo Laredo
Mexico
America/Matamoros
Thu 7:50 PM
Nukunonu
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Fri 1:50 PM
Nukus
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Fri 5:50 AM
Nuku‘alofa
Tonga
Pacific/Tongatapu
Fri 1:50 PM
Nuuk
Greenland
America/Godthab
Thu 10:50 PM
Nzérékoré
Guinea
Africa/Conakry
Fri 12:50 AM
Néma
Mauritania
Africa/Nouakchott
Fri 12:50 AM
N’dalatando
Angola
Africa/Luanda
Fri 1:50 AM
Obock
Djibouti
Africa/Djibouti
Fri 3:50 AM
Odense
Denmark
Europe/Copenhagen
Fri 2:50 AM
Odessa
Ukraine
Europe/Kiev
Fri 3:50 AM
Oistins
Barbados
America/Barbados
Thu 8:50 PM
Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Thu 6:50 PM
Okanagan
Canada
America/Vancouver
Thu 5:50 PM
Okha
Russia
Asia/Sakhalin
Fri 11:50 AM
Ola
Russia
Asia/Magadan
Fri 11:50 AM
Olinda
Brazil
America/Recife
Thu 9:50 PM
Olomouc
Czech Republic
Europe/Prague
Fri 2:50 AM
Olonkinbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Fri 2:50 AM
Omdurman
Sudan
Africa/Khartoum
Fri 2:50 AM
Omsk
Russia
Asia/Omsk
Fri 6:50 AM
Oral
Kazakhstan
Asia/Oral
Fri 5:50 AM
Oran
Algeria
Africa/Algiers
Fri 1:50 AM
Orange Walk
Belize
America/Belize
Thu 6:50 PM
Oranjestad
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 8:50 PM
Orenburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Fri 5:50 AM
Oriximiná
Brazil
America/Santarem
Thu 9:50 PM
Oruro
Bolivia
America/La_Paz
Thu 8:50 PM
Osaka
Japan
Asia/Tokyo
Fri 9:50 AM
Osh
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Fri 6:50 AM
Osh City
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Fri 6:50 AM
Oshakati
Namibia
Africa/Windhoek
Fri 2:50 AM
Osijek
Croatia
Europe/Zagreb
Fri 2:50 AM
Oslo
Norway
Europe/Oslo
Fri 2:50 AM
Ostrava
Czech Republic
Europe/Prague
Fri 2:50 AM
Ottawa
Canada
America/Toronto
Thu 8:50 PM
Ouagadougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Fri 12:50 AM
Ouahigouya
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Fri 12:50 AM
Owando
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Fri 1:50 AM
Oyem
Gabon
Africa/Libreville
Fri 1:50 AM
Pago Pago
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Thu 1:50 PM
Pajok
South Sudan
Africa/Juba
Fri 2:50 AM
Pakse
Laos
Asia/Vientiane
Fri 7:50 AM
Palangkaraya
Indonesia
Asia/Pontianak
Fri 7:50 AM
Palermo
Italy
Europe/Rome
Fri 2:50 AM
Palikir - National Government Center
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Fri 11:50 AM
Palmas
Brazil
America/Araguaina
Thu 9:50 PM
Palmerston
Australia
Australia/Darwin
Fri 10:20 AM
Palpalá
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 9:50 PM
Panamá
Panama
America/Panama
Thu 7:50 PM
Panevėžys
Lithuania
Europe/Vilnius
Fri 3:50 AM
Pangai
Tonga
Pacific/Tongatapu
Fri 1:50 PM
Papeete
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Thu 2:50 PM
Paphos
Cyprus
Asia/Nicosia
Fri 3:50 AM
Parakou
Benin
Africa/Porto-Novo
Fri 1:50 AM
Paramaribo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 9:50 PM
Parham
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 8:50 PM
Parintins
Brazil
America/Manaus
Thu 8:50 PM
Paris
France
Europe/Paris
Fri 2:50 AM
Paulista
Brazil
America/Recife
Thu 9:50 PM
Paysandú
Uruguay
America/Montevideo
Thu 9:50 PM
Païta
New Caledonia
Pacific/Noumea
Fri 11:50 AM
Pearl City
United States
Pacific/Honolulu
Thu 2:50 PM
Peel
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Fri 1:50 AM
Pemagatshel
Bhutan
Asia/Thimphu
Fri 6:50 AM
Perm
Russia
Asia/Yekaterinburg
Fri 5:50 AM
Perth
Australia
Australia/Perth
Fri 8:50 AM
Petapa
Guatemala
America/Guatemala
Thu 6:50 PM
Petit-Bourg
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 8:50 PM
Petropavlovsk-Kamchatsky
Russia
Asia/Kamchatka
Fri 12:50 PM
Philadelphia
United States
America/New_York
Thu 8:50 PM
Philipsburg
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Thu 8:50 PM
Phnom Penh
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Fri 7:50 AM
Phoenix
United States
America/Phoenix
Thu 5:50 PM
Phuntsholing
Bhutan
Asia/Thimphu
Fri 6:50 AM
Pico Truncado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 9:50 PM
Piedras Negras
Mexico
America/Matamoros
Thu 7:50 PM
Piggotts
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 8:50 PM
Pikine
Senegal
Africa/Dakar
Fri 12:50 AM
Pilsen
Czech Republic
Europe/Prague
Fri 2:50 AM
Pirae
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Thu 2:50 PM
Piraeus
Greece
Europe/Athens
Fri 3:50 AM
Playa del Carmen
Mexico
America/Cancun
Thu 7:50 PM
Pleasure Ridge Park
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 8:50 PM
Pljevlja
Montenegro
Europe/Podgorica
Fri 2:50 AM
Plovdiv
Bulgaria
Europe/Sofia
Fri 3:50 AM
Plymouth
Montserrat
America/Montserrat
Thu 8:50 PM
Pocatello
United States
America/Boise
Thu 6:50 PM
Pocito
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 9:50 PM
Podgorica
Montenegro
Europe/Podgorica
Fri 2:50 AM
Pointe-Noire
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Fri 1:50 AM
Pokhara
Nepal
Asia/Kathmandu
Fri 6:35 AM
Ponce
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 8:50 PM
Ponta Delgada
Portugal
Atlantic/Azores
Fri 12:50 AM
Ponta Porã
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 8:50 PM
Pontianak
Indonesia
Asia/Pontianak
Fri 7:50 AM
Popondetta
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Fri 10:50 AM
Port Elizabeth
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 8:50 PM
Port Erin
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Fri 1:50 AM
Port Harcourt
Nigeria
Africa/Lagos
Fri 1:50 AM
Port Louis
Mauritius
Indian/Mauritius
Fri 4:50 AM
Port Moresby
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Fri 10:50 AM
Port of Spain
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 8:50 PM
Port Said
Egypt
Africa/Cairo
Fri 2:50 AM
Port Sudan
Sudan
Africa/Khartoum
Fri 2:50 AM
Port-au-Prince
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 8:50 PM
Port-aux-Français
French Southern Territories
Indian/Kerguelen
Fri 5:50 AM
Port-de-Paix
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 8:50 PM
Port-Gentil
Gabon
Africa/Libreville
Fri 1:50 AM
Port-Vila
Vanuatu
Pacific/Efate
Fri 11:50 AM
Portage la Prairie
Canada
America/Winnipeg
Thu 7:50 PM
Portmore
Jamaica
America/Jamaica
Thu 7:50 PM
Porto
Portugal
Europe/Lisbon
Fri 1:50 AM
Porto Franco
Brazil
America/Araguaina
Thu 9:50 PM
Porto Velho
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 8:50 PM
Porto-Novo
Benin
Africa/Porto-Novo
Fri 1:50 AM
Portsmouth
Dominica
America/Dominica
Thu 8:50 PM
Poznań
Poland
Europe/Warsaw
Fri 2:50 AM
Prague
Czech Republic
Europe/Prague
Fri 2:50 AM
Praia
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 11:50 PM
Pretoria
South Africa
Africa/Johannesburg
Fri 2:50 AM
Prešov
Slovakia
Europe/Bratislava
Fri 2:50 AM
Prilep
Macedonia
Europe/Skopje
Fri 2:50 AM
Prince Albert
Canada
America/Regina
Thu 6:50 PM
Pristina
Serbia
Europe/Belgrade
Fri 2:50 AM
Prizren
Serbia
Europe/Belgrade
Fri 2:50 AM
Progreso de Castro
Mexico
America/Merida
Thu 7:50 PM
Prokop’yevsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Fri 7:50 AM
Prospect
Australia
Australia/Adelaide
Fri 10:20 AM
Puebla
Mexico
America/Mexico_City
Thu 7:50 PM
Puente Alto
Chile
America/Santiago
Thu 9:50 PM
Puerto Ayora
Ecuador
Pacific/Galapagos
Thu 6:50 PM
Puerto Baquerizo Moreno
Ecuador
Pacific/Galapagos
Thu 6:50 PM
Puerto Deseado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 9:50 PM
Puerto Madryn
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 9:50 PM
Punaauia
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Thu 2:50 PM
Punākha
Bhutan
Asia/Thimphu
Fri 6:50 AM
Pyongyang
North Korea
Asia/Pyongyang
Fri 9:50 AM
Pátra
Greece
Europe/Athens
Fri 3:50 AM
Pärnu
Estonia
Europe/Tallinn
Fri 3:50 AM
Pécs
Hungary
Europe/Budapest
Fri 2:50 AM
Pétionville
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 8:50 PM
Pātan
Nepal
Asia/Kathmandu
Fri 6:35 AM
Qalqīlyah
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Fri 3:50 AM
Qaqortoq
Greenland
America/Godthab
Thu 10:50 PM
Qarshi
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Fri 5:50 AM
Qormi
Malta
Europe/Malta
Fri 2:50 AM
Qo‘qon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Fri 5:50 AM
Quatre Bornes
Mauritius
Indian/Mauritius
Fri 4:50 AM
Quezon City
Philippines
Asia/Manila
Fri 8:50 AM
Quilmes
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 9:50 PM
Quito
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 7:50 PM
Qulsary
Kazakhstan
Asia/Oral
Fri 5:50 AM
Qŭrghonteppa
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Fri 5:50 AM
Rabat
Morocco
Africa/Casablanca
Fri 1:50 AM
Rabo de Peixe
Portugal
Atlantic/Azores
Fri 12:50 AM
Rafaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Fri 3:50 AM
Ramsey
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Fri 1:50 AM
Rawalpindi
Pakistan
Asia/Karachi
Fri 5:50 AM
Ra’s Bayrūt
Lebanon
Asia/Beirut
Fri 3:50 AM
Recife
Brazil
America/Recife
Thu 9:50 PM
Red Deer
Canada
America/Edmonton
Thu 6:50 PM
Regina
Canada
America/Regina
Thu 6:50 PM
Reservoir
Australia
Australia/Melbourne
Fri 10:50 AM
Resistencia
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 9:50 PM
Reykjavík
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Fri 12:50 AM
Reynosa
Mexico
America/Matamoros
Thu 7:50 PM
Riga
Latvia
Europe/Riga
Fri 3:50 AM
Rijeka
Croatia
Europe/Zagreb
Fri 2:50 AM
Rio Branco
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 7:50 PM
Rio de Janeiro
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 9:50 PM
Rivera
Uruguay
America/Montevideo
Thu 9:50 PM
Riyadh
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Fri 3:50 AM
Road Town
British Virgin Islands
America/Tortola
Thu 8:50 PM
Rockingham
Australia
Australia/Perth
Fri 8:50 AM
Rome
Italy
Europe/Rome
Fri 2:50 AM
Rondonópolis
Brazil
America/Cuiaba
Thu 8:50 PM
Rosario
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 9:50 PM
Rosarito
Mexico
America/Tijuana
Thu 5:50 PM
Roseau
Dominica
America/Dominica
Thu 8:50 PM
Rosso
Mauritania
Africa/Nouakchott
Fri 12:50 AM
Rosto de Cão
Portugal
Atlantic/Azores
Fri 12:50 AM
Rostov-na-Donu
Russia
Europe/Moscow
Fri 3:50 AM
Rotterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Fri 2:50 AM
Rubtsovsk
Russia
Asia/Omsk
Fri 6:50 AM
Rudnyy
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Fri 5:50 AM
Rundu
Namibia
Africa/Windhoek
Fri 2:50 AM
Ruse
Bulgaria
Europe/Sofia
Fri 3:50 AM
Russeifa
Jordan
Asia/Amman
Fri 3:50 AM
Ruyigi
Burundi
Africa/Bujumbura
Fri 2:50 AM
Rémire-Montjoly
French Guiana
America/Cayenne
Thu 9:50 PM
Río Gallegos
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 9:50 PM
Rîbniţa
Moldova
Europe/Chisinau
Fri 3:50 AM
Rājshāhi
Bangladesh
Asia/Dhaka
Fri 6:50 AM
Sada
Mayotte
Indian/Mayotte
Fri 3:50 AM
Sagh
Chad
Africa/Ndjamena
Fri 1:50 AM
Saint Croix
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 8:50 PM
Saint David\’s
Grenada
America/Grenada
Thu 8:50 PM
Saint George's
Grenada
America/Grenada
Thu 8:50 PM
Saint Helier
Jersey
Europe/Jersey
Fri 1:50 AM
Saint John
Canada
America/Moncton
Thu 9:50 PM
Saint John’s
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 8:50 PM
Saint Joseph
Dominica
America/Dominica
Thu 8:50 PM
Saint Paul’s
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 8:50 PM
Saint Peter Port
Guernsey
Europe/Guernsey
Fri 1:50 AM
Saint Peters
Montserrat
America/Montserrat
Thu 8:50 PM
Saint Petersburg
Russia
Europe/Moscow
Fri 3:50 AM
Saint-André
Reunion
Indian/Reunion
Fri 4:50 AM
Saint-Denis
Reunion
Indian/Reunion
Fri 4:50 AM
Saint-Laurent-du-Maroni
French Guiana
America/Cayenne
Thu 9:50 PM
Saint-Louis
Senegal
Africa/Dakar
Fri 12:50 AM
Saint-Paul
Reunion
Indian/Reunion
Fri 4:50 AM
Saint-Pierre
Reunion
Indian/Reunion
Fri 4:50 AM
Sainte-Anne
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 8:50 PM
Sainte-Marie
Martinique
America/Martinique
Thu 8:50 PM
Saipan
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Fri 10:50 AM
Sale
Morocco
Africa/Casablanca
Fri 1:50 AM
Salta
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 9:50 PM
Saltillo
Mexico
America/Monterrey
Thu 7:50 PM
Salto
Uruguay
America/Montevideo
Thu 9:50 PM
Salvador
Brazil
America/Bahia
Thu 9:50 PM
Salzburg
Austria
Europe/Vienna
Fri 2:50 AM
Samara
Russia
Europe/Samara
Fri 4:50 AM
Samarqand
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Fri 5:50 AM
Same
East Timor
Asia/Dili
Fri 9:50 AM
Sampit
Indonesia
Asia/Pontianak
Fri 7:50 AM
Samut Prakan
Thailand
Asia/Bangkok
Fri 7:50 AM
San Antonio
United States
America/Chicago
Thu 7:50 PM
San Carlos de Bariloche
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 9:50 PM
San Diego
United States
America/Los_Angeles
Thu 5:50 PM
San Fernando
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 8:50 PM
San Fernando del Valle de Catamarca
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 9:50 PM
San Francisco
Costa Rica
America/Costa_Rica
Thu 6:50 PM
San Ignacio
Belize
America/Belize
Thu 6:50 PM
San Jose
United States
America/Los_Angeles
Thu 5:50 PM
San Jose Village
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Fri 10:50 AM
San José
Costa Rica
America/Costa_Rica
Thu 6:50 PM
San Juan
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 9:50 PM
San Juan Sacatepéquez
Guatemala
America/Guatemala
Thu 6:50 PM
San Lorenzo
Paraguay
America/Asuncion
Thu 8:50 PM
San Luis
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 9:50 PM
San Luis Río Colorado
Mexico
America/Hermosillo
Thu 5:50 PM
San Marino
San Marino
Europe/San_Marino
Fri 2:50 AM
San Martín
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 9:50 PM
San Miguel
El Salvador
America/El_Salvador
Thu 6:50 PM
San Miguel de Cozumel
Mexico
America/Cancun
Thu 7:50 PM
San Miguel de Tucumán
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 9:50 PM
San Miguelito
Panama
America/Panama
Thu 7:50 PM
San Pawl il-Baħar
Malta
Europe/Malta
Fri 2:50 AM
San Pedro
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 9:50 PM
San Pedro de Macorís
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 8:50 PM
San Pedro Sula
Honduras
America/Tegucigalpa
Thu 6:50 PM
San Rafael
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 9:50 PM
San Salvador
El Salvador
America/El_Salvador
Thu 6:50 PM
San Salvador de Jujuy
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 9:50 PM
San-Pédro
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Fri 12:50 AM
Sanaa
Yemen
Asia/Aden
Fri 3:50 AM
Sandakan
Malaysia
Asia/Kuching
Fri 8:50 AM
Sant Julià de Lòria
Andorra
Europe/Andorra
Fri 2:50 AM
Santa Ana
El Salvador
America/El_Salvador
Thu 6:50 PM
Santa Cruz
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 11:50 PM
Santa Cruz de la Sierra
Bolivia
America/La_Paz
Thu 8:50 PM
Santa Cruz de Tenerife
Spain
Atlantic/Canary
Fri 1:50 AM
Santa Fe de la Vera Cruz
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 9:50 PM
Santa Lucía
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 9:50 PM
Santa Maria
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 11:50 PM
Santa Rosa
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 9:50 PM
Santana
Portugal
Atlantic/Madeira
Fri 1:50 AM
Santarém
Brazil
America/Santarem
Thu 9:50 PM
Santiago
Chile
America/Santiago
Thu 9:50 PM
Santiago de Cuba
Cuba
America/Havana
Thu 8:50 PM
Santiago de los Caballeros
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 8:50 PM
Santiago del Estero
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 9:50 PM
Santo António
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Fri 12:50 AM
Santo Domingo
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 8:50 PM
Santo Domingo de los Colorados
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 7:50 PM
Santo Domingo Oeste
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 8:50 PM
Sapporo
Japan
Asia/Tokyo
Fri 9:50 AM
Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Fri 2:50 AM
Saratov
Russia
Europe/Volgograd
Fri 3:50 AM
Saskatoon
Canada
America/Regina
Thu 6:50 PM
Savannakhét
Laos
Asia/Vientiane
Fri 7:50 AM
Savave Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Fri 12:50 PM
Schaan
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Fri 2:50 AM
Schifflange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Fri 2:50 AM
Seattle
United States
America/Los_Angeles
Thu 5:50 PM
Sector 2
Romania
Europe/Bucharest
Fri 3:50 AM
Sector 3
Romania
Europe/Bucharest
Fri 3:50 AM
Sector 6
Romania
Europe/Bucharest
Fri 3:50 AM
Seeb
Oman
Asia/Muscat
Fri 4:50 AM
Selebi-Phikwe
Botswana
Africa/Gaborone
Fri 2:50 AM
Selkirk
Canada
America/Winnipeg
Thu 7:50 PM
Sena Madureira
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 7:50 PM
Seoul
South Korea
Asia/Seoul
Fri 9:50 AM
Seria
Brunei
Asia/Brunei
Fri 8:50 AM
Serravalle
San Marino
Europe/San_Marino
Fri 2:50 AM
Setúbal
Portugal
Europe/Lisbon
Fri 1:50 AM
Sevastopol
Russia
Europe/Simferopol
Fri 3:50 AM
Seversk
Russia
Asia/Novosibirsk
Fri 7:50 AM
Sevilla
Spain
Europe/Madrid
Fri 2:50 AM
Sfax
Tunisia
Africa/Tunis
Fri 1:50 AM
Shalkar
Kazakhstan
Asia/Oral
Fri 5:50 AM
Shalqar
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Fri 5:50 AM
Shanghai
China
Asia/Shanghai
Fri 8:50 AM
Sharjah
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Fri 4:50 AM
Shenzhen
China
Asia/Shanghai
Fri 8:50 AM
Shetpe
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Fri 5:50 AM
Shihezi
China
Asia/Urumqi
Fri 6:50 AM
Shkodër
Albania
Europe/Tirane
Fri 2:50 AM
Shymkent
Kazakhstan
Asia/Almaty
Fri 6:50 AM
Sidon
Lebanon
Asia/Beirut
Fri 3:50 AM
Siem Reap
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Fri 7:50 AM
Sigavé
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Fri 12:50 PM
Sihanoukville
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Fri 7:50 AM
Sikasso
Mali
Africa/Bamako
Fri 12:50 AM
Simferopol
Russia
Europe/Simferopol
Fri 3:50 AM
Singapore
Singapore
Asia/Singapore
Fri 8:50 AM
Singkawang
Indonesia
Asia/Pontianak
Fri 7:50 AM
Sinop
Brazil
America/Cuiaba
Thu 8:50 PM
Sint Michiel Liber
Curacao
America/Curacao
Thu 8:50 PM
Sisimiut
Greenland
America/Godthab
Thu 10:50 PM
Sitka
United States
America/Sitka
Thu 4:50 PM
Skopje
Macedonia
Europe/Skopje
Fri 2:50 AM
Smara
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Fri 1:50 AM
Sofia
Bulgaria
Europe/Sofia
Fri 3:50 AM
Sohar
Oman
Asia/Muscat
Fri 4:50 AM
Sokhumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Fri 4:50 AM
Sokodé
Togo
Africa/Lome
Fri 12:50 AM
Sola
Vanuatu
Pacific/Efate
Fri 11:50 AM
Sorong
Indonesia
Asia/Jayapura
Fri 9:50 AM
Soufrière
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 8:50 PM
Sousse
Tunisia
Africa/Tunis
Fri 1:50 AM
South Bend
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 8:50 PM
Sovetsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Fri 2:50 AM
Soweto
South Africa
Africa/Johannesburg
Fri 2:50 AM
Soyapango
El Salvador
America/El_Salvador
Thu 6:50 PM
Spanish Town
Jamaica
America/Jamaica
Thu 7:50 PM
Speightstown
Barbados
America/Barbados
Thu 8:50 PM
Split
Croatia
Europe/Zagreb
Fri 2:50 AM
St. John's
Canada
America/St_Johns
Thu 10:20 PM
Stanley
Falkland Islands
Atlantic/Stanley
Thu 9:50 PM
Stavanger
Norway
Europe/Oslo
Fri 2:50 AM
Sterling Heights
United States
America/Detroit
Thu 8:50 PM
Stockholm
Sweden
Europe/Stockholm
Fri 2:50 AM
Suai
East Timor
Asia/Dili
Fri 9:50 AM
Sucre
Bolivia
America/La_Paz
Thu 8:50 PM
Suez
Egypt
Africa/Cairo
Fri 2:50 AM
Sulţānah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Fri 3:50 AM
Sumqayıt
Azerbaijan
Asia/Baku
Fri 4:50 AM
Surabaya
Indonesia
Asia/Jakarta
Fri 7:50 AM
Surrey
Canada
America/Vancouver
Thu 5:50 PM
Susuman
Russia
Asia/Magadan
Fri 11:50 AM
Suva
Fiji
Pacific/Fiji
Fri 12:50 PM
Swakopmund
Namibia
Africa/Windhoek
Fri 2:50 AM
Swift Current
Canada
America/Swift_Current
Thu 6:50 PM
Sydney
Australia
Australia/Sydney
Fri 10:50 AM
Sydney Mines
Canada
America/Glace_Bay
Thu 9:50 PM
Syevyerodonets’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Fri 3:50 AM
Syzran’
Russia
Europe/Samara
Fri 4:50 AM
Szeged
Hungary
Europe/Budapest
Fri 2:50 AM
São Cristóvão
Brazil
America/Maceio
Thu 9:50 PM
São Luís
Brazil
America/Fortaleza
Thu 9:50 PM
São Paulo
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 9:50 PM
São Tomé
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Fri 12:50 AM
Ségou
Mali
Africa/Bamako
Fri 12:50 AM
Ta`ū
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Thu 1:50 PM
Tabriz
Iran
Asia/Tehran
Fri 4:20 AM
Tadjoura
Djibouti
Africa/Djibouti
Fri 3:50 AM
Tafí Viejo
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 9:50 PM
Taguatinga
Brazil
America/Araguaina
Thu 9:50 PM
Taichung
Taiwan
Asia/Taipei
Fri 8:50 AM
Tainan
Taiwan
Asia/Taipei
Fri 8:50 AM
Taiohae
French Polynesia
Pacific/Marquesas
Thu 3:20 PM
Taipei
Taiwan
Asia/Taipei
Fri 8:50 AM
Takeo
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Fri 7:50 AM
Takoradi
Ghana
Africa/Accra
Fri 12:50 AM
Tallinn
Estonia
Europe/Tallinn
Fri 3:50 AM
Tamale
Ghana
Africa/Accra
Fri 12:50 AM
Tampere
Finland
Europe/Helsinki
Fri 3:50 AM
Tamuning-Tumon-Harmon Village
Guam
Pacific/Guam
Fri 10:50 AM
Tanjungpinang
Indonesia
Asia/Pontianak
Fri 7:50 AM
Tanrake Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Fri 12:50 PM
Tarauacá
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 7:50 PM
Tarawa
Kiribati
Pacific/Tarawa
Fri 12:50 PM
Taraz
Kazakhstan
Asia/Almaty
Fri 6:50 AM
Tarhuna
Libya
Africa/Tripoli
Fri 2:50 AM
Tartu
Estonia
Europe/Tallinn
Fri 3:50 AM
Tashkent
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Fri 5:50 AM
Taulaga
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Thu 1:50 PM
Tawau
Malaysia
Asia/Kuching
Fri 8:50 AM
Ta‘izz
Yemen
Asia/Aden
Fri 3:50 AM
Tbilisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Fri 4:50 AM
Tecate
Mexico
America/Tijuana
Thu 5:50 PM
Tegucigalpa
Honduras
America/Tegucigalpa
Thu 6:50 PM
Tehran
Iran
Asia/Tehran
Fri 4:20 AM
Tel Aviv
Israel
Asia/Jerusalem
Fri 3:50 AM
Telde
Spain
Atlantic/Canary
Fri 1:50 AM
Tell City
United States
America/Indiana/Tell_City
Thu 7:50 PM
Tepic
Mexico
America/Mazatlan
Thu 6:50 PM
Teresina
Brazil
America/Fortaleza
Thu 9:50 PM
Ternate
Indonesia
Asia/Jayapura
Fri 9:50 AM
Tetovo
Macedonia
Europe/Skopje
Fri 2:50 AM
The Bottom
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 8:50 PM
The Hague
Netherlands
Europe/Amsterdam
Fri 2:50 AM
The Valley
Anguilla
America/Anguilla
Thu 8:50 PM
Thessaloníki
Greece
Europe/Athens
Fri 3:50 AM
Thimphu
Bhutan
Asia/Thimphu
Fri 6:50 AM
Thinadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Fri 5:50 AM
Thiès Nones
Senegal
Africa/Dakar
Fri 12:50 AM
Thompson
Canada
America/Winnipeg
Thu 7:50 PM
Thunder Bay
Canada
America/Thunder_Bay
Thu 8:50 PM
Tianjin
China
Asia/Shanghai
Fri 8:50 AM
Tijuana
Mexico
America/Tijuana
Thu 5:50 PM
Tipitapa
Nicaragua
America/Managua
Thu 6:50 PM
Tirana
Albania
Europe/Tirane
Fri 2:50 AM
Tiraspolul
Moldova
Europe/Chisinau
Fri 3:50 AM
Toamasina
Madagascar
Indian/Antananarivo
Fri 3:50 AM
Tocumen
Panama
America/Panama
Thu 7:50 PM
Tofol
Micronesia
Pacific/Kosrae
Fri 11:50 AM
Toga Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Fri 12:50 PM
Tokyo
Japan
Asia/Tokyo
Fri 9:50 AM
Tol’yatti
Russia
Europe/Samara
Fri 4:50 AM
Tomsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Fri 7:50 AM
Toronto
Canada
America/Toronto
Thu 8:50 PM
Torreon
Mexico
America/Monterrey
Thu 7:50 PM
Tortola
British Virgin Islands
America/Tortola
Thu 8:50 PM
Touba
Senegal
Africa/Dakar
Fri 12:50 AM
Toulouse
France
Europe/Paris
Fri 2:50 AM
Townsville
Australia
Australia/Brisbane
Fri 10:50 AM
Trelew
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 9:50 PM
Triesen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Fri 2:50 AM
Triolet
Mauritius
Indian/Mauritius
Fri 4:50 AM
Tripoli
Lebanon
Asia/Beirut
Fri 3:50 AM
Trondheim
Norway
Europe/Oslo
Fri 2:50 AM
Trujillo
Peru
America/Lima
Thu 7:50 PM
Truro
Canada
America/Halifax
Thu 9:50 PM
Três Lagoas
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 8:50 PM
Tsirang
Bhutan
Asia/Thimphu
Fri 6:50 AM
Tsuen Wan
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Fri 8:50 AM
Tucson
United States
America/Phoenix
Thu 5:50 PM
Tulaghi
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Fri 11:50 AM
Tung Chung
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Fri 8:50 AM
Tunis
Tunisia
Africa/Tunis
Fri 1:50 AM
Turin
Italy
Europe/Rome
Fri 2:50 AM
Turku
Finland
Europe/Helsinki
Fri 3:50 AM
Turpan
China
Asia/Urumqi
Fri 6:50 AM
Tutong
Brunei
Asia/Brunei
Fri 8:50 AM
Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Fri 2:50 AM
Tvøroyri
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Fri 1:50 AM
Tyre
Lebanon
Asia/Beirut
Fri 3:50 AM
Tébessa
Algeria
Africa/Algiers
Fri 1:50 AM
Tórshavn
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Fri 1:50 AM
Türkmenabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Fri 5:50 AM
Tāfuna
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Thu 1:50 PM
Uaboe
Nauru
Pacific/Nauru
Fri 12:50 PM
Udon Thani
Thailand
Asia/Bangkok
Fri 7:50 AM
Ufa
Russia
Asia/Yekaterinburg
Fri 5:50 AM
Ulaangom
Mongolia
Asia/Hovd
Fri 7:50 AM
Ulan Bator
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Fri 8:50 AM
Ulan-Ude
Russia
Asia/Irkutsk
Fri 8:50 AM
Uliastay
Mongolia
Asia/Hovd
Fri 7:50 AM
Ulimang
Palau
Pacific/Palau
Fri 9:50 AM
Umm Şalāl Muḩammad
Qatar
Asia/Qatar
Fri 3:50 AM
Uppsala
Sweden
Europe/Stockholm
Fri 2:50 AM
Ushuaia
Argentina
America/Argentina/Ushuaia
Thu 9:50 PM
Ussuriysk
Russia
Asia/Vladivostok
Fri 10:50 AM
Ust-Nera
Russia
Asia/Magadan
Fri 11:50 AM
Ust’-Ilimsk
Russia
Asia/Irkutsk
Fri 8:50 AM
Utrecht
Netherlands
Europe/Amsterdam
Fri 2:50 AM
Uzhhorod
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Fri 3:50 AM
Vacoas
Mauritius
Indian/Mauritius
Fri 4:50 AM
Vaduz
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Fri 2:50 AM
Valencia
Spain
Europe/Madrid
Fri 2:50 AM
Valle de Banderas
Mexico
America/Bahia_Banderas
Thu 7:50 PM
Valparaíso
Chile
America/Santiago
Thu 9:50 PM
Vanadzor
Armenia
Asia/Yerevan
Fri 4:50 AM
Vancouver
Canada
America/Vancouver
Thu 5:50 PM
Vantaa
Finland
Europe/Helsinki
Fri 3:50 AM
Varna
Bulgaria
Europe/Sofia
Fri 3:50 AM
Vatican City
Vatican
Europe/Vatican
Fri 2:50 AM
Vec-Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Fri 3:50 AM
Velenje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Fri 2:50 AM
Victoria
Seychelles
Indian/Mahe
Fri 4:50 AM
Vienna
Austria
Europe/Vienna
Fri 2:50 AM
Vientiane
Laos
Asia/Vientiane
Fri 7:50 AM
Vieux Fort
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 8:50 PM
Vilhena
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 8:50 PM
Villa Mercedes
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 9:50 PM
Villa Nueva
Guatemala
America/Guatemala
Thu 6:50 PM
Vilnius
Lithuania
Europe/Vilnius
Fri 3:50 AM
Vilyuchinsk
Russia
Asia/Kamchatka
Fri 12:50 PM
Vincennes
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 8:50 PM
Vitebsk
Belarus
Europe/Minsk
Fri 3:50 AM
Vitória da Conquista
Brazil
America/Bahia
Thu 9:50 PM
Viña del Mar
Chile
America/Santiago
Thu 9:50 PM
Vladivostok
Russia
Asia/Vladivostok
Fri 10:50 AM
Vlorë
Albania
Europe/Tirane
Fri 2:50 AM
Volgograd
Russia
Europe/Volgograd
Fri 3:50 AM
Volzhskiy
Russia
Europe/Volgograd
Fri 3:50 AM
Vynohradiv
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Fri 3:50 AM
Várzea Grande
Brazil
America/Cuiaba
Thu 8:50 PM
Västerås
Sweden
Europe/Stockholm
Fri 2:50 AM
Waipahu
United States
Pacific/Honolulu
Thu 2:50 PM
Waitakere
New Zealand
Pacific/Auckland
Fri 1:50 PM
Waitangi
New Zealand
Pacific/Chatham
Fri 2:35 PM
Walvis Bay
Namibia
Africa/Windhoek
Fri 2:50 AM
Warren
United States
America/Detroit
Thu 8:50 PM
Warsaw
Poland
Europe/Warsaw
Fri 2:50 AM
Washington
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 8:50 PM
Wau
South Sudan
Africa/Juba
Fri 2:50 AM
Wellington
New Zealand
Pacific/Auckland
Fri 1:50 PM
Weno Town
Micronesia
Pacific/Chuuk
Fri 10:50 AM
Wesley
Dominica
America/Dominica
Thu 8:50 PM
West Bay
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 7:50 PM
West End
Bahamas
America/Nassau
Thu 8:50 PM
West Island
Cocos Islands
Indian/Cocos
Fri 7:20 AM
West Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Fri 3:50 AM
Whitehorse
Canada
America/Whitehorse
Thu 5:50 PM
Willemstad
Curacao
America/Curacao
Thu 8:50 PM
Windhoek
Namibia
Africa/Windhoek
Fri 2:50 AM
Winnipeg
Canada
America/Winnipeg
Thu 7:50 PM
Wollongong
Australia
Australia/Sydney
Fri 10:50 AM
Wotje
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Fri 12:50 PM
Wrocław
Poland
Europe/Warsaw
Fri 2:50 AM
New Caledonia
Pacific/Noumea
Fri 11:50 AM
Wādī as Sīr
Jordan
Asia/Amman
Fri 3:50 AM
Xam Nua
Laos
Asia/Vientiane
Fri 7:50 AM
Yakutsk
Russia
Asia/Yakutsk
Fri 9:50 AM
Yalta
Russia
Europe/Simferopol
Fri 3:50 AM
Yangon
Myanmar
Asia/Rangoon
Fri 7:20 AM
Yaoundé
Cameroon
Africa/Douala
Fri 1:50 AM
Yaren
Nauru
Pacific/Nauru
Fri 12:50 PM
Yei
South Sudan
Africa/Juba
Fri 2:50 AM
Yekaterinburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Fri 5:50 AM
Yelizovo
Russia
Asia/Kamchatka
Fri 12:50 PM
Yellowknife
Canada
America/Yellowknife
Thu 6:50 PM
Yeraliyev
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Fri 5:50 AM
Yerba Buena
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 9:50 PM
Yerevan
Armenia
Asia/Yerevan
Fri 4:50 AM
Yevpatoriya
Russia
Europe/Simferopol
Fri 3:50 AM
Yigo Village
Guam
Pacific/Guam
Fri 10:50 AM
Yokohama
Japan
Asia/Tokyo
Fri 9:50 AM
Yuen Long Kau Hui
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Fri 8:50 AM
Yuzhno-Sakhalinsk
Russia
Asia/Sakhalin
Fri 11:50 AM
Zagreb
Croatia
Europe/Zagreb
Fri 2:50 AM
Zagreb - Centar
Croatia
Europe/Zagreb
Fri 2:50 AM
Zanzibar
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Fri 3:50 AM
Zaporizhzhya
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Fri 3:50 AM
Zaragoza
Spain
Europe/Madrid
Fri 2:50 AM
Zarqa
Jordan
Asia/Amman
Fri 3:50 AM
Zenica
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Fri 2:50 AM
Zhanaozen
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Fri 5:50 AM
Zhanjiang
China
Asia/Urumqi
Fri 6:50 AM
Zhongshan
China
Asia/Urumqi
Fri 6:50 AM
Zinder
Niger
Africa/Niamey
Fri 1:50 AM
Znamensk
Russia
Europe/Astrakhan
Fri 4:50 AM
Zomba
Malawi
Africa/Blantyre
Fri 2:50 AM
Zugdidi
Georgia
Asia/Tbilisi
Fri 4:50 AM
Zürich
Switzerland
Europe/Zurich
Fri 2:50 AM
Århus
Denmark
Europe/Copenhagen
Fri 2:50 AM
Ölgiy
Mongolia
Asia/Hovd
Fri 7:50 AM
Ürümqi
China
Asia/Urumqi
Fri 6:50 AM
İstanbul
Turkey
Europe/Istanbul
Fri 3:50 AM
İzmir
Turkey
Europe/Istanbul
Fri 3:50 AM
Łódź
Poland
Europe/Warsaw
Fri 2:50 AM
Şabāḩ as Sālim
Kuwait
Asia/Kuwait
Fri 3:50 AM
Şalālah
Oman
Asia/Muscat
Fri 4:50 AM
Šiauliai
Lithuania
Europe/Vilnius
Fri 3:50 AM
Ţūlkarm
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Fri 3:50 AM
Żabbar
Malta
Europe/Malta
Fri 2:50 AM
Žilina
Slovakia
Europe/Bratislava
Fri 2:50 AM
Ḏânan
Djibouti
Africa/Djibouti
Fri 3:50 AM
Ḩamāh
Syria
Asia/Damascus
Fri 3:50 AM
Ḩawallī
Kuwait
Asia/Kuwait
Fri 3:50 AM
‘Ohonua
Tonga
Pacific/Tongatapu
Fri 1:50 PM

اختصارات منطقه زمانی

اختصار
منطقه زمانی
انحراف
زمان کنونی
ACDT
زمان نوردهی مرکزی استرالیا
UTC + 10: 30
Fri 10:20 AM
ACDT
زمان تابستان مرکزی (استرالیا)
UTC + 10: 30
Fri 10:20 AM
ACST
زمان استاندارد مرکزی استرالیا
UTC + 09: 30
Fri 10:20 AM
ACST
زمان استاندارد مرکزی (استرالیا)
UTC + 09: 30
Fri 10:20 AM
ACT
زمان اکرا
UTC-05
ACT
زمان مشترک آسه آن
UTC + 06: 30 - UTC + 09
ADT
آتن ساعت تابستانی
UTC-03
Thu 9:50 PM
AEDT
زمان صرفه جویی در نور روز استرالیا استرالیا
UTC + 11
Fri 10:50 AM
AEDT
ساعت تابستانی شرقی (استرالیا)
UTC + 11
Fri 10:50 AM
AEST
زمان استاندارد شرقی شرقی استرالیا
UTC + 10
Fri 10:50 AM
AEST
ساعت استاندارد شرقی (استرالیا)
UTC + 10
Fri 10:50 AM
AFT
زمان افغانستان
UTC + 04: 30
AKDT
نور روز آلاسکا
UTC-08
Thu 4:50 PM
AKST
زمان استاندارد آلاسکا
UTC-09
Thu 4:50 PM
AMST
تابستان آمازون (برزیل) [1]
UTC-03
AMT
آمازون زمان (برزیل) [2]
UTC-04
Thu 8:50 PM
AMT
زمان ارمنستان
UTC + 04
Thu 8:50 PM
ART
زمان آرژانتین
UTC-03
AST
زمان استاندارد عربستان
UTC + 03
Thu 8:50 PM
AST
زمان استاندارد آتلانتیک
UTC-04
Thu 8:50 PM
AWST
زمان استاندارد استرالیا استرالیا
UTC + 08
Fri 8:50 AM
AZOST
تابستان تابستان Azores
UTC ± 00
AZOT
زمان استاندارد آزورس
UTC-01
AZT
زمان آذربایجان
UTC + 04
BDT
زمان برونئی
UTC + 08
Thu 3:50 PM
BIOT
زمان اقیانوس هند بریتانیا
UTC + 06
BIT
زمان جزیره بیکر
UTC-12
BOT
زمان بولیوی
UTC-04
BRST
زمان تابستانی برازیلیا
UTC-02
BRT
برازیلیا زمان
UTC-03
BST
زمان استاندارد بنگلادش
UTC + 06
Fri 1:50 AM
BST
زمان استاندارد Bougainville [3]
UTC + 11
Fri 1:50 AM
BST
تابستان بریتانیا (زمان استاندارد بریتانیا از فوریه 1968 تا اکتبر 1971)
UTC + 01
Fri 1:50 AM
BTT
زمان بوتان
UTC + 06
CAT
زمان آفریقای آفریقا
UTC + 02
Fri 2:50 AM
CCT
زمان جزایر کوکوس
UTC + 06: 30
CDT
نور روز مرکزی (شمال امریکا)
UTC-05
Thu 7:50 PM
CDT
نور روز کوبا [4]
UTC-04
Thu 7:50 PM
CEST
تابستانهای اروپای مرکزی (نگاه کنید به HAEC)
UTC + 02
Fri 2:50 AM
CET
زمان اروپای مرکزی
UTC + 01
Fri 2:50 AM
CHADT
ساعت چتمای روز
UTC + 13: 45
CHAST
زمان استاندارد چاتام
UTC + 12: 45
CHOST
زمان تابستانی Choibalsan
UTC + 09
CHOT
زمان استاندارد Choibalsan
UTC + 08
CHST
زمان استاندارد چامورو
UTC + 10
Fri 10:50 AM
CHUT
زمان چووک
UTC + 10
CIST
زمان استاندارد جزیره Clipperton
UTC-08
CIT
زمان اندونزی اندونزی
UTC + 08
CKT
جزیره کوک زمان
UTC-10
CLST
تابستان تابستان
UTC-03
CLT
زمان استاندارد شیلی
UTC-04
COST
تابستان کلمبیا
UTC-04
COT
زمان کلمبیا
UTC-05
CST
زمان استاندارد مرکزی (شمال امریکا)
UTC-06
Thu 7:50 PM
CST
زمان استاندارد چین
UTC + 08
Thu 7:50 PM
CST
زمان استاندارد کوبا
UTC-05
Thu 7:50 PM
CT
زمان چین
UTC + 08
CVT
زمان کیپ ورد
UTC-01
CWST
زمان استاندارد مرکزی غرب (استرالیا) غیر رسمی
UTC + 08: 45
CXT
جزیره کریسمس زمان
UTC + 07
DAVT
دیویس زمان
UTC + 07
DDUT
زمان Dumont d'Urville
UTC + 10
DFT
معادل ویژه AIX زمان اروپای مرکزی [5]
UTC + 01
EASST
تابستان جزیره عید پاک
UTC-05
EAST
زمان استاندارد جزیره عید پاک
UTC-06
EAT
زمان شرق آفریقا
UTC + 03
Fri 2:50 AM
ECT
کارائیب شرقی زمان (DST را تشخیص نمی دهد)
UTC-04
ECT
زمان اکوادور
UTC-05
EDT
نور روز شرقی (شمال امریکا)
UTC-04
Thu 8:50 PM
EEST
تابستان اروپای شرقی
UTC + 03
Fri 3:50 AM
EET
زمان اروپای شرقی
UTC + 02
Fri 3:50 AM
EGST
تابستان گرینلند شرقی
UTC ± 00
EGT
زمان گرینلند شرقی
UTC-01
EIT
زمان اندونزیایی شرقی
UTC + 09
EST
ساعت استاندارد شرقی (شمال امریکا)
UTC-05
Thu 8:50 PM
FET
دوران اروپای شرقی بیشتر
UTC + 03
FJT
زمان فیجی
UTC + 12
FKST
تابستان های فالکلند
UTC-03
FKT
زمان جزایر فالکلند
UTC-04
FNT
فرناندو دورنورا زمان
UTC-02
GALT
زمان گالاپاگوس
UTC-06
GAMT
جزایر گمبیر
UTC-09
GET
زمان استاندارد گرجستان
UTC + 04
GFT
زمان گویان فرانسه
UTC-03
GILT
زمان جزیره گیلبرت
UTC + 12
GIT
زمان جزیره Gambier
UTC-09
GMT
به وقت گرینویچ
UTC ± 00
Fri 12:50 AM
GST
زمان استاندارد خلیج فارس
UTC + 04
Fri 10:50 AM
GST
جنوب گرجستان و جزایر ساندویچ جنوبی
UTC-02
Fri 10:50 AM
GYT
گویان زمان
UTC-04
HADT
زمان نوروز در هاوایی-آلوتایی
UTC-09
HAEC
Heure Avancée d'Europe Centrale نام francised برای CEST
UTC + 02
HAST
زمان استاندارد هاوایی-آلوتایی
UTC-10
HKT
زمان هنگ کنگ
UTC + 08
Fri 8:50 AM
HMT
زمانهای جزایر هارد و مک دونالد
UTC + 05
Thu 8:50 PM
HOVST
تابستان تابستان خوود
UTC + 08
HOVT
زمان استاندارد خواند
UTC + 07
ICT
زمان هندوچینا
UTC + 07
IDT
اسرائیل نور روز
UTC + 03
Fri 3:50 AM
IOT
زمان اقیانوس هند
UTC + 03
IRDT
زمان نور روز ایران
UTC + 04: 30
IRKT
زمان ایرکوتسک
UTC + 08
IRST
زمان استاندارد ایران
UTC + 03: 30
IST
استاندارد زمان هند
UTC + 05: 30
Fri 3:50 AM
IST
زمان استاندارد ایرلندی [6]
UTC + 01
Fri 3:50 AM
IST
زمان استاندارد اسرائیل
UTC + 02
Fri 3:50 AM
JST
زمان استاندارد ژاپن
UTC + 09
Fri 9:50 AM
KGT
زمان قرقیزستان
UTC + 06
KOST
زمان کرارا
UTC + 11
KRAT
زمان کراسنویارسک
UTC + 07
KST
زمان استاندارد کره ای
UTC + 09
Fri 9:50 AM
LHST
لوهوا هاو زمان استاندارد
UTC + 10: 30
LHST
لوهوا هاو زمان تابستانی
UTC + 11
LINT
زمان خط خطوط
UTC + 14
MAGT
زمان مگادان
UTC + 12
MART
زمان مارکز جزایر
UTC-09: 30
MAWT
زمان ایستگاه موزون
UTC + 05
MDT
کوه نور روز (شمال امریکا)
UTC-06
Thu 6:50 PM
MEST
تابستان اروپای قرون وسطی همان منطقه به عنوان CEST است
UTC + 02
Fri 1:50 AM
MET
زمان اروپای مرکزی همان منطقه به عنوان CET است
UTC + 01
Fri 1:50 AM
MHT
جزایر مارشال
UTC + 12
MIST
زمان ایستگاه جزیره Macquarie
UTC + 11
MIT
زمان مارکز جزایر
UTC-09: 30
MMT
زمان استاندارد میانمار
UTC + 06: 30
Fri 3:50 AM
MSK
مسکو زمان
UTC + 03
Fri 3:50 AM
MST
زمان استاندارد مالزی
UTC + 08
Thu 6:50 PM
MST
زمان استاندارد کوهستان (شمال امریکا)
UTC-07
Thu 6:50 PM
MUT
زمان موریتیو
UTC + 04
MVT
زمان مالدیو
UTC + 05
MYT
زمان مالزی
UTC + 08
NCT
زمان Caledonia جدید
UTC + 11
NDT
نور روز نوروزی نیوفاندلند
UTC-02: 30
Thu 10:20 PM
NFT
زمان نورفولک
UTC + 11
NPT
زمان نپال
UTC + 05: 45
Thu 10:20 PM
NST
زمان استاندارد نیوفاندلند
UTC-03: 30
Thu 10:20 PM
NT
زمان نیوفاندلند
UTC-03: 30
NUT
نیو زمان
UTC-11
NZDT
زمان نوروزی نیوزیلند
UTC + 13
Fri 1:50 PM
NZST
زمان استاندارد نیوزیلند
UTC + 12
Fri 1:50 PM
OMST
زمان اوامسک
UTC + 06
ORAT
زمان شفاهی
UTC + 05
PDT
ساحل اقیانوس آرام (شمال امریکا)
UTC-07
Thu 5:50 PM
PET
زمان پرو
UTC-05
PETT
زمان کامتاکا
UTC + 12
PGT
پاپوآ گینه نو زمان
UTC + 10
PHOT
زمان جزیره فینیکس
UTC + 13
PHT
زمان فیلیپین
UTC + 08
PKT
زمان استاندارد پاکستان
UTC + 05
Fri 5:50 AM
PMDT
سنت پیر و میکلون زمان نور روز
UTC-02
PMST
سنت پیر و میکلون زمان استاندارد
UTC-03
PONT
زمان استاندارد Pohnpei
UTC + 11
PST
زمان استاندارد اقیانوس آرام (شمال امریکا)
UTC-08
Thu 5:50 PM
PST
زمان استاندارد فیلیپین
UTC + 08
Thu 5:50 PM
PYST
تابستان پاراگوئه (آمریکای جنوبی) [7]
UTC-03
PYT
پاراگوئه زمان (آمریکای جنوبی) [8]
UTC-04
RET
زمان رئونیون
UTC + 04
ROTT
ایستگاه تحقیقاتی راترا زمان
UTC-03
SAKT
زمان جزیره ساخالین
UTC + 11
SAMT
زمان سامرا
UTC + 04
SAST
زمان استاندارد جنوب آفریقا
UTC + 02
Fri 2:50 AM
SBT
زمان جزایر سلیمان
UTC + 11
SCT
زمان سیشل
UTC + 04
SDT
ساموآ ساعت تابستانی
UTC-10
SGT
زمان سنگاپور
UTC + 08
SLST
زمان استاندارد سریلانکا
UTC + 05: 30
SRET
زمان متوسطه
UTC + 11
SRT
زمان سورینام
UTC-03
SST
ساعتی استاندارد زمان
UTC-11
Thu 1:50 PM
SST
زمان استاندارد سنگاپور
UTC + 08
Thu 1:50 PM
SYOT
ایستگاه نمایشگاه
UTC + 03
TAHT
زمان تاهیتی
UTC-10
TFT
هند / Kerguelen
UTC + 05
THA
زمان استاندارد تایلند
UTC + 07
TJT
تاجیکستان زمان
UTC + 05
TKT
زمان توکلو
UTC + 13
TLT
Timor Leste زمان
UTC + 09
TMT
زمان ترکمنستان
UTC + 05
Fri 4:20 AM
TOT
زمان تونگا
UTC + 13
TRT
زمان ترکیه
UTC + 03
TVT
زمان توووالو
UTC + 12
ULAST
زمان تابستان اوگانانباتور
UTC + 09
ULAT
زمان استاندارد اوگانانباتور
UTC + 08
USZ1
زمان کالینینگراد
UTC + 02
UTC
زمان جهانی هماهنگ شده
UTC ± 00
Fri 12:50 AM
UYST
تابستان اروگوئه
UTC-02
UYT
زمان استاندارد اروگوئه
UTC-03
UZT
زمان ازبکستان
UTC + 05
VET
زمان استاندارد ونزوئلا
UTC-04
VLAT
زمان ولادیوستوک
UTC + 10
VOLT
زمان ولگوگراد
UTC + 04
VOST
زمان وستوک ایستگاه
UTC + 06
VUT
زمان وانوتو
UTC + 11
WAKT
زمان ویل جزیره
UTC + 12
WAST
زمان تابستان آفريقاي غربي
UTC + 02
Fri 2:50 AM
WAT
زمان غرب آفریقا
UTC + 01
Fri 1:50 AM
WEST
تابستان اروپای غربی
UTC + 01
Fri 2:50 AM
WET
زمان اروپای غربی
UTC ± 00
Fri 2:50 AM
WIT
زمان غربی اندونزی
UTC + 07
Fri 9:50 AM
WST
زمان استاندارد غرب
UTC + 08
YAKT
زمان یوکوتسک
UTC + 09
YEKT
زمان یکتاپرینگ
UTC + 05