Vaše časové pásmo bylo úspěšně uloženo.
Chtěli byste, abychom změnili nastavení vašeho časového pásma na ?
Meeting Planner usnadňuje hledání nejlepších časů v časových zónách pro setkání. Data a časy automaticky přeložíme pro každého účastníka podle jejich umístění. Zvolíte-li datum a čas ve vaší lokalitě a přeložíte do místního času pro město každého účastníka.

Najděte nejlepší čas v časových zónách

Chcete-li rychle hledat časy pro různé časové pásma, vyberte níže uvedený datum a čas.

Vyberte datum
Zvolte čas

Aktuální datum a čas v časových pásmech

Accra (GMT)
Oct 27, 2021 — 09:30 pm
Kotviště (AKDT)
Oct 27, 2021 — 01:30 pm
Berlín (CEST)
Oct 27, 2021 — 11:30 pm
Káhira (EET)
Oct 27, 2021 — 11:30 pm
Chicago (CDT)
Oct 27, 2021 — 04:30 pm
Denver (MDT)
Oct 27, 2021 — 03:30 pm
Dubaj (+04)
Oct 28, 2021 — 01:30 am
Honolulu (HST)
Oct 27, 2021 — 11:30 am
Kolkata (IST)
Oct 28, 2021 — 03:00 am
Londýn (BST)
Oct 27, 2021 — 10:30 pm
Los_Angeles (PDT)
Oct 27, 2021 — 02:30 pm
Manila (PST)
Oct 28, 2021 — 05:30 am
Mexico City (CDT)
Oct 27, 2021 — 04:30 pm
Moskva (MSK)
Oct 28, 2021 — 12:30 am
New_York (EDT)
Oct 27, 2021 — 05:30 pm
Paříž (CEST)
Oct 27, 2021 — 11:30 pm
Phoenix (MST)
Oct 27, 2021 — 02:30 pm
Reykjavík (GMT)
Oct 27, 2021 — 09:30 pm
Sao Paulo (-03)
Oct 27, 2021 — 06:30 pm
Soul (KST)
Oct 28, 2021 — 06:30 am
Singapur (+08)
Oct 28, 2021 — 05:30 am
Sydney (AEDT)
Oct 28, 2021 — 08:30 am
Teheránu (+0330)
Oct 28, 2021 — 01:00 am
Tokio (JST)
Oct 28, 2021 — 06:30 am

Světové hodiny

Jaký je čas ve městech a časových pásmech ...

Město
Země
Časové pásmo
Aktuální čas
Aalborg
Denmark
Europe/Copenhagen
Wed 11:30 PM
Abakan
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 4:30 AM
Abepura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 6:30 AM
Abidjan
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Wed 9:30 PM
Abobo
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Wed 9:30 PM
Abomey-Calavi
Benin
Africa/Porto-Novo
Wed 10:30 PM
Abu Dhabi
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 1:30 AM
Abéché
Chad
Africa/Ndjamena
Wed 10:30 PM
Accra
Ghana
Africa/Accra
Wed 9:30 PM
Achiaman
Ghana
Africa/Accra
Wed 9:30 PM
Achinsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 4:30 AM
Aconibe
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Wed 10:30 PM
Adamstown
Pitcairn
Pacific/Pitcairn
Wed 1:30 PM
Adana
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 12:30 AM
Adda-Douéni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 12:30 AM
Addis Ababa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 12:30 AM
Adelaide
Australia
Australia/Adelaide
Thu 8:00 AM
Adelaide Hills
Australia
Australia/Adelaide
Thu 8:00 AM
Aden
Yemen
Asia/Aden
Thu 12:30 AM
Agadez
Niger
Africa/Niamey
Wed 10:30 PM
Aguilares
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 6:30 PM
Ajman
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 1:30 AM
Akhtubinsk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 1:30 AM
Aktau
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 2:30 AM
Akureyri
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Wed 9:30 PM
Al Ain
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 1:30 AM
Al Aḩmadī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 12:30 AM
Al Başrah al Qadīmah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 12:30 AM
Al Farwānīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 12:30 AM
Al Jīzah
Egypt
Africa/Cairo
Wed 11:30 PM
Al Khawr
Qatar
Asia/Qatar
Thu 12:30 AM
Al Khums
Libya
Africa/Tripoli
Wed 11:30 PM
Al Mawşil al Jadīdah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 12:30 AM
Al Muharraq
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 12:30 AM
Al Mukallā
Yemen
Asia/Aden
Thu 12:30 AM
Al Wakrah
Qatar
Asia/Qatar
Thu 12:30 AM
Al Ḩudaydah
Yemen
Asia/Aden
Thu 12:30 AM
Alaghsas
Niger
Africa/Niamey
Wed 10:30 PM
Alajuela
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 3:30 PM
Albuquerque
United States
America/Denver
Wed 3:30 PM
Alderetes
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 6:30 PM
Alenquer
Brazil
America/Santarem
Wed 6:30 PM
Aleppo
Syria
Asia/Damascus
Thu 12:30 AM
Alexandria
Egypt
Africa/Cairo
Wed 11:30 PM
Algiers
Algeria
Africa/Algiers
Wed 10:30 PM
Ali Sabieh
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 12:30 AM
Alice Springs
Australia
Australia/Darwin
Thu 7:00 AM
Almaty
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 3:30 AM
Alo
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 9:30 AM
Alofi
Niue
Pacific/Niue
Wed 10:30 AM
Altai
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 4:30 AM
Altamira
Brazil
America/Santarem
Wed 6:30 PM
Amadora
Portugal
Europe/Lisbon
Wed 10:30 PM
Ambon
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 6:30 AM
Amman
Jordan
Asia/Amman
Thu 12:30 AM
Amsterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Wed 11:30 PM
Anabar
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 9:30 AM
Anadyr
Russia
Asia/Anadyr
Thu 9:30 AM
Ananindeua
Brazil
America/Belem
Wed 6:30 PM
Anchorage
United States
America/Anchorage
Wed 1:30 PM
Andijon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 2:30 AM
Andorra la Vella
Andorra
Europe/Andorra
Wed 11:30 PM
Angarsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 5:30 AM
Angochi
Aruba
America/Aruba
Wed 5:30 PM
Angra do Heroísmo
Portugal
Atlantic/Azores
Wed 9:30 PM
Ankara
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 12:30 AM
Anna Regina
Guyana
America/Guyana
Wed 5:30 PM
Anse Boileau
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 1:30 AM
Antananarivo
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 12:30 AM
Antofagasta
Chile
America/Santiago
Wed 6:30 PM
Antsirabe
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 12:30 AM
Antwerpen
Belgium
Europe/Brussels
Wed 11:30 PM
Apia
Samoa
Pacific/Apia
Thu 10:30 AM
Aqsay
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 2:30 AM
Aqtöbe
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 2:30 AM
Ar Rayyān
Qatar
Asia/Qatar
Thu 12:30 AM
Ar Rifā‘
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 12:30 AM
Aracaju
Brazil
America/Maceio
Wed 6:30 PM
Araguaína
Brazil
America/Araguaina
Wed 6:30 PM
Arapiraca
Brazil
America/Maceio
Wed 6:30 PM
Arasji
Aruba
America/Aruba
Wed 5:30 PM
Arauco
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 6:30 PM
Arawa
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 8:30 AM
Arequipa
Peru
America/Lima
Wed 4:30 PM
Ariquemes
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 5:30 PM
Armadale
Australia
Australia/Perth
Thu 5:30 AM
Arno
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 9:30 AM
Arona
Spain
Atlantic/Canary
Wed 10:30 PM
Arraiján
Panama
America/Panama
Wed 4:30 PM
Arusha
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 12:30 AM
As Sālimīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 12:30 AM
Asau
Samoa
Pacific/Apia
Thu 10:30 AM
Asau Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 9:30 AM
Ashdod
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 12:30 AM
Ashgabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 2:30 AM
Asmara
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 12:30 AM
Assab
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 12:30 AM
Astana
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 3:30 AM
Astrakhan
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 1:30 AM
Asunción
Paraguay
America/Asuncion
Wed 6:30 PM
Atafu Village
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 10:30 AM
Atakpamé
Togo
Africa/Lome
Wed 9:30 PM
Athens
Greece
Europe/Athens
Thu 12:30 AM
Atyrau
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 2:30 AM
Auckland
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 10:30 AM
Auki
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 8:30 AM
Aurora
United States
America/Denver
Wed 3:30 PM
Austin
United States
America/Chicago
Wed 4:30 PM
Avarua
Cook Islands
Pacific/Rarotonga
Wed 11:30 AM
Añisoc
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Wed 10:30 PM
Ba
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 9:30 AM
Babijn
Aruba
America/Aruba
Wed 5:30 PM
Badger
United States
America/Anchorage
Wed 1:30 PM
Bafatá
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Wed 9:30 PM
Baghdad
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 12:30 AM
Bago
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 4:00 AM
Bahir Dar
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 12:30 AM
Baie-Mahault
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 5:30 PM
Baiti
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 9:30 AM
Bakau
Gambia
Africa/Banjul
Wed 9:30 PM
Baku
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 1:30 AM
Balakovo
Russia
Europe/Volgograd
Thu 12:30 AM
Balkanabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 2:30 AM
Ballarat
Australia
Australia/Melbourne
Thu 8:30 AM
Baltiysk
Russia
Europe/Kaliningrad
Wed 11:30 PM
Balzers
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Wed 11:30 PM
Bamako
Mali
Africa/Bamako
Wed 9:30 PM
Bamenda
Cameroon
Africa/Douala
Wed 10:30 PM
Bandar Seri Begawan
Brunei
Asia/Brunei
Thu 5:30 AM
Bandung
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 4:30 AM
Banfora
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Wed 9:30 PM
Bangar
Brunei
Asia/Brunei
Thu 5:30 AM
Bangkok
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 4:30 AM
Bangui
Central African Republic
Africa/Bangui
Wed 10:30 PM
Banja Luka
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Wed 11:30 PM
Banjarmasin
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 5:30 AM
Banjul
Gambia
Africa/Banjul
Wed 9:30 PM
Banqiao
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 5:30 AM
Barcelona
Spain
Europe/Madrid
Wed 11:30 PM
Barnaul
Russia
Asia/Omsk
Thu 3:30 AM
Barquisimeto
Venezuela
America/Caracas
Wed 5:30 PM
Barra do Garças
Brazil
America/Cuiaba
Wed 5:30 PM
Barranquilla
Colombia
America/Bogota
Wed 4:30 PM
Barrigada Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 7:30 AM
Barrouallie
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 5:30 PM
Bartica
Guyana
America/Guyana
Wed 5:30 PM
Baruun-Urt
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 5:30 AM
Basel
Switzerland
Europe/Zurich
Wed 11:30 PM
Basrah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 12:30 AM
Basseterre
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 5:30 PM
Bata
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Wed 10:30 PM
Bathsheba
Barbados
America/Barbados
Wed 5:30 PM
Battambang
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 4:30 AM
Batumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 1:30 AM
Bawshar
Oman
Asia/Muscat
Thu 1:30 AM
Bay Roberts
Canada
America/St_Johns
Wed 7:00 PM
Bayamón
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 5:30 PM
Beau Vallon
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 1:30 AM
Beijing
China
Asia/Shanghai
Thu 5:30 AM
Beira
Mozambique
Africa/Maputo
Wed 11:30 PM
Beirut
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 12:30 AM
Bekasi
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 4:30 AM
Bel Ombre
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 1:30 AM
Belgrade
Serbia
Europe/Belgrade
Wed 11:30 PM
Belize City
Belize
America/Belize
Wed 3:30 PM
Belmopan
Belize
America/Belize
Wed 3:30 PM
Belo Horizonte
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 6:30 PM
Belogorsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 6:30 AM
Belém
Brazil
America/Belem
Wed 6:30 PM
Bender
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 12:30 AM
Bendigo
Australia
Australia/Melbourne
Thu 8:30 AM
Bengaluru
India
Asia/Kolkata
Thu 3:00 AM
Benghazi
Libya
Africa/Tripoli
Wed 11:30 PM
Benguela
Angola
Africa/Luanda
Wed 10:30 PM
Benjamin Constant
Brazil
America/Eirunepe
Wed 4:30 PM
Bensonville
Liberia
Africa/Monrovia
Wed 9:30 PM
Berbera
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 12:30 AM
Berbérati
Central African Republic
Africa/Bangui
Wed 10:30 PM
Berdsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 4:30 AM
Berdyans’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 12:30 AM
Berehove
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 12:30 AM
Berekua
Dominica
America/Dominica
Wed 5:30 PM
Bergen
Norway
Europe/Oslo
Wed 11:30 PM
Berlin
Germany
Europe/Berlin
Wed 11:30 PM
Bern
Switzerland
Europe/Zurich
Wed 11:30 PM
Betio Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 9:30 AM
Bettembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Wed 11:30 PM
Beyneu
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 2:30 AM
Big Bend
Swaziland
Africa/Mbabane
Wed 11:30 PM
Bikenibeu Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 9:30 AM
Bilibino
Russia
Asia/Anadyr
Thu 9:30 AM
Bimbo
Central African Republic
Africa/Bangui
Wed 10:30 PM
Biratnagar
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 3:15 AM
Birkirkara
Malta
Europe/Malta
Wed 11:30 PM
Birmingham
United Kingdom
Europe/London
Wed 10:30 PM
Bishkek
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 3:30 AM
Bissau
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Wed 9:30 PM
Bissorã
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Wed 9:30 PM
Bisée
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 5:30 PM
Bitola
Macedonia
Europe/Skopje
Wed 11:30 PM
Biysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 3:30 AM
Biên Hòa
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 4:30 AM
Blagoveshchensk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 6:30 AM
Blantyre
Malawi
Africa/Blantyre
Wed 11:30 PM
Bloomington
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 5:30 PM
Bo
Sierra Leone
Africa/Freetown
Wed 9:30 PM
Boa Vista
Brazil
America/Boa_Vista
Wed 5:30 PM
Bobo-Dioulasso
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Wed 9:30 PM
Bodden Town
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 4:30 PM
Bogotá
Colombia
America/Bogota
Wed 4:30 PM
Boise
United States
America/Boise
Wed 3:30 PM
Bolama
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Wed 9:30 PM
Bolands
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 5:30 PM
Borgo Maggiore
San Marino
Europe/San_Marino
Wed 11:30 PM
Borough of Queens
United States
America/New_York
Wed 5:30 PM
Bouaké
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Wed 9:30 PM
Boumerdas
Algeria
Africa/Algiers
Wed 10:30 PM
Brades
Montserrat
America/Montserrat
Wed 5:30 PM
Braga
Portugal
Europe/Lisbon
Wed 10:30 PM
Brandon
Canada
America/Winnipeg
Wed 4:30 PM
Brasília
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 6:30 PM
Bratislava
Slovakia
Europe/Bratislava
Wed 11:30 PM
Bratsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 5:30 AM
Brazzaville
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Wed 10:30 PM
Bridgetown
Barbados
America/Barbados
Wed 5:30 PM
Brikama
Gambia
Africa/Banjul
Wed 9:30 PM
Brisbane
Australia
Australia/Brisbane
Thu 7:30 AM
Brno
Czech Republic
Europe/Prague
Wed 11:30 PM
Broken Hill
Australia
Australia/Broken_Hill
Thu 8:00 AM
Brokopondo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 6:30 PM
Brooklyn
United States
America/New_York
Wed 5:30 PM
Brussels
Belgium
Europe/Brussels
Wed 11:30 PM
Buala
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 8:30 AM
Bucerías
Mexico
America/Bahia_Banderas
Wed 4:30 PM
Bucharest
Romania
Europe/Bucharest
Thu 12:30 AM
Budapest
Hungary
Europe/Budapest
Wed 11:30 PM
Budta
Philippines
Asia/Manila
Thu 5:30 AM
Budva
Montenegro
Europe/Podgorica
Wed 11:30 PM
Buenos Aires
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 6:30 PM
Bujumbura
Burundi
Africa/Bujumbura
Wed 11:30 PM
Buka
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 8:30 AM
Bukhara
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 2:30 AM
Bulawayo
Zimbabwe
Africa/Harare
Wed 11:30 PM
Bunbury
Australia
Australia/Perth
Thu 5:30 AM
Burgas
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 12:30 AM
Burnaby
Canada
America/Vancouver
Wed 2:30 PM
Burnie
Australia
Australia/Hobart
Thu 8:30 AM
Bursa
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 12:30 AM
Busan
South Korea
Asia/Seoul
Thu 6:30 AM
Butare
Rwanda
Africa/Kigali
Wed 11:30 PM
Bălţi
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 12:30 AM
Bīrganj
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 3:15 AM
Cacoal
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 5:30 PM
Caguas
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 5:30 PM
Cairns
Australia
Australia/Brisbane
Thu 7:30 AM
Cairo
Egypt
Africa/Cairo
Wed 11:30 PM
Caleta Olivia
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 6:30 PM
Calgary
Canada
America/Edmonton
Wed 3:30 PM
Cali
Colombia
America/Bogota
Wed 4:30 PM
Callao
Peru
America/Lima
Wed 4:30 PM
Camagüey
Cuba
America/Havana
Wed 5:30 PM
Camayenne
Guinea
Africa/Conakry
Wed 9:30 PM
Camaçari
Brazil
America/Bahia
Wed 6:30 PM
Campeche
Mexico
America/Merida
Wed 4:30 PM
Campo Grande
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 5:30 PM
Canberra
Australia
Australia/Sydney
Thu 8:30 AM
Cancún
Mexico
America/Cancun
Wed 4:30 PM
Caniço
Portugal
Atlantic/Madeira
Wed 10:30 PM
Cape Town
South Africa
Africa/Johannesburg
Wed 11:30 PM
Capiatá
Paraguay
America/Asuncion
Wed 6:30 PM
Caracas
Venezuela
America/Caracas
Wed 5:30 PM
Carmel
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 5:30 PM
Carolina
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 5:30 PM
Carrefour
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 5:30 PM
Cartagena
Colombia
America/Bogota
Wed 4:30 PM
Casablanca
Morocco
Africa/Casablanca
Wed 10:30 PM
Cascade
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 1:30 AM
Castanhal
Brazil
America/Belem
Wed 6:30 PM
Castletown
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Wed 10:30 PM
Castries
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 5:30 PM
Caucete
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 6:30 PM
Cayenne
French Guiana
America/Cayenne
Wed 6:30 PM
Celje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Wed 11:30 PM
Ceuta
Spain
Africa/Ceuta
Wed 11:30 PM
Chaguanas
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 5:30 PM
Chamical
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 6:30 PM
Chandler
United States
America/Phoenix
Wed 2:30 PM
Charleroi
Belgium
Europe/Brussels
Wed 11:30 PM
Charlotte Amalie
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 5:30 PM
Charlottetown
Canada
America/Halifax
Wed 6:30 PM
Chelyabinsk
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 2:30 AM
Chennai
India
Asia/Kolkata
Thu 3:00 AM
Chernyakhovsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Wed 11:30 PM
Chetumal
Mexico
America/Cancun
Wed 4:30 PM
Chicago
United States
America/Chicago
Wed 4:30 PM
Chiclayo
Peru
America/Lima
Wed 4:30 PM
Chihuahua
Mexico
America/Chihuahua
Wed 3:30 PM
Chilecito
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 6:30 PM
Chimbas
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 6:30 PM
Chimoio
Mozambique
Africa/Maputo
Wed 11:30 PM
Chinandega
Nicaragua
America/Managua
Wed 3:30 PM
Chingola
Zambia
Africa/Lusaka
Wed 11:30 PM
Chirchiq
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 2:30 AM
Chita
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 6:30 AM
Chittagong
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 3:30 AM
Chitungwiza
Zimbabwe
Africa/Harare
Wed 11:30 PM
Chişinău
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 12:30 AM
Choibalsan
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 5:30 AM
Choloma
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 3:30 PM
Chon Buri
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 4:30 AM
Christchurch
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 10:30 AM
Cipolletti
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 6:30 PM
City of Balikpapan
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 5:30 AM
City of London
United Kingdom
Europe/London
Wed 10:30 PM
Ciudad Acuña
Mexico
America/Matamoros
Wed 4:30 PM
Ciudad del Carmen
Mexico
America/Merida
Wed 4:30 PM
Ciudad del Este
Paraguay
America/Asuncion
Wed 6:30 PM
Ciudad Delicias
Mexico
America/Chihuahua
Wed 3:30 PM
Ciudad Juárez
Mexico
America/Ojinaga
Wed 3:30 PM
Ciudad Obregón
Mexico
America/Hermosillo
Wed 2:30 PM
Coari
Brazil
America/Manaus
Wed 5:30 PM
Cochabamba
Bolivia
America/La_Paz
Wed 5:30 PM
Cockburn Town
Turks and Caicos Islands
America/Grand_Turk
Wed 5:30 PM
Codrington
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 5:30 PM
Colombo
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 3:00 AM
Colonia
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 7:30 AM
Colorado Springs
United States
America/Denver
Wed 3:30 PM
Comilla
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 3:30 AM
Comodoro Rivadavia
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 6:30 PM
Conakry
Guinea
Africa/Conakry
Wed 9:30 PM
Conception Bay South
Canada
America/St_Johns
Wed 7:00 PM
Constantine
Algeria
Africa/Algiers
Wed 10:30 PM
Cooper’s Town
Bahamas
America/Nassau
Wed 5:30 PM
Copenhagen
Denmark
Europe/Copenhagen
Wed 11:30 PM
Cork
Ireland
Europe/Dublin
Wed 10:30 PM
Corner Brook
Canada
America/St_Johns
Wed 7:00 PM
Corumbá
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 5:30 PM
Cotonou
Benin
Africa/Porto-Novo
Wed 10:30 PM
Cova Figueira
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Wed 8:30 PM
Cruz Bay
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 5:30 PM
Cruzeiro do Sul
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 4:30 PM
Cuauhtémoc
Mexico
America/Chihuahua
Wed 3:30 PM
Cuenca
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 4:30 PM
Cuiabá
Brazil
America/Cuiaba
Wed 5:30 PM
Cul de Sac
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Wed 5:30 PM
Culiacán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 3:30 PM
Curepipe
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 1:30 AM
Curitiba
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 6:30 PM
Câmara de Lobos
Portugal
Atlantic/Madeira
Wed 10:30 PM
Córdoba
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 6:30 PM
Da Nang
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 4:30 AM
Daegu
South Korea
Asia/Seoul
Thu 6:30 AM
Daejeon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 6:30 AM
Dakar
Senegal
Africa/Dakar
Wed 9:30 PM
Dakhla
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Wed 10:30 PM
Dallas
United States
America/Chicago
Wed 4:30 PM
Daloa
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Wed 9:30 PM
Damascus
Syria
Asia/Damascus
Thu 12:30 AM
Dangriga
Belize
America/Belize
Wed 3:30 PM
Dar es Salaam
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 12:30 AM
Darhan
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 5:30 AM
Dartmouth
Canada
America/Halifax
Wed 6:30 PM
Darwin
Australia
Australia/Darwin
Thu 7:00 AM
Daugavpils
Latvia
Europe/Riga
Thu 12:30 AM
Davao
Philippines
Asia/Manila
Thu 5:30 AM
David
Panama
America/Panama
Wed 4:30 PM
Dawson Creek
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 2:30 PM
Dayr al Balaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 12:30 AM
Daşoguz
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 2:30 AM
Debrecen
Hungary
Europe/Budapest
Wed 11:30 PM
Dededo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 7:30 AM
Dehiwala-Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 3:00 AM
Delhi
India
Asia/Kolkata
Thu 3:00 AM
Delmas 73
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 5:30 PM
Dembeni
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 12:30 AM
Denpasar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 5:30 AM
Denver
United States
America/Denver
Wed 3:30 PM
Detroit
United States
America/Detroit
Wed 5:30 PM
Devonport
Australia
Australia/Hobart
Thu 8:30 AM
Dhaka
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 3:30 AM
Dieppe
Canada
America/Moncton
Wed 6:30 PM
Dili
East Timor
Asia/Dili
Thu 6:30 AM
Dire Dawa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 12:30 AM
Djibouti
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 12:30 AM
Djougou
Benin
Africa/Porto-Novo
Wed 10:30 PM
Dnipropetrovsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 12:30 AM
Doha
Qatar
Asia/Qatar
Thu 12:30 AM
Dolisie
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Wed 10:30 PM
Domagnano
San Marino
Europe/San_Marino
Wed 11:30 PM
Domoni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 12:30 AM
Donetsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 12:30 AM
Douala
Cameroon
Africa/Douala
Wed 10:30 PM
Douglas
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Wed 10:30 PM
Dourados
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 5:30 PM
Drammen
Norway
Europe/Oslo
Wed 11:30 PM
Dubai
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 1:30 AM
Dublin
Ireland
Europe/Dublin
Wed 10:30 PM
Dudelange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Wed 11:30 PM
Dumbéa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 8:30 AM
Durban
South Africa
Africa/Johannesburg
Wed 11:30 PM
Durrës
Albania
Europe/Tirane
Wed 11:30 PM
Dushanbe
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 2:30 AM
Dzaoudzi
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 12:30 AM
Dzhetygara
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 2:30 AM
Dún Laoghaire
Ireland
Europe/Dublin
Wed 10:30 PM
Dār Kulayb
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 12:30 AM
Eagle River
United States
America/Anchorage
Wed 1:30 PM
East End
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 4:30 PM
East Jerusalem
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 12:30 AM
Ebaye
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 9:30 AM
Ebebiyin
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Wed 10:30 PM
Ecatepec
Mexico
America/Mexico_City
Wed 4:30 PM
Edinburgh of the Seven Seas
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Wed 9:30 PM
Edmonton
Canada
America/Edmonton
Wed 3:30 PM
Eindhoven
Netherlands
Europe/Amsterdam
Wed 11:30 PM
Eirunepé
Brazil
America/Eirunepe
Wed 4:30 PM
Ejmiatsin
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 1:30 AM
El Obeid
Sudan
Africa/Khartoum
Wed 11:30 PM
El Paso
United States
America/Denver
Wed 3:30 PM
El Progreso
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 3:30 PM
Elbasan
Albania
Europe/Tirane
Wed 11:30 PM
Eldoret
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 12:30 AM
Embi
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 2:30 AM
Encamp
Andorra
Europe/Andorra
Wed 11:30 PM
Ensenada
Mexico
America/Tijuana
Wed 2:30 PM
Envira
Brazil
America/Eirunepe
Wed 4:30 PM
Erdenet
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 5:30 AM
Esch-sur-Alzette
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Wed 11:30 PM
Eschen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Wed 11:30 PM
Espoo
Finland
Europe/Helsinki
Thu 12:30 AM
Esquel
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 6:30 PM
Faaa
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 11:30 AM
Fairbanks
United States
America/Anchorage
Wed 1:30 PM
Faisalābād
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 2:30 AM
Fale old settlement
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 10:30 AM
Famagusta
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 12:30 AM
Farafenni
Gambia
Africa/Banjul
Wed 9:30 PM
Feijó
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 4:30 PM
Feira de Santana
Brazil
America/Bahia
Wed 6:30 PM
Felipe Carrillo Puerto
Mexico
America/Cancun
Wed 4:30 PM
Fes
Morocco
Africa/Casablanca
Wed 10:30 PM
Fianarantsoa
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 12:30 AM
Fig Tree
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 5:30 PM
Fiorentino
San Marino
Europe/San_Marino
Wed 11:30 PM
Flying Fish Cove
Christmas Island
Indian/Christmas
Thu 4:30 AM
Fomboni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 12:30 AM
Fort McMurray
Canada
America/Edmonton
Wed 3:30 PM
Fort St. John
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 2:30 PM
Fort Wayne
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 5:30 PM
Fort-de-France
Martinique
America/Martinique
Wed 5:30 PM
Fortaleza
Brazil
America/Fortaleza
Wed 6:30 PM
Franceville
Gabon
Africa/Libreville
Wed 10:30 PM
Francistown
Botswana
Africa/Gaborone
Wed 11:30 PM
Frankfurt am Main
Germany
Europe/Berlin
Wed 11:30 PM
Fredericton
Canada
America/Moncton
Wed 6:30 PM
Frederiksberg
Denmark
Europe/Copenhagen
Wed 11:30 PM
Freeport
Bahamas
America/Nassau
Wed 5:30 PM
Freetown
Sierra Leone
Africa/Freetown
Wed 9:30 PM
Fuglafjørður
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Wed 10:30 PM
Funafuti
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 9:30 AM
Funchal
Portugal
Atlantic/Madeira
Wed 10:30 PM
Fuvahmulah
Maldives
Indian/Maldives
Thu 2:30 AM
Gaborone
Botswana
Africa/Gaborone
Wed 11:30 PM
Gabú
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Wed 9:30 PM
Gaillimh
Ireland
Europe/Dublin
Wed 10:30 PM
Galkissa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 3:00 AM
Ganja
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 1:30 AM
Garoua
Cameroon
Africa/Douala
Wed 10:30 PM
Garðabær
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Wed 9:30 PM
Gaza
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 12:30 AM
Gbarnga
Liberia
Africa/Monrovia
Wed 9:30 PM
Geelong
Australia
Australia/Melbourne
Thu 8:30 AM
Gent
Belgium
Europe/Brussels
Wed 11:30 PM
Genève
Switzerland
Europe/Zurich
Wed 11:30 PM
George Town
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 4:30 PM
Georgetown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Wed 9:30 PM
Gibraltar
Gibraltar
Europe/Gibraltar
Wed 11:30 PM
Gisenyi
Rwanda
Africa/Kigali
Wed 11:30 PM
Gitarama
Rwanda
Africa/Kigali
Wed 11:30 PM
Gitega
Burundi
Africa/Bujumbura
Wed 11:30 PM
Gizo
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 8:30 AM
Glace Bay
Canada
America/Glace_Bay
Wed 6:30 PM
Glasgow
United Kingdom
Europe/London
Wed 10:30 PM
Glendale
United States
America/Phoenix
Wed 2:30 PM
Gold Coast
Australia
Australia/Brisbane
Thu 7:30 AM
Gomel
Belarus
Europe/Minsk
Thu 12:30 AM
Gouyave
Grenada
America/Grenada
Wed 5:30 PM
Grand Rapids
United States
America/Detroit
Wed 5:30 PM
Graz
Austria
Europe/Vienna
Wed 11:30 PM
Grenville
Grenada
America/Grenada
Wed 5:30 PM
Grytviken
South Georgia and the South Sandwich Islands
Atlantic/South_Georgia
Wed 7:30 PM
Guadalajara
Mexico
America/Mexico_City
Wed 4:30 PM
Guadalupe
Mexico
America/Monterrey
Wed 4:30 PM
Guangzhou
China
Asia/Shanghai
Thu 5:30 AM
Guantánamo
Cuba
America/Havana
Wed 5:30 PM
Guatemala City
Guatemala
America/Guatemala
Wed 3:30 PM
Guayaquil
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 4:30 PM
Gulu
Uganda
Africa/Kampala
Thu 12:30 AM
Gurupi
Brazil
America/Araguaina
Wed 6:30 PM
Gusev
Russia
Europe/Kaliningrad
Wed 11:30 PM
Gustavia
Saint Barthelemy
America/St_Barthelemy
Wed 5:30 PM
Gustavo A. Madero
Mexico
America/Monterrey
Wed 4:30 PM
Gweru
Zimbabwe
Africa/Harare
Wed 11:30 PM
Gyumri
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 1:30 AM
Göteborg
Sweden
Europe/Stockholm
Wed 11:30 PM
Hafnarfjörður
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Wed 9:30 PM
Haifa
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 12:30 AM
Haiphong
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 4:30 AM
Halifax
Canada
America/Halifax
Wed 6:30 PM
Hamburg
Germany
Europe/Berlin
Wed 11:30 PM
Hamhŭng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 6:30 AM
Hamilton
Bermuda
Atlantic/Bermuda
Wed 6:30 PM
Hanoi
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 4:30 AM
Happy Valley-Goose Bay
Canada
America/Goose_Bay
Wed 6:30 PM
Harare
Zimbabwe
Africa/Harare
Wed 11:30 PM
Hargeysa
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 12:30 AM
Harper
Liberia
Africa/Monrovia
Wed 9:30 PM
Havana
Cuba
America/Havana
Wed 5:30 PM
Hebron
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 12:30 AM
Helsinki
Finland
Europe/Helsinki
Thu 12:30 AM
Herceg-Novi
Montenegro
Europe/Podgorica
Wed 11:30 PM
Hermosillo
Mexico
America/Hermosillo
Wed 2:30 PM
Heroica Matamoros
Mexico
America/Matamoros
Wed 4:30 PM
Herāt
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 2:00 AM
Hidalgo del Parral
Mexico
America/Chihuahua
Wed 3:30 PM
Hihifo
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 10:30 AM
Hilo
United States
Pacific/Honolulu
Wed 11:30 AM
Hithadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 2:30 AM
Ho Chi Minh City
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 4:30 AM
Hobart
Australia
Australia/Hobart
Thu 8:30 AM
Holetown
Barbados
America/Barbados
Wed 5:30 PM
Holguín
Cuba
America/Havana
Wed 5:30 PM
Homs
Syria
Asia/Damascus
Thu 12:30 AM
Hong Kong
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 5:30 AM
Honiara
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 8:30 AM
Honolulu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 11:30 AM
Houston
United States
America/Chicago
Wed 4:30 PM
Hovd
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 5:30 AM
Hrazdan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 1:30 AM
Hrodna
Belarus
Europe/Minsk
Thu 12:30 AM
Huambo
Angola
Africa/Luanda
Wed 10:30 PM
Huntingburg
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 5:30 PM
Hŭngnam
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 6:30 AM
Iaşi
Romania
Europe/Bucharest
Thu 12:30 AM
Ibadan
Nigeria
Africa/Lagos
Wed 10:30 PM
Idaho Falls
United States
America/Boise
Wed 3:30 PM
Ijuw
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 9:30 AM
Ilulissat
Greenland
America/Godthab
Wed 7:30 PM
Incheon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 6:30 AM
Indianapolis
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 5:30 PM
Innsbruck
Austria
Europe/Vienna
Wed 11:30 PM
Iqaluit
Canada
America/Iqaluit
Wed 5:30 PM
Irbid
Jordan
Asia/Amman
Thu 12:30 AM
Irkutsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 5:30 AM
Iron Mountain
United States
America/Menominee
Wed 4:30 PM
Iron River
United States
America/Menominee
Wed 4:30 PM
Ironwood
United States
America/Menominee
Wed 4:30 PM
Isangel
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 8:30 AM
Isfahan
Iran
Asia/Tehran
Thu 1:00 AM
Iskitim
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 4:30 AM
Istaravshan
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 2:30 AM
Itabuna
Brazil
America/Bahia
Wed 6:30 PM
Itacoatiara
Brazil
America/Manaus
Wed 5:30 PM
Itaituba
Brazil
America/Santarem
Wed 6:30 PM
Itamaracá
Brazil
America/Noronha
Wed 7:30 PM
Izhevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 1:30 AM
Iztapalapa
Mexico
America/Mexico_City
Wed 4:30 PM
Jabat
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 9:30 AM
Jaboatão
Brazil
America/Recife
Wed 6:30 PM
Jaboatão dos Guararapes
Brazil
America/Recife
Wed 6:30 PM
Jabor
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 9:30 AM
Jabālyā
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 12:30 AM
Jakarta
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 4:30 AM
Jalal-Abad
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 3:30 AM
Jalālābād
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 2:00 AM
Jamestown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Wed 9:30 PM
Jasper
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 5:30 PM
Jayapura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 6:30 AM
Jeddah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 12:30 AM
Jeffersontown
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 5:30 PM
Jeffersonville
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 5:30 PM
Jelgava
Latvia
Europe/Riga
Thu 12:30 AM
Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 12:30 AM
Ji Paraná
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 5:30 PM
Jinja
Uganda
Africa/Kampala
Thu 12:30 AM
Jizzax
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 2:30 AM
Johannesburg
South Africa
Africa/Johannesburg
Wed 11:30 PM
Johor Bahru
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 5:30 AM
João Pessoa
Brazil
America/Fortaleza
Wed 6:30 PM
Juba
South Sudan
Africa/Juba
Wed 11:30 PM
Juneau
United States
America/Juneau
Wed 1:30 PM
Justo Daract
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 6:30 PM
Kabul
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 2:00 AM
Kabwe
Zambia
Africa/Lusaka
Wed 11:30 PM
Kaduna
Nigeria
Africa/Lagos
Wed 10:30 PM
Kaesŏng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 6:30 AM
Kaga Bandoro
Central African Republic
Africa/Bangui
Wed 10:30 PM
Kailua
United States
Pacific/Honolulu
Wed 11:30 AM
Kairouan
Tunisia
Africa/Tunis
Wed 10:30 PM
Kakata
Liberia
Africa/Monrovia
Wed 9:30 PM
Kaliningrad
Russia
Europe/Kaliningrad
Wed 11:30 PM
Kampala
Uganda
Africa/Kampala
Thu 12:30 AM
Kampung Baru Subang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 5:30 AM
Kamyzyak
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 1:30 AM
Kananga
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Wed 11:30 PM
Kanasín
Mexico
America/Merida
Wed 4:30 PM
Kandahār
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 2:00 AM
Kandyagash
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 2:30 AM
Kankan
Guinea
Africa/Conakry
Wed 9:30 PM
Kano
Nigeria
Africa/Lagos
Wed 10:30 PM
Kaohsiung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 5:30 AM
Kara
Togo
Africa/Lome
Wed 9:30 PM
Karachi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 2:30 AM
Karagandy
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 3:30 AM
Karaj
Iran
Asia/Tehran
Thu 1:00 AM
Karakol
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 3:30 AM
Kassala
Sudan
Africa/Khartoum
Wed 11:30 PM
Kasungu
Malawi
Africa/Blantyre
Wed 11:30 PM
Katherine
Australia
Australia/Darwin
Thu 7:00 AM
Kathmandu
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 3:15 AM
Kaunas
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 12:30 AM
Kayes
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Wed 10:30 PM
Kazan
Russia
Europe/Moscow
Thu 12:30 AM
Kaédi
Mauritania
Africa/Nouakchott
Wed 9:30 PM
Kelo
Chad
Africa/Ndjamena
Wed 10:30 PM
Kemerovo
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 4:30 AM
Kenema
Sierra Leone
Africa/Freetown
Wed 9:30 PM
Kerch
Russia
Europe/Simferopol
Thu 12:30 AM
Keren
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 12:30 AM
Ketchikan
United States
America/Sitka
Wed 1:30 PM
Khabarovsk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 7:30 AM
Khabarovsk Vtoroy
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 7:30 AM
Kharabali
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 1:30 AM
Kharkiv
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 12:30 AM
Khartoum
Sudan
Africa/Khartoum
Wed 11:30 PM
Kholmsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 8:30 AM
Khovd
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 4:30 AM
Khromtau
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 2:30 AM
Khulna
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 3:30 AM
Khust
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 12:30 AM
Khān Yūnis
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 12:30 AM
Khŭjand
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 2:30 AM
Kiev
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 12:30 AM
Kigali
Rwanda
Africa/Kigali
Wed 11:30 PM
Kikwit
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Wed 10:30 PM
Kindia
Guinea
Africa/Conakry
Wed 9:30 PM
Kingsford
United States
America/Menominee
Wed 4:30 PM
Kingston
Norfolk Island
Pacific/Norfolk
Thu 9:30 AM
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 5:30 PM
Kingstown Park
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 5:30 PM
Kinshasa
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Wed 10:30 PM
Kirov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 12:30 AM
Kisangani
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Wed 11:30 PM
Kiselëvsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 4:30 AM
Kismayo
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 12:30 AM
Kisumu
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 12:30 AM
Kitwe
Zambia
Africa/Lusaka
Wed 11:30 PM
Klaipėda
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 12:30 AM
Klaksvík
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Wed 10:30 PM
Klang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 5:30 AM
Kloulklubed
Palau
Pacific/Palau
Thu 6:30 AM
Klyuchi
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 9:30 AM
Knik-Fairview
United States
America/Anchorage
Wed 1:30 PM
Kohtla-Järve
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 12:30 AM
Koidu
Sierra Leone
Africa/Freetown
Wed 9:30 PM
Kolkata
India
Asia/Kolkata
Thu 3:00 AM
Kolonia
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 8:30 AM
Kolonia Town
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 8:30 AM
Komsomolsk-on-Amur
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 7:30 AM
Koror
Palau
Pacific/Palau
Thu 6:30 AM
Koror Town
Palau
Pacific/Palau
Thu 6:30 AM
Korsakov
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 8:30 AM
Kostanay
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 2:30 AM
Kota Bharu
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 5:30 AM
Kota Kinabalu
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 5:30 AM
Koudougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Wed 9:30 PM
Koungou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 12:30 AM
Kourou
French Guiana
America/Cayenne
Wed 6:30 PM
Kousséri
Cameroon
Africa/Douala
Wed 10:30 PM
Koutiala
Mali
Africa/Bamako
Wed 9:30 PM
Kowloon
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 5:30 AM
Košice
Slovakia
Europe/Bratislava
Wed 11:30 PM
Kpalimé
Togo
Africa/Lome
Wed 9:30 PM
Kraków
Poland
Europe/Warsaw
Wed 11:30 PM
Kralendijk
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 5:30 PM
Kranj
Slovenia
Europe/Ljubljana
Wed 11:30 PM
Krasnoyarsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 4:30 AM
Kuala Belait
Brunei
Asia/Brunei
Thu 5:30 AM
Kuala Lumpur
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 5:30 AM
Kuching
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 5:30 AM
Kulhudhuffushi
Maldives
Indian/Maldives
Thu 2:30 AM
Kumanovo
Macedonia
Europe/Skopje
Wed 11:30 PM
Kumasi
Ghana
Africa/Accra
Wed 9:30 PM
Kutaisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 1:30 AM
Kyzyl
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 4:30 AM
Kyzylorda
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 2:30 AM
Kópavogur
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Wed 9:30 PM
Köln
Germany
Europe/Berlin
Wed 11:30 PM
Kŭlob
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 2:30 AM
La Ceiba
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 3:30 PM
La Condamine
Monaco
Europe/Monaco
Wed 11:30 PM
La Laguna
Spain
Atlantic/Canary
Wed 10:30 PM
la Massana
Andorra
Europe/Andorra
Wed 11:30 PM
La Paz
Bolivia
America/La_Paz
Wed 5:30 PM
La Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 6:30 PM
La Punta
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 6:30 PM
La Quiaca
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 6:30 PM
La Rioja
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Wed 6:30 PM
La Romana
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 5:30 PM
Laayoune Plage
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Wed 10:30 PM
Labasa
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 9:30 AM
Labrador City
Canada
America/Goose_Bay
Wed 6:30 PM
Lae
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 7:30 AM
Lagoa
Portugal
Atlantic/Azores
Wed 9:30 PM
Lagos
Nigeria
Africa/Lagos
Wed 10:30 PM
Lahore
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 2:30 AM
Lakatoro
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 8:30 AM
Lambaré
Paraguay
America/Asuncion
Wed 6:30 PM
Lamin
Gambia
Africa/Banjul
Wed 9:30 PM
Lankaran
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 1:30 AM
Lansing
United States
America/Detroit
Wed 5:30 PM
Larnaca
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 12:30 AM
Las Heras
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 6:30 PM
Las Palmas de Gran Canaria
Spain
Atlantic/Canary
Wed 10:30 PM
Las Piedras
Uruguay
America/Montevideo
Wed 6:30 PM
Latakia
Syria
Asia/Damascus
Thu 12:30 AM
Launceston
Australia
Australia/Hobart
Thu 8:30 AM
Lausanne
Switzerland
Europe/Zurich
Wed 11:30 PM
Lautoka
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 9:30 AM
Laventille
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 5:30 PM
Le François
Martinique
America/Martinique
Wed 5:30 PM
Le Gosier
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 5:30 PM
Le Hocq
Jersey
Europe/Jersey
Wed 10:30 PM
Le Lamentin
Martinique
America/Martinique
Wed 5:30 PM
Le Robert
Martinique
America/Martinique
Wed 5:30 PM
Le Tampon
Reunion
Indian/Reunion
Thu 1:30 AM
Lelydorp
Suriname
America/Paramaribo
Wed 6:30 PM
Leninsk-Kuznetsky
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 4:30 AM
Leribe
Lesotho
Africa/Maseru
Wed 11:30 PM
Les Abymes
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 5:30 PM
les Escaldes
Andorra
Europe/Andorra
Wed 11:30 PM
Lethbridge
Canada
America/Edmonton
Wed 3:30 PM
Leulumoega
Samoa
Pacific/Apia
Thu 10:30 AM
León
Nicaragua
America/Managua
Wed 3:30 PM
Liberia
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 3:30 PM
Libertador General San Martín
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 6:30 PM
Libreville
Gabon
Africa/Libreville
Wed 10:30 PM
Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 12:30 AM
Likasi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Wed 11:30 PM
Lilongwe
Malawi
Africa/Blantyre
Wed 11:30 PM
Lima
Peru
America/Lima
Wed 4:30 PM
Limassol
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 12:30 AM
Limón
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 3:30 PM
Linden
Guyana
America/Guyana
Wed 5:30 PM
Linz
Austria
Europe/Vienna
Wed 11:30 PM
Liquica
East Timor
Asia/Dili
Thu 6:30 AM
Lira
Uganda
Africa/Kampala
Thu 12:30 AM
Lisakovsk
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 2:30 AM
Lisbon
Portugal
Europe/Lisbon
Wed 10:30 PM
Liverpool
United Kingdom
Europe/London
Wed 10:30 PM
Liège
Belgium
Europe/Brussels
Wed 11:30 PM
Ljubljana
Slovenia
Europe/Ljubljana
Wed 11:30 PM
Lobito
Angola
Africa/Luanda
Wed 10:30 PM
Logan City
Australia
Australia/Brisbane
Thu 7:30 AM
Lomé
Togo
Africa/Lome
Wed 9:30 PM
London
United Kingdom
Europe/London
Wed 10:30 PM
Longyearbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Wed 11:30 PM
Los Angeles
United States
America/Los_Angeles
Wed 2:30 PM
Los Mochis
Mexico
America/Mazatlan
Wed 3:30 PM
Louisville
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 5:30 PM
Lower Sacvkille
Canada
America/Halifax
Wed 6:30 PM
Luanda
Angola
Africa/Luanda
Wed 10:30 PM
Luang Prabang
Laos
Asia/Vientiane
Thu 4:30 AM
Lubumbashi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Wed 11:30 PM
Lucaya
Bahamas
America/Nassau
Wed 5:30 PM
Lufilufi
Samoa
Pacific/Apia
Thu 10:30 AM
Luganville
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 8:30 AM
Luhansk
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 12:30 AM
Luimneach
Ireland
Europe/Dublin
Wed 10:30 PM
Lusaka
Zambia
Africa/Lusaka
Wed 11:30 PM
Luxembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Wed 11:30 PM
Lyon
France
Europe/Paris
Wed 11:30 PM
Lárisa
Greece
Europe/Athens
Thu 12:30 AM
Lévis
Canada
America/Blanc-Sablon
Wed 5:30 PM
Macapá
Brazil
America/Belem
Wed 6:30 PM
Macau
Macao
Asia/Macau
Thu 5:30 AM
Maceió
Brazil
America/Maceio
Wed 6:30 PM
Machala
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 4:30 PM
Machico
Portugal
Atlantic/Madeira
Wed 10:30 PM
Madang
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 7:30 AM
Madrid
Spain
Europe/Madrid
Wed 11:30 PM
Madīnat Ḩamad
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 12:30 AM
Mafeteng
Lesotho
Africa/Maseru
Wed 11:30 PM
Magadan
Russia
Asia/Magadan
Thu 8:30 AM
Mahajanga
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 12:30 AM
Mahilyow
Belarus
Europe/Minsk
Thu 12:30 AM
Mahina
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 11:30 AM
Maitland
Australia
Australia/Sydney
Thu 8:30 AM
Majuro
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 9:30 AM
Makassar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 5:30 AM
Makeni
Sierra Leone
Africa/Freetown
Wed 9:30 PM
Malabo
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Wed 10:30 PM
Malakal
South Sudan
Africa/Juba
Wed 11:30 PM
Male
Maldives
Indian/Maldives
Thu 2:30 AM
Maliana
East Timor
Asia/Dili
Thu 6:30 AM
Malingao
Philippines
Asia/Manila
Thu 5:30 AM
Malkerns
Swaziland
Africa/Mbabane
Wed 11:30 PM
Malmö
Sweden
Europe/Stockholm
Wed 11:30 PM
Mamoudzou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 12:30 AM
Manacapuru
Brazil
America/Manaus
Wed 5:30 PM
Manado
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 5:30 AM
Managua
Nicaragua
America/Managua
Wed 3:30 PM
Manama
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 12:30 AM
Manaus
Brazil
America/Manaus
Wed 5:30 PM
Mandalay
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 4:00 AM
Mandan
United States
America/North_Dakota/New_Salem
Wed 4:30 PM
Mandurah
Australia
Australia/Perth
Thu 5:30 AM
Mangilao Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 7:30 AM
Manhattan
United States
America/New_York
Wed 5:30 PM
Manila
Philippines
Asia/Manila
Thu 5:30 AM
Manuel Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 3:30 PM
Manukau City
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 10:30 AM
Manzini
Swaziland
Africa/Mbabane
Wed 11:30 PM
Maputo
Mozambique
Africa/Maputo
Wed 11:30 PM
Maputsoe
Lesotho
Africa/Maseru
Wed 11:30 PM
Mar del Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 6:30 PM
Marabá
Brazil
America/Belem
Wed 6:30 PM
Maracaibo
Venezuela
America/Caracas
Wed 5:30 PM
Maracay
Venezuela
America/Caracas
Wed 5:30 PM
Maradi
Niger
Africa/Niamey
Wed 10:30 PM
Maribor
Slovenia
Europe/Ljubljana
Wed 11:30 PM
Mariehamn
Aland Islands
Europe/Mariehamn
Thu 12:30 AM
Marigot
Saint Martin
America/Marigot
Wed 5:30 PM
Marka
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 12:30 AM
Market Shop
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 5:30 PM
Marrakesh
Morocco
Africa/Casablanca
Wed 10:30 PM
Marseille
France
Europe/Paris
Wed 11:30 PM
Mary
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 2:30 AM
Masaya
Nicaragua
America/Managua
Wed 3:30 PM
Maseru
Lesotho
Africa/Maseru
Wed 11:30 PM
Mashhad
Iran
Asia/Tehran
Thu 1:00 AM
Masina
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Wed 10:30 PM
Massawa
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 12:30 AM
Mata-Utu
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 9:30 AM
Matadi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Wed 10:30 PM
Matola
Mozambique
Africa/Maputo
Wed 11:30 PM
Matoury
French Guiana
America/Cayenne
Wed 6:30 PM
Maun
Botswana
Africa/Gaborone
Wed 11:30 PM
Mawlamyine
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 4:00 AM
Mazatlán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 3:30 PM
Mazār-e Sharīf
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 2:00 AM
Mbabane
Swaziland
Africa/Mbabane
Wed 11:30 PM
Mbandaka
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Wed 10:30 PM
Mbarara
Uganda
Africa/Kampala
Thu 12:30 AM
Mbaïki
Central African Republic
Africa/Bangui
Wed 10:30 PM
Mbeya
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 12:30 AM
Mbuji-Mayi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Wed 11:30 PM
McMinns Lagoon
Australia
Australia/Darwin
Thu 7:00 AM
Mecca
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 12:30 AM
Medan
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 4:30 AM
Medellín
Colombia
America/Bogota
Wed 4:30 PM
Medina
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 12:30 AM
Mejicanos
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 3:30 PM
Mekele
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 12:30 AM
Melbourne
Australia
Australia/Melbourne
Thu 8:30 AM
Melilla
Spain
Africa/Ceuta
Wed 11:30 PM
Melitopol’
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 12:30 AM
Mendefera
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 12:30 AM
Mendoza
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 6:30 PM
Mengellang
Palau
Pacific/Palau
Thu 6:30 AM
Menominee
United States
America/Menominee
Wed 4:30 PM
Meridian
United States
America/Boise
Wed 3:30 PM
Merlo
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 6:30 PM
Mesa
United States
America/Phoenix
Wed 2:30 PM
Mexicali
Mexico
America/Tijuana
Wed 2:30 PM
Mexico City
Mexico
America/Mexico_City
Wed 4:30 PM
Mhlume
Swaziland
Africa/Mbabane
Wed 11:30 PM
Micoud
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 5:30 PM
Middle Island
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 5:30 PM
Midoun
Tunisia
Africa/Tunis
Wed 10:30 PM
Milano
Italy
Europe/Rome
Wed 11:30 PM
Mili
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 9:30 AM
Mindelo
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Wed 8:30 PM
Mingelchaur
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 1:30 AM
Minsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 12:30 AM
Miquelon
Saint Pierre and Miquelon
America/Miquelon
Wed 7:30 PM
Miramichi
Canada
America/Moncton
Wed 6:30 PM
Miri
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 5:30 AM
Miskolc
Hungary
Europe/Budapest
Wed 11:30 PM
Mississauga
Canada
America/Toronto
Wed 5:30 PM
Mixco
Guatemala
America/Guatemala
Wed 3:30 PM
Miðvágur
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Wed 10:30 PM
Mişrātah
Libya
Africa/Tripoli
Wed 11:30 PM
Moanda
Gabon
Africa/Libreville
Wed 10:30 PM
Moengo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 6:30 PM
Mogadishu
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 12:30 AM
Mohale’s Hoek
Lesotho
Africa/Maseru
Wed 11:30 PM
Molepolole
Botswana
Africa/Gaborone
Wed 11:30 PM
Mombasa
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 12:30 AM
Mon Repos
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 5:30 PM
Monaco
Monaco
Europe/Monaco
Wed 11:30 PM
Moncton
Canada
America/Moncton
Wed 6:30 PM
Monrovia
Liberia
Africa/Monrovia
Wed 9:30 PM
Mont-Dore
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 8:30 AM
Monte-Carlo
Monaco
Europe/Monaco
Wed 11:30 PM
Montego Bay
Jamaica
America/Jamaica
Wed 4:30 PM
Monterrey
Mexico
America/Monterrey
Wed 4:30 PM
Montevideo
Uruguay
America/Montevideo
Wed 6:30 PM
Monticello
United States
America/Kentucky/Monticello
Wed 5:30 PM
Montréal
Canada
America/Toronto
Wed 5:30 PM
Moose Jaw
Canada
America/Regina
Wed 3:30 PM
Mopti
Mali
Africa/Bamako
Wed 9:30 PM
Moratuwa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 3:00 AM
Moroni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 12:30 AM
Morphett Vale
Australia
Australia/Adelaide
Thu 8:00 AM
Morón
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 6:30 PM
Moscow
Russia
Europe/Moscow
Thu 12:30 AM
Mosta
Malta
Europe/Malta
Wed 11:30 PM
Mostar
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Wed 11:30 PM
Mosul
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 12:30 AM
Moundou
Chad
Africa/Ndjamena
Wed 10:30 PM
Mount Gambier
Australia
Australia/Adelaide
Thu 8:00 AM
Mount Hagen
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 7:30 AM
Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 3:00 AM
Mount Pearl
Canada
America/St_Johns
Wed 7:00 PM
Moutsamoudou
Comoros
Indian/Comoro
Thu 12:30 AM
Mueang Nonthaburi
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 4:30 AM
Mukacheve
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 12:30 AM
Mulifanua
Samoa
Pacific/Apia
Thu 10:30 AM
Multān
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 2:30 AM
Mumbai
India
Asia/Kolkata
Thu 3:00 AM
Murun-kuren
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 5:30 AM
Musanze
Rwanda
Africa/Kigali
Wed 11:30 PM
Muscat
Oman
Asia/Muscat
Thu 1:30 AM
Mutare
Zimbabwe
Africa/Harare
Wed 11:30 PM
Muyinga
Burundi
Africa/Bujumbura
Wed 11:30 PM
Mwanza
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 12:30 AM
Mzuzu
Malawi
Africa/Blantyre
Wed 11:30 PM
Mérida
Mexico
America/Merida
Wed 4:30 PM
München
Germany
Europe/Berlin
Wed 11:30 PM
N'Djamena
Chad
Africa/Ndjamena
Wed 10:30 PM
Nablus
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 12:30 AM
Nadi
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 9:30 AM
Nagoya
Japan
Asia/Tokyo
Thu 6:30 AM
Nairobi
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 12:30 AM
Nakuru
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 12:30 AM
Namangan
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 2:30 AM
Nampa
United States
America/Boise
Wed 3:30 PM
Nampula
Mozambique
Africa/Maputo
Wed 11:30 PM
Namp’o
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 6:30 AM
Napoli
Italy
Europe/Rome
Wed 11:30 PM
Narva
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 12:30 AM
Nassau
Bahamas
America/Nassau
Wed 5:30 PM
Natal
Brazil
America/Fortaleza
Wed 6:30 PM
Navojoa
Mexico
America/Hermosillo
Wed 2:30 PM
Nay Pyi Taw
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 4:00 AM
Nazrēt
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 12:30 AM
Ndola
Zambia
Africa/Lusaka
Wed 11:30 PM
Neiafu
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 10:30 AM
Neryungri
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 6:30 AM
Neuquén
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 6:30 PM
Nevel’sk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 8:30 AM
New Albany
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 5:30 PM
New Amsterdam
Guyana
America/Guyana
Wed 5:30 PM
New Kingston
Jamaica
America/Jamaica
Wed 4:30 PM
New York City
United States
America/New_York
Wed 5:30 PM
Newcastle
Australia
Australia/Sydney
Thu 8:30 AM
Ngozi
Burundi
Africa/Bujumbura
Wed 11:30 PM
Niamey
Niger
Africa/Niamey
Wed 10:30 PM
Nice
France
Europe/Paris
Wed 11:30 PM
Nicosia
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 12:30 AM
Nieuw Nickerie
Suriname
America/Paramaribo
Wed 6:30 PM
Nikšić
Montenegro
Europe/Podgorica
Wed 11:30 PM
Nitra
Slovakia
Europe/Bratislava
Wed 11:30 PM
Nizhniy Novgorod
Russia
Europe/Moscow
Thu 12:30 AM
Niš
Serbia
Europe/Belgrade
Wed 11:30 PM
Nogales
Mexico
America/Hermosillo
Wed 2:30 PM
Norilsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 4:30 AM
North Battleford
Canada
America/Regina
Wed 3:30 PM
North Side
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 4:30 PM
North York
Canada
America/Toronto
Wed 5:30 PM
Nossa Senhora do Socorro
Brazil
America/Maceio
Wed 6:30 PM
Nouakchott
Mauritania
Africa/Nouakchott
Wed 9:30 PM
Nouméa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 8:30 AM
Nouâdhibou
Mauritania
Africa/Nouakchott
Wed 9:30 PM
Novi Sad
Serbia
Europe/Belgrade
Wed 11:30 PM
Novoaltaysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 3:30 AM
Novokuybyshevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 1:30 AM
Novokuznetsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 4:30 AM
Novosibirsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 4:30 AM
Nuevo Casas Grandes
Mexico
America/Chihuahua
Wed 3:30 PM
Nuevo Laredo
Mexico
America/Matamoros
Wed 4:30 PM
Nukunonu
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 10:30 AM
Nukus
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 2:30 AM
Nuku‘alofa
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 10:30 AM
Nuuk
Greenland
America/Godthab
Wed 7:30 PM
Nzérékoré
Guinea
Africa/Conakry
Wed 9:30 PM
Néma
Mauritania
Africa/Nouakchott
Wed 9:30 PM
N’dalatando
Angola
Africa/Luanda
Wed 10:30 PM
Obock
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 12:30 AM
Odense
Denmark
Europe/Copenhagen
Wed 11:30 PM
Odessa
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 12:30 AM
Oistins
Barbados
America/Barbados
Wed 5:30 PM
Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 3:30 PM
Okanagan
Canada
America/Vancouver
Wed 2:30 PM
Okha
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 8:30 AM
Ola
Russia
Asia/Magadan
Thu 8:30 AM
Olinda
Brazil
America/Recife
Wed 6:30 PM
Olomouc
Czech Republic
Europe/Prague
Wed 11:30 PM
Olonkinbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Wed 11:30 PM
Omdurman
Sudan
Africa/Khartoum
Wed 11:30 PM
Omsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 3:30 AM
Oral
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 2:30 AM
Oran
Algeria
Africa/Algiers
Wed 10:30 PM
Orange Walk
Belize
America/Belize
Wed 3:30 PM
Oranjestad
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 5:30 PM
Orenburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 2:30 AM
Oriximiná
Brazil
America/Santarem
Wed 6:30 PM
Oruro
Bolivia
America/La_Paz
Wed 5:30 PM
Osaka
Japan
Asia/Tokyo
Thu 6:30 AM
Osh
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 3:30 AM
Osh City
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 3:30 AM
Oshakati
Namibia
Africa/Windhoek
Wed 11:30 PM
Osijek
Croatia
Europe/Zagreb
Wed 11:30 PM
Oslo
Norway
Europe/Oslo
Wed 11:30 PM
Ostrava
Czech Republic
Europe/Prague
Wed 11:30 PM
Ottawa
Canada
America/Toronto
Wed 5:30 PM
Ouagadougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Wed 9:30 PM
Ouahigouya
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Wed 9:30 PM
Owando
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Wed 10:30 PM
Oyem
Gabon
Africa/Libreville
Wed 10:30 PM
Pago Pago
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 10:30 AM
Pajok
South Sudan
Africa/Juba
Wed 11:30 PM
Pakse
Laos
Asia/Vientiane
Thu 4:30 AM
Palangkaraya
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 4:30 AM
Palermo
Italy
Europe/Rome
Wed 11:30 PM
Palikir - National Government Center
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 8:30 AM
Palmas
Brazil
America/Araguaina
Wed 6:30 PM
Palmerston
Australia
Australia/Darwin
Thu 7:00 AM
Palpalá
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 6:30 PM
Panamá
Panama
America/Panama
Wed 4:30 PM
Panevėžys
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 12:30 AM
Pangai
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 10:30 AM
Papeete
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 11:30 AM
Paphos
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 12:30 AM
Parakou
Benin
Africa/Porto-Novo
Wed 10:30 PM
Paramaribo
Suriname
America/Paramaribo
Wed 6:30 PM
Parham
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 5:30 PM
Parintins
Brazil
America/Manaus
Wed 5:30 PM
Paris
France
Europe/Paris
Wed 11:30 PM
Paulista
Brazil
America/Recife
Wed 6:30 PM
Paysandú
Uruguay
America/Montevideo
Wed 6:30 PM
Païta
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 8:30 AM
Pearl City
United States
Pacific/Honolulu
Wed 11:30 AM
Peel
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Wed 10:30 PM
Pemagatshel
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 3:30 AM
Perm
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 2:30 AM
Perth
Australia
Australia/Perth
Thu 5:30 AM
Petapa
Guatemala
America/Guatemala
Wed 3:30 PM
Petit-Bourg
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 5:30 PM
Petropavlovsk-Kamchatsky
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 9:30 AM
Philadelphia
United States
America/New_York
Wed 5:30 PM
Philipsburg
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Wed 5:30 PM
Phnom Penh
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 4:30 AM
Phoenix
United States
America/Phoenix
Wed 2:30 PM
Phuntsholing
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 3:30 AM
Pico Truncado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 6:30 PM
Piedras Negras
Mexico
America/Matamoros
Wed 4:30 PM
Piggotts
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 5:30 PM
Pikine
Senegal
Africa/Dakar
Wed 9:30 PM
Pilsen
Czech Republic
Europe/Prague
Wed 11:30 PM
Pirae
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 11:30 AM
Piraeus
Greece
Europe/Athens
Thu 12:30 AM
Playa del Carmen
Mexico
America/Cancun
Wed 4:30 PM
Pleasure Ridge Park
United States
America/Kentucky/Louisville
Wed 5:30 PM
Pljevlja
Montenegro
Europe/Podgorica
Wed 11:30 PM
Plovdiv
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 12:30 AM
Plymouth
Montserrat
America/Montserrat
Wed 5:30 PM
Pocatello
United States
America/Boise
Wed 3:30 PM
Pocito
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 6:30 PM
Podgorica
Montenegro
Europe/Podgorica
Wed 11:30 PM
Pointe-Noire
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Wed 10:30 PM
Pokhara
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 3:15 AM
Ponce
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Wed 5:30 PM
Ponta Delgada
Portugal
Atlantic/Azores
Wed 9:30 PM
Ponta Porã
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 5:30 PM
Pontianak
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 4:30 AM
Popondetta
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 7:30 AM
Port Elizabeth
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Wed 5:30 PM
Port Erin
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Wed 10:30 PM
Port Harcourt
Nigeria
Africa/Lagos
Wed 10:30 PM
Port Louis
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 1:30 AM
Port Moresby
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 7:30 AM
Port of Spain
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 5:30 PM
Port Said
Egypt
Africa/Cairo
Wed 11:30 PM
Port Sudan
Sudan
Africa/Khartoum
Wed 11:30 PM
Port-au-Prince
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 5:30 PM
Port-aux-Français
French Southern Territories
Indian/Kerguelen
Thu 2:30 AM
Port-de-Paix
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 5:30 PM
Port-Gentil
Gabon
Africa/Libreville
Wed 10:30 PM
Port-Vila
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 8:30 AM
Portage la Prairie
Canada
America/Winnipeg
Wed 4:30 PM
Portmore
Jamaica
America/Jamaica
Wed 4:30 PM
Porto
Portugal
Europe/Lisbon
Wed 10:30 PM
Porto Franco
Brazil
America/Araguaina
Wed 6:30 PM
Porto Velho
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 5:30 PM
Porto-Novo
Benin
Africa/Porto-Novo
Wed 10:30 PM
Portsmouth
Dominica
America/Dominica
Wed 5:30 PM
Poznań
Poland
Europe/Warsaw
Wed 11:30 PM
Prague
Czech Republic
Europe/Prague
Wed 11:30 PM
Praia
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Wed 8:30 PM
Pretoria
South Africa
Africa/Johannesburg
Wed 11:30 PM
Prešov
Slovakia
Europe/Bratislava
Wed 11:30 PM
Prilep
Macedonia
Europe/Skopje
Wed 11:30 PM
Prince Albert
Canada
America/Regina
Wed 3:30 PM
Pristina
Serbia
Europe/Belgrade
Wed 11:30 PM
Prizren
Serbia
Europe/Belgrade
Wed 11:30 PM
Progreso de Castro
Mexico
America/Merida
Wed 4:30 PM
Prokop’yevsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 4:30 AM
Prospect
Australia
Australia/Adelaide
Thu 8:00 AM
Puebla
Mexico
America/Mexico_City
Wed 4:30 PM
Puente Alto
Chile
America/Santiago
Wed 6:30 PM
Puerto Ayora
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 3:30 PM
Puerto Baquerizo Moreno
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 3:30 PM
Puerto Deseado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 6:30 PM
Puerto Madryn
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 6:30 PM
Punaauia
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 11:30 AM
Punākha
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 3:30 AM
Pyongyang
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 6:30 AM
Pátra
Greece
Europe/Athens
Thu 12:30 AM
Pärnu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 12:30 AM
Pécs
Hungary
Europe/Budapest
Wed 11:30 PM
Pétionville
Haiti
America/Port-au-Prince
Wed 5:30 PM
Pātan
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 3:15 AM
Qalqīlyah
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 12:30 AM
Qaqortoq
Greenland
America/Godthab
Wed 7:30 PM
Qarshi
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 2:30 AM
Qormi
Malta
Europe/Malta
Wed 11:30 PM
Qo‘qon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 2:30 AM
Quatre Bornes
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 1:30 AM
Quezon City
Philippines
Asia/Manila
Thu 5:30 AM
Quilmes
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Wed 6:30 PM
Quito
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 4:30 PM
Qulsary
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 2:30 AM
Qŭrghonteppa
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 2:30 AM
Rabat
Morocco
Africa/Casablanca
Wed 10:30 PM
Rabo de Peixe
Portugal
Atlantic/Azores
Wed 9:30 PM
Rafaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 12:30 AM
Ramsey
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Wed 10:30 PM
Rawalpindi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 2:30 AM
Ra’s Bayrūt
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 12:30 AM
Recife
Brazil
America/Recife
Wed 6:30 PM
Red Deer
Canada
America/Edmonton
Wed 3:30 PM
Regina
Canada
America/Regina
Wed 3:30 PM
Reservoir
Australia
Australia/Melbourne
Thu 8:30 AM
Resistencia
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 6:30 PM
Reykjavík
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Wed 9:30 PM
Reynosa
Mexico
America/Matamoros
Wed 4:30 PM
Riga
Latvia
Europe/Riga
Thu 12:30 AM
Rijeka
Croatia
Europe/Zagreb
Wed 11:30 PM
Rio Branco
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 4:30 PM
Rio de Janeiro
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 6:30 PM
Rivera
Uruguay
America/Montevideo
Wed 6:30 PM
Riyadh
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 12:30 AM
Road Town
British Virgin Islands
America/Tortola
Wed 5:30 PM
Rockingham
Australia
Australia/Perth
Thu 5:30 AM
Rome
Italy
Europe/Rome
Wed 11:30 PM
Rondonópolis
Brazil
America/Cuiaba
Wed 5:30 PM
Rosario
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 6:30 PM
Rosarito
Mexico
America/Tijuana
Wed 2:30 PM
Roseau
Dominica
America/Dominica
Wed 5:30 PM
Rosso
Mauritania
Africa/Nouakchott
Wed 9:30 PM
Rosto de Cão
Portugal
Atlantic/Azores
Wed 9:30 PM
Rostov-na-Donu
Russia
Europe/Moscow
Thu 12:30 AM
Rotterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Wed 11:30 PM
Rubtsovsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 3:30 AM
Rudnyy
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 2:30 AM
Rundu
Namibia
Africa/Windhoek
Wed 11:30 PM
Ruse
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 12:30 AM
Russeifa
Jordan
Asia/Amman
Thu 12:30 AM
Ruyigi
Burundi
Africa/Bujumbura
Wed 11:30 PM
Rémire-Montjoly
French Guiana
America/Cayenne
Wed 6:30 PM
Río Gallegos
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Wed 6:30 PM
Rîbniţa
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 12:30 AM
Rājshāhi
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 3:30 AM
Sada
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 12:30 AM
Sagh
Chad
Africa/Ndjamena
Wed 10:30 PM
Saint Croix
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Wed 5:30 PM
Saint David\’s
Grenada
America/Grenada
Wed 5:30 PM
Saint George's
Grenada
America/Grenada
Wed 5:30 PM
Saint Helier
Jersey
Europe/Jersey
Wed 10:30 PM
Saint John
Canada
America/Moncton
Wed 6:30 PM
Saint John’s
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Wed 5:30 PM
Saint Joseph
Dominica
America/Dominica
Wed 5:30 PM
Saint Paul’s
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Wed 5:30 PM
Saint Peter Port
Guernsey
Europe/Guernsey
Wed 10:30 PM
Saint Peters
Montserrat
America/Montserrat
Wed 5:30 PM
Saint Petersburg
Russia
Europe/Moscow
Thu 12:30 AM
Saint-André
Reunion
Indian/Reunion
Thu 1:30 AM
Saint-Denis
Reunion
Indian/Reunion
Thu 1:30 AM
Saint-Laurent-du-Maroni
French Guiana
America/Cayenne
Wed 6:30 PM
Saint-Louis
Senegal
Africa/Dakar
Wed 9:30 PM
Saint-Paul
Reunion
Indian/Reunion
Thu 1:30 AM
Saint-Pierre
Reunion
Indian/Reunion
Thu 1:30 AM
Sainte-Anne
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Wed 5:30 PM
Sainte-Marie
Martinique
America/Martinique
Wed 5:30 PM
Saipan
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 7:30 AM
Sale
Morocco
Africa/Casablanca
Wed 10:30 PM
Salta
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 6:30 PM
Saltillo
Mexico
America/Monterrey
Wed 4:30 PM
Salto
Uruguay
America/Montevideo
Wed 6:30 PM
Salvador
Brazil
America/Bahia
Wed 6:30 PM
Salzburg
Austria
Europe/Vienna
Wed 11:30 PM
Samara
Russia
Europe/Samara
Thu 1:30 AM
Samarqand
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 2:30 AM
Same
East Timor
Asia/Dili
Thu 6:30 AM
Sampit
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 4:30 AM
Samut Prakan
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 4:30 AM
San Antonio
United States
America/Chicago
Wed 4:30 PM
San Carlos de Bariloche
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 6:30 PM
San Diego
United States
America/Los_Angeles
Wed 2:30 PM
San Fernando
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Wed 5:30 PM
San Fernando del Valle de Catamarca
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 6:30 PM
San Francisco
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 3:30 PM
San Ignacio
Belize
America/Belize
Wed 3:30 PM
San Jose
United States
America/Los_Angeles
Wed 2:30 PM
San Jose Village
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 7:30 AM
San José
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 3:30 PM
San Juan
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 6:30 PM
San Juan Sacatepéquez
Guatemala
America/Guatemala
Wed 3:30 PM
San Lorenzo
Paraguay
America/Asuncion
Wed 6:30 PM
San Luis
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 6:30 PM
San Luis Río Colorado
Mexico
America/Hermosillo
Wed 2:30 PM
San Marino
San Marino
Europe/San_Marino
Wed 11:30 PM
San Martín
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 6:30 PM
San Miguel
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 3:30 PM
San Miguel de Cozumel
Mexico
America/Cancun
Wed 4:30 PM
San Miguel de Tucumán
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 6:30 PM
San Miguelito
Panama
America/Panama
Wed 4:30 PM
San Pawl il-Baħar
Malta
Europe/Malta
Wed 11:30 PM
San Pedro
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 6:30 PM
San Pedro de Macorís
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 5:30 PM
San Pedro Sula
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 3:30 PM
San Rafael
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Wed 6:30 PM
San Salvador
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 3:30 PM
San Salvador de Jujuy
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Wed 6:30 PM
San-Pédro
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Wed 9:30 PM
Sanaa
Yemen
Asia/Aden
Thu 12:30 AM
Sandakan
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 5:30 AM
Sant Julià de Lòria
Andorra
Europe/Andorra
Wed 11:30 PM
Santa Ana
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 3:30 PM
Santa Cruz
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Wed 8:30 PM
Santa Cruz de la Sierra
Bolivia
America/La_Paz
Wed 5:30 PM
Santa Cruz de Tenerife
Spain
Atlantic/Canary
Wed 10:30 PM
Santa Fe de la Vera Cruz
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 6:30 PM
Santa Lucía
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Wed 6:30 PM
Santa Maria
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Wed 8:30 PM
Santa Rosa
Argentina
America/Argentina/Salta
Wed 6:30 PM
Santana
Portugal
Atlantic/Madeira
Wed 10:30 PM
Santarém
Brazil
America/Santarem
Wed 6:30 PM
Santiago
Chile
America/Santiago
Wed 6:30 PM
Santiago de Cuba
Cuba
America/Havana
Wed 5:30 PM
Santiago de los Caballeros
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 5:30 PM
Santiago del Estero
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Wed 6:30 PM
Santo António
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Wed 9:30 PM
Santo Domingo
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 5:30 PM
Santo Domingo de los Colorados
Ecuador
America/Guayaquil
Wed 4:30 PM
Santo Domingo Oeste
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Wed 5:30 PM
Sapporo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 6:30 AM
Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Wed 11:30 PM
Saratov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 12:30 AM
Saskatoon
Canada
America/Regina
Wed 3:30 PM
Savannakhét
Laos
Asia/Vientiane
Thu 4:30 AM
Savave Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 9:30 AM
Schaan
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Wed 11:30 PM
Schifflange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Wed 11:30 PM
Seattle
United States
America/Los_Angeles
Wed 2:30 PM
Sector 2
Romania
Europe/Bucharest
Thu 12:30 AM
Sector 3
Romania
Europe/Bucharest
Thu 12:30 AM
Sector 6
Romania
Europe/Bucharest
Thu 12:30 AM
Seeb
Oman
Asia/Muscat
Thu 1:30 AM
Selebi-Phikwe
Botswana
Africa/Gaborone
Wed 11:30 PM
Selkirk
Canada
America/Winnipeg
Wed 4:30 PM
Sena Madureira
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 4:30 PM
Seoul
South Korea
Asia/Seoul
Thu 6:30 AM
Seria
Brunei
Asia/Brunei
Thu 5:30 AM
Serravalle
San Marino
Europe/San_Marino
Wed 11:30 PM
Setúbal
Portugal
Europe/Lisbon
Wed 10:30 PM
Sevastopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 12:30 AM
Seversk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 4:30 AM
Sevilla
Spain
Europe/Madrid
Wed 11:30 PM
Sfax
Tunisia
Africa/Tunis
Wed 10:30 PM
Shalkar
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 2:30 AM
Shalqar
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 2:30 AM
Shanghai
China
Asia/Shanghai
Thu 5:30 AM
Sharjah
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 1:30 AM
Shenzhen
China
Asia/Shanghai
Thu 5:30 AM
Shetpe
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 2:30 AM
Shihezi
China
Asia/Urumqi
Thu 3:30 AM
Shkodër
Albania
Europe/Tirane
Wed 11:30 PM
Shymkent
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 3:30 AM
Sidon
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 12:30 AM
Siem Reap
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 4:30 AM
Sigavé
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 9:30 AM
Sihanoukville
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 4:30 AM
Sikasso
Mali
Africa/Bamako
Wed 9:30 PM
Simferopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 12:30 AM
Singapore
Singapore
Asia/Singapore
Thu 5:30 AM
Singkawang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 4:30 AM
Sinop
Brazil
America/Cuiaba
Wed 5:30 PM
Sint Michiel Liber
Curacao
America/Curacao
Wed 5:30 PM
Sisimiut
Greenland
America/Godthab
Wed 7:30 PM
Sitka
United States
America/Sitka
Wed 1:30 PM
Skopje
Macedonia
Europe/Skopje
Wed 11:30 PM
Smara
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Wed 10:30 PM
Sofia
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 12:30 AM
Sohar
Oman
Asia/Muscat
Thu 1:30 AM
Sokhumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 1:30 AM
Sokodé
Togo
Africa/Lome
Wed 9:30 PM
Sola
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 8:30 AM
Sorong
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 6:30 AM
Soufrière
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 5:30 PM
Sousse
Tunisia
Africa/Tunis
Wed 10:30 PM
South Bend
United States
America/Indiana/Indianapolis
Wed 5:30 PM
Sovetsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Wed 11:30 PM
Soweto
South Africa
Africa/Johannesburg
Wed 11:30 PM
Soyapango
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 3:30 PM
Spanish Town
Jamaica
America/Jamaica
Wed 4:30 PM
Speightstown
Barbados
America/Barbados
Wed 5:30 PM
Split
Croatia
Europe/Zagreb
Wed 11:30 PM
St. John's
Canada
America/St_Johns
Wed 7:00 PM
Stanley
Falkland Islands
Atlantic/Stanley
Wed 6:30 PM
Stavanger
Norway
Europe/Oslo
Wed 11:30 PM
Sterling Heights
United States
America/Detroit
Wed 5:30 PM
Stockholm
Sweden
Europe/Stockholm
Wed 11:30 PM
Suai
East Timor
Asia/Dili
Thu 6:30 AM
Sucre
Bolivia
America/La_Paz
Wed 5:30 PM
Suez
Egypt
Africa/Cairo
Wed 11:30 PM
Sulţānah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 12:30 AM
Sumqayıt
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 1:30 AM
Surabaya
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 4:30 AM
Surrey
Canada
America/Vancouver
Wed 2:30 PM
Susuman
Russia
Asia/Magadan
Thu 8:30 AM
Suva
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 9:30 AM
Swakopmund
Namibia
Africa/Windhoek
Wed 11:30 PM
Swift Current
Canada
America/Swift_Current
Wed 3:30 PM
Sydney
Australia
Australia/Sydney
Thu 8:30 AM
Sydney Mines
Canada
America/Glace_Bay
Wed 6:30 PM
Syevyerodonets’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 12:30 AM
Syzran’
Russia
Europe/Samara
Thu 1:30 AM
Szeged
Hungary
Europe/Budapest
Wed 11:30 PM
São Cristóvão
Brazil
America/Maceio
Wed 6:30 PM
São Luís
Brazil
America/Fortaleza
Wed 6:30 PM
São Paulo
Brazil
America/Sao_Paulo
Wed 6:30 PM
São Tomé
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Wed 9:30 PM
Ségou
Mali
Africa/Bamako
Wed 9:30 PM
Ta`ū
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 10:30 AM
Tabriz
Iran
Asia/Tehran
Thu 1:00 AM
Tadjoura
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 12:30 AM
Tafí Viejo
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 6:30 PM
Taguatinga
Brazil
America/Araguaina
Wed 6:30 PM
Taichung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 5:30 AM
Tainan
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 5:30 AM
Taiohae
French Polynesia
Pacific/Marquesas
Wed 12:00 PM
Taipei
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 5:30 AM
Takeo
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 4:30 AM
Takoradi
Ghana
Africa/Accra
Wed 9:30 PM
Tallinn
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 12:30 AM
Tamale
Ghana
Africa/Accra
Wed 9:30 PM
Tampere
Finland
Europe/Helsinki
Thu 12:30 AM
Tamuning-Tumon-Harmon Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 7:30 AM
Tanjungpinang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 4:30 AM
Tanrake Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 9:30 AM
Tarauacá
Brazil
America/Rio_Branco
Wed 4:30 PM
Tarawa
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 9:30 AM
Taraz
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 3:30 AM
Tarhuna
Libya
Africa/Tripoli
Wed 11:30 PM
Tartu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 12:30 AM
Tashkent
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 2:30 AM
Taulaga
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 10:30 AM
Tawau
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 5:30 AM
Ta‘izz
Yemen
Asia/Aden
Thu 12:30 AM
Tbilisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 1:30 AM
Tecate
Mexico
America/Tijuana
Wed 2:30 PM
Tegucigalpa
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 3:30 PM
Tehran
Iran
Asia/Tehran
Thu 1:00 AM
Tel Aviv
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 12:30 AM
Telde
Spain
Atlantic/Canary
Wed 10:30 PM
Tell City
United States
America/Indiana/Tell_City
Wed 4:30 PM
Tepic
Mexico
America/Mazatlan
Wed 3:30 PM
Teresina
Brazil
America/Fortaleza
Wed 6:30 PM
Ternate
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 6:30 AM
Tetovo
Macedonia
Europe/Skopje
Wed 11:30 PM
The Bottom
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Wed 5:30 PM
The Hague
Netherlands
Europe/Amsterdam
Wed 11:30 PM
The Valley
Anguilla
America/Anguilla
Wed 5:30 PM
Thessaloníki
Greece
Europe/Athens
Thu 12:30 AM
Thimphu
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 3:30 AM
Thinadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 2:30 AM
Thiès Nones
Senegal
Africa/Dakar
Wed 9:30 PM
Thompson
Canada
America/Winnipeg
Wed 4:30 PM
Thunder Bay
Canada
America/Thunder_Bay
Wed 5:30 PM
Tianjin
China
Asia/Shanghai
Thu 5:30 AM
Tijuana
Mexico
America/Tijuana
Wed 2:30 PM
Tipitapa
Nicaragua
America/Managua
Wed 3:30 PM
Tirana
Albania
Europe/Tirane
Wed 11:30 PM
Tiraspolul
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 12:30 AM
Toamasina
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 12:30 AM
Tocumen
Panama
America/Panama
Wed 4:30 PM
Tofol
Micronesia
Pacific/Kosrae
Thu 8:30 AM
Toga Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 9:30 AM
Tokyo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 6:30 AM
Tol’yatti
Russia
Europe/Samara
Thu 1:30 AM
Tomsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 4:30 AM
Toronto
Canada
America/Toronto
Wed 5:30 PM
Torreon
Mexico
America/Monterrey
Wed 4:30 PM
Tortola
British Virgin Islands
America/Tortola
Wed 5:30 PM
Touba
Senegal
Africa/Dakar
Wed 9:30 PM
Toulouse
France
Europe/Paris
Wed 11:30 PM
Townsville
Australia
Australia/Brisbane
Thu 7:30 AM
Trelew
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Wed 6:30 PM
Triesen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Wed 11:30 PM
Triolet
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 1:30 AM
Tripoli
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 12:30 AM
Trondheim
Norway
Europe/Oslo
Wed 11:30 PM
Trujillo
Peru
America/Lima
Wed 4:30 PM
Truro
Canada
America/Halifax
Wed 6:30 PM
Três Lagoas
Brazil
America/Campo_Grande
Wed 5:30 PM
Tsirang
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 3:30 AM
Tsuen Wan
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 5:30 AM
Tucson
United States
America/Phoenix
Wed 2:30 PM
Tulaghi
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 8:30 AM
Tung Chung
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 5:30 AM
Tunis
Tunisia
Africa/Tunis
Wed 10:30 PM
Turin
Italy
Europe/Rome
Wed 11:30 PM
Turku
Finland
Europe/Helsinki
Thu 12:30 AM
Turpan
China
Asia/Urumqi
Thu 3:30 AM
Tutong
Brunei
Asia/Brunei
Thu 5:30 AM
Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Wed 11:30 PM
Tvøroyri
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Wed 10:30 PM
Tyre
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 12:30 AM
Tébessa
Algeria
Africa/Algiers
Wed 10:30 PM
Tórshavn
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Wed 10:30 PM
Türkmenabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 2:30 AM
Tāfuna
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 10:30 AM
Uaboe
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 9:30 AM
Udon Thani
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 4:30 AM
Ufa
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 2:30 AM
Ulaangom
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 4:30 AM
Ulan Bator
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 5:30 AM
Ulan-Ude
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 5:30 AM
Uliastay
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 4:30 AM
Ulimang
Palau
Pacific/Palau
Thu 6:30 AM
Umm Şalāl Muḩammad
Qatar
Asia/Qatar
Thu 12:30 AM
Uppsala
Sweden
Europe/Stockholm
Wed 11:30 PM
Ushuaia
Argentina
America/Argentina/Ushuaia
Wed 6:30 PM
Ussuriysk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 7:30 AM
Ust-Nera
Russia
Asia/Magadan
Thu 8:30 AM
Ust’-Ilimsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 5:30 AM
Utrecht
Netherlands
Europe/Amsterdam
Wed 11:30 PM
Uzhhorod
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 12:30 AM
Vacoas
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 1:30 AM
Vaduz
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Wed 11:30 PM
Valencia
Spain
Europe/Madrid
Wed 11:30 PM
Valle de Banderas
Mexico
America/Bahia_Banderas
Wed 4:30 PM
Valparaíso
Chile
America/Santiago
Wed 6:30 PM
Vanadzor
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 1:30 AM
Vancouver
Canada
America/Vancouver
Wed 2:30 PM
Vantaa
Finland
Europe/Helsinki
Thu 12:30 AM
Varna
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 12:30 AM
Vatican City
Vatican
Europe/Vatican
Wed 11:30 PM
Vec-Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 12:30 AM
Velenje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Wed 11:30 PM
Victoria
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 1:30 AM
Vienna
Austria
Europe/Vienna
Wed 11:30 PM
Vientiane
Laos
Asia/Vientiane
Thu 4:30 AM
Vieux Fort
Saint Lucia
America/St_Lucia
Wed 5:30 PM
Vilhena
Brazil
America/Porto_Velho
Wed 5:30 PM
Villa Mercedes
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Wed 6:30 PM
Villa Nueva
Guatemala
America/Guatemala
Wed 3:30 PM
Vilnius
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 12:30 AM
Vilyuchinsk
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 9:30 AM
Vincennes
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 5:30 PM
Vitebsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 12:30 AM
Vitória da Conquista
Brazil
America/Bahia
Wed 6:30 PM
Viña del Mar
Chile
America/Santiago
Wed 6:30 PM
Vladivostok
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 7:30 AM
Vlorë
Albania
Europe/Tirane
Wed 11:30 PM
Volgograd
Russia
Europe/Volgograd
Thu 12:30 AM
Volzhskiy
Russia
Europe/Volgograd
Thu 12:30 AM
Vynohradiv
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 12:30 AM
Várzea Grande
Brazil
America/Cuiaba
Wed 5:30 PM
Västerås
Sweden
Europe/Stockholm
Wed 11:30 PM
Waipahu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 11:30 AM
Waitakere
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 10:30 AM
Waitangi
New Zealand
Pacific/Chatham
Thu 11:15 AM
Walvis Bay
Namibia
Africa/Windhoek
Wed 11:30 PM
Warren
United States
America/Detroit
Wed 5:30 PM
Warsaw
Poland
Europe/Warsaw
Wed 11:30 PM
Washington
United States
America/Indiana/Vincennes
Wed 5:30 PM
Wau
South Sudan
Africa/Juba
Wed 11:30 PM
Wellington
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 10:30 AM
Weno Town
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 7:30 AM
Wesley
Dominica
America/Dominica
Wed 5:30 PM
West Bay
Cayman Islands
America/Cayman
Wed 4:30 PM
West End
Bahamas
America/Nassau
Wed 5:30 PM
West Island
Cocos Islands
Indian/Cocos
Thu 4:00 AM
West Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 12:30 AM
Whitehorse
Canada
America/Whitehorse
Wed 2:30 PM
Willemstad
Curacao
America/Curacao
Wed 5:30 PM
Windhoek
Namibia
Africa/Windhoek
Wed 11:30 PM
Winnipeg
Canada
America/Winnipeg
Wed 4:30 PM
Wollongong
Australia
Australia/Sydney
Thu 8:30 AM
Wotje
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 9:30 AM
Wrocław
Poland
Europe/Warsaw
Wed 11:30 PM
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 8:30 AM
Wādī as Sīr
Jordan
Asia/Amman
Thu 12:30 AM
Xam Nua
Laos
Asia/Vientiane
Thu 4:30 AM
Yakutsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 6:30 AM
Yalta
Russia
Europe/Simferopol
Thu 12:30 AM
Yangon
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 4:00 AM
Yaoundé
Cameroon
Africa/Douala
Wed 10:30 PM
Yaren
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 9:30 AM
Yei
South Sudan
Africa/Juba
Wed 11:30 PM
Yekaterinburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 2:30 AM
Yelizovo
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 9:30 AM
Yellowknife
Canada
America/Yellowknife
Wed 3:30 PM
Yeraliyev
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 2:30 AM
Yerba Buena
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Wed 6:30 PM
Yerevan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 1:30 AM
Yevpatoriya
Russia
Europe/Simferopol
Thu 12:30 AM
Yigo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 7:30 AM
Yokohama
Japan
Asia/Tokyo
Thu 6:30 AM
Yuen Long Kau Hui
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 5:30 AM
Yuzhno-Sakhalinsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 8:30 AM
Zagreb
Croatia
Europe/Zagreb
Wed 11:30 PM
Zagreb - Centar
Croatia
Europe/Zagreb
Wed 11:30 PM
Zanzibar
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 12:30 AM
Zaporizhzhya
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 12:30 AM
Zaragoza
Spain
Europe/Madrid
Wed 11:30 PM
Zarqa
Jordan
Asia/Amman
Thu 12:30 AM
Zenica
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Wed 11:30 PM
Zhanaozen
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 2:30 AM
Zhanjiang
China
Asia/Urumqi
Thu 3:30 AM
Zhongshan
China
Asia/Urumqi
Thu 3:30 AM
Zinder
Niger
Africa/Niamey
Wed 10:30 PM
Znamensk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 1:30 AM
Zomba
Malawi
Africa/Blantyre
Wed 11:30 PM
Zugdidi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 1:30 AM
Zürich
Switzerland
Europe/Zurich
Wed 11:30 PM
Århus
Denmark
Europe/Copenhagen
Wed 11:30 PM
Ölgiy
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 4:30 AM
Ürümqi
China
Asia/Urumqi
Thu 3:30 AM
İstanbul
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 12:30 AM
İzmir
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 12:30 AM
Łódź
Poland
Europe/Warsaw
Wed 11:30 PM
Şabāḩ as Sālim
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 12:30 AM
Şalālah
Oman
Asia/Muscat
Thu 1:30 AM
Šiauliai
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 12:30 AM
Ţūlkarm
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 12:30 AM
Żabbar
Malta
Europe/Malta
Wed 11:30 PM
Žilina
Slovakia
Europe/Bratislava
Wed 11:30 PM
Ḏânan
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 12:30 AM
Ḩamāh
Syria
Asia/Damascus
Thu 12:30 AM
Ḩawallī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 12:30 AM
‘Ohonua
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 10:30 AM

Zkratky časového pásma

Zkratka
Časové pásmo
Ofset
Aktuální čas
ACDT
Australský centrální letní čas
UTC + 10: 30
Thu 8:00 AM
ACDT
Centrální letní čas (Austrálie)
UTC + 10: 30
Thu 8:00 AM
ACST
Australský centrální standardní čas
UTC + 09: 30
Thu 8:00 AM
ACST
Centrální standardní čas (Austrálie)
UTC + 09: 30
Thu 8:00 AM
ACT
Akční čas
UTC-05
ACT
ASEAN společný čas
UTC + 06: 30 - UTC + 09
ADT
Denní světlo Atlantiku
UTC-03
Wed 6:30 PM
AEDT
Australský východní letní čas
UTC + 11
Thu 8:30 AM
AEDT
Východní letní čas (Austrálie)
UTC + 11
Thu 8:30 AM
AEST
Australský východní standardní čas
UTC + 10
Thu 8:30 AM
AEST
Východní standardní čas (Austrálie)
UTC + 10
Thu 8:30 AM
AFT
Afghánistán čas
UTC + 04: 30
AKDT
Denní světlo na Aljašce
UTC-08
Wed 1:30 PM
AKST
Aljašský standardní čas
UTC-09
Wed 1:30 PM
AMST
Amazonský letní čas (Brazílie) [1]
UTC-03
AMT
Amazonský čas (Brazílie) [2]
UTC-04
Wed 6:30 PM
AMT
Arménský čas
UTC + 04
Wed 6:30 PM
ART
Argentina Čas
UTC-03
AST
Arabský standardní čas
UTC + 03
Wed 5:30 PM
AST
Atlantic Standard Time
UTC-04
Wed 5:30 PM
AWST
Australský západní standardní čas
UTC + 08
Thu 5:30 AM
AZOST
Letní čas Azory
UTC ± 00
AZOT
Standardní čas Azory
UTC-01
AZT
Azerbajdžánský čas
UTC + 04
BDT
Brunejský čas
UTC + 08
Wed 12:30 PM
BIOT
Britský čas Indického oceánu
UTC + 06
BIT
Baker Island čas
UTC-12
BOT
Bolívie čas
UTC-04
BRST
Brasílský letní čas
UTC-02
BRT
Brasilia Time
UTC-03
BST
Bangladéšský standardní čas
UTC + 06
Wed 10:30 PM
BST
Bougainville Standard Time [3]
UTC + 11
Wed 10:30 PM
BST
Britský letní čas (britský standardní čas od února 1968 do října 1971)
UTC + 01
Wed 10:30 PM
BTT
Bhútánský čas
UTC + 06
CAT
Střední Afrika Čas
UTC + 02
Wed 11:30 PM
CCT
Kokosové ostrovy Čas
UTC + 06: 30
CDT
Centrální denní světlo (Severní Amerika)
UTC-05
Wed 4:30 PM
CDT
Kuba denní světlo [4]
UTC-04
Wed 4:30 PM
CEST
Středoevropský letní čas (sr o HAEC)
UTC + 02
Wed 11:30 PM
CET
Středoevropský čas
UTC + 01
Wed 11:30 PM
CHADT
Chatham Daylight Time
UTC + 13: 45
CHAST
Chatham Standardní čas
UTC + 12: 45
CHOST
Choibalsan letní čas
UTC + 09
CHOT
Choibalsan standardní čas
UTC + 08
CHST
Chamorro Standardní čas
UTC + 10
Thu 7:30 AM
CHUT
Chuuk čas
UTC + 10
CIST
Clipperton ostrovní standardní čas
UTC-08
CIT
Střední Indonésie Čas
UTC + 08
CKT
Cook Island čas
UTC-10
CLST
Chile Letní čas
UTC-03
CLT
Čilský standardní čas
UTC-04
COST
Kolumbijský letní čas
UTC-04
COT
Kolumbie Čas
UTC-05
CST
Centrální standardní čas (Severní Amerika)
UTC-06
Wed 4:30 PM
CST
Čínský standardní čas
UTC + 08
Wed 4:30 PM
CST
Kuba Standardní čas
UTC-05
Wed 4:30 PM
CT
Čína čas
UTC + 08
CVT
Kapverdský čas
UTC-01
CWST
Střední západní standardní čas (Austrálie) neoficiální
UTC + 08: 45
CXT
Vánoční ostrovní čas
UTC + 07
DAVT
Davisův čas
UTC + 07
DDUT
Dumont d'Urville Čas
UTC + 10
DFT
AIX specifický ekvivalent středoevropského času [5]
UTC + 01
EASST
Velikonoční ostrov Letní čas
UTC-05
EAST
Velikonoční ostrovní standardní čas
UTC-06
EAT
Východoafrická doba
UTC + 03
Wed 11:30 PM
ECT
Východočeský karibský čas (nerozpoznává DST)
UTC-04
ECT
Ekvádor čas
UTC-05
EDT
Východ slunce (Severní Amerika)
UTC-04
Wed 5:30 PM
EEST
Východoevropský letní čas
UTC + 03
Thu 12:30 AM
EET
Východoevropský čas
UTC + 02
Thu 12:30 AM
EGST
Východní Grónsko letní čas
UTC ± 00
EGT
Východní čas Grónska
UTC-01
EIT
Východní indonéský čas
UTC + 09
EST
Výchozí standardní čas (Severní Amerika)
UTC-05
Wed 5:30 PM
FET
Další východní evropský čas
UTC + 03
FJT
Fidži čas
UTC + 12
FKST
Falklandské ostrovy Letní čas
UTC-03
FKT
Falklandské ostrovy Čas
UTC-04
FNT
Fernando de Noronha Čas
UTC-02
GALT
Galapágův čas
UTC-06
GAMT
Gambier ostrovy
UTC-09
GET
Standardní čas v Georgii
UTC + 04
GFT
Francouzská Guyana Čas
UTC-03
GILT
Gilbert Island čas
UTC + 12
GIT
Gambier Island čas
UTC-09
GMT
Greenwichský čas
UTC ± 00
Wed 9:30 PM
GST
Standardní čas v Perském zálivu
UTC + 04
Thu 7:30 AM
GST
Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy
UTC-02
Thu 7:30 AM
GYT
Guyana Time
UTC-04
HADT
Havajsko-aleutské letní čas
UTC-09
HAEC
Heure Avancée d'Europe Centrale franšízoval název pro CEST
UTC + 02
HAST
Havajsko-Aleutínský standardní čas
UTC-10
HKT
Hong Kong Time
UTC + 08
Thu 5:30 AM
HMT
Heard a McDonald Islands čas
UTC + 05
Wed 5:30 PM
HOVST
Letní čas Khovd
UTC + 08
HOVT
Khovd standardní čas
UTC + 07
ICT
Indochina čas
UTC + 07
IDT
Denní světlo Izraele
UTC + 03
Thu 12:30 AM
IOT
Indický oceán
UTC + 03
IRDT
Denní světlo Íránu
UTC + 04: 30
IRKT
Irkutsk čas
UTC + 08
IRST
Íránský standardní čas
UTC + 03: 30
IST
Indický standardní čas
UTC + 05: 30
Thu 12:30 AM
IST
Irský standardní čas [6]
UTC + 01
Thu 12:30 AM
IST
Izraelský standardní čas
UTC + 02
Thu 12:30 AM
JST
Japonský standardní čas
UTC + 09
Thu 6:30 AM
KGT
Kyrgyzstán čas
UTC + 06
KOST
Kosrae čas
UTC + 11
KRAT
Krasnojarsk čas
UTC + 07
KST
Kórejský standardní čas
UTC + 09
Thu 6:30 AM
LHST
Lord Howe Standardní čas
UTC + 10: 30
LHST
Letní čas lorda Howea
UTC + 11
LINT
Časy linky ostrovů
UTC + 14
MAGT
Magadan čas
UTC + 12
MART
Marquesas ostrovy Čas
UTC-09: 30
MAWT
Mawson Station Time
UTC + 05
MDT
Horský denní světlo (Severní Amerika)
UTC-06
Wed 3:30 PM
MEST
Středoevropský letní čas Stejná zóna jako CEST
UTC + 02
Wed 10:30 PM
MET
Středoevropský čas Stejná zóna jako CET
UTC + 01
Wed 10:30 PM
MHT
Marshallovy ostrovy
UTC + 12
MIST
Macquarie Island Station čas
UTC + 11
MIT
Marquesas ostrovy Čas
UTC-09: 30
MMT
Standardní čas Myanmaru
UTC + 06: 30
Thu 12:30 AM
MSK
Moskevský čas
UTC + 03
Thu 12:30 AM
MST
Standardní čas Malajsie
UTC + 08
Wed 3:30 PM
MST
Horský standardní čas (Severní Amerika)
UTC-07
Wed 3:30 PM
MUT
Mauricius čas
UTC + 04
MVT
Maledivy Čas
UTC + 05
MYT
Malajsie čas
UTC + 08
NCT
Nový Kaledonický čas
UTC + 11
NDT
Denní světlo Newfoundland
UTC-02: 30
Wed 7:00 PM
NFT
Norfolk čas
UTC + 11
NPT
Nepál čas
UTC + 05: 45
Wed 7:00 PM
NST
Novýfoundlandský standardní čas
UTC-03: 30
Wed 7:00 PM
NT
Novýfoundlandský čas
UTC-03: 30
NUT
Niue Čas
UTC-11
NZDT
Denní světlo na Novém Zélandu
UTC + 13
Thu 10:30 AM
NZST
Nový Zéland Standardní čas
UTC + 12
Thu 10:30 AM
OMST
Omsk čas
UTC + 06
ORAT
Ústní čas
UTC + 05
PDT
Tichomořský denní světlo (Severní Amerika)
UTC-07
Wed 2:30 PM
PET
Peru Čas
UTC-05
PETT
Kamčatka Čas
UTC + 12
PGT
Papua-Nová Guinea Čas
UTC + 10
PHOT
Phoenix Island čas
UTC + 13
PHT
Filipínský čas
UTC + 08
PKT
Pákistánský standardní čas
UTC + 05
Thu 2:30 AM
PMDT
Saint Pierre a Miquelon Denní světlo
UTC-02
PMST
Standardní čas Saint Pierre a Miquelon
UTC-03
PONT
Pohnpei Standardní čas
UTC + 11
PST
Pacific Standard Time (Severní Amerika)
UTC-08
Wed 2:30 PM
PST
Filipínský standardní čas
UTC + 08
Wed 2:30 PM
PYST
Paraguay Summer Time (Jižní Amerika) [7]
UTC-03
PYT
Paraguay Čas (Jižní Amerika) [8]
UTC-04
RET
Réunion Čas
UTC + 04
ROTT
Rothera Research Station Čas
UTC-03
SAKT
Sachalinský ostrovní čas
UTC + 11
SAMT
Samara čas
UTC + 04
SAST
Jihoafrický standardní čas
UTC + 02
Wed 11:30 PM
SBT
Čas Šalamounových ostrovů
UTC + 11
SCT
Seychelský čas
UTC + 04
SDT
Samoa Daylight Time
UTC-10
SGT
Singapurský čas
UTC + 08
SLST
Standardní čas Srí Lanky
UTC + 05: 30
SRET
Srednekolymsk Čas
UTC + 11
SRT
Surinam čas
UTC-03
SST
Samoa Standardní čas
UTC-11
Wed 10:30 AM
SST
Singapurský standardní čas
UTC + 08
Wed 10:30 AM
SYOT
Čas stanice Showa
UTC + 03
TAHT
Tahiti čas
UTC-10
TFT
Indie / Kerguelen
UTC + 05
THA
Standardní čas v Thajsku
UTC + 07
TJT
Tádžikistán čas
UTC + 05
TKT
Tokelaův čas
UTC + 13
TLT
Timor Leste čas
UTC + 09
TMT
Turkmenistan Čas
UTC + 05
Thu 1:00 AM
TOT
Tonga čas
UTC + 13
TRT
Turecko Čas
UTC + 03
TVT
Tuvalu čas
UTC + 12
ULAST
Ulaanbaatarský letní čas
UTC + 09
ULAT
Ulaanbaatar Standardní čas
UTC + 08
USZ1
Kaliningradský čas
UTC + 02
UTC
Koordinovaný univerzální čas
UTC ± 00
Wed 9:30 PM
UYST
Uruguayský letní čas
UTC-02
UYT
Uruguayský standardní čas
UTC-03
UZT
Uzbekistánský čas
UTC + 05
VET
Venezuelský standardní čas
UTC-04
VLAT
Vladivostok čas
UTC + 10
VOLT
Volgograd čas
UTC + 04
VOST
Vostok Station Time
UTC + 06
VUT
Vanuatu Čas
UTC + 11
WAKT
Wake Island čas
UTC + 12
WAST
Západní Afrika Letní čas
UTC + 02
Wed 11:30 PM
WAT
Západní Afrika Čas
UTC + 01
Wed 10:30 PM
WEST
Západní evropský letní čas
UTC + 01
Wed 11:30 PM
WET
Západní evropský čas
UTC ± 00
Wed 11:30 PM
WIT
Západní indonéský čas
UTC + 07
Thu 6:30 AM
WST
Západní standardní čas
UTC + 08
YAKT
Jakutský čas
UTC + 09
YEKT
Jekaterinburský čas
UTC + 05